مشاوره مدیریت اجرایی(هر چیزی که لازمه در مورد مدیریت اجرایی لازمه بدونیم )

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,
با عرض سلام به دوستهای خوب مدیریتی ام بخصوص مدیریت اجرایی.این تاپیک رو زدم تا بچه های مدیریت اجرایی کنار هم باشیم و از نظرات،تجربیات همدیگر استفاده کنیم.

1del

سلام به همه دوستان
لطفاً به سوالهای زیر پاسخ بدهید اگه تونستم راهنماییتون کنم
1)رشته کارشناسیتون چی بوده و کجا خوندید و با معدل چند
2)میخواهید کجا قبول بشید
3)چقد وقت دارید بخونید(شاغل هستید یا وقتتون آزاده )
4)با منابع اجرایی و رشته مدیریت چقد آشنایی دارید
5)براتون دانشگاه مهمه یا نه فقط ارشد باشه مهمه
6)چرا میخوایید ارشد بخونید
7)اگه ارشد نخونید چی میشه
8)زبانتون چطوره
9)ریاضیتون چطوره
10)دروس حفظیتون
11)حوصله خوندن دروس حفظی و بعضی مواقع دروس بی مصرف و حتی بعضی مواقع چندش آور رو دارید
و هر چه قدر بیشتر اطلاعات بدهید خروجیش بهتر میشه
هر کمکی از دستم بیاد در خدمتم

آخرین ویرایش:

1del

ما بی صبرانه منتظر تجربیات شما هستیم

خواهش میکنم در خدمتم
لطفاً به سوالهایی که پرسیدم جواب بدهید تا نظرمو بگم
زبانتون خوبه یعنی چقدر خوبه در حد تافل خوبه.اون وقت ریاضیتون چطوره،میخوام ببینم میتونید ام بی ای شرکت کنید یا نه

soniasa

عضو جدید
--زبانم خوبه متوسط به بالا اما نه در حد تافل
--ریاضیاتم خوب بود اما چون خیلی وقته که لیسانس گرفتم همه چیز یادم رفته اما می تونم خودمو برسونم
--لیسانس نرم افزار دارم از دانشگاه علم و صنعت
--روزی حداکثر 2 ساعت (وقتی از سر کار برگشتم)
-- باید تهران قبول بشم که به محل کارم نزدیک باشه
--تربیت مدرس یا تهران
--همیشه حفظیاتم خوب بوده اون موقع ها اما الان رو نمی دونم
-- خیلی خیلی برام قبولی مهمه

حالا نوبت شماست

1del

--ریاضیاتم خوب بود اما چون خیلی وقته که لیسانس گرفتم همه چیز یادم رفته اما می تونم خودمو برسونم
--تربیت مدرس یا تهران

حالا نوبت شماست

فک کنم شما اولین مشتری هستید با توجه به این پشت کار که دارید حتما قبول میشید :D
اینایی که من میگم نظر شخصی من هستند (یعنی وحی منزل نیست)
پیشنهاد من به شما مدیریت اجرایی هستش
اول بگم با توجه به خواسته شما که میخوایید (مدرس یا تهران ) قبولی از اجرایی سخته برای ارشد 91 حدود 30000 نفر شرکت کننده داشت که دانشگاههایی که شما میخوایید حداکثر 70-80 میخواد (درسته شاید بیشتر دوستان بکن اکثر شرکت کننده ها سیاهی لشگرند ولی به نظر من قبولی از اجرایی بعد از ام بی ای سختترین مدیریتها است)
پس یا استارت ارشد نزنید یا اگه زدید 2 ساعت کافی نیست خیلی کمه باید زیادش کنید
منابع پیشنهادی من
به نظر من کتاب نظریه عمومی مدیریت ( دکتر الوانی انتشارات نی ) رو شروع کنید برای آشنایی شاید براتون سخت باشه ولی روزنامه ای وار بخونید تا عید با روزی 1 تا 1/5 ساعت به صورت روزنامه ای دو بار میتونید بخونید
دانش :به نظر من کتاب (شهریار محسنین و مسیح خواه انتشارات فرهنگ عالیه)ولی زود براتون بعد عید میگم میخونید اول با کتاب آرمان اشراقی انتشارات نگاه دانش شروع کنید
ادبیات :کتاب علیزاده انتشارات رو نمیدونم(کتابو دارم ولی ببخشید حوصلشو ندارم برم نگا کنم بگم درک کنید دیگه )
جی مت :فعلا با کتاب امیرعرفانیان شروع کنید تا بعد
باز هم تاکید میکنم با روزی دو ساعت برای کنکور 93 نمیشه تهران قبول شد
اگه نمیتونید وقت بیشتری بذارید میتونید به دانشگاه آزاد(علوم تحقیقات ) یا دانشگاه تهران 2 که فک کنم تو کرج هستش فک کنید
شرمنده که رک گفتم نمیخوام مثل بعضی ها امید واهی بدهم تلاشتونو زیاد کنید به خاطر اهدافتون،دانشگاه تهران قابل دستیابی هست به شرط تلاش،تلاش،تلاش و توکل
ایشالله موفق باشی
من درخدمتم یا حق

1del

--تربیت مدرس یا تهران

حالا نوبت شماست

در ضمن وضع مالی و میزان آشنایی با رشته مدیریت رو که نگفتید!!!!!!!!!!

soniasa

عضو جدید
سلام.
شما که گفتین میخواین آی تی شرکت کنین، نظرتون عوض شد؟

دوست عزیز من با توجه به رشته لیسانسم که نرم افزار هستش هنوزم الویت یک ام مدیریت IT هست ولی چون توی این رشته مدیریت کاملا دستم خالیه و چیزی ازش نمی دونم از مشاوره دوستان دیگه استفاده می کنم در نهایت تصمیم میگیرم که چه گرایشی برام مناسبتر هستش.

از این مورد که بگذریم حالا که شما می دونین برای مدیریت IT تصمیم گرفتم بخونم، راهنمایی که تا حالا نکردین اما خوشحال می شیم از نظریات شما هم استفاده کنیم :)

1del

دوست عزیز من با توجه به رشته لیسانسم که نرم افزار هستش هنوزم الویت یک ام مدیریت IT هست ولی چون توی این رشته مدیریت کاملا دستم خالیه و چیزی ازش نمی دونم از مشاوره دوستان دیگه استفاده می کنم در نهایت تصمیم میگیرم که چه گرایشی برام مناسبتر هستش.

از این مورد که بگذریم حالا که شما می دونین برای مدیریت IT تصمیم گرفتم بخونم، راهنمایی که تا حالا نکردین اما خوشحال می شیم از نظریات شما هم استفاده کنیم :)

سلام دوباره
با تمام احترامی که به نظرات دوستان دارم غزال خانوم مدیر سایت تو یه تاپیک دیگه منابع ارشد رو معرفی کردند ولی من با بیشتر اونا (اونایی که برای اجرایی هستند یه خورده مشکل دارم)
به نظر من مشاور مثل یه دکتر میمونه یعنی باید برای هرکس یه نسخه جداگونه متناسب با احوالش تجویز کنه
کتاب ماهان یا پرچ خوبه ولی نه برای شما (برای اونایی که قبلا خوندند خودشونم گفتن که دوستاشون که همون بچه های مدیریت هستند خوندند به نظر من این کتاب اصلا به درد شما نمیخوره)
یعنی با روزی 2 ساعت عمرا نمیشه.باید یه نسخه دیگه پیچید.
نگفتید آزاد میخواهید و وضع مالیتون چطوره.با توجه به شرایط شما پیشنهاد من دانشگاه تهران 2 هستش
یا حق

soniasa

عضو جدید
سلام دوباره
کتاب ماهان یا پرچ خوبه ولی نه برای شما (برای اونایی که قبلا خوندند خودشونم گفتن که دوستاشون که همون بچه های مدیریت هستند خوندند به نظر من این کتاب اصلا به درد شما نمیخوره)
یا حق

خوب پس برای من و امثال من چه کتابی برای تئوری خوبه؟ همون کتاب دکتر الوانی که خودتون گفتین کافیه؟!
آخه تئوری ظاهرا چند تا منبع داره و نباید به یه کتاب بسنده کرد.

1del

خوب پس برای من و امثال من چه کتابی برای تئوری خوبه؟ همون کتاب دکتر الوانی که خودتون گفتین کافیه؟!
آخه تئوری ظاهرا چند تا منبع داره و نباید به یه کتاب بسنده کرد.

بله تئوری منابع مختلفی داره و نباید به کتاب الوانی بسنده کرد اصلا کتاب الوانی برای آشنایی هستش منبع اصلی کتاب دکتر رضائئان هستش همانطور که گفتم کتاب الوانی را باید تا عید روزنامه وار 2-3 بار بخونید نگران نباشید که متوجه نشدید، تا صفحه 250 (اگه درست یادم مونده باشه) بخونید .فقط به سوالام جواب ندادید و روی پیشنهاد من هم فک کنید.

nafis arch

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفاً به سوالهای زیر پاسخ بدهید اگه تونستم راهنماییتون کنم
1)رشته کارشناسیتون چی بوده و کجا خوندید و با معدل چند
2)میخواهید کجا قبول بشید
3)چقد وقت دارید بخونید(شاغل هستید یا وقتتون آزاده )
4)با منابع اجرایی و رشته مدیریت چقد آشنایی دارید
5)براتون دانشگاه مهمه یا نه فقط ارشد باشه مهمه
6)چرا میخوایید ارشد بخونید
7)اگه ارشد نخونید چی میشه
8)زبانتون چطوره
9)ریاضیتون چطوره
10)دروس حفظیتون
11)حوصله خوندن دروس حفظی و بعضی مواقع دروس بی مصرف و حتی بعضی مواقع چندش آور رو دارید
و هر چه قدر بیشتر اطلاعات بدهید خروجیش بهتر میشه
هر کمکی از دستم بیاد در خدمتم
مهندسی معماری پیام نور18
آزاذ همدان
آشنایی زیادی ندارم
2ماه وقت دارم
بخاطر بازار کاریش
نخونم هیچی دیگه ب ی کار دیگه فکرمیکنم
زبان و ریاضی متوسط ب بالا علاقه دارم
حفظی معمولی ای
مجبور باشم میخونم دیگه
زورهههههههههههههههه
منابع مختصر و مفید میخوام دوست ندارم کتاب الکی بگیرم
مرسی 1del

1del

مهندسی معماری پیام نور18
آزاذ همدان
آشنایی زیادی ندارم
2ماه وقت دارم
بخاطر بازار کاریش
حفظی معمولی ای
مجبور باشم میخونم دیگه
زورهههههههههههههههه
مرسی 1del

سلام خیلی خوب جواب دادی منم نظر خودمو میگم
اگه اینا رو انجام بدی حتما آزاد همدان که میخوای قبول میشی قول میدم
اولا باید به خودت ایمان داشته باشی ،دوما منظم باشی و در آخر و از همه مهمتر باید اراده آهنی داشته باشی
خوب....
پیشنهاد دانش من اینه که کتاب آرمان اشراقی رو بگیری و شروع کنی به خوندن آن به همراه کتاب دکتر الوانی انتشارات نی فقط باید باید باید تا عید الوانی را تا صفحه( 250) 3 دور به طور روزنامه وار بخونی کتاب سبز انتشارات نگاه دانش که مخصوص دانشگاه آزاد هستش رو باید تهیه کنی،
برای زبان دو تا کتاب لازم داری،1)1000 تست دکتر پرچ و لغتهای مدیریت یه کتاب نازک زرد رنگ هستش رو تهیه کن فقط لغته هر روز حداقل 20 تا تست بزن و 4 صفحه از لغتها بخون معجزه میکنه
اینطوری پیش بری من تحقیقاتو برات تضمین میکنم فقط پیش شرطها رو رعایت کن
یا حق

1del

مهندسی معماری پیام نور18
آزاذ همدان
آشنایی زیادی ندارم
2ماه وقت دارم
بخاطر بازار کاریش
حفظی معمولی ای
مجبور باشم میخونم دیگه
زورهههههههههههههههه
مرسی 1del

5 رو خیلی خوب اومدی
:))

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوباره
با تمام احترامی که به نظرات دوستان دارم غزال خانوم مدیر سایت تو یه تاپیک دیگه منابع ارشد رو معرفی کردند ولی من با بیشتر اونا (اونایی که برای اجرایی هستند یه خورده مشکل دارم)
به نظر من مشاور مثل یه دکتر میمونه یعنی باید برای هرکس یه نسخه جداگونه متناسب با احوالش تجویز کنه
نگفتید آزاد میخواهید و وضع مالیتون چطوره.با توجه به شرایط شما پیشنهاد من دانشگاه تهران 2 هستش
یا حق

با کدوم بیشترشون مشکل دارین؟ فقط تئوری ها با اجرایی مشترکه!
من نگفتم فقط دوستای مدیریتی من پرچ خوندن، من خودم با اکثریت رتبه های تک رقمی کنکور ارشد پارسال صحبت کردم. اکثریت قریب به اتفاقشون همین پرچ یا ماهان و یه تعداد کمی هم فلش کارت دی ال ام خوندن، حتی بچه هایی که مهندسی بودن و حتی رتبه های برتر اجرایی!!!
پس اگه من حرفی رو میزنم هرگز از خودم در نمیارم، و همیشه سعی کردم اگه جوابی به پست ها میدم جوابم درست باشه، اگه ندونم جواب نمیدم.
اتفاقا من به دلیل همین کمبود وقت ایشون پرچ رو معرفی کردم، چون قطعا نمیرسن همه منابع رو بخونن. این کتاب ها اونقد بد خلاصه نشده که متوجه مفهوم مطلب نشن.
باز هم حرف من فقط یک پیشنهاده، انتخاب نهایی با خودشونه!

• Like
واکنش ها: 1del

1del

با کدوم بیشترشون مشکل دارین؟ فقط تئوری ها با اجرایی مشترکه!
من نگفتم فقط دوستای مدیریتی من پرچ خوندن، من خودم با اکثریت رتبه های تک رقمی کنکور ارشد پارسال صحبت کردم. اکثریت قریب به اتفاقشون همین پرچ یا ماهان و یه تعداد کمی هم فلش کارت دی ال ام خوندن، حتی بچه هایی که مهندسی بودن و حتی رتبه های برتر اجرایی!!!
پس اگه من حرفی رو میزنم هرگز از خودم در نمیارم، و همیشه سعی کردم اگه جوابی به پست ها میدم جوابم درست باشه، اگه ندونم جواب نمیدم.
اتفاقا من به دلیل همین کمبود وقت ایشون پرچ رو معرفی کردم، چون قطعا نمیرسن همه منابع رو بخونن. این کتاب ها اونقد بد خلاصه نشده که متوجه مفهوم مطلب نشن.
باز هم حرف من فقط یک پیشنهاده، انتخاب نهایی با خودشونه!

سلام منم نظر خودمو گفتم میدونید چرا؟؟چون ایشون هیچ آشنایی با مدیریت ندارند من نمیگم پرچ بده خیلی خیلی خوبه فقط الان وقتش نیست پرچ برای بعد عید خوبه
میدونم که شما بی دلیل نمیگید ولی روزی دوساعت برای آشنایی با پرچ کافی نیست چه برسه که درسهای دیگه رو هم خوند

1del

مرسی از راهنماییت..راستی ب نظرتون ارزش داره برم آزاد اجرایی بخونم؟شهریش حدودا چقدره؟گران تومان؟
ممنون 1del عزیز

سلام نمیدونم چی بگم،دوست عزیز هزینه اش حدود 2000،000 تومان ترمی هستش،مونده به اهدافت، یکی میگه برای من مدرک مهم (ارشد باشه مهم نیست کجا باشه)،یکی میگه من فقط دانشگاه تهران میخوام یکی میگه من میخوام برم خارج.آزاد مونده به هدفت و البته تلاشت خوب یا بد تعریف میشه.پیشنهاد من اینه که اگر حداقل برای ارشد نمیخونی فیلد مدیریتی خودتو انتخاب کن حداقلش اینه که کتاب بخون تا اطلاعات عمومیت بالا بره
یا حق

nafis arch

عضو جدید
سلام نمیدونم چی بگم،دوست عزیز هزینه اش حدود 2000،000 تومان ترمی هستش،مونده به اهدافت، یکی میگه برای من مدرک مهم (ارشد باشه مهم نیست کجا باشه)،یکی میگه من فقط دانشگاه تهران میخوام یکی میگه من میخوام برم خارج.آزاد مونده به هدفت و البته تلاشت خوب یا بد تعریف میشه.پیشنهاد من اینه که اگر حداقل برای ارشد نمیخونی فیلد مدیریتی خودتو انتخاب کن حداقلش اینه که کتاب بخون تا اطلاعات عمومیت بالا بره
یا حق
سپاسگذارم

lsm

عضو جدید
سلام
1-کارشناسیم معماری آزاد تبریز 16.86
2-آزاد تهران
3-در روز 2-3 ساعت
4-هیچی
5-دانشگاه
6-خ.شک اومد از این رشته
7-هیچی من ارشد معماری می خونم
8-بد نیست
9-ریاصی مهندسیمو 20 شدم ولی الان یادم رفته مرور باید کنم
10-خوب نیست
11-حالت روزنامه ای اره ولی حفظ اجباری نه
پیشاپیش مرسی از کمکتون

1del

سلام
1-کارشناسیم معماری آزاد تبریز 16.86
2-آزاد تهران
3-در روز 2-3 ساعت
4-هیچی
5-دانشگاه
6-خ.شک اومد از این رشته
7-هیچی من ارشد معماری می خونم
8-بد نیست
9-ریاصی مهندسیمو 20 شدم ولی الان یادم رفته مرور باید کنم
10-خوب نیست
11-حالت روزنامه ای اره ولی حفظ اجباری نه
پیشاپیش مرسی از کمکتون

سلام دوست عزیز با این شرایط به نظر من به کنکور امسال نمیریسد ببخشید که رک میگم
ولی من بر حس وظیفه منایع با توجه به شرایط شما رو توصیه میکنم
برای تئوری مدیریت با کتاب الوانی شروع کنید روزنامه وار مطالعه کنید تا عید 2-3 دور بخونید
دانش کتاب آرمان اشراقی انتشارات نگاه دانش رو توصیه میکنم
زبان کتاب 1000 تست ونوس
جی مت کتاب مدرسان شریف
و تستهای سالهای قبل
موفق باشید
یا حق

lsm

عضو جدید
مرسی از راهنماییتون برای ریاضیات چه کتابی پیشنهاد می دید

nastooh

عضو جدید
سلام دوست عزیز که وقت میذارید و راهنمایی می کنید
1-کارشناسی برق مخابرات -ازاد جهرم-15
2-ازاد علوم تحقیقات فارس
3-شاغل هستم 2 ساعت
4-اشنایی خیلی کم
5-فقط ازاد فارس که نزدیک شیرازه
6-علاقه به درس و بازار کار
7-دوست دارم
8-متوسط
9-متوسط به بالا
10-متوسط به بالا
11-مجبور باشم می خونم
بازم سپاسگذارم می شم اگر راهنمایی کنید.

1del

سلام دوست عزیز که وقت میذارید و راهنمایی می کنید
1-کارشناسی برق مخابرات -ازاد جهرم-15
2-ازاد علوم تحقیقات فارس
3-شاغل هستم 2 ساعت
4-اشنایی خیلی کم
5-فقط ازاد فارس که نزدیک شیرازه
6-علاقه به درس و بازار کار
7-دوست دارم
8-متوسط
9-متوسط به بالا
10-متوسط به بالا
11-مجبور باشم می خونم
بازم سپاسگذارم می شم اگر راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
من نظرمو اینگونه براتون میگم
تو جوابهای قبلی موارد درسی اجرایی را عرض کردم باید توجه داشته باشید که تو آزاد ادبیات نیست
تا قبل از عید کتاب مدیریت عمومی دکتر الوانی انتشارات نی به همراه مجموعه سوالات دانشگاه آزاد دکتر پرچ رو بخونید حتما برای پرچ رو تهیه کنید چون سوالات رو با ذکر منبع و به بهترین نحو توضیح داده است.
تا قبل عید 2 بار الوانی و 1 بار پرچو تموم کنید.اگه تموم نکردید دور آزاد خط بکشید
کتاب جی مت مدرسان و کتاب امیر عرفانیان رو نگاه کنید ببینید که با کدوم کتاب راحت هستید نظر من اینه که فک کنم با عرفانیان راحتتر باشید ولی به هر 2 کتاب نگاه کنید
هر روز 1 نگاهی به جی مت بیندازید
به نظر من تا عید اینطوری پیش برید بعد از آن با من در تماس باشید
اهدافتون خیلی ملموس هستش به ظرط اینکه اراده و پشتکار داشته باشید
یا حق

negarandish

عضو جدید
-سلام
-من رشته ام مهندسی برق قدرت-از دانشگاه آزاد بروجرد و معدل 15.5
- اولویت قبولی برا من شهرهای سنندج-همدان و کرمانشاهه
- بنده شاغل هستم ولی وقت آزادم هم بدک نیست
- آشنایی زیادی با رشته مدیریت و گرایشهاش ندارم
- خب واسه من شهرش مهمه که به محل کارم نزدیک تر باشه یعنی به عبارتی همون ارشد مهمتره تا دانشگاهش
- قصدم از ادامه تحصیل هم ارتقاء و تطبیق مدرکه و هم کسب سواد بیشتر
- خب احساس میکنم با عدم ادامه تحصیل در آینده هم از لحاظ دانش و هم از لحاظ جایگاه شغلی به مشکل برخورد میکنم
- زبانم زیاد خوب نیست. از 100 به خودم نمره 40 رو میتونم بدم.
- ریاضیم خوبه. از 100 نمره 60-70 رو میتونم به خودم بدم
- حفظ کردنیم هم عالیه.
-بابت سوال آخرتون هم جوابم مثبته و از این بابت مشکلی ندارم.
منتظر جواب هستم. پیشاپیش ممنون

1del

-سلام
-من رشته ام مهندسی برق قدرت-از دانشگاه آزاد بروجرد و معدل 15.5
- اولویت قبولی برا من شهرهای سنندج-همدان و کرمانشاهه
- بنده شاغل هستم ولی وقت آزادم هم بدک نیست
- آشنایی زیادی با رشته مدیریت و گرایشهاش ندارم
- خب واسه من شهرش مهمه که به محل کارم نزدیک تر باشه یعنی به عبارتی همون ارشد مهمتره تا دانشگاهش
- قصدم از ادامه تحصیل هم ارتقاء و تطبیق مدرکه و هم کسب سواد بیشتر
- خب احساس میکنم با عدم ادامه تحصیل در آینده هم از لحاظ دانش و هم از لحاظ جایگاه شغلی به مشکل برخورد میکنم
- زبانم زیاد خوب نیست. از 100 به خودم نمره 40 رو میتونم بدم.
- ریاضیم خوبه. از 100 نمره 60-70 رو میتونم به خودم بدم
- حفظ کردنیم هم عالیه.
-بابت سوال آخرتون هم جوابم مثبته و از این بابت مشکلی ندارم.
منتظر جواب هستم. پیشاپیش ممنون

سلام دوست من
من نظرات خودمو میگم امیدوارم که مفید باشه براتون
پیشنهاد من برای جی مت کتاب :محمد وکیلی و هادی مسیح خواه انتشارات فرهنگ است
برای تئوری مدیریت کتاب دکتر الوانی رو بخونید
برای زبان کتاب 1000 تست دکتر ونوس و یک کتاب زبان کم حجم فک کنم 100-150 صفحه ای هست که شامل فقط لغت هست هر روز 2-3 صفحه از اون رو حفظ کنیدچون زبانتون ضعیفتر از ریاضی هست باید بیشتر باید کار کنید
درک متون مدیریت هم شامل تئوری مدیریت میشه تا آخر فروردین کتاب الوانی را ابتدا 2-3 دور روزنامه ای بخونیذ بعد از آن کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان را حتما باید بخونید(حتماحتما)چون بالای 70 %زبان،تئوری مدیریت و درک متون شامل این دو کتاب میشه حتما بخونید 2-3 اول روزنامه ای و دورهای بعدی سطر به سطر،خط به خط و حتی (و) به (و) خیلی مهم هستند
بعد از عید بعد از خواندن این دو کتاب 1000 تست زبان رو کار کنید
با من در تماس باشید
یا حق

negarandish

عضو جدید
سلام دوست من
من نظرات خودمو میگم امیدوارم که مفید باشه براتون
پیشنهاد من برای جی مت کتاب :محمد وکیلی و هادی مسیح خواه انتشارات فرهنگ است
برای تئوری مدیریت کتاب دکتر الوانی رو بخونید
برای زبان کتاب 1000 تست دکتر ونوس و یک کتاب زبان کم حجم فک کنم 100-150 صفحه ای هست که شامل فقط لغت هست هر روز 2-3 صفحه از اون رو حفظ کنیدچون زبانتون ضعیفتر از ریاضی هست باید بیشتر باید کار کنید
درک متون مدیریت هم شامل تئوری مدیریت میشه تا آخر فروردین کتاب الوانی را ابتدا 2-3 دور روزنامه ای بخونیذ بعد از آن کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان را حتما باید بخونید(حتماحتما)چون بالای 70 %زبان،تئوری مدیریت و درک متون شامل این دو کتاب میشه حتما بخونید 2-3 اول روزنامه ای و دورهای بعدی سطر به سطر،خط به خط و حتی (و) به (و) خیلی مهم هستند
بعد از عید بعد از خواندن این دو کتاب 1000 تست زبان رو کار کنید
با من در تماس باشید
یا حق

سلام. ممنون از راهنمایی های خوبتون.
فقط من فراموش کردم بگم. قصد من کنکور دانشگاه آزاده و سراسری رو متاسفانه نتونستم شرکت کنم.منابعی که شما گفتین واسه آزاد یا سراسری تفاوتی نمیکنه؟
البته نمیدونم تا چه حدی در جریان منابع آزاد هستین ولی میخاستم یه منبع هم برای "ریاضیات عمومی 1 و 2 فنی و مهندسی" و همچنین برای "دانش مسائل روز در زمینه مدیریت موسسات و طرح های عمرانی" بهم معرفی کنین.
یه سوال دیگه: "جی مت" همون "آمادگی و استعداد تحصیلیه" که یکی موردهای منابع کنکور آزاده؟

بالا