مشاوره برای خرید گوشی های 2017

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام
قصد دارم یه گوشی بخرم کیفیت دوربین اولویت اول و مهمترین اولویت من می باشد می خواستم بدونم بهترین دوربین رو کدام گوشی داره ؟
و اینکه گوشی سونی اکسپریا ایکس زد پرمیوم قیمتش چنده و در بازار عرضه شده ؟

آخرین ویرایش:

ali199_1991

کاربر بیش فعال
قبلا که ظاهرا گوشی های نوکیا (ماکروسافت) دوربین های خیلی خوبی داشتن ولی الان شاید دوستان بهتر بدونن کدوم گوشی در این مورد قوی تره ضمن اینکه با سرچ تو گوگل احتمالا به نتایج مناسبی خواهید رسید

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام
قصد دارم یه گوشی بخرم کیفیت دوربین اولویت اول و مهمترین اولویت من می باشد می خواستم بدونم بهترین دوربین رو کدام گوشی داره ؟
و اینکه گوشی سونی اکسپریا ایکس زد پرمیوم قیمتش چنده و در بازار عرضه شده ؟
XZ Premiumاواخر خرداد با قیمت حدوداً 2.500.000 عرضه میشه.
اگه بودجتون تو این محدودس که جزء پرچمدارها و بالا رده ها محسوب میشه و تمامی موبایل ها از دوربین خوبی بر خوردارند تو این قیمت. (ال جی خواستین بخرین فقط و فقط با گارانتی رسمی بخرین که اگر مشکلی پیش اومد دستتون جایی بند باشه)
قبلا که ظاهرا گوشی های نوکیا (ماکروسافت) دوربین های خیلی خوبی داشتن ولی الان شاید دوستان بهتر بدونن کدوم گوشی در این مورد قوی تره ضمن اینکه با سرچ تو گوگل احتمالا به نتایج مناسبی خواهید رسید

نوکیا و مایکروسافت با سیستم عامل ویندوز موبایل که اصن توصیه نمیشه.
نوکیاهای جدید که اندرویدی هستن، بهترین مدلش میان رده هست و هنوز بررسی تخصصی چندانی ازشون منتشر نکردن سایت ها. کلاً تو بازار کم هستن و فعلن عقلانی نیست خریدشون

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
با سرچی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که گوشی های سونی دوربین های خوبی دارند البته بقیه آیتم هاشون رو هم بررسی کردم و نظرم روی گوشی سونی اکسپریا ایکس زد پرمیوم است حالا اگه دوستان لطف کنند نظر خاصی در مورد گوشی های سونی یا این گوشی دارند عنوان کنند

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
با سرچی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که گوشی های سونی دوربین های خوبی دارند البته بقیه آیتم هاشون رو هم بررسی کردم و نظرم روی گوشی سونی اکسپریا ایکس زد پرمیوم است حالا اگه دوستان لطف کنند نظر خاصی در مورد گوشی های سونی یا این گوشی دارند عنوان کنند

من 5 سال سونی داشتم و راضی بودم غیر از 1 مورد. ولی نمی دونم چرا تو بازار همه فقط سامسونگ و هوآوی رو می شناسن!

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
سلام
سونی دوربین خوبی داره ولی در خصوص خدماتش هم جستجو کنید و سعی کنید خدمات معتبری داشته باشد مدلی که می خرید اگر در بروز رسانی ها مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری پیدا شد بتوانید مشکل را حل کنید