مشاوره ي كنكور ارشد 93 با حضور مهندس اسلام پناه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mr.Perfect

عضو جدید
سلام استاد...خسته نباشید

استاد در یکی از سوالات بخش فیدبک(سراسری 67) که مدار خیلی بزرگ داره و شما در جواب حد بالای بهره را حساب کردید و در حالیکه 3 گزینه پایین تر از این مقدار است و با این استدلال که مدار دوطبقه دارای گین بالایی است پس گزینه همون حد بالاست...(1 تقسیم بر f)...

سوال بنده اینه ما هم میتونیم یک همچین استدلالی کنیم(به نظرم یکم مشکل داره)...

دوطبقه امیتر مشترک داشته باشیم فقط 1بر f را حساب کنیم؟

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به استاد و همه ی دوستان
آقا من با تقویت کننده های توان مشکل اساسی دارم !نمی دونم چی میگه ؟!!!چیکار کنم ؟؟کتاب پایه بخونم ؟؟یا همین کتاب رو چند بار بخونم ؟؟یا کلا نخونمش!:D

یه مشکل دیگه هم دارم و اون دیدن دیود تو مداره !!!کلا با دیدنش هول می کنم !!یعنی ببینم دیود تو مداره ،تحلیلش سخت میشه برام !:redface:
:gol:

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام استاد !
من تا بحال شما رو ندیدم و اینجا با شما آشنا شدم و از وقتی این همه لطف شما نسبت به ما کنکوری ها رو میبینم واقعا از عملکردتون لذت میبرم و شما رو به عنوان یه الگو انتخاب کردم.
هدفم فقط عرض ادب بود.

قسمت نبود شاگردتون باشم اما امیدوارم یه روزی همکارتون باشم :)

elham_90

عضو جدید
سلام.
به نظرشما خوندن الکترونیک فقط از روی کتاب پارسه چطوره؟ ضمن اینکه من پایه الکترونیکم خوب نیست.وگرایشم هم کنترله.
الان که دارم فصل یک رو میخونم ازرو پارسه ولی به فصلای بعد نگاه میکنم وحشت میکنم گرچه مفاهیمی که خوندم برام سخت نبوده. مفاهیم امیترمشترک و کلکتورمشترک و فیدبک و ......و مدارای بزرگ به نظرم یکم وحشتناک میان و گیج کننده.سرعت مظالعه ام هم توی الک خیلی پایین تراز بقیه درساست.
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنونم

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام استاد
ببخشید یه سوال غیر کنکوری داشتم
میخواستم از تجربتون برای منابع استفاده کنم برای این دروس چه منابعی را پیشنهاد می کنید
الکترونیک نوری (1)
طراحی مدارهای الکترونیکی (فرکانس بالا)
طراحی مدارهای مجتمع خطی
مباحث ویژه در الکترونیک (1)

hesam.homam

عضو جدید
سلام به همه دوستان. خواهشا اگه امکانش هست کمکم کنید میخواستم بدونم این تاثیر 20 درصدی معدل برای آزمون ارشد امسال مثل تاثیر 25 درصدی کنکور کارشناسی به طور تاثیر مستقیم هستش؟؟؟ ممنون

I am an engineer

عضو جدید
ماشین

ماشین

سلام استاد
ممنون از وقتی که می ذارید
یه سوال ماشین 2 دارم
در مبحث موتور القایی وقتی مدار معادل رتور رو می خوایم به استاتور منتقل کنیم از کدوم مدار باید استفاده کنیم . منظورم اینه که مداری که لغزش رو منظور کرده یا نه؟
چون هر دوی این مدارا بدون انتقال نتیجه یکسانی رو دارن در سمت رتور اما وقتی می خوایم منتقل کنیم مسلما فرق دارن چون یکی ولتاز القا شده در سکون رو روی سلف معادل کرده و یکی دیگه ولتاز در هر فرکانس کاری رو. و مقدار مقاومت و سلف هم مسلما فرق دارن
ممنونم

sanaztt

عضو جدید
سلام استاد...من فارغ التحصیل رشته الترونیک هستم ولی میخام ارشدقدرت شرکت کنم.به درسهای ماشین ویررسی علاقه دارم ولی فقط درحداینکه نمره نسبتاخوبی ازشون بیارم خوندم!ازیه طرف هم دو دل شدم که نکنه باانتخاب گرایش قدرت شانس قبولیم پایین بیاد!به نظرتون چیکارکنم؟

feriiiii

عضو جدید
سلام
من رشه الکترونیک هستم و امسال کنکور قدرت دانشگاه پردیس قبول شدم از طرفی چون تعداد ما به حداقل نرسید متاسفانه کلاسها تشکیل نشد به همین خاطر میخواهم دوباره کنکور شرکت کنم ولی چون سال گذشته هیچی نخواندم و با تلف کردن تابستان امسال در ثبت نام مجدد خودم تردید دارم به نظر شما آیا امیدی هست که دانشگاه دولتی قبول شوم؟

nazli90

عضو جدید
با سلام خدمت استاد محترم.استاد بنده سال قبل کنکور دادم اما موفق نشدم. من در دوران تحصیل همیشه معدلم الف بود اما تو ارشد کسایی که من بشون یاد میدادم قبول شدن اما من موندم.حسابی انگیزمو از دس دادم اگه میشه راهنماییم کنین.البته با توجه به بازار کاری هم که میبینم روز به روز بی هدف تر میشم.

mahsa_mtojp

عضو جدید
درود بر استاد عزیز
من پارسال کنکور شرکت کردم امارتبم چیزی که میخواستم نشد برا همین 1 سال دیگه هم تصمیم گرفتم بخونم
اما کاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم خوصوصا اینکه تابستونو مشغول پروژه بودم و نتونستم بخونم الان احساس میکنم خیلی از بقیه عقبم
تازه 3هفتس شروع کردم
فکر میکنم نحوه مطالعه سال پیشم اشتباه بود
میشه لطفا بگین چطوری باید بخونم با توجه به اینکه تو مدار و الکترونیک مشکل دارم و میخوام رتبه زیر 400 بیارم

elham_90

عضو جدید
سلام
تقریبا یه ماهه این تاپیک رو هواست... عملا وقتی چیزی نوشتی باید یکسال بعد بیای جوابشو ببینی...!!! یکی یه اس ام اس به آقای اسلام پناه بده :smile: انقدر سرشون شلوغه که این سایت رو مسلما فراموش کردن.
باتشکر

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دیروز تو دانشگاه خواجه نصیر رفتم پیش استاد اسلام پناه،مشاوره ی خصوصی رایگان داشتن،آخر صحبت ها بهشون گفتم که دیگه چرا به باشگاه سر نمیزنن و بچه ها منتظر ایشون هستن.
ایشون جواب دادن که چند وقته که جو خیلی بدی تو باشگاه پیش اومدهو صلاح نیست دوباره بیان اینجا،بیشتر هم به خاطر بی احترامی هایی که این اواخر این مولتی یوزر ها به ایشون کردن ناراحت هستن،خلاصه اینکه تا زمانی که جو مثل ثابق نشه اساتید در سکوت باقی خواهند ماند !

mohamad2452

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم که حداقل درصدهایی که واسه پذیرش تو کنکور سراسری در گرایش کنترل باید داشته باشیم چقدره ؟

آخرین ویرایش:

parichehr16

عضو جدید
لطفا راهنماییم کنید

لطفا راهنماییم کنید

با سلام واحترام فراوان خدمت استاد بزرگوار...از اینکه وقتتون رو در اختیار ما قرار دادید کمال تشکر را دارم...
من قصدم قبولی در یکی از دانشگاه های برتر ایران است...(امیرکبیر،علم وصنعت،و...)و حتی برای رسیدن به این هدفم چند سال پشت کنکور هم حاضرم بمونم!اما من یه نقطه ابهامی در ذهنم دارم و اون تراز و رتبه های قبولی در این دانشگاه هاست..ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که برای قبولی چه تراز رو باید کسب کنم...
و من ا... توفیق:gol:

mamal_7153

عضو جدید
سلام خدمت استاد
میخواستم ببینم آیا میشه تو درس مدار و دیفرانسیل فقط تو مبحث لاپلاس بیشتر تمرکز کنیم و بتونیم سوالات رو حل کنیم یا نه ؟؟
با سپاس

humtum

عضو جدید
باسلام خدمت مهندس اسلام پناه
به یاد کنکور 93:)
دانلود...
فایلی با این آدرس وجود ندارد.

amir3620

عضو جدید
سلام میشه یک طبقه بندی در انتخاب منابع معرفی کنید مثلا در هردرس دانشجویان ضعیف- متوسط - قوی از چه منابعی استفاده کنند؟ ایا کسانی که رتبه 500-700 می خواهند باید چندین منبع بخوانند پیشنهاد شما چیست؟؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

در حال حاضر در خدمت استاد نیستیم، انشالله با برنامه ریزی مجدد از حضورشون دوباره بهره مند خواهیم شد./.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا