مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیران عزیز
سایت مدیر زحمت کشیده 3100 بهم اعتبار داده (نمی دونم اعتبارش همیشگیه یا بعد از مدتی برداشته میشه)
نمی دونم چی بگیرم از سایتش
اگه چیزی خواستید در حدود همین قیمت بگید براتون بخرم ;)

ariubarzan

عضو جدید
زبان تافل

زبان تافل

با درود
بهترین منابع برای زبان تخصصی mba در کنکور ارشد چی هست؟

amin-mir

عضو جدید
سلام و دورود
نظریه های عمومی مدیریت و دانش مسائل روز کنکور مدیریت اجرایی ، برای کسی که رشته کارشناسیش فنی بوده ، چه کتابی یا کتاب هایی رو پیشنهاد می کنید ؟

arezoo.tak2014

عضو جدید
سلام من میخوام ام بی ای بخونم واس ارشد.منابع کنکور لطفا بهم معرفی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

azin smt

عضو جدید
مشاوره انتخاب گرایش مدیریت کنکور 95

مشاوره انتخاب گرایش مدیریت کنکور 95

[SUP]سلام دوستان
از دوستان مدیریتی مشاوره کوچیک میخواستم
من از رشته مهندسی هسته ای تمایل به تغییر رشته به مدیریت رو دارم اطلاعاتم نسبت به این رشته تقریبا صفر هست
بدلیل تنوع بالای گرایش ها اگر بخواین به ترتیب 3 رشته تاپ مدیریت ( بهمراه گرایش) به لحاظ آینده شغلی اولویت بندی کنید به ترتیب کدوم ها رو پیشنهاد میدین و چرا؟
دوستانی که در مورد اپلای مدیریت مقطع ارشد یا دکتری در دانشگاه های خارج از کشور اطلاعات دارن ممنون میشم تضیح بدن کدوم مدیریت ها پر متقاضی تر هستند و راحت تر میشه اپلای گرفت؟
[/SUP]

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
[SUP]سلام دوستان
من از رشته مهندسی هسته ای تمایل به تغییر رشته به مدیریت رو دارم اطلاعاتم نسبت به این رشته تقریبا صفر هست
بدلیل تنوع بالای گرایش ها اگر بخواین به ترتیب 3 رشته تاپ مدیریت ( بهمراه گرایش) به لحاظ آینده شغلی اولویت بندی کنید به ترتیب کدوم ها رو پیشنهاد میدین و چرا؟
دوستانی که در مورد اپلای مدیریت مقطع ارشد یا دکتری در دانشگاه های خارج از کشور اطلاعات دارن ممنون میشم تضیح بدن کدوم مدیریت ها پر متقاضی تر هستند و راحت تر میشه اپلای گرفت؟
[/SUP]

مدیریت بازرگانی من شنیدم جز گرایش های تاپ !

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
[SUP]سلام دوستان
[/SUP]
سلام
در مورد رشته ها و بازار کار تو سایت مدیرصحبت شده میتونه کمکتون کنهhttp://www.modir.ir/Arshad/Arshad.aspx
در مورد تغییر رشته من نمیدونم چرا اکثرا تغییر رشته میدن و ارشد مدیریت میخونن ولی رشته شما که خیلی نو هست و مطمینا بازار کارش خوبه اگه دوست داشته باشید تو رشته مدیریت دیگه الان خیلی مدرک گرفته زیاد شده باز خودتون میتونید انتخب کنید با توجه به رشته قبلیتون به نظرم مهندسی صنایع هم خوب باشه گه نه مدیریت صنعتی
مدیریت اجرایی و بازرگانیر شته های خوبی هستند البته این نطر منه امیدوارم هر تصمیمی میگیرید موفق باشید

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
سلام دوستان

خسته نباشید
ببخشید من یه سوالی داشتم
من دوستم میخواد بخونه واسه ارشد مدیریت

این کتابا ایا جزو منابع هستن یا نه؟ ممنون میشم راهنماییمون کنید

مدیریت اسلامی - دکتر حسن نبوی
مبانی رفتار سازمانی - استیفن.بی رابینز
تئوری سازمان - استیفن رابینز
سازمان استراتژی محور- پروین بختیاری
زبان تخصصی مدیریت بازرگانی-بازاریابی - داور ونوس-صفائیان

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

خسته نباشید
ببخشید من یه سوالی داشتم
من دوستم میخواد بخونه واسه ارشد مدیریت

این کتابا ایا جزو منابع هستن یا نه؟ ممنون میشم راهنماییمون کنید

مدیریت اسلامی - دکتر حسن نبوی
مبانی رفتار سازمانی - استیفن.بی رابینز
تئوری سازمان - استیفن رابینز
سازمان استراتژی محور- پروین بختیاری
زبان تخصصی مدیریت بازرگانی-بازاریابی - داور ونوس-صفائیان

سلام عزیزم:gol:
بله این کتابا جزء منابع هستند، جز سازمان استراتژی محور که تا حالا اسم خودش و نویسندش به گوشم نخورده و فکر نمی کنم منبع کنکور باشه!
مدیریت اسلامی دکتر نبوی هم پارسال که ازش سوال نیومده، نمی دونم امسال بیاد یا نه
کتابای رابینز هم فکر نمی کنم از کتاب دکتر رضاییان مهم تر باشه
اینجا کتابایی که مناسبه رو معرفی کردم می تونی یه نگاهی بندازی شاید کمکت کنه

narges z

عضو جدید
منابع ارشد مدیریت اجرایی

منابع ارشد مدیریت اجرایی

سلام دوستان
من مدرک کارشناسی IT دارم. برای ارشد مایلم مدیریت اجرایی شرکت کنم و به خاطر ضعف در ریاضی از mba صرف نظر کردم(برام عجیب بود در بین ثاپیک ها اسمی از مدیریت اجرایی برده نشده بود)
به نظرتون انتخاب درستی داشتم؟ بازار کار و آینده شغلی مناسبی داره
با توجه به اینکه آزمون اردیبهشت ماه هستش قصد دارم از بسته های مدرسان یا ماهان استفاده کنم آیا به نظرتون کافی است؟(کدوم به نظرتون بهتر است)
بهتر نیست از کتابهای مرجع استفاده کنم؟
پیشاپیش ممنونم از راهنماییهاتون

احسان آراس

عضو جدید
سلام دوستان
من مدرک کارشناسی IT دارم. برای ارشد مایلم مدیریت اجرایی شرکت کنم و به خاطر ضعف در ریاضی از mba صرف نظر کردم(برام عجیب بود در بین ثاپیک ها اسمی از مدیریت اجرایی برده نشده بود)
به نظرتون انتخاب درستی داشتم؟ بازار کار و آینده شغلی مناسبی داره
با توجه به اینکه آزمون اردیبهشت ماه هستش قصد دارم از بسته های مدرسان یا ماهان استفاده کنم آیا به نظرتون کافی است؟(کدوم به نظرتون بهتر است)
بهتر نیست از کتابهای مرجع استفاده کنم؟
پیشاپیش ممنونم از راهنماییهاتون
سلام.بهتر نیست مدیریت آی تی شرکت کنید.شانستون هم بیشتره؟؟؟
به هر حال من واسه تئوری مدیریت دارم کتاب مشترک جوادین جلیلیان رو میخونم که بهتون توصیه میکنم هم چنین سه ماه آخر دی ال ام

narges z

عضو جدید
سلام.بهتر نیست مدیریت آی تی شرکت کنید.شانستون هم بیشتره؟؟؟
به هر حال من واسه تئوری مدیریت دارم کتاب مشترک جوادین جلیلیان رو میخونم که بهتون توصیه میکنم هم چنین سه ماه آخر دی ال ام

راستش هنوز درمورد انتخاب مدیریت اجرایی مطمئن نیستم و واقعا سر در گمم فقط بر این اساس که احساس کردم در آزمون های استخدامی اجرایی بیشتر از مدیریت ای تی به چشمم خورده انتخاب کردم
همچنین از میزان پذیرش اونها اطلاعاتی ندارم
عذر میخوام منظورتون از دی ال ام کدوم کتاب هستش؟

احسان آراس

عضو جدید
دی ال ام فلاش کارت هست که واسه حفظ کردن بعضی دروس مثل تئوری خوبن
مدیریت اجرایی بیشتر واسه کارمندهای شاغل خوبه.شما باید خیلی بیشتر تحقیق کنید.این سایت خوبه
www.modir.ir

golabet00n

عضو جدید
ارشد مدیریت بازرگانی

ارشد مدیریت بازرگانی

سلام به همگی
من کارشناسی زبان دارم میخوام ارشد بازرگانی بخونم
کسی منابع قابل اعتماد رو می شناسه؟
اگر اطلاعات مفیدی دارید خوشحال می شم بهم بگید

arezoo.tak2014

عضو جدید
سلام دوستان در مورد كتاب تحقيق در عمليات فصل مارريس ها روش حل جدولشو متوجه نشدم لطفا كمكم كنين

m.sabri

عضو جدید
سلام دوستان..
من مهندسی مکانیک میخونم...لطفا اگر میتونید سریع پاسخ بدین ک به نظر شما کدوم بهتره ک ادامه بدم..مدیریت بخونم یا رشته خودمو ادامه بدم؟
ممنون میشم اگر جواب بدید.

relife

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام ارشد امسال بازرگانی شرکت کنم،تازه میخوام شروع کنم،میخوام بدونم کسایی که بتزار کار در این رشته هستن یا آشنان با این رشته راهنمایی کنن منو،من تحلیل بازار رو دوست دارم نه بازاریابی الان بازار رو،میخواستم بدونم واقعا بازرگانی این طوریع؟
ممنون میشم در موردش راهنمایی کنید عزیزان وبازار کارش و اینا رو هم بگید،ممنونم

sasan2015

عضو جدید
سلام
کسی از دوستان میدونه بدون سریال شناسنامه هم میشه ثبت نام کرد یا ن،خیلی مهمه ی کمکی بکنید

Mohammad7225

عضو جدید
MBA

MBA

سلام
ببخشید من رشته کارشناسیم مهندسی مکانیک بوده و الان میخوام MBA امتحان بدم و میخواستم از دوستان عزیز در مورد منابع و همچنین کنکورهای آزمایشی کمک بگیرم.
ممنون از جوابتون :gol:

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دوستان به احتمال زیاد برنامه ششم توسعه توسط مجلس تصویب بشه . اگه تصویب شد حتما حتما متن اون رو دانلود کنید و مطالعه کنید چون صد در صد ازش تو درس دانش مسایل رو تست میدن

relife

عضو جدید
ذدوستان کسی میتونه در مورد این مصوبه جدید مجلس برا کارشناسی ارشد توضیح بده؟یعنی چی الان؟پذیرش دانشجو چه طوریه؟قراره از کی اجرا شه؟یعنی آزمون که الان هست حذف میشه؟مثل کنکور که قرار بود حذف شه؟
کمک لطفا

سلام دوست عزیز
من خودم ارشدم رو تو دانشگاه علامه طباطبایی خوندم
مدیریت اسلامی منابع مختلف و زیادی داره ولی تابه حال اسم این مولفی که شما فرمودید رو نشنیدم- برای رفتار سازمانی هم کتاب دکتر رضائیان و رابینز در کنار هم خیلی خوبه کلا کتاب رابینز هم راحته و هم جامع
به جای سازمان استراتژی محور که تابه حال من هم اسمش رو نشنیدم بهتره کتاب مدیریت عمومی دکتر الوانی رو بخونی- کتاب مدیریت منابع انسانی سعادت- کتاب گریفن-آرین قلی پور
برای زبان تخصصی هم علاوه بر کتاب داور ونوس کتاب آرمان اشراقی هم بخونید مابقی دروس رو هم اگر خواستید میتونم راهنماییتون کنم
موفق باشید

دوست عزیز شما که میخواهید تغییر رشته بدید متوجه باشید که برخلاف مکانیک که با دنیای فرمول و انرژی و ریاضی و ... همراهه مدیریت کاملا بر پایه تئوری و محاورات شما برنامه ریزی شده و کاملا به مهارتهای شخصیتی شما بستگی داره بنده کاملا منابع و دروس لازم برای موفقیت شما رو میشناسم و آزمون آزمایشی هم برای شما به صورت آنلاین که وقت گیر هم نباشه سراغ دارم اگر دوست داشتید اسمم رو تو اینترنت سرچ کنید تا متوجه بشید

[SUP]سلام دوستان
[/SUP]
سلام دوست عزیز
مدیریت همانطور که خودتون فرمودید دارای گرایشهای متنوعی هست یکی از جذاب ترین رشته های مدیریتی، مدیریت بازار و بازاریابی است
بعدی مدیریت منابع انسانی
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی
موفق باشید

alborz123456

عضو جدید
سلام دوستان
من يكسري كتاب درسي و كنكوري رشته مديريت رو دارم و ميخواستم بدونم تايپكي هست كه ليست كتابا و قيمت رو قرار بدم كه اگه كسي لازم داشت از اين طريق به دستش برسونم؟
خودم توي تايپكا چيزي پيدا نكردم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

بالا