[مشاوره تحصیلی کنکور ارشد عمران(سال 93)]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

narjes doostkam

عضو جدید
سلام باز بستگی به درک ار ریدینگ داره چون واقعا هم مفهومی هست هم معنای سوم یا چهارم لغت رو لازم داری به طور کلی کتاب بدی نیست ولی ریدینگ هایی که داره خلاصه شده ست و نباید بهش بسنده کنی

M Sina Asadi

عضو جدید
سلام دوستان. گفتم سوالمو اینجا هم مطرح کنم!

راستش الان تقریبا دیگه 40 روز مونده تا ارشد . تو حدود 3 ماه این مطالب رو خوندم .

زبان : 504 و زبان تخصصی
ریاضی : حد . پیوستگی . مشتق . اعداد مختلط . معادلات درجه 1 و 2
جامدات : فقط تحلیل خوندم
سیالات : فقط هیدرولیک
خاک و پی : خاک همه ش جز فصل پایداری شیروانی ها و دایره موهر که تو دانشگاه استاد نرسید تدریس کنه ، پی هم همش .
طراحی : راهسازی و روسازی

و میخوام اینارم بخونم :

لاپلاس
بتن

وقتی برمیگردم به سوالای کنکور نگا میکنم، همه ی فرمولا و راه حلا مثه سرابن! یعنی خوندم ولی یادم رفته . میخوام مرور و تست زدن رو زود تر شروع کنم. بتن و لاپلاس رو شروع کنم به خوندن، وقت واسه مرور کم می مونه. به نظرتون بتن و لاپلاس رو بخونم یا که نه، شروع کنم دوره کنم ؟؟ از کی دوره کنم بهتره ؟ منظور چقدر مونده به کنکور .

خواهش می کنم کمک کنید گیج شدم :confused:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مدیریت زمان ، گامی بلند به سوی موفقیت

سلام دوستان خوبم. چه خبر؟ توانستید این هفته توان خودتان را برای شروع تلاش بسنجید؟ آیا راههای بیشتر شدن توان خود را بررسی کردید؟ آیا کمربندها را بسته اید و آماده اید تا از این توان صد در صد استفاده را ببرید؟

این فرم دارای سه جدول است:

جدول اول جدول زمانبندی و برنامه ریزی درسی است. در این جدول ابتدا برنامه های ثابت روزانه خود مانند ساعات کار یا کلاس دانشگاه را حاشور بزنید اینها ساعاتی را تشکیل می دهد که شما نمی توانید در مورد آنها برنامه ریزی کنید و ساعات باقی مانده ساعاتی است که باید با برنامه ریزی صحیح به درستی از آن استفاده کنید. حال قبل از شروع برنامه ریزی سری به جدول تعیین اولویت های روزانه بزنید و در آنجا کارهای هر روز خود را بر اساس اولویت آنها بنویسید و زمان مورد نیاز برای هر یک را تخمین بزنید. سپس با مراجعه به جدول قبلی و با توجه به زمان لازم برای هر اولویت, آنها را در برنامه خود جای دهید. اگر به جدول زمانبندی و برنامه ریزی درسی توجه کنید در انتهای آن ستونی را تحت عنوان “ارزیابی به درصد” خواهید دید. شما می بایست هر شب میزان عمل خود به برنامه آن روز را به درصد در این جدول بنویسید.

دلایل احتمالی که موجب شده است نتوانید به برنامه خود عمل کنید را در جدول شناسایی عوامل مزاحم بنویسید. اگر این عوامل در طی روزهای آینده نیز تکرار شد کنار آن عامل در جدول عوامل مزاحم در ستون تکرار علامت بزنید تا به این طریق عوامل مزاحم اصلی در اجرای برنامه خود را شناسایی کرده و برای هفته های بعدی درصدد رفع آنان برآیید. برای جبران ساعات از دست رفته در طی همان هفته نیز بهتر است در برنامه خود حداقل یک نیم روز را خالی بگذارید تا در صورت نیاز از آن جهت عقب نماندن از برنامه خود استفاده نمایید.

Click here to view the original image of 1079x632px.

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارید میخونید یا مث من درگیر امتحانا ترمید؟
چه خلوته

سلام

هــــم ميخونيم هـــــم درگير هستيم
:smile: من خودم بهمن ماه آزمون دارم ببينم چيكار ميكنم
واقعا اگه در كل حساب كنيد خيلي سخته و بايد حسابي خودتون رو آماده كنيد براي روز آزمون

arash_alizadeh

عضو جدید
poster tehran2.jpg
كارگاه يك روزه رياضي

سلام دوستان من از بچه هاي انجمن مكانيك دانشگاه تهران هستم، يك دوره ي يك روزه ي رياضي داريم برگزار مي كنيم كه اطلاعاتش تو پوستر هستش ، نظرات خودتون و لطفاً بفرماييد.

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور کارشناسی ارشد یه هفته به تعویق افتاد... خوشا به حال کسانی که از این فرصت بتونن خووب استفاده کنن

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنکور کارشناسی ارشد یه هفته به تعویق افتاد... خوشا به حال کسانی که از این فرصت بتونن خووب استفاده کنن

سلام تو كارت نوشته صبح و بعدازظهر روزهای17،16 و18 جريان اين هقته چي هست؟؟

آخرین ویرایش:

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز

سلام تو كارت نوشته صبح و بعدازظهر روزهای17،16 و18 جريان اين هقته چي هست؟؟
کنکور کارشناسی ارشد 93 به تعویق افتاد

مدیر روابط عمومی وزارت علوم گفت: آزمون کارشناسی ارشد 93 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یک هفته به تعویق افتاد.
دکتر مهدخت بروجردی در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 گفت: با توجه به شرایط بد جوی در استان‌های شمالی کشور آزمون ارشد 93 به تعویق افتاد.
وی افزود: آزمون مذکور در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
منبع : تابناک

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خيلي ممنون دوستان خوبه پس ميتونيم يه هفته هم اضافه يه مروري به كتابها بندازيم خبر خوبي بود

با تشــــــكر
:gol:

Hooladi

عضو جدید
مشاور عالی سازمان سنجش اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه این آزمون با رقابت هزار داوطلب برگزار در روزهای 23 تا 25 بهمن 92 برگزار شد، گفت: از این تعداد 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد بودند که با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شد.

وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهار کرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در نیمه دوم اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته اول خردادماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.

توکلی درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 93 نیز گفت: پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد.

پریسیماه

عضو جدید
پریسیماه

پریسیماه

سلام دوستان عزیز من عضو جدید هستم به نظر من زبان رو هرگز حذف نکنید براش وقت زیادی بگذارید رتبه رو بالا میبره.

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز من عضو جدید هستم به نظر من زبان رو هرگز حذف نکنید براش وقت زیادی بگذارید رتبه رو بالا میبره.

من با حذف درس مخالفم ولی وقت زیاد هم برای درسی که توش استعداد نداری و نمیتونی زیاد بزنی فکر کنم زیاد خوب نباشه بعضیا نمیتونن بعضی درسهارو متوجه بشن.
شما اگر وقت رو درسی بزاری که میتونی زیاد بزنی بهتر است.
این نظر من هست ، شاید اشتباه باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا