مشاوره جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.میشه درباره فاند هم صحبت کنید؟
چطور می شه فاند گرفت؟می شه بدون داشتن اون 18 هزار تا هم رفت US ؟اگه آره بعدش باید بمونیم یا برگردیم؟می شه برای سیتیزن شدن اقدام کرد؟

فاند گرفتن کاملا بستگی به رزومتون داره، معدل بالا، تعداد مقاله های ژورنال و کنفراس بالا، نمره ی بالای GRE اینا همه مهمترین عوامل هستن، پروپوزال خیلی خوب اگه داشته باشید یه موقع
والا حداقل هزینه یک ترم و دیگه باید داشته باشید برید دیگه، تا اونجا اگه تلاش کنید بتونید کار گیر بیارید که وضعیتتون خوب شه

کلا سه تا راه هست که ویزای F1 آمریکا رو تبدیل به اقامت کرد، یکی ازدواج، دوم پناهندگی که این دوتا رو من اصلا پیشنهاد نمی کنم، سوم هم اینکه از نظر تحصیلی یا شغلی یه وضعیت خوب پیدا کنید که دولت نگهتون داره

naghmeh raha

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

داشتن مدرک دانشگاه آزاد مشکل خاصی ایجاد نمی کنه براتون

برای آمریکا رفتن حدود 14 تا 18 هزار دلار سالیانه برای هزینه دانشگاه باید در نظر بگیرید و حدود ماهیانه حداقل 700 دلار هم هزینه زندگی

آمریکا شرایط برای کسب درآمد زیاد است، از کار آزاد گرفته تا استاد یاری و کار ها و مشاغل و کمک هزینه های دانشگاهی

یه سر به سایت سفارت مجازی آمریکا در ایران هم بزنید حتما

خیلی ممنون از جوابتون خیلی مفید بود ، اما این سایتی که گفتین یا فیلتره یا نمیاد!

میشه آدرسشو بدین؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از جوابتون خیلی مفید بود ، اما این سایتی که گفتین یا فیلتره یا نمیاد!

میشه آدرسشو بدین؟

خواهش می کنم
آره باید از فیـلتر شـکن استفاده کنید
persian.iran.usembassy.gov/

Planner

عضو جدید
تحصیلات تکمیلی

تحصیلات تکمیلی

بجز امریکا شما می تونید در کشورهایی مثل هند و مالزی هم برای رشته IT‌ادامه تحصیل بدید
در این کشور ها هزینه تحصیل پایین تره و مدرک تحصیلی و کیفیت آموزش هم خوب هست فقط در خصوص کار نمیشه خیلی حساب باز کرد
اگه شما از پس هزینه سالیانه حدود 8000 دلار برای تحصیل و ماهیانه 500 دلار برای اقامت بر میاید میتونه گزینه مناسبی براتون باشه
موفق باشید

Shdaie20

عضو جدید
مهندسای عزیزی که نتایج ارشد به کامشون نبوده به ادامه تحصیل خارج از ایران هم فکر کردن؟

انواع مشاوره حرفه ای رایگان پذیرفته می شود :D

با سلام
من کارشناسی رشته آی تی گرایش فناوری اطلاعات(علمی کاربردی-معدل 15) میخونم برای ارشد میخوام برم آلمان ترجیحا با بورسیه اگر نشد دانشگاههای رایگان آلمان شرقی-زبان آلمانی -معدل بالا برای بورسیه دقیقا چند به بالاست؟مدرک بین المللی چی بگیرم بهتره؟کدوم دانشگاهها رشته منو به زبان آلمانی برای مقطع فوق لیسانس دارن؟اگر ممکنه راهنماییم کنید.
ممنون

Oopsoop

عضو
سلام در زمینه ی تحصیل خارج از کشور اگر لینک خوب و جامع تو این فروم هست لینکشو میشه بگذارید؟

بالا