[مشاوره] در دوران کارآموزی چه کنیم که استخدام شویم ؟

*yalda*

عضو جدید
سلام بر همه مهندسی عزیز
بنده
دانشجوی ترم 6 مهندسی شیمی هستم
انشالله طی چند روز آینده قراره دوره کارآموزیم رو بگذورنم حالا بماند که با چه زحمتی این کارخونه رو پیدا کردم:confused:اما چیزی که از اطرافیانم دیدم این کارآموزی یه فرصت خیلی خوب واسه استخدامه (ترو خدا ناامیدم نکنید که استخدام کجا بوده و از این حرفا من میخوام حداکثر تلاشمو بکنم:))
کارخونه ای که من میرم کارخونه مواد شوینده(شامپو خمیر دندان و صابونو...)هست
حالا کمکی که ازتون میخوام اینه که چه کار کنم چه رفتاری داشته باشم چه مطالعاتی داشته باشم تا بتونم خودمو نشون بدم
اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره (که در دوره کارآموزی استخدام شده)ممنون میشم کمکم کنید

پ.ن اگر تاپیک رو در بخش مناسبی ارسال نکردم معذرت میخوام به پای تازه واردیم بگذارید:whistle:وپیشاپیش از کمک هاتون ممنونم:w16:

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به باشگاه مهندسان خوش آمدین
اطلاعی نداشتم فقط پست گذاشتم به شما خیر و مقدم بگوییم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
یکی از بهترین موقعیت هایی که ادم میتونه ازش برای پیدا کردن شغل استفاده کنه همین کارآموزیه .. اگر خووب خودتون رو نشون بدید احتمالش زیاده بتونن شما رو بگیرن. ولی برای خودم همین مورد پیش اومد .. شرکتی که بودم واقعا تمایل داشت منو استخدام کنه .. ولی مشکل سربازی داشتم :| و نشد که نشد..

اگر خودتون رو با اطلاعات نشون بدید . کاری نشون بدید و زیاد از زیر کارها در نرید میتونید امید داشته باشید که تمایلی برای استخدام شما داشته باشن.

*yalda*

عضو جدید
سلام
یکی از بهترین موقعیت هایی که ادم میتونه ازش برای پیدا کردن شغل استفاده کنه همین کارآموزیه .. اگر خووب خودتون رو نشون بدید احتمالش زیاده بتونن شما رو بگیرن. ولی برای خودم همین مورد پیش اومد .. شرکتی که بودم واقعا تمایل داشت منو استخدام کنه .. ولی مشکل سربازی داشتم :| و نشد که نشد..

اگر خودتون رو با اطلاعات نشون بدید . کاری نشون بدید و زیاد از زیر کارها در نرید میتونید امید داشته باشید که تمایلی برای استخدام شما داشته باشن.
ممنون از پاسختون.
شما فقط با نشون دادن سطح بالای اطلاعات این شانسو پیدا کردید؟یا پیشنهاد وایده ای به اون شرکت هم داشتین؟میشه بدونم چه شرکتی بودین؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
ممنون از پاسختون.
شما فقط با نشون دادن سطح بالای اطلاعات این شانسو پیدا کردید؟یا پیشنهاد وایده ای به اون شرکت هم داشتین؟میشه بدونم چه شرکتی بودین؟
نه .. هیچ ایده خاصی بهشون ندادم .. فقط یکم کاری بودم .. توی شرکت های دولتی بیشتر کارکنان واقعا زیاد اون طوری که میتونن کار نمی کنن .. برای همین کسی رو زیاد کار میکنه سریع توی چشم میاد .. البته این کار هم خیلی خوب نیست .. چون ممکنه افراد دید خوبی به شما پیدا نکنند.

بالا