مشاوره مدیریت اجرایی(هر چیزی که لازمه در مورد مدیریت اجرایی لازمه بدونیم )

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
باسلام
نظرتون در مورد زبان برا همه رشته هاست؟
من رشتم شیمیه.زبانم متوسطه و گذاشتمش کنار البته با نظر برخی.....

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,
باسلام
نظرتون در مورد زبان برا همه رشته هاست؟
من رشتم شیمیه.زبانم متوسطه و گذاشتمش کنار البته با نظر برخی.....

در حالت کلی به نظر من واقعی این است که اگه وقتشو دارین و تا حدی زبان دارید اصلا زبان را کنار نگذارید.
زبان یکی از دزوس استراتژیک کنکور هستش.
موفق باشید
یا حق

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
با سلام
دوستم به نت دسترسی نداره و من براش اینکارو انجام دادم .ممنون میشیم راهنمایی کنید
1- آمار آزاد علوم تحقیقات 18.5
2- تهران
3- 6-7
4-.....
5- فقط تهران
6-کار و علاقه به ادامه تحصیل
7-دنیاش به آخر میرسه
8- در حد ادونسه
9-خوبه ولی دوست ندارند
10- خوبه
11-بلی

پارسه هم کلاس پاییز رو میره البته بجز زبان آزمون های پارسه هم ثبت نام کردن و از اواسط مهر شروع به خوندن کردن.
ممنون میشم راهنماییشون کنید که چه منابعی بخونند.منابع و جزوه های پارسه برا رتبه زیر 50 کافیه.

با سلامی دوباره و تبریک عید غدیر.
اگه زودتر راهنمایی کنید ممنون میشیم،......تا منابع بهتر تهیه کنند و.....

1del

با سلامی دوباره و تبریک عید غدیر.
اگه زودتر راهنمایی کنید ممنون میشیم،......تا منابع بهتر تهیه کنند و.....
سلام دوست عزیز
به نظر من خیلی خوبه که زبانشون خوبه پی حتما حتما حتماً روی زبانشون سرمایه گذاری کنند.زبان شامل 2 بخش عمومی و اختصاصی می باشد
منایع :
1)زبان عمومی :504 واژه و تافل، گرامر و تست های سالهای قبل
2)زبان تخصصی جزوه پارسه و کتاب ناصر زاده
3)تئوری های مدیریت :به نظر من حتما باید کتابهای مرجع خوانده شود بعد کتابهایی مثل پارسه(مخصوصا دوست شما که هیچ گونه آشنایی با منابع اجرایی نداره)خود کتابهای پارسه برای تئوری مدیریت خوبه ولی کافی نیست.منابع اصلی شامل:مبانی سازمان مدیریت (مهدی الوانی انتشارات نی )،مبانی سازمان و مدیریت (علی رضائیان/انتشارات سمت)،مبانی رفتار سازمانی(علی رضائیان/انتشارات سمت) و تست های سالهای قبل.به ترتیبی که ذکر شد لطفا بخوانید.
3)دانش مسائل روز(پیشنهاد من شهریار محسنین /انتشارات فرهنگ است)البته کتاب پارسه رو ندیدم و نمی تونم در مورد آن نظر بدهم.
4)جی مت به نظر من کتا پارسه برای شما کافی باشه.(کتاب پارسه +کلاس ها9
5)ادبیات (کتاب علیزاده/انتشاراتش یادم نیست برای ارشد هست مب تونید راحت پیدا کنید)البته کتاب پارسه رو ندیدم و نمی تونم در مورد آن نظر بدهم.
این خیلی خوبه کی می خواهید زود شروع کنید.
موفق باشید
یا حق

1del

با سلام و تشکر
کلاس زبان تخصصی و عمومی رو هم برن؟
سلام دوباره
به نظر من کلاس میتونه مفید باشه،اگه بتونند از لحاظ مالی و از لحاظ زمانی تامین کنند به نظر من نتیجه اش مفید تر از مطالعه شخصی میتونه باشه.
موفق باشید
یا حق

سيد مصطفي

عضو جدید
کنکور ارشد

کنکور ارشد

سلام
من مهندسی برق-الکترونیک خوندم حالا می خوام فوق مدیریت اجرایی کنکور شرکت کنم!
چکارکنم؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
من مهندسی برق-الکترونیک خوندم حالا می خوام فوق مدیریت اجرایی کنکور شرکت کنم!
چکارکنم؟
سلام خب باید یه شناخت از رشتتون داشته باشین و منابعش تهیه کنیدد شروع کنید بخونید
[h=2]گرایش های مدیریت[/h]
اینجا مطالب مفیدی هست امیدوارم بهتون کمک کنه

• Like
واکنش ها: 1del

pegah.aghaei

عضو جدید
با سلام خدمت شما
من واسه امسال دارم واسه مدیریت اجرایی میخونم.ممنون میشم راهنماییم کنین
من رشته کارشناسیم مهندسی نرم افزار بوده با معدل 15.5 از دانشگاه غیرانتفاعی شهاب دانش قم
از اونجایی که به رشته دوره کارشناسیم خیلی علاقه مند نبودم و احساس میکنم میتونم تو رشته مدیریت موفق باشم نتیجه این کنکور خیلی برام مهمه...میخوام یه استارت خوب تو رشته مورد علاقم بزنم
میخوام حتما دولتی تهران قبول شم
جز دو روز که موسسه ماهان واسه تئوری مدیریت و دانش مسائل و جی مت ثبت نام کردم بقیه روزا خونه ام
از نیمه دوم مهر شروع کردم خوندن و چون کلاسای ماهان میرم تا حدی از منابع مطلعم جز درس زبان که هنوز بلاتکلیفم
زبانم در حد همون زبان لیسانس بدون کلاسه و زیاد قوی نیستم متاسفانه...البته چون آموزشگاه سفیر رفتم خوب صحبت میکنم اما به درد کنکور نمیخوره
درسای حفظیم هم ضعیف نیس اما برای موندگاری درسای تئوری و دانش مسائل در حافظه بلند مدت لازمه دو سه بار بخونم و خلاصه نویسی کنم
حوصله خوندن هرچیزی رو هم دارم فقط میخوام خوب قبول شم راحت شم همین امسال
واسه دانش مسائل و تعوری و جی مت به جزوات کلاسی و کتابایی که استادا معرفی کردن اکتفا کردم.به نظرتون کارم درسته؟میخوام دچار کتاب زدگی نشم و همونی که میخونم عمیق بخونم...البته استادام هم معروفن و شنیدم تو ماهان بهترینن...
جی مت رو نخونده پارسال 40 زدم...تو کلاس جی مت ماهان امسال نفر اولم...تو کشوری آزمون گذشته جی مت هشتم شدم...و بهش امیدوارم
حالا فقط بلاتکلیفم سر زبان...بخونم...یا بزارم کنار...اگه بخوام بخونم چی بخونم....
ممنون میشم با توجه به حرفام هر راهنمایی به ذهنتون میرسه بکنین.
:)

1del

با سلام خدمت شما
من واسه امسال دارم واسه مدیریت اجرایی میخونم.ممنون میشم راهنماییم کنین
من رشته کارشناسیم مهندسی نرم افزار بوده با معدل 15.5 از دانشگاه غیرانتفاعی شهاب دانش قم
از اونجایی که به رشته دوره کارشناسیم خیلی علاقه مند نبودم و احساس میکنم میتونم تو رشته مدیریت موفق باشم نتیجه این کنکور خیلی برام مهمه...میخوام یه استارت خوب تو رشته مورد علاقم بزنم
میخوام حتما دولتی تهران قبول شم
جز دو روز که موسسه ماهان واسه تئوری مدیریت و دانش مسائل و جی مت ثبت نام کردم بقیه روزا خونه ام
از نیمه دوم مهر شروع کردم خوندن و چون کلاسای ماهان میرم تا حدی از منابع مطلعم جز درس زبان که هنوز بلاتکلیفم
زبانم در حد همون زبان لیسانس بدون کلاسه و زیاد قوی نیستم متاسفانه...البته چون آموزشگاه سفیر رفتم خوب صحبت میکنم اما به درد کنکور نمیخوره
درسای حفظیم هم ضعیف نیس اما برای موندگاری درسای تئوری و دانش مسائل در حافظه بلند مدت لازمه دو سه بار بخونم و خلاصه نویسی کنم
حوصله خوندن هرچیزی رو هم دارم فقط میخوام خوب قبول شم راحت شم همین امسال
واسه دانش مسائل و تعوری و جی مت به جزوات کلاسی و کتابایی که استادا معرفی کردن اکتفا کردم.به نظرتون کارم درسته؟میخوام دچار کتاب زدگی نشم و همونی که میخونم عمیق بخونم...البته استادام هم معروفن و شنیدم تو ماهان بهترینن...
جی مت رو نخونده پارسال 40 زدم...تو کلاس جی مت ماهان امسال نفر اولم...تو کشوری آزمون گذشته جی مت هشتم شدم...و بهش امیدوارم
حالا فقط بلاتکلیفم سر زبان...بخونم...یا بزارم کنار...اگه بخوام بخونم چی بخونم....
ممنون میشم با توجه به حرفام هر راهنمایی به ذهنتون میرسه بکنین.
:)

سلام دوست عزیز .
به امید خدا با این پتانسیل و مطالعاتی که دارید حتما قبول می شوید و مطمئن باشید که از یک جای خوب قبول می شوید(فقط این حرف باعص نشود که انگیزه و تلاش شما کمتر شود)
من نمی دونم ماهان چه جزوه هایی را داده یا تدریس می کنند،ولی من شخصا تو بعضی از درسها مخصوصاً تئوری مدیریت کتابهای اصلی و مرجع را ترجیح می دهم (به نظر من زمانی کتابهایی مثل ماهان مناسب است که به مباحث کتابهای مرجع تسلط داشته باشیم)
به نظر من با توجه به حرفهای شما،اگه بتونید زبان را بزنید احتمال قبولی شما خیلی خیلی افزیش می یابد و به عبارتی دیگر قبولی خودتون را تضمین خواهید کرد.در صورت امکان حتماً زبان را سفید نگذارید،یعنی پنج درصد احتمال قبولی را نسبت به صفر خیلی افزایش خواهد داد.
اگه زمان زیادی داشته باشید کتابهای 504 و تافل مناسب است و در صورت عدم وقت مناسب تست سالهای قبل بهترین گزینه خواهد بود.
با تشکر
موفق باشید.
یا حق

Pars12

عضو جدید
3)دانش مسائل روز کتاب شهریار محسنین انتشارات فرهنگ

درود

دوست عزیز تقریبا تمامی نفرات برتر و سایت هایی که منابع را معرفی کرده اند کتاب بفنش اشراقی از نگاه دانش را مطالعه کرده اند

می توانم دلیل شما برای معرفی این کتاب را بدانم؟

چون توسط نفرات برتر اصلا معرفی نشده!

1del

درود

دوست عزیز تقریبا تمامی نفرات برتر و سایت هایی که منابع را معرفی کرده اند کتاب بفنش اشراقی از نگاه دانش را مطالعه کرده اند

می توانم دلیل شما برای معرفی این کتاب را بدانم؟

چون توسط نفرات برتر اصلا معرفی نشده!

من چند تا دلیل دارم البته این دلایل کاملا شخصی است(یعنی نظر شخصی بنده است)
اولاً این که مباحث مطرح شده در این کتاب کامل می باشد.
دوماً آمار این کتاب به روز می باشد(هرچند کتابی که شما می گویید تازه چاپ شده ولی تا جایی که من میدونم اطلاعات و آمار به روز نیست)
سوماً این کتاب جدید هست یعنی 2-3 سال هست که چاپ شده و از آنجایی که تعداد این کتاب محدود است و شاید خیلی از افراد از چاپ آن مطلع نیستند و خیلی از سالها آپدیت نمی شوند یعنی مثلا مدیر چندین سال هست که همان منابع را نوشته است و هبچ وقت تغییری ایجاد نمی کند)
به نظر من بهترین حالت این است که هر 2 کتاب را یک نگاهی بکنید و انتخاب کنید باید شما کتاب را بپسندید و با آن راحت باشید چون این شما هستید که مطالعه خواهید کرد.
موفق باشید
یا حق

Pars12

عضو جدید
من چند تا دلیل دارم البته این دلایل کاملا شخصی است(یعنی نظر شخصی بنده است)
اولاً این که مباحث مطرح شده در این کتاب کامل می باشد.
دوماً آمار این کتاب به روز می باشد(هرچند کتابی که شما می گویید تازه چاپ شده ولی تا جایی که من میدونم اطلاعات و آمار به روز نیست)
سوماً این کتاب جدید هست یعنی 2-3 سال هست که چاپ شده و از آنجایی که تعداد این کتاب محدود است و شاید خیلی از افراد از چاپ آن مطلع نیستند و خیلی از سالها آپدیت نمی شوند یعنی مثلا مدیر چندین سال هست که همان منابع را نوشته است و هبچ وقت تغییری ایجاد نمی کند)
به نظر من بهترین حالت این است که هر 2 کتاب را یک نگاهی بکنید و انتخاب کنید باید شما کتاب را بپسندید و با آن راحت باشید چون این شما هستید که مطالعه خواهید کرد.
موفق باشید
یا حق

پیدا کردن بهترین منبع همیشه سخته

البته کتاب اشراقی در آخرین چاپ حدود 600 صفحه شده (فکر می کنم قبلا 300 صفحه بود)

سایت دانش مسایل روز هم اشراقی را پیشنهاد داده

من هم برای اینکه کدام یک از این دو رو مطالعه کنم پرسیدم

سپاس از نظر شما

Pars12

عضو جدید
درود

نظر خودم درباره منابع ارشد مدیریت اجرایی

(از نظر من هیچ وقت برای شروع دیر نیست)

تئوری مدیریت:
اگر حوصله (زمان) خواندن چند کتاب ندارید یکی از دو کتاب زیر را پیشنهاد می دهم:
تئوری مدیریت مدرسان شریف حدود 550 صفحه (قیمت 29.5 تومان)
کتاب جامع مدیریت پرچ حدود 800 صفحه (خیلی از رتبه های بالا تنها همین یک کتاب را خوانده اند) (قیمت 32 تومان)
http://www.mehrabanshop.com/products/bookDetail/C4766DEB-D4ED-430A-8149-64DBEA169BBD
یا استفاده از فلش کارت های مدیریت

اگر حوصله و زمان دارید ای درس 6 منبع دارد که البته اگر 3 منبع اول را خوب و بقیه را توسط یکی از دو کتاب بالا مرور کنید به نظر من بهتر است:
۱- مبانی سازمان و مدیریت / دکتر رضائیان (قیمت 11 تومان)
۲- مدیریت عمومی / دکتر الوانی (قیمت 16 تومان)
۳- مبانی رفتار سازمانی / دکتر رضائیان (قیمت 9 تومان)
۴- تئوری سازمان / رابینز
۵- منابع انسانی / دکتر سعادت
۶- تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم ها / دکتر رضائیان ( فقط ۵ فصل اول)

اینکه فکر کنید باید همه 6 منبع را مطالعه کنید درست نیست به جرات میگم از بیش از 10 هزار شرکت کننده این رشته، 10 نفر را هم پیدا نمی کنید که تمام منابع را مطالعه کند. پس چیزی را از دست نداده اید. به جای آن منابع مورد مطالعه خود را دقیق تر کنید

توجه: در این درس از برداشت نظرات خود از آنچه خوانده اید دوری کنید. معلومات را دقیقا مانند کتاب حفظ کرده و با تکرر نگران از دست رفتنشان نباشید. به نظر من خلاصه نویسی برای این درس تنها برای حذف داستان های کتاب منابسه و هیچ مطلب اصلی نباید خلاصه بشه.

دانشِ مسائلِ روز
کتاب اشراقی نگاه دانش (قیمت 14 تومان)
البته کتاب مسیح خواه هم کتاب خوبیه و سلیقه ای هست
در کل تفاوت خاصی ندارند
دوستانی که هر دو کتاب را مطالعه کرده بودند کتاب اشراقی را در اولویت دانسته و نظرشان روان تر بودن آن بود

به علاوه موارد زیر:
قانون کار
بیمه بیکاری
قانون تجارت
تامین اجتماعی (به ویژه ازدواج، فوت، بازنشستگی، بیماری)
بورس و اوراق بهادار
برنامه پنجم توسعه
مباجث پر کاربرد بازاریابی (انواع تخفیفات، وضعیت وفاداری خریداران، انواع قیمت گذاری، استراتژی مارک گذاری
مباجث پر کاربرد اقتصاد: شاخص های نابرابری توزیع درآمد، شاخص های عینی (تیل، ضریب جینی، هرفیندال، اتتو فریگی)، شاخص های قیاسی (اتکینسون، دالتون، بنتزل)، شاخص توسعه انسانی (HDI)، میانگین وزنی سه شاخص (امید به زندگی، نرخ باسوادی، قدرت خرید واقعی)
بودجه سال جاری و پیش نویس سال آینده
آمار های سایت آمار و بانک مرکزی
انواع سیستم های استاندارد مرتبط با کیفیت

جیمت
برای دوستانی که دنبال یک کتاب هستند:
کتاب سفید عرفانیان نگاه دانش (قیمت 20 تومان)
کتاب مدرسان شریف (قیمت 38 تومان)

برای دوستان چند منبعی کتاب صداقت و کتاب مسیح خواه هم کتاب های خوبی علاوه بر کتاب های بالا هستند

دوستانی که تمامی این منابع را مطالعه کرده اند از کتاب مسیح خواه راضی نبوده اند بنابراین توصیه می شود از کتاب مسیح خواه به عنوان تک منبعی در این درس استفاده نکنید

زبان فارسی:
روی این درس نظری ندارم
اما تعریف کتاب علیزاده نگاه دانش و همین طور کتاب زینلی نگاه دانش را زیاد شنیده ام
در مکاتبه ای با استاد علیزاده ایشان کتاب خودشان را کافی می دانند
هر دو کتاب ویژه مدیریت اجرایی نگارش شده اند

زبان:
اصل زبان واژگان است. در تمامی منابع معرفی شده، کتاب 504 و واژگان تافل و... هستند اما هیچ کتاب جامعی معرفی نشده.
من یک کتاب به شما معرفی می کنم که تمامی منابع معرفی شده را یکجا به قیمت بسیار ارزان دارد
این کتاب حدود 4500 تا واژه دارد و برای انتشارات فرهنگ با قیمت 5000 تومان می باشد
http://www.adinehbook.com/gp/product/B0000RTONP
من هم کتاب تمام واژگان تافل، 504 و ... دارم کتاب بالا همه اینا را به همراه تمامی واژگان رشته مدیریت در خود دارد.
برای دوستانی که زبان دبیرستان را یاد ندارند تنها باید یک کتاب جامع از دبیرستان به این کتاب اضافه کنند.

در مورد گرامر نظری ندارم اما کتاب زبان عمومی ناصر زاده و کتاب زیر، کتاب های خوبی هستند
http://www.khatesefid.com/uni/public/858-omomigrammar-3 (قیمت 18 تومان)
البته کتاب گرامر جامع برای کنکور ارشد مدیریت که فقط 5 تا تست گرامری داره سنگینه و توصیه نمیشه.

نظر من نسبت به کلاس های آموزشی:

برای دروس حفظی کلاس هیچ فایده ای ندارد. شما باید یک ابعادی از اطلاعات را حفظ کنید در کلاس تنها وقت خود را تلف می کنید تا مطالب کتاب را دوباره به شما بگویند در حالی که از آن زمان می توانید جهت حفظ مطالب از روی کتاب استفاده کنید. در ضمن برای دروس حفظی هر استاد خلاصه نویسی و روش خاص خود را دارد که ممکن است با روش شما سازگار نباشد و این شما هستید که باید خود را با استاد سازگار کنید.
بنابر این برای دروس حفظی (تقریبا تمام دروس مدیریت اجرایی) کلاس را توصیه نمی کنم.

در مورد جیمت شاید کلاس مفید باشد اما کلیت مسایل مربوط به ریاضی در حدی نیست که از منابع موجود متوجه نشوید. در واقع اگر مسایل ریاضی (مانند تابع، حد، مشتق، انتگرال، مختصات هندسی و...) بود به شما کلاس را توصیه می کردم اما برای جیمت نه!

در مورد زبان هم مانند بالا، شما باید n تعداد واژه حفظ کنید. کلاس فقط در بخش درک مطلب ها کمک می کند که آن هم با یک کتاب 10 هزار تومانی قابل حل است.

آخرین ویرایش:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
لطفاً به سوالهای زیر پاسخ بدهید اگه تونستم راهنماییتون کنم
1)رشته کارشناسیتون چی بوده و کجا خوندید و با معدل چند
2)میخواهید کجا قبول بشید
3)چقد وقت دارید بخونید(شاغل هستید یا وقتتون آزاده )
4)با منابع اجرایی و رشته مدیریت چقد آشنایی دارید
5)براتون دانشگاه مهمه یا نه فقط ارشد باشه مهمه
6)چرا میخوایید ارشد بخونید
7)اگه ارشد نخونید چی میشه
8)زبانتون چطوره
9)ریاضیتون چطوره
10)دروس حفظیتون
11)حوصله خوندن دروس حفظی و بعضی مواقع دروس بی مصرف و حتی بعضی مواقع چندش آور رو دارید
و هر چه قدر بیشتر اطلاعات بدهید خروجیش بهتر میشه
هر کمکی از دستم بیاد در خدمتم

با سلام

1: من کارشناسی مهندسی تاسیسات حرارتی و برودتی دانشگاه آزاد فیروز کوه می خونم ترم اخرم و می خام ارشد مدیریت اجرایی بدم.
2: اول تبریز دوم تهران
3: شاغل هستم ولی می تونم روزی 2 الی 3 ساعت وقت بزارم.
4:در حد کم و مطالعه آزاد
5:ارشد مدیریت برام مهمتره
6: دیسیبلین کاری و علاقه به کار های مدیریت فنی در پروژه ها ی صنعتی با علوم مدیریت نوین و مهندسی
7:می خام بخونم.
8:متوسط. دارم کلاس میرم.
9:خوبه. ریاضیات علاقه دارم.
10:کمی ضعیفم ولی اگر مطلب مورد علاقه ام باشه عالی حفظ می کنم.
11: فکر نمی کنم ولی مجبور باشم آره چاره ای نیست.
.. لیسانس فنی هستم شاغل در یه شرکت انبوه ساز علاقه به مدیریت اجرایی دارم سمت کاری ام هم نزدیک به مدیریت فنی هست و .... . می خام در موورد منابع دروس منو راهنمایی کنید. ممنون میشم . در ضمن فقط به روزانه اونم سراسری تبریز یا تهران فکر می کنم.

1del

با سلام

1: من کارشناسی مهندسی تاسیسات حرارتی و برودتی دانشگاه آزاد فیروز کوه می خونم ترم اخرم و می خام ارشد مدیریت اجرایی بدم.
2: اول تبریز دوم تهران
3: شاغل هستم ولی می تونم روزی 2 الی 3 ساعت وقت بزارم.
4:در حد کم و مطالعه آزاد
5:ارشد مدیریت برام مهمتره
6: دیسیبلین کاری و علاقه به کار های مدیریت فنی در پروژه ها ی صنعتی با علوم مدیریت نوین و مهندسی
7:می خام بخونم.
8:متوسط. دارم کلاس میرم.
9:خوبه. ریاضیات علاقه دارم.
10:کمی ضعیفم ولی اگر مطلب مورد علاقه ام باشه عالی حفظ می کنم.
11: فکر نمی کنم ولی مجبور باشم آره چاره ای نیست.
.. لیسانس فنی هستم شاغل در یه شرکت انبوه ساز علاقه به مدیریت اجرایی دارم سمت کاری ام هم نزدیک به مدیریت فنی هست و .... . می خام در موورد منابع دروس منو راهنمایی کنید. ممنون میشم . در ضمن فقط به روزانه اونم سراسری تبریز یا تهران فکر می کنم.

ایشاله موفق باشید دوست عزیز پیشنهاد من برای شما این هست که سعی کنید وقت مطالعه خودتونو زیاد کنید
تا امسال هم مدیریت اجرایی دانشگاه تبریز نداشته امسال واحد پردیس دانشگاه تبریز گذاشتند که ترمی تقریبا 3.5 میلیون هست.
تبریز روزانه MBA داره که برای قبولی از این رشته باید زبان و ریاضی تون خیلی خوب باشه
به نظر من با این شرایط و زمان باقیمانده قبولی در کنکور امسال آن هم روزانه خیلی خیلی سخته یعنی تقریبا غیر ممکن هست
موفق باشید
یا حق

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشاله موفق باشید دوست عزیز پیشنهاد من برای شما این هست که سعی کنید وقت مطالعه خودتونو زیاد کنید
تا امسال هم مدیریت اجرایی دانشگاه تبریز نداشته امسال واحد پردیس دانشگاه تبریز گذاشتند که ترمی تقریبا 3.5 میلیون هست.
تبریز روزانه MBA داره که برای قبولی از این رشته باید زبان و ریاضی تون خیلی خوب باشه
به نظر من با این شرایط و زمان باقیمانده قبولی در کنکور امسال آن هم روزانه خیلی خیلی سخته یعنی تقریبا غیر ممکن هست
موفق باشید
یا حق
با سلام
من برای 94 دوست عزیز می خام شرکت کنم . تهران شاغلم و تبریزی هستم همون خاطر بیشتر می خام برگردم تبریز. سال قبل mba همینطوری امتحان دادم دوروبره 1000 شد رتبه ام. دیگه سراغش نرفتم چون درس کارشناسی ناپیوسته ام هوز مونده بود.
من الان دقیقا 1 سال وقت دارم تا کنکور 94. دیگه دارم مطمئن میشم که میخام MBA امتحان بدم.پردیس و غیر انتفاعی نمیرم گه قبول نشدم آزاد رو به شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور تزجیح میدم.

relife

عضو جدید
سلام
دوستان من از هرکی میپرسم حتی مشاورم امید زیادی به زبان کنکور نداره برای خوب زدن تستها،واقعا اینقدر سخته؟مشارم که رسما گفت 5تا تستم بتونی زبان عمومی بزنی خیلیه!
میخوام بدونم وقت گذاشتن رو زبان واقعا وقت هدر دادنه؟!نمیتونه یه امتیاز باشه مثل کنکور کارشناسی که بعضی درسها چون خیلیها نمیخوننش میتونن تو رتبه تاثیر بذارن؟
اگر زبان موثر نیست به نظرتون کدوم درس اینطوریه؟البته من با وجود حرفهای مشاورم دارم سعی میکنم همه درسهام رو خوب پیش ببرم
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Pars12

عضو جدید
درود

دوستان من برای تئوری مدیریت مبانی رضاییان و عمومی الوانی و رفتار رضاییان رو تا نیمه آذر تمام می کنم

مشکلی که دارم برای مباحث باقیمانده
- منابع انسانی سعادت،
- سیستم رضاییان،
- کتاب هایی مثل رابینز و...
حوصله خوندن کتاب اصلی رو ندارم ولی نمیخوام جزوه ی خلاصه ای از اینا بخونم که آخرشم به درد نخوره
(در مجموع 80 ساعت می تونم زمان برای قسمت های باقیمانده بزارم فکر می کنم بتونم تا یک جزوه 250 صفحه ای در مجموع رو پوشش بدم)

برای خلاصه منابع باقیمانده چی پیشنهاد می کنید؟
کتاب تئوری مدرسان چاپ 92 به دستم میرسه و یک هفته ای دارمش به نظر شما کافیه چون دسترسی به منابع اصلی ندارم که وقتی دستم رسید مقایسه کنم؟

یک سری خلاصه هم توی اینترنت هست، کسی مطالعه کرده ببینه سطحش نسبت به اصل کتاب چه طوره؟

zarmana

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفاً به سوالهای زیر پاسخ بدهید اگه تونستم راهنماییتون کنم
1)رشته کارشناسیتون چی بوده و کجا خوندید و با معدل چند
2)میخواهید کجا قبول بشید
3)چقد وقت دارید بخونید(شاغل هستید یا وقتتون آزاده )
4)با منابع اجرایی و رشته مدیریت چقد آشنایی دارید
5)براتون دانشگاه مهمه یا نه فقط ارشد باشه مهمه
6)چرا میخوایید ارشد بخونید
7)اگه ارشد نخونید چی میشه
8)زبانتون چطوره
9)ریاضیتون چطوره
10)دروس حفظیتون
11)حوصله خوندن دروس حفظی و بعضی مواقع دروس بی مصرف و حتی بعضی مواقع چندش آور رو دارید
و هر چه قدر بیشتر اطلاعات بدهید خروجیش بهتر میشه
هر کمکی از دستم بیاد در خدمتم

1-مهندسی صنایع-14/67-پیام نور
2-تهران یا شهر های شمال فقطم گرایش مدیریت پروژه
3-3الی 4 ساعت از 8 تا 18 سر کارم
4- با همشون تو صنایع آشنا بودم جز GMAT
5- دانشگاه
6- ارتقا شغلی و علاقه به مدیریت پروژه
7-:mad: :(:confused:
8- متوسط
9-خوب اگه بخونم
10-عالی
11-تا حالا از هیچی بدم نیومده
12- من موقع انتخاب رشته کاملا جو گیر شدم وبه جای صنایع اجرایی شرکت کردم و تا الان فقط مفاهیم GMAT خوندم.
من فقط درسای مدیریت پروژه رو می خوام بخونم

1del

با سلام
من برای 94 دوست عزیز می خام شرکت کنم . تهران شاغلم و تبریزی هستم همون خاطر بیشتر می خام برگردم تبریز. سال قبل mba همینطوری امتحان دادم دوروبره 1000 شد رتبه ام. دیگه سراغش نرفتم چون درس کارشناسی ناپیوسته ام هوز مونده بود.
من الان دقیقا 1 سال وقت دارم تا کنکور 94. دیگه دارم مطمئن میشم که میخام MBA امتحان بدم.پردیس و غیر انتفاعی نمیرم گه قبول نشدم آزاد رو به شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور تزجیح میدم.

سلام دوست من
پیشنهاد من به شما این است که تا جایی که میتونید روی زبان و مفاهیم پایه ای ریاضی خودتون سرمایه گذاری کنید.اگه اینها را بتونید خوب بزنید زبان و جی مت شما حل خواهد شدکه در این صورت احتمال قبولی شما چه در اجرایی چه در ام بی ای افزایش خواهد یافت
موفق باشید
یا حق

1del

سلام
دوستان من از هرکی میپرسم حتی مشاورم امید زیادی به زبان کنکور نداره برای خوب زدن تستها،واقعا اینقدر سخته؟مشارم که رسما گفت 5تا تستم بتونی زبان عمومی بزنی خیلیه!
میخوام بدونم وقت گذاشتن رو زبان واقعا وقت هدر دادنه؟!نمیتونه یه امتیاز باشه مثل کنکور کارشناسی که بعضی درسها چون خیلیها نمیخوننش میتونن تو رتبه تاثیر بذارن؟
اگر زبان موثر نیست به نظرتون کدوم درس اینطوریه؟البته من با وجود حرفهای مشاورم دارم سعی میکنم همه درسهام رو خوب پیش ببرم
ممنون میشم راهنماییم کنید.

در کارشناسی ارشد در رشته های علوم انسانی و علوم پایه زبان خیلی حیاتی می باشد. مخصوصا اگر میخواهید در مجموعه مدیریت و مدیریت اجرایی شرکت کنید.
اگه تا حدی زبان تون خوبه حتما وقت بذاریدچون خیلی حیاتی هست.
5 تا تست می شه تقریبا 17 %
حتما باید وقت بذارید
موفق باشید
یا حق

relife

عضو جدید
سلام
بسیار ممنونم از پاسختون.
من بازم سوال دارم ممنون میشم اگر تونستید پاسخ بدید.
من جیمت مسیح خواه رو خوندم و تمام شد کتابش.از بانک آزمون که خواشتم تست بزنم توی حل مساله هیچی یادم نبود مجبور شدم بیشترش رو از پاسخنامه بخونم.
حالا دوباره حل مساله رو از اول و کامل با حل دوباره همه تمرینهاش بخونم؟بعد تست بزنم؟یا یه مرور جزیی روی فقط درسنامه هاش داشته باشم فقط؟
برای دانش کتاب مسیح خواه ور دارم اما همه رو فکر نکنم بتونم بخونم و دوره کنم.میخوام چند تا فصل و انتخاب کنم بخونم.فصلهای حسابداری و قراردادها و اصطلاحات بین الممللی <تولید و کیفیت که خوندم و اقتصادشم بخونم،کافیه؟
سوال دوم.توی این رشته جدید مدیریت پروژه که اضافه شده،درس ریاضی هستش،اطلاع دارید این درس با سوالهای ریاضی mba یکی میشه سر کنکور؟
ممنون از راهنماییهاتون.

mataa

کاربر فعال
سلام

دوستان من آزمون فراگیر رشته مدیریت mba رو ثبت نام کردم .
آخر همین ماه امتحانشه .
مطالب امتحان هم : تئوری های مدیریت (1) - زبان تخصصی mba - مدیریت استراتژیک هست .
دو تا از کتاب ها رو وقتی رفتم تهران خریداری کردم ( تئوریهای مدیریت و مدیریت استراتژیک )
اما 2 روز پیش به صورت اتفاقی این دو کتاب رو از دست دادم . و الان دیگه وقت تهران رفتم و خرید مجدد رو ندارم .
شهرستان هم هرچه گشتم گیرم نیومد .
میخواستم از دوستان بخوام اگه سایتی رو میشناسن که این دو کتاب رو به صورت اینترنتی بشه خریداری کرد ، لطفا معرفی کنن .

حتی اگه بشه این دو کتاب رو دانلود هم کرد لطفا رهنمایی کنن .
وقت کمه و خیلی از مباحث رو هنوز نخوندم .

ممنون

Pars12

عضو جدید
سلام

دوستان من آزمون فراگیر رشته مدیریت mba رو ثبت نام کردم .
آخر همین ماه امتحانشه .
مطالب امتحان هم : تئوری های مدیریت (1) - زبان تخصصی mba - مدیریت استراتژیک هست .
دو تا از کتاب ها رو وقتی رفتم تهران خریداری کردم ( تئوریهای مدیریت و مدیریت استراتژیک )
اما 2 روز پیش به صورت اتفاقی این دو کتاب رو از دست دادم . و الان دیگه وقت تهران رفتم و خرید مجدد رو ندارم .
شهرستان هم هرچه گشتم گیرم نیومد .
میخواستم از دوستان بخوام اگه سایتی رو میشناسن که این دو کتاب رو به صورت اینترنتی بشه خریداری کرد ، لطفا معرفی کنن .

حتی اگه بشه این دو کتاب رو دانلود هم کرد لطفا رهنمایی کنن .
وقت کمه و خیلی از مباحث رو هنوز نخوندم .

ممنون

دوست عزیز سریع ترین راه جستجو در گوگل است

http://www.fardabook.com/مدیریت-استراتژیک-پیشرفته-کارشناسی-ارشد-دانشگاه-پیام-نور.html

تئوری مدیریت هم نمیدونم نویسنده و انتشاراتش چیه که مد نظر شماست
http://www.fardabook.com/catalogsearch/result/?q=تئوری+های+مدیریت&cat=

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
به نظر من خیلی خوبه که زبانشون خوبه پی حتما حتما حتماً روی زبانشون سرمایه گذاری کنند.زبان شامل 2 بخش عمومی و اختصاصی می باشد
منایع :
1)زبان عمومی :504 واژه و تافل، گرامر و تست های سالهای قبل
2)زبان تخصصی جزوه پارسه و کتاب ناصر زاده
3)تئوری های مدیریت :به نظر من حتما باید کتابهای مرجع خوانده شود بعد کتابهایی مثل پارسه(مخصوصا دوست شما که هیچ گونه آشنایی با منابع اجرایی نداره)خود کتابهای پارسه برای تئوری مدیریت خوبه ولی کافی نیست.منابع اصلی شامل:مبانی سازمان مدیریت (مهدی الوانی انتشارات نی )،مبانی سازمان و مدیریت (علی رضائیان/انتشارات سمت)،مبانی رفتار سازمانی(علی رضائیان/انتشارات سمت) و تست های سالهای قبل.به ترتیبی که ذکر شد لطفا بخوانید.
3)دانش مسائل روز(پیشنهاد من شهریار محسنین /انتشارات فرهنگ است)البته کتاب پارسه رو ندیدم و نمی تونم در مورد آن نظر بدهم.
4)جی مت به نظر من کتا پارسه برای شما کافی باشه.(کتاب پارسه +کلاس ها9
5)ادبیات (کتاب علیزاده/انتشاراتش یادم نیست برای ارشد هست مب تونید راحت پیدا کنید)البته کتاب پارسه رو ندیدم و نمی تونم در مورد آن نظر بدهم.
این خیلی خوبه کی می خواهید زود شروع کنید.
موفق باشید
یا حق

سلام
برای تئوری مدیریت کتاب پرچ رو میزنه و آزمون هاشو 50 % میزنه .میشه لطف کنین وکتاب تست خوبی معرفی کنین که درصد هاش رو 70 بزنه.ممنون

1del

سلام
برای تئوری مدیریت کتاب پرچ رو میزنه و آزمون هاشو 50 % میزنه .میشه لطف کنین وکتاب تست خوبی معرفی کنین که درصد هاش رو 70 بزنه.ممنون

سلام دوست عزیز
به نظر من کتاب پرچ کتاب مناسبی هست.اگر تمرین بیشتری داشته باشه میتونه درصد خوبی داشته باشه.چون مطالب همان است و نیاز به تکرار بسیار است.
موفق باشید.
یا حق

Pars12

عضو جدید
سلام

دوستان کسی دانش مسائل روز مسیح خواه رو داره که استفاده نکنه؟

بالا