مشاوره خرید بادی گروم و ریش تراش

mohsen100

عضو جدید
سلام
این تاپیک رو درست کردم تا از تجربیات هم استفاده کنیم.
من یه بادی گروم(دستگاه اصلاح بدن مردان) میخوام در حد ۱6۰۰۰۰.:smile:
موها رو در حد 0 بزنه.;) شانه هم داشته باشه.
برای تمام نقاقط بدن بشه استفاده کرد.:D

hiden93

عضو جدید
دوست عزیز من بهت اینو پیشنهاد میکنم...
بادی گروم ( اصلاح موی بدن آقایان ) فیلیپس مدل TT2040 دارای کارایی دوگانه برای اصلاحی راحت می باشد . یک سر آن سری اصلاح با شانه مجهز به 5 درجه تنظیم و سری دیگر سری شیور برای تراشیدن موهای زائد می باشد . این دستگاه به دلیل ضد آب بودن می تواند هم به صورت خشک و هم مرطوب ( در حمام ) استفاده شود .
شیور سه بعدی این مدل به خوبی با انحناهای بدن منطبق شده وضمن اصلاحی دقیق و کامل ، کمترین مقدار التهاب پوست را موجب می گردد . با توجه به تیغه های خود تیز شونده در دو طرف شیور ، می توان به راحتی حتی موهای بلند را با یکبار رد کردن شیور از روی پوست اصلاح کرد .خودم ریش تراش فیلیپس مدل 6996 ارم ازش راضیم ..عالیه:smile:

mohsen100

عضو جدید
دوست عزیز من بهت اینو پیشنهاد میکنم...
بادی گروم ( اصلاح موی بدن آقایان ) فیلیپس مدل TT2040 دارای کارایی دوگانه برای اصلاحی راحت می باشد . یک سر آن سری اصلاح با شانه مجهز به 5 درجه تنظیم و سری دیگر سری شیور برای تراشیدن موهای زائد می باشد . این دستگاه به دلیل ضد آب بودن می تواند هم به صورت خشک و هم مرطوب ( در حمام ) استفاده شود .
شیور سه بعدی این مدل به خوبی با انحناهای بدن منطبق شده وضمن اصلاحی دقیق و کامل ، کمترین مقدار التهاب پوست را موجب می گردد . با توجه به تیغه های خود تیز شونده در دو طرف شیور ، می توان به راحتی حتی موهای بلند را با یکبار رد کردن شیور از روی پوست اصلاح کرد .خودم ریش تراش فیلیپس مدل 6996 ارم ازش راضیم ..عالیه:smile:

درود.ایا 6996 در حد 0 میزنه؟

hiden93

عضو جدید
[h=3]اگه در حد صفر می خوای ...این عالیه
معرفی ریش تراش فوق حساس1155 فیلیپس[/h]

ریش تراش فوق حساس فیلیپس Philips مدل RQ1155 مجهز به تیغه های اصلاح Gyro Flex2 با قابلیت منطبق شدن بر روی پستی و بلندی های صورت می باشد که نیاز به فشار دادن ریش تراش بر روی صورت را به حداقل می رساند. از قابلیت های ماشین اصلاح فیلیپس، به دلیل طراحی حفره های ریز بر روی تیغه دستگاه و شکاف های روی توری ، در تراشیدن ریش های عادی و ته ریش دقتی مضاعف دارد. ماشین اصلاح صورت فوق حساس فیلیپس دارای فن آوری منحصر بفرد بلند کردن و قطع مو(Lift & Cut) می باشد که با بلند کردن مو و قطع آن، موی صورت شما را تا زیر سطح پوست اصلاح می کند. فن آوری Aquatec به کار رفته در این ماشین اصلاح ، امکان استفاده به دو صورت خشک و مرطوب را با استفاده از ژل ریش تراش و یا کف ریش تراش به شما می دهد.
تیغه های ریش تراش فیلیپس مدل 1155 به صورت Skin Glide می باشد که با حداقل اصطلاک، به آسانی روی پوست صورت حرکت کرده و بازدهی اصلاح را بالا می برد. ماشین اصلاح صورت 1155 فیلیپس، مجهز به خط زن دقیق به منظور اصلاح ریش و سبیل بدون آسیب رساندن به پوست می باشد. ریش تراش فیلیپس به صورت بدون سیم طراحی شده است که می توان با یک ساعت شارژ به مدت 50 دقیقه از آن استفاده مداوم کرد( تا 14 روز). ماشین اصلاح صورت فیلیپس قابلیت تنظیم خودکار ولتاژ ورودی از 100 تا 240 وات را دارا می باشد. این دستگاه دارای قابلیت شستشوی تیغه های اصلاح می باشد و می توان به راحتی پس از اصلاح برای تمیزی بیشتر تیغه ها را زیر آب شستشو نمود.
قیمت ریش تراش فیلیپس
540,000 تومان