مشاوره مدیریت اجرایی(هر چیزی که لازمه در مورد مدیریت اجرایی لازمه بدونیم )

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,
سلام. ممنون از راهنمایی های خوبتون.
فقط من فراموش کردم بگم. قصد من کنکور دانشگاه آزاده و سراسری رو متاسفانه نتونستم شرکت کنم.منابعی که شما گفتین واسه آزاد یا سراسری تفاوتی نمیکنه؟
البته نمیدونم تا چه حدی در جریان منابع آزاد هستین ولی میخاستم یه منبع هم برای "ریاضیات عمومی 1 و 2 فنی و مهندسی" و همچنین برای "دانش مسائل روز در زمینه مدیریت موسسات و طرح های عمرانی" بهم معرفی کنین.
یه سوال دیگه: "جی مت" همون "آمادگی و استعداد تحصیلیه" که یکی موردهای منابع کنکور آزاده؟

سلام خواهش میکنم
این منابع رو برای آزاد هست،فقط زودتر شرکت کنید دیره دست دست نکنید،منابع آزاد و سراسری جی مت و تئوری مشترک هستند ولی کتاب زبانی که معرفی کردم برای آزاده
در مدریت اجرایی ضریب ریاضی صفره(نیازی به خواندنش نیست)،بهترین کتاب برای دانش در بازار کتاب شهریار محسنین و محمد وکیلی انتشارات فرهنگ است (کتابهای زیادی وجود دارد وسوسه نشوید زمان خیلی خیلی کمه اگه مدیر خوبی باشید و زمانو مدیریت کنید حتما میتونید از آزاد سنندج،همدان یا کرمانشاه به راحتی قبول شوید)
بله جی مت همون آمادگی و ... هست
دوست عزیز زمانو از دست نده یا علی بگو و شروع کن
موفق باشید
یا حق

negarandish

عضو جدید
سلام خواهش میکنم
این منابع رو برای آزاد هست،فقط زودتر شرکت کنید دیره دست دست نکنید،منابع آزاد و سراسری جی مت و تئوری مشترک هستند ولی کتاب زبانی که معرفی کردم برای آزاده
در مدریت اجرایی ضریب ریاضی صفره(نیازی به خواندنش نیست)،بهترین کتاب برای دانش در بازار کتاب شهریار محسنین و محمد وکیلی انتشارات فرهنگ است (کتابهای زیادی وجود دارد وسوسه نشوید زمان خیلی خیلی کمه اگه مدیر خوبی باشید و زمانو مدیریت کنید حتما میتونید از آزاد سنندج،همدان یا کرمانشاه به راحتی قبول شوید)
بله جی مت همون آمادگی و ... هست
دوست عزیز زمانو از دست نده یا علی بگو و شروع کن
موفق باشید
یا حق
سلام
یاشاسین سن. ساق اول یولداشم.
ایشالله دیگه میخام شروع کنم. همین فردا میرم که کتابارو بخرم.

KHANOM MODIR

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی سال دوم و سه ساله میخوام تموم کنم سال بعد میخوام ارشد شرکت کنم.حتما میخوام دانشگاه سراسری تهران قبول شم تقریبا وقتم ازاده .من تا دکتری میخوام پیش یرم .زبانم خوب نیست زیاد ولی میتونم با کمک خوبش کنم ریاضیم خوب نمرهام 19 و 20 هست.خوندن دروس حفظی برام سخته ولی علاقه دارم به خوندنشون در کل باید زیاد براش زحمت بکشم .الن برای برنامه ریزی مشکل دارم تقریبا یک سال وقت دارم ولی نمیدونم چه جوری باید بخونم ممنون میشم از راهنمایتون

EMBA1393

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفاً به سوالهای زیر پاسخ بدهید اگه تونستم راهنماییتون کنم
1)رشته کارشناسیتون چی بوده و کجا خوندید و با معدل چند
2)میخواهید کجا قبول بشید
3)چقد وقت دارید بخونید(شاغل هستید یا وقتتون آزاده )
4)با منابع اجرایی و رشته مدیریت چقد آشنایی دارید
5)براتون دانشگاه مهمه یا نه فقط ارشد باشه مهمه
6)چرا میخوایید ارشد بخونید
7)اگه ارشد نخونید چی میشه
8)زبانتون چطوره
9)ریاضیتون چطوره
10)دروس حفظیتون
11)حوصله خوندن دروس حفظی و بعضی مواقع دروس بی مصرف و حتی بعضی مواقع چندش آور رو دارید
و هر چه قدر بیشتر اطلاعات بدهید خروجیش بهتر میشه
هر کمکی از دستم بیاد در خدمتم

با سلام خدمت شما و دوستان دیگه؛داشتم تو نت سرچ میکردم که به مطالب شما رسیدم و اومدم تو سایتتون ثبتنام کردم تا با شما دوستان در مسیر هدفم همقدم باشم:gol:
ضمن تشکر از شما میخواستم یه مشاوره هم به بنده لطف کنین برا شرکت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی سراسری سال93
پاسخ سوالاتتون به ترتیب:
1-حسابداری.پیام نور تبریز-معدل 15.5
2- از یکی از دانشگاههای تهران(از پیام نور و آزاد متنفرم)
3-شاغل هستم ولی میخوام بذارم کنار و تا کنکور سراسری93 بخونم
4-اطلاعاتم متوسطه و از سایتها استفاده کردم
5-دانشگاه
6-علاقه محض
7-از زندگیم لذت نخواهم برد
8-متوسطه به پایین ولی مستعد رشد
9-خوبه.متوسط به بالا.البته یه کم زنگ زده
10-دروس حفظیم معمولیه ولی دروسی مثل بحثهای مدیریتی رو خیلی دوس دارم بخونم
11-معتقدم اگه مجبور باشم دروس چندش اور رو بخونم بایستی طرز خوندنش رو پیدا کنم.مثلا سعی میکنم از جاهای جالبش یا خسته کننده اش نت و خلاصه بردارم
و اطلاعات بیشتر اینکه من عاشق درسم.دیوانه درسم.اگه ادامه ندم میمیرم :)
*یه سوالم از خود شما داشتم.شما حالا ارشد مدیریت اجرایی میخونین؟یا شماهم برا کنکور میخونین؟
*برا اینکه به نتیجه عالی برسم باید کدوم منابع و هر روز چند ساعت مطالعه داشته باشم و هرچی که خودتون معتقدید موثره بفرمایین.
*برا زبان به نظرتون کلاس برم یا چی؟زبانم رو تو این مدت کمتر از یک سال چطوری به حد قابل قبول برسونم که مثلا بتونم تو کنکور حداقل 60 بزنم؟
*برا جیمت کتاب عرفانیان کافیه؟
*برا تئوری سلیقه شخصیتون برا منابع و طرز خوندنش چیه؟
*کتاب پرچ رو دیدم ؛دانش مسائل آیا کتابی مثل کتاب پرچ نداره که بصورت سوال و جواب باشه؟
*من ادبیات فارسیم تو دبیرستان خوب بوده به نظرتون چه منابعی رو بخونم تا بالا 90 ادبیات رو بزنم؟
*واینکه بطور متوسط شنیدم دانشگاههای تهران جمعا 20 نفر پذیرش دارن آیا درسته؟
ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی میخوام از هر لحاظ کم نذارم.ممنون میشم از وقتی که میذارین برا کمک به من و دوستان.براتون آرزوی بهترینهارو دارم.:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

1del

سلام من دانشجوی کارشناسی سال دوم و سه ساله میخوام تموم کنم سال بعد میخوام ارشد شرکت کنم.حتما میخوام دانشگاه سراسری تهران قبول شم تقریبا وقتم ازاده .من تا دکتری میخوام پیش یرم .زبانم خوب نیست زیاد ولی میتونم با کمک خوبش کنم ریاضیم خوب نمرهام 19 و 20 هست.خوندن دروس حفظی برام سخته ولی علاقه دارم به خوندنشون در کل باید زیاد براش زحمت بکشم .الن برای برنامه ریزی مشکل دارم تقریبا یک سال وقت دارم ولی نمیدونم چه جوری باید بخونم ممنون میشم از راهنمایتون

سلام دوست عزیز رشتتونو و میزان آشنایی با مدیریت رانگفتید
پیشنهاد من اینه که حتما تو این مدت تقویت کنیدحتما حتما،خیلی خوبه که وقت آزادت خیلی هست
منم نظرات خودمو میگم امیدوارم که مفید باشه
اگه ریاضیتون خوبه پیشنهاد من برای جی مت کتاب مدرسان شریف یا کتاب مسیح خواه و وکیلی هستش که به نظر من کتاب مدرسان بهتره(البته بعدا برای بخش استدلال منطقی یه کتاب دیگه معرفی خواهم کرد)فعلا بخش حل مساله رو بخونید
برای تئوری مدیریت:ابتدا کتاب مدیریت عمومی دکتر الوانی رو بخونید تا بعدا کتاب دیگری معرفی کنم
اگه وقت خوبی داری و ومیخوایی جای خوبی قبول بشی (باید بخونی ها )برای ادبیات کتاب خیلی سبز دوران دبیرستان رو بخر+کتاب درسی دبیرستان(خط به خط ،سطر به سطر و حتی حرف به حرف )
دانش فقط 1 کتاب :مسیح خواه و شهریار محسنین(انتشارات فرهنگ)
بازم اگه سوالی بود در خدمتم
من اینا رو گفتم که گفته بودی وقتت زیاده و 1-2 سال وقت داری
یا حق

1del

با سلام خدمت شما و دوستان دیگه؛داشتم تو نت سرچ میکردم که به مطالب شما رسیدم و اومدم تو سایتتون ثبتنام کردم تا با شما دوستان در مسیر هدفم همقدم باشم:gol:
ضمن تشکر از شما میخواستم یه مشاوره هم به بنده لطف کنین برا شرکت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی سراسری سال93
پاسخ سوالاتتون به ترتیب:
1-حسابداری.پیام نور تبریز-معدل 15.5
2- از یکی از دانشگاههای تهران(از پیام نور و آزاد متنفرم)
3-شاغل هستم ولی میخوام بذارم کنار و تا کنکور سراسری93 بخونم
4-اطلاعاتم متوسطه و از سایتها استفاده کردم
5-دانشگاه
6-علاقه محض
7-از زندگیم لذت نخواهم برد
8-متوسطه به پایین ولی مستعد رشد
9-خوبه.متوسط به بالا.البته یه کم زنگ زده
10-دروس حفظیم معمولیه ولی دروسی مثل بحثهای مدیریتی رو خیلی دوس دارم بخونم
11-معتقدم اگه مجبور باشم دروس چندش اور رو بخونم بایستی طرز خوندنش رو پیدا کنم.مثلا سعی میکنم از جاهای جالبش یا خسته کننده اش نت و خلاصه بردارم
و اطلاعات بیشتر اینکه من عاشق درسم.دیوانه درسم.اگه ادامه ندم میمیرم :)
*یه سوالم از خود شما داشتم.شما حالا ارشد مدیریت اجرایی میخونین؟یا شماهم برا کنکور میخونین؟
*برا اینکه به نتیجه عالی برسم باید کدوم منابع و هر روز چند ساعت مطالعه داشته باشم و هرچی که خودتون معتقدید موثره بفرمایین.
*برا زبان به نظرتون کلاس برم یا چی؟زبانم رو تو این مدت کمتر از یک سال چطوری به حد قابل قبول برسونم که مثلا بتونم تو کنکور حداقل 60 بزنم؟
*برا جیمت کتاب عرفانیان کافیه؟
*برا تئوری سلیقه شخصیتون برا منابع و طرز خوندنش چیه؟
*کتاب پرچ رو دیدم ؛دانش مسائل آیا کتابی مثل کتاب پرچ نداره که بصورت سوال و جواب باشه؟
*من ادبیات فارسیم تو دبیرستان خوب بوده به نظرتون چه منابعی رو بخونم تا بالا 90 ادبیات رو بزنم؟
*واینکه بطور متوسط شنیدم دانشگاههای تهران جمعا 20 نفر پذیرش دارن آیا درسته؟
ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی میخوام از هر لحاظ کم نذارم.ممنون میشم از وقتی که میذارین برا کمک به من و دوستان.براتون آرزوی بهترینهارو دارم.:gol::gol::gol:

سلام همشهری عزیز
اول از همه برای این که سراسری تهران قبول بشی باید زبانتو خیلی خیلی قوی کنی(اگه زبانت خوب نباشه بی خیال شو ،میگی عاشق درسی این گوی و این میدان )پیشنهاد من اینه که بری آموزشگاه یعنی حتما برو خدا رو شکر تو شهر ما هم آموزشگاه خوبم خیلی زیاده
جی مت :عرفانیان خوبه ولی کافی نیست برای اینه که زنگ زدگیشو از بین ببریم حالا حالا باهات کار داریم فعلا با عرفانیان شروع کن تا بعد 2 تا کتاب معرفی کنم
تئوری :اول باید کتاب مدیریت عمومی الونی رو یخونی تو پستهای قبلی در مورد خوندنش توضیح دادم
دانش :به نظر من بهترین کتاب مسیح خواه و محسنین هستش به علاوه چند تا سایت
ادبیات :پیشنهاد من برای ادبیات برای شما کتاب علیزاده هستش
دوست عزیز نمیشه گفت که چقدر کافیه ،هر چه بیشتر بهتر فقط زودتر استارت بزن

سلیقه من برای تئوری مدیریت:خواندن 2-3 باره به صورت روزنامه ای،خلاصه نویسی و نت برداری در حاشیه کتابها(اگه صفحات کتاب منو ببینید کلا نوشته شده هست)،مرور،مرور،مرور و باز هم مرور سپس تست بعدش خلاصه و مرور،مرور و مرور
مدرسان برای دانش کتاب داره که به نظر من پشیزی ارزش نداره
موفق باشی
یا حق

EMBA1393

عضو جدید
سلام همشهری عزیز
اول از همه برای این که سراسری تهران قبول بشی باید زبانتو خیلی خیلی قوی کنی(اگه زبانت خوب نباشه بی خیال شو ،میگی عاشق درسی این گوی و این میدان )پیشنهاد من اینه که بری آموزشگاه یعنی حتما برو خدا رو شکر تو شهر ما هم آموزشگاه خوبم خیلی زیاده
جی مت :عرفانیان خوبه ولی کافی نیست برای اینه که زنگ زدگیشو از بین ببریم حالا حالا باهات کار داریم فعلا با عرفانیان شروع کن تا بعد 2 تا کتاب معرفی کنم
تئوری :اول باید کتاب مدیریت عمومی الونی رو یخونی تو پستهای قبلی در مورد خوندنش توضیح دادم
دانش :به نظر من بهترین کتاب مسیح خواه و محسنین هستش به علاوه چند تا سایت
ادبیات :پیشنهاد من برای ادبیات برای شما کتاب علیزاده هستش
دوست عزیز نمیشه گفت که چقدر کافیه ،هر چه بیشتر بهتر فقط زودتر استارت بزن

سلیقه من برای تئوری مدیریت:خواندن 2-3 باره به صورت روزنامه ای،خلاصه نویسی و نت برداری در حاشیه کتابها(اگه صفحات کتاب منو ببینید کلا نوشته شده هست)،مرور،مرور،مرور و باز هم مرور سپس تست بعدش خلاصه و مرور،مرور و مرور
مدرسان برای دانش کتاب داره که به نظر من پشیزی ارزش نداره
موفق باشی
یا حق

ممنون دوست خوبم از راهنماییتون.:gol:گفته هاتونو که به انجام رسوندم بازم میام خدممتتون;)

• Like
واکنش ها: 1del

KHANOM MODIR

عضو جدید
سلام ممنون .من دو سال وقت ندارم 11 ماه وقت دارم چون میخوام سه ساله تموما کنم دانشگاه ازادم.و اینکه ادبیات تو منابع ما نبوده اصلا .و اینکه برای زبان چه پیشنهادی دارید زبانم اصلا خوب نیست و در کل میخوام زبانم بهتر بشه ممنون از راهنمایتون

KHANOM MODIR

عضو جدید
راستی من نمیدونم چهجوری برنامه ریزی کنم مثلا یه کتابو تموم کنم یکی دیگرو شروع کنم یا باهم کتابارو بخونم ممنون میشم اگه یه برنامه کلی بهم بدید چون تو این زمینه خیلی بی تجربه ام.مرسییییییییییی

1del

سلام ممنون .من دو سال وقت ندارم 11 ماه وقت دارم چون میخوام سه ساله تموما کنم دانشگاه ازادم.و اینکه ادبیات تو منابع ما نبوده اصلا .و اینکه برای زبان چه پیشنهادی دارید زبانم اصلا خوب نیست و در کل میخوام زبانم بهتر بشه ممنون از راهنمایتون

سلام دوست عزیز،خیلی کم شد(باید این کمبود وقتو با تلاش زیاد جبران کنی )برای زبان حتما حتما حتما برو کلاس شک نکن،من اگه جای شما بودم سعی میکردم تا خرداد تیر کلاسهای فشرده زبان شرکت میکردم بعد از آن موقع پیک زبانو کاهش و بقیه درسها رو افزایش بدی،کتاب الوانی رو هر چه زودتر شروع کن،به همراه اون اگه امکان داره کلاسهای جی مت شرکت کن،اگر هم امکان نداره جی مت رو با کتاب مدرسان شروع کن
موفق باشید

1del

راستی من نمیدونم چهجوری برنامه ریزی کنم مثلا یه کتابو تموم کنم یکی دیگرو شروع کنم یا باهم کتابارو بخونم ممنون میشم اگه یه برنامه کلی بهم بدید چون تو این زمینه خیلی بی تجربه ام.مرسییییییییییی

دوست عزیز اشتباه محضه که یک کتابو بخونید بعد شروع کنید کتاب دیگرو بخونید،چون در این روش فاصله زیادی بین درسها می افته و دروس خسته کننده می شود،باید به صورت موازی درسها رو پیش برد
مثلا:در تاپیک قبلی عرض کردم که میتونید همزمان کتاب الوانی ،زبان وجی مت رو بخونید.
میتونید از ترکیب فوتبالی 2-5-3 استفاده کنید(3 ساعت تئوری،2ساعت جی مت و 5 ساعت زبان(2تایمز 2/5 ساعته)این روش ،روش هجومی هستش با این روش میتونید در عرض 4 -5 ماه زبانو تا حدودی شکست بدهید.باید فوتبالی باشید
یا حق

*narges*

عضو جدید
سلام
من هم قصد دارم برای سال 93 MBA شرکت کنم فقط خیلی سر در گمم! چون رشته خودم نرم افزاره
به هر حال جواب سوالاتی رو که نوشته بودید مینویسم، امیدوارم راهنماییم کنید.
1)مهندسی نرم افزار - دانشگاه آزاد - معدل 16
2)صنعتی شریف یا تهران
3)وقتم آزاده - میتونم وقت بزارم برای درس خوندن
4)منابع رو پیدا کردم - مختصر مطالعه داشتم
5)دانشگاه برام خیلی مهمه - دیگه حاضر نیستم آزاد درس بخونم:thumbsdown:
6)چون میخوام ادامه تحصیل بدم :D
7)اتفاق خاصی نمیافته!
8)متوسط - در حد تافل نیست
9)متوسط
10)متوسط
11) دوست دارم MBA قبول شم - پس هرچی باشه میخونم البته مفید:)

با این شرایط از کجا باید شروع کنم؟روی رتبه زیر 20 فکر میکنم - فکر میکنم پتانسیلشو دارم
ممنون میشم منو از سر در گمی در بیارین

s.sh69

عضو جدید
سلام
1)من دانشجوی ترم 6 مدیریت صنعتی دانشگاه اصفهانم معذل کلم فعلا 14 است
2)تهران ترجیحا دولتی اگه اصفهانم این رشته رو داشته باشه خوبه
3)به جز دانشگاه تقریبا وقتم آزاده
4)آشنایی در حد متوسط از مدیریت اجرایی دارم خودمم که رشته ام مدیریته
5)دوتاش مهمه و تلاش هم میکنم دانشگاه خوب قبول شم ولی اگه نشد دیگه دانشگاش خیلی مهم نیس
6)بخاطر علاقه و اینک موقعیت شغلی بهتری داشته باشم
7)سعی میکنم با لیسانس کار پیدا کنم
8)زبانم نسبتا خوبه
9)دیپلم تجربی دارم در حد متوسطه
10)خیلی دروس حفظیم خوب نیس
11)خوندن دروس حفظی رو دوس دارم ولی میخونم تا بطور مفهومی چیزی یادبگیرم نه اینکه خط به خطشو از حفظ بگم
باتشکر

1del

سلام
من هم قصد دارم برای سال 93 MBA شرکت کنم فقط خیلی سر در گمم! چون رشته خودم نرم افزاره
به هر حال جواب سوالاتی رو که نوشته بودید مینویسم، امیدوارم راهنماییم کنید.
1)مهندسی نرم افزار - دانشگاه آزاد - معدل 16
2)صنعتی شریف یا تهران
3)وقتم آزاده - میتونم وقت بزارم برای درس خوندن
4)منابع رو پیدا کردم - مختصر مطالعه داشتم
5)دانشگاه برام خیلی مهمه - دیگه حاضر نیستم آزاد درس بخونم:thumbsdown:
6)چون میخوام ادامه تحصیل بدم :D
7)اتفاق خاصی نمیافته!
8)متوسط - در حد تافل نیست
9)متوسط
10)متوسط
11) دوست دارم MBA قبول شم - پس هرچی باشه میخونم البته مفید:)

با این شرایط از کجا باید شروع کنم؟روی رتبه زیر 20 فکر میکنم - فکر میکنم پتانسیلشو دارم
ممنون میشم منو از سر در گمی در بیارین

سلام دوست من امیدوارم خوب باشی
پیشنهاد من برای شما مدیریت اجرایی هست به چند دلیل
1)زبانتون خوب یعنی خیلی خوب نیست 2)ریاضیتون باید عالی باشه
3)زمان کمی برای 93 مونده
دوست عزیز خروجی ام بی ای و اجرایی یک هست (یعنی 3 تا زیر شاخه دارند بازاریابی،استراتژیک و مدیریت پروژه)
من نظر خودمو در مورد منابع اجرایی عرض میکنم
برای ادبیات کتاب علیزاده رو بخونید
جی مت کتاب عرفانیان
تئوری مودیریت الوانی و رضائیان
دانش با کتاب اشراقی شروع کنید
زبانتون را حتما حتما قوی کنید
اینا رو بخونید تا بازبا هم در تماس باشیم
من اطلاعات زیادی در مورد ام بی ای ندارم ولی بازم پیشنهاد من بازم اینه که اجرایی بخونی
موفق باشی
یا حق

1del

سلام
1)من دانشجوی ترم 6 مدیریت صنعتی دانشگاه اصفهانم معذل کلم فعلا 14 است
2)تهران ترجیحا دولتی اگه اصفهانم این رشته رو داشته باشه خوبه
3)به جز دانشگاه تقریبا وقتم آزاده
4)آشنایی در حد متوسط از مدیریت اجرایی دارم خودمم که رشته ام مدیریته
5)دوتاش مهمه و تلاش هم میکنم دانشگاه خوب قبول شم ولی اگه نشد دیگه دانشگاش خیلی مهم نیس
6)بخاطر علاقه و اینک موقعیت شغلی بهتری داشته باشم
7)سعی میکنم با لیسانس کار پیدا کنم
8)زبانم نسبتا خوبه
9)دیپلم تجربی دارم در حد متوسطه
10)خیلی دروس حفظیم خوب نیس
11)خوندن دروس حفظی رو دوس دارم ولی میخونم تا بطور مفهومی چیزی یادبگیرم نه اینکه خط به خطشو از حفظ بگم
باتشکر

سلام دوست عزیز شرایط تو خیلی خیلی خوبه چند تا نقطه مثیت خیلی خوب داری و یک نقطه ضعف کوچک که باید روی آن کار کنیم
رشته شما مدیریته و مثل خیلی از بچه ها نیستی که زمان زیادی را برای آشنایی صرف کنی،زبانت نقطه قوت دیگر توست،آشنایی با دروسی مثل اقتصاد و ...
و اما نقطه ضعف مشکل با دروس حفظی
دوست عزیز به نظر من:
تا آخر عید شروع کن جزوات و خلاصه ها و کتابهای تئوری مدیریت خودتو بخون تا مطالب برای احیا شوندبعد از آن خیلی کار داریم باید کتابهای رضائیان والوانی و پرچ و مدرسان رو بخونی
تا آخر فروردین کتا اقتصاد خرد و کلان محسن نظری رو بخون(برای اجرایی اقتصاد در حد آشنایی میدن ولی میخواهیم که بتونی به همه سوالهای اقتصاد جواب بدی)
زبانتو قوی کن،
اینا رو بخون بعد از اون بازهم حرف میزنیم
موفق باشی
یا حق

EMBA1393

عضو جدید
سلام دوست عزیز.خسته نباشین

برا مدیریت عمومی دکتر الوانی تستهای تالیفی وجود نداره؟ برا هر فصلش:gol:

1del

سلام چرا وجود داره ولی حالا چرا تست تالیفی
جایی که آب باشه تیمم جایز نیست
یا حق

EMBA1393

عضو جدید
سلام چرا وجود داره ولی حالا چرا تست تالیفی
جایی که آب باشه تیمم جایز نیست
یا حق

سوالهای کنکور مجزا برا کتاب الوانی نیافتم؛تا بعد از اتمام هر فصل بزنم.شما کجا سراغ میداریییید؟ا:w10:

narges tn

عضو جدید
سلام میشه منو راهنمایی کنید
من رشته ام مدیریت صنعتیه
زبانم متوسط
ریاضیم خوب
حفظیاتم خوب
الان هم دانشجوی ترم 6 هستم 3 تا 4 روز در هفته وقتم کاملا خالیه
نمیدونم برای ارشد هم چی بخونم
حتما میخوام تهران باشم
ازاد هم فقط علوم تحقیقات
الان هم دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب درس میخونم
حدود یک سال هم فرصت دارم

1del

سوالهای کنکور مجزا برا کتاب الوانی نیافتم؛تا بعد از اتمام هر فصل بزنم.شما کجا سراغ میداریییید؟ا:w10:

من کتاب خاصی سراغ ندارم دوست عزیز برای تست زوده هنوز اونقدر تست کار میکنیم که خسته بشی،هنوز عجله نکن

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

http://www.modir.ir/tests/testarshad.aspx

*narges*

عضو جدید
سلام دوست من امیدوارم خوب باشی
پیشنهاد من برای شما مدیریت اجرایی هست به چند دلیل
1)زبانتون خوب یعنی خیلی خوب نیست 2)ریاضیتون باید عالی باشه
3)زمان کمی برای 93 مونده
دوست عزیز خروجی ام بی ای و اجرایی یک هست (یعنی 3 تا زیر شاخه دارند بازاریابی،استراتژیک و مدیریت پروژه)
من نظر خودمو در مورد منابع اجرایی عرض میکنم
برای ادبیات کتاب علیزاده رو بخونید
جی مت کتاب عرفانیان
تئوری مودیریت الوانی و رضائیان
دانش با کتاب اشراقی شروع کنید
زبانتون را حتما حتما قوی کنید
اینا رو بخونید تا بازبا هم در تماس باشیم
من اطلاعات زیادی در مورد ام بی ای ندارم ولی بازم پیشنهاد من بازم اینه که اجرایی بخونی
موفق باشی
یا حق

1del عزیز منظورم از متوسط، متوسط رو به بالاست
برای ریاضیات هم میتونم خودمو بالا بکشم احتیج به یه مرور دارم

1del

1del عزیز منظورم از متوسط، متوسط رو به بالاست
برای ریاضیات هم میتونم خودمو بالا بکشم احتیج به یه مرور دارم

سلام دوست عزیز برای اجرایی زبان متوسط خوبه چه بهتر که متوسط به بالاست
برای جی مت هم نیاز به پایه ریاضی مواردی مثل هندسه و ... بیشتر سوال هوشند تا سوال ریاضی
یا حق

1del

سلام میشه منو راهنمایی کنید
من رشته ام مدیریت صنعتیه
زبانم متوسط
ریاضیم خوب
حفظیاتم خوب
الان هم دانشجوی ترم 6 هستم 3 تا 4 روز در هفته وقتم کاملا خالیه
نمیدونم برای ارشد هم چی بخونم
حتما میخوام تهران باشم
ازاد هم فقط علوم تحقیقات
الان هم دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب درس میخونم
حدود یک سال هم فرصت دارم

سلام دوست عزیز شرایطت خوبه
اول از همه : به نظر من تو انتخاب رشته فقط به علاقه و تواناییت توجه کن (چون اگه این دوتا باشند پول و ... هم خواهند بود)
اگه اجرایی بخونید پیشنهاد من برای شما موبرد زیر خواهد بود:
تئوری مدیریت:تا آخر فروردین کتابهایی که در دانشگاه خوانده اید (مخصوصا کتابهای دکتر رضائیان ) رو مرور کنید،بعد از باید کتابهای دیگر مثل مدرسان و... باید بخوانید و تست کار کنید
جی مت :اگه ریاضیتون خوب هست و مشکلی با مفاهیم ریاضی ندارید مدرسان بهترین انتخابه
دانش:چون با مفاهیمی مثل اقتصاد و... آشنا هستید حتما کتاب محسن نظری را خوانده و سپس کتاب مسیح خواه و محسنین انتشارات فرهنگ را بخونید
زبانتون را حتما حتما حتما قوی کنیذ
ادبیات :کتاب درسی دبیرستان و کتابهای خیلی سبز برای دبیرستان
موفق باشید
یا حق

KHANOM MODIR

عضو جدید
سلام من ز بانم اصلا خوب نیستم میخوام کنک.ر ارشد بازرگانی شرکت کنم از چه کتابی شروع کنم بهتره؟کتاب 504 خوبه؟مرسی

1del

سلام من ز بانم اصلا خوب نیستم میخوام کنک.ر ارشد بازرگانی شرکت کنم از چه کتابی شروع کنم بهتره؟کتاب 504 خوبه؟مرسی

سلام دوست عزیز به نظر من بری کلاس زبان خیلی خیلی بهتر نتیجه میگیری،
کتاب 504 و تافل برای زبان عمومی خوب و فوق العاده است
برای زبان تخصصی کتابهای خوبی وجود داره کتاب ناصر زاده کتاب خوبی هست
موفق باشید
یا حق

*narges*

عضو جدید
سلام
ممنونم که راهنماییم میکنید
1del عزیز به نظر شما در حال حاضر باید از کجا شروع کنم؟
با توجه به اینکه برای خوندن زبان باید مفاهیم پایه ای مدیریت رو بدونم.
اول شروع کنم به خوندن تئوری مدیریت؟؟
اگه یه چشم انداز یکی دو ماهه واسه خوندن کتاب ها بهم بدین تا تکلیف خودمو بدونم ممنون میشم :smile:

1del

سلام
ممنونم که راهنماییم میکنید
1del عزیز به نظر شما در حال حاضر باید از کجا شروع کنم؟
با توجه به اینکه برای خوندن زبان باید مفاهیم پایه ای مدیریت رو بدونم.
اول شروع کنم به خوندن تئوری مدیریت؟؟
اگه یه چشم انداز یکی دو ماهه واسه خوندن کتاب ها بهم بدین تا تکلیف خودمو بدونم ممنون میشم :smile:

سلام دوست من
زبان دو بخشه یک بخش شامل عمومی میشه یک بخش تخصصی،اگه زیانتون ضعیفه حتما با استاد کارکنید تا بتونید بخش زبان عمومی را پوشش بدهید،در ضمن من اگر جای شما بودم تا خرداد ماه انرژی بیشتزی را صرف زبان میکردم و بعد از آن به طور معادل وقتم راصرف دروس ارشد و زبان میکردم
حتما باید قبل از خواندن زبان تخصصی آشنایی اجمالی با دروس مدیریت داشته باشید تا خرداد انرژی خودرامتمرکز کنید بر زبان عمومی و آشنایی با دروس تئوری مدیریت و جی مت
در پاسخ های قبلی نظر کلی خودمو عرض کردم بازم هم اگر کمکی خواستید در خدمتم
موفق باشید
یا حق

بالا