مشاوره برای خرید گوشی.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مدلی رو که گفتین نگاه کردم! همه چیزش عالیه اما کیفیت دوربینش زیاد خوب نیست! کیفیت دوربین برام یه مقداری مهمه!
http://www.digikala.com/Product/DKP-23439/Huawei-Ascend-G610/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-G610

این دو مدل هم سرچی زدم!

http://www.digikala.com/Product/DKP-15095/Sony-Xperia-L/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D9%84

http://www.digikala.com/Product/DKP...l-Sim/گوشی-موبایل-سونی-اکسپریا-ام-دو-سیم-کارت
حالا موندم!:confused: پیشنهاد دیگه ای دارین دوستان؟! نظرتون درباره گوشیای بالا؟!

سلام
اگه نمیخواین بیشتر خرج کنید و نرم افزار باز هم نیستین برین سراغ گوشی های ویندوزی ، تو قیمت های پایین کیفیت بهتری دارن هم تو عکاسی و هم اینکه مشکل کند شدن ندارن

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
میخوام گوشی بخرم و مد نظرم یکی از سری های
Nokia Lumia هست. ممنون میشم که مزایا و معایب ش رو بدونم . به خصوص درباره سیستم عامل. اطرافیان رو sony تاکید دارن و آندروید.
کسی داشته این سری نوکیا رو؟ راضی بودید؟ کدوم ش بهتره ؟

nafis...

مدیر بازنشسته
بچه ها نظرتون درباره این گوشی چیه؟!
[h=1]HTC Desire 500[/h]
کلا تو رنج 650 از مارک سونی یا htc چی پیشنهاد میدین!؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
میخوام گوشی بخرم و مد نظرم یکی از سری های
Nokia Lumia هست. ممنون میشم که مزایا و معایب ش رو بدونم . به خصوص درباره سیستم عامل. اطرافیان رو sony تاکید دارن و آندروید.
کسی داشته این سری نوکیا رو؟ راضی بودید؟ کدوم ش بهتره ؟

در مورد لومیا باید بگم بیشتر به درد بودجه های محدود میخوره چون ویندوز و البته نوکیا تو رنج قیمت های پایین عملکرد بهتری دارن ولی اگه قصد دارین زیاد هزینه کنین اندروید انتخاب بهتریه

nafis...

مدیر بازنشسته
بچه ها نظرتون درباره این گوشی چیه؟!
HTC Desire 500

کلا تو رنج 650 از مارک سونی یا htc چی پیشنهاد میدین!؟
درباره گوشی بالا میگن باطریش زود خالی میشه:| درسته؟!
البته بگم من نه اهل نرم افزارهای چت هستم و نه بازی! فقط گاهی مسافرتی پیش اومد بخوام با اون آهنگ گوش بدم! یا اینکه از رادیوش استفاده کنم!
سونی هم تو این رنج چیزی پیدا نکردم! البته با دوربین 8

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
البته بگم من نه اهل نرم افزارهای چت هستم و نه بازی! فقط گاهی مسافرتی پیش اومد بخوام با اون آهنگ گوش بدم! یا اینکه از رادیوش استفاده کنم!
Galaxy Ace 3
Xperia SP

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،گوشی تو رنج۸۰۰تومن میخوام. پیشنهادتون چیه؟
Galaxy s4 mini و LG G2 mini بنظرتون چطوره؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سامسونگ که اصلا نمیخوام. از قیافه گوشیش خوشم نمیاد:redface:
این سونی از دوربین 8 اون به نسبت دوربین 8 اچ تی سی تعریف نکردن!(اما فعلا اینم جز گزینه هام هست!)
درباره اون گوشی بالایی(اچ تی سی) نظری ندارین؟!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سامسونگ که اصلا نمیخوام. از قیافه گوشیش خوشم نمیاد:redface:
این سونی از دوربین 8 اون به نسبت دوربین 8 اچ تی سی تعریف نکردن!(اما فعلا اینم جز گزینه هام هست!)
درباره اون گوشی بالایی(اچ تی سی) نظری ندارین؟!
واقعا اگه sp قیمتش براتون مناسبه تو خریدش شک نکنید ، کلا sp گوشی هستش که از دست سونی در رفته اشتباهن با این قیمت داده بیرون ، خیلی بهتر از هم رده هاش هستش

nafis...

مدیر بازنشسته
واقعا اگه sp قیمتش براتون مناسبه تو خریدش شک نکنید ، کلا sp گوشی هستش که از دست سونی در رفته اشتباهن با این قیمت داده بیرون ، خیلی بهتر از هم رده هاش هستش
قیمتش رو زده از 625,000 تا 759,000 تومان تا 650 باشه راضیم بخرم!
اون مدل اچ تی سی که لینک گذاشتم چه طوره هست؟

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آره میگن که اگه باهاش اینترنت بازی کنی مثِ چی شارژ خالی میکنه

nafis...

مدیر بازنشسته
اتفاقاً من همین امشب یه 516شو خریدم
رفیقم دارِ ازش راضی کارِ اساسی هم ازش کشیدِ مشکل هنگ و اینجور چیزا نداشتِ
قیمتش چند؟!
از کدوم داره؟! از 500 یا 516؟!

آره میگن که اگه باهاش اینترنت بازی کنی مثِ چی شارژ خالی میکنه
اهنگ گوش دادن هم همینه؟! یا نه!

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قیمتش چند؟!
از کدوم داره؟! از 500 یا 516؟!

516 .... من 790 دادم (البته 50 تومن کادو قبولیمو دادم بهش و همچنین من قسطی برداشتم اونم کشید روش در اصل فک کنم 630 تا 670 باشه)

اهنگ گوش دادن هم همینه؟! یا نه!

فک کنم آهنگ گوش دادنم باتری مصرف می کنه ...

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،گوشی تو رنج۸۰۰تومن میخوام. پیشنهادتون چیه؟
Galaxy s4 mini و LG G2 mini بنظرتون چطوره؟
هر دو گوشی خوبی هستن ، اما ال جی خیلی تو پشتیبانی نرم افزاری خوب نیست اس4 بهتره (نسخه مخصوص خانوما هم داره !)

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر دو گوشی خوبی هستن ، اما ال جی خیلی تو پشتیبانی نرم افزاری خوب نیست اس4 بهتره (نسخه مخصوص خانوما هم داره !)
از لحاظ باتری سامسونگ خوب نیست!
گوشی دیگه ای سراغ دارید؟ هر برندی شد اشکال نداره فقط از همه لحاظ قابل قبول باشه.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از لحاظ باتری سامسونگ خوب نیست!
گوشی دیگه ای سراغ دارید؟ هر برندی شد اشکال نداره فقط از همه لحاظ قابل قبول باشه.
ascend p6 هم گوشی خوبیه ولی سخت افزارش خیلی به روز نیست
نسخه به روز شده S3 هم هست ولی اونم چیپست قدیمی تری نسبت به S4mini داره
اگه نرم افزار زیاد براتون مهم نیست میتونید بلک بری Z10 رو هم یه نگاه بندازین (فقط جنبه خاص بودن گوشیش خوبه )
اس4 پیشنهاد منه ..
غیر از اینا قیمت الان اکسپریا ZR رو نمیدونم اما اگه به بودجه تون میرسه بهترین تو این قیمته

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در مورد لومیا باید بگم بیشتر به درد بودجه های محدود میخوره چون ویندوز و البته نوکیا تو رنج قیمت های پایین عملکرد بهتری دارن ولی اگه قصد دارین زیاد هزینه کنین اندروید انتخاب بهتریه

نظر شما اینه که اندروید از ویندورفون بهتره؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر شما اینه که اندروید از ویندورفون بهتره؟
در مورد گوشی های گرون قیمت بله ، چون وقتی پول زیادی برای موبایل خرج میکنی کمبود برنامه و اپلیکیشن خیلی بیشتر به چشم میاد

kenxinda2

عضو جدید
با عرض سلام
میخواستم بپرسم که بین این 3 گوشی کدوم رو پیشنهاد میدین
note 3 و s5 و G3 شانزده گیگ
چون میشه گفت قیمتشونم تو یه رنج هست اینا رو انتخاب کردم.
کوچیک بزرگی صفحه نمایش برام مهم نیست بیشتر به روز بودن و از رده خارج نشدن به این زودیا واسم مهم هستش و در کناره این ها صفحه نمایش پرنور و روشن خیلی مهمه و سخت افزار در اولویت بعدی...

!farzaneh!

عضو جدید
با عرض سلام
میخواستم بپرسم که بین این 3 گوشی کدوم رو پیشنهاد میدین
note 3 و s5 و G3 شانزده گیگ
چون میشه گفت قیمتشونم تو یه رنج هست اینا رو انتخاب کردم.
کوچیک بزرگی صفحه نمایش برام مهم نیست بیشتر به روز بودن و از رده خارج نشدن به این زودیا واسم مهم هستش و در کناره این ها صفحه نمایش پرنور و روشن خیلی مهمه و سخت افزار در اولویت بعدی...
سلام
بنظر من note3 بگیرید

kenxinda2

عضو جدید
خودمم نوت3 چهارهسته ایی مدنظرم هستش تا حدودیم قیمتش مناسب شده و فکرنکنم دیگه زیر 1.5بیاد حالا حالاها
تو این رنج 1.500 تا 1.700 چیرو پیشنهاد میدین؟

!farzaneh!

عضو جدید
خودمم نوت3 چهارهسته ایی مدنظرم هستش تا حدودیم قیمتش مناسب شده و فکرنکنم دیگه زیر 1.5بیاد حالا حالاها
تو این رنج 1.500 تا 1.700 چیرو پیشنهاد میدین؟
htc butterfly sهم خوبه اگه پیدا کنید
من ک هر چی گشتم پیدا نکردم

nafis...

مدیر بازنشسته
مدلی که شما گذاشتین کیفیت فیلم برداریش پایینه و البته قدرت پردازشی و کیفیت صفحه پایینتری نسبت به اس پی داره
پرس و جو که کردم گفتن گوشی های سونی اس پی خرابی زیاد داره
باز دوباره اومدم خونه اول.
:(
این گوشی چه طور هست؟
http://www.mobile.ir/phones/comments-36889-sony-xperia-v.aspx

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرس و جو که کردم گفتن گوشی های سونی اس پی خرابی زیاد داره
باز دوباره اومدم خونه اول.
:(
این گوشی چه طور هست؟
http://www.mobile.ir/phones/comments-36889-sony-xperia-v.aspx
اگه با گارانتی بگیرین مشکلی نداره شاید اوایل مشکلی داشته ولی الان خیلی بعیده ، اما چون دوربین براتون مهمه V بهتره اما این دیگه خیلی گرونه

بالا