مشاوره و مقایسه پیرامون زبان های برنامه نویسی

.میرحسین

عضو جدید
تو خصوصی پرسید تا جایی ک تونستم جوابشو دادم:cool:

مدیران گرامی :|
امیرحسین داره اذیت میکنه لدفن رسیدگی کنید
:w07:
امیر حسین نیست که میر حسینه:w07:
ثانیا" بهتره توم دکمه رو بزنی:w07:
بنده با مدیران نشست های متعدد و متنقشی داشتم:w07: ولی مثل 5+1 اعلام داشتن که باید اعتماد سازی کنید تا تحریم را برداریم:w07: مذاکرات همچنان ادامه دارد:w07:

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما حدس بزن سوالش چیه خب :)

امیر حسین نیست که میر حسینه:w07:
ثانیا" بهتره توم دکمه رو بزنی:w07:
بنده با مدیران نشست های متعدد و متنقشی داشتم:w07: ولی مثل 5+1 اعلام داشتن که باید اعتماد سازی کنید تا تحریم را برداریم:w07: مذاکرات همچنان ادامه دارد:w07:
شما همون امیرحسینی که اخراج شد؟:w00:

linanche

عضو جدید
مشاوره در انتخاب زبان برنامه نویسی کمکم کنید

مشاوره در انتخاب زبان برنامه نویسی کمکم کنید

با سلام ببخشید که مزاحم اوقاتتون میشم ببخشید من یکم سی++ و سی شارپ کار کردم اما متاسفانه هر روز چیزایی میشنوم یا بهم انگیزه میده یا کلا تو روحیم میزنه و مخصوصا جدیدا که یک بیانیه ای از طرف دولت اومده که شرکت ها واداره جات بیان سمت لینوکس پس در نتیجه جاوا اینده دار باید باشه و سی شارپ گه خودم خیلی دوستش دارم کنار میره و ویندوز سرور جاشو به لینوکس میده و باید گفت که دیگه هیچ بدرد نمیخوره ایا با این چیزها که منو 1ساله علاف کرده شما چی پیشنهاد میدید کدومو بخونم خواهش میکنم امروز منو نجات بدید میترسم بمیرم اخرم تو این 2راهی بمونم

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارم گیره میشه جواب اینو بگی:برنامه ی زیر را در vb بنویسید:
* *
* alireza *
* *
خیلی مهمه لطفا ب زبان ویژوال بیسیک

fx.hadi

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
مدتی هست که ذهن بنده درگیر حل یک پروژه هست که خیلی دوست داشتم در محیط اکسل؛کار را به پایان برسانم اما فکر می کنم با برنامه نویسی در محیطی دیگر؛ بهتر می توانم به نتیجه مطلوب برسم-البته در مورد محیط برنامه نویسی هم از شما درخواست می کنم با توجه به پروژه ای که در ادامه برایتان توضیح داده ام؛بنده را راهنمایی بفرمایید.ممنونم

برنامه به این صورت باشد که :

۱-دیتاها به صورت فایل اکسلی از قسمتی مانند تصویر ‌Browse ؛ Import شود

لینک فایل اکسلی 41ecd1985848ceea1.pngمشاهده پیوست Min-Max-All Tab2.xls.zip
41ecd1985848ceea1.png

۲-دیتاها درستون هایی نوشته شده است که ستون ها از A تا G می باشد و به ترتیب تاریخ-زمان- اعداد مورد نظر(از ستون C تا G)
۳-برنامه به صورت اتوماتیک؛ میزان ماکسیمم ستون D را از ساعت 00:00 تا 23:45 هر روز محاسبه کند
۴−برنامه به صورت اتوماتیک؛ میزان مینیمم ستون E را از ساعت 00:00 تا 23:45 هر روز محاسبه کند
۵-تفاضل ماکسیمم و مینیمم هر روز را به صورت قدر مطلق محاسبه کند و به نام TOL ذخیره کند
۶-میانگین ۳۰ روز TOL را محاسبه و در خروجی نمایش دهد
۷-میانگین ۹۰ روز TOL را محاسبه و در خروجی نمایش دهد

** اگر برای نرم افزار امکان داشته باشد که نتایج محاسبات ردیف ۵ و ۶و ۷ را در به همراه اطلاعات فایل اکسلی که به برنامه داده می شود؛ به ترتیب در ستون های ‌B و C و D در Sheet2 همان فایل نوشته که تاریخ همان روز هم در ستود A در Sheet2 نوشته شود و همان فایل اکسل Export شود ؛ بسیار عالیست

در انتها از شما بابت کمک و نوشتن این برنامه تشکر می کنم

آخرین ویرایش: