مشاوره برای خرید گوشی حداکثر تا 600 تومن

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان..

برای خواهرم میخوام یه گوشی لمسی تا حدود 600 تومن بخرم...

رم گوشی 2 گیگ باشه...

من خودم لومیا 625 دارم ....میخوام یه گوشی بگیرم که اندازه صفحش در حد همین گوشی باشه زیاد بزرگ نباشه که بتونه راحتتر حمل کنه...

ابعاد گوشی لومیا 625:

• ابعاد9.2 × 72.2 × 133.2 میلی‌متر

موردی که برای خواهرم مهمه اینه که دوربینش خوب باشه و بتونه راحت آهنگ و موزیک ویدئو ببینه و گوش بده.....

باتشکر

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان..

برای خواهرم میخوام یه گوشی لمسی تا حدود 600 تومن بخرم...

رم گوشی 2 گیگ باشه...

من خودم لومیا 625 دارم ....میخوام یه گوشی بگیرم که اندازه صفحش در حد همین گوشی باشه زیاد بزرگ نباشه که بتونه راحتتر حمل کنه...

ابعاد گوشی لومیا 625:

• ابعاد9.2 × 72.2 × 133.2 میلی‌متر

موردی که برای خواهرم مهمه اینه که دوربینش خوب باشه و بتونه راحت آهنگ و موزیک ویدئو ببینه و گوش بده.....

باتشکر
علی جان چه خواسته هایی از گوشی دارین؟ گوشی های زیادی هستن با این قیمت

ali-gold

کاربر فعال
علی جان چه خواسته هایی از گوشی دارین؟ گوشی های زیادی هستن با این قیمت

کیفیت دوربین خوب باشه و پخش موزیک ویدئو و آهنگ خوب باشه و کم بودن ابعاد مد نظرمه..وب گردی هم خوب باشه...خواهرم کابر عادی هست و بیشتر با همین تلگرام و از چیزا کار داره

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
تا اونجایی که من دیدم گلکسی جی5 ها آپدیت 6 دریافت نمی کنن.
برتری هوآویی که انتخاب کردی یکی دریافت آپدیت 6 هستش و دیگری رم 2 گیگش.
اشاره کردی رم 2 می خوای که جی 5 ها رمشون 1.5
اگر J5 رو انتخاب کردی اون مدلش که از 4G ساپورت می کنه رو بگیر.
در نهایت سونی M4 رو هم نگاهی بنداز.

ali-gold

کاربر فعال
بعضیا میگن دوربین سونی با این که 13 یا 8 مگاپیکسله ولی خوب نیست....خواستم نظرتونو بدونم....

Major Geologist

کاربر ممتاز
بعضیا میگن دوربین سونی با این که 13 یا 8 مگاپیکسله ولی خوب نیست....خواستم نظرتونو بدونم....

حرف شما درسته ولی این مربوط به گذشتس و تو این چند سال سونی پیشرفت هایی داشته. ضمناً با دریافت آپدیت های جدید نرم افزار دوربین هم بهبودهایی داشته و مدل M4 آپدیت اندروید 6 دریافت می کنه.
نکته دیگری که هستش بسیاری از سایت ها موقع نقد و بررسی دوربین گوشی ها، رو حالت اتومات عکاسی می کنن. تو حالت اتومات هیچ وقت گوشی نمی تونه عکس مورد نظر عکاس رو بگیره و بعضی مواقع صحنه و تنظیمات رو اشتباه تشخیص میده. در مورد سونی سابقاً حالت اتومات از حداکثر توانایی سنسور و.... استفاده نمی کرد، برای مثال مدل Z1 که دوربینش 20 مگاپیکسله رو حالت اتومات با کیفیت 8 عکس رو می گیره، یا مدل SP که دوربیشن 8 بود رو حالت اتومات با کیفیت 5 عکاسی می کرد. برای بهترین نتیجه باید رو حالت دستی رفت و تنظیمات رو دستی انجام داد. (البته مگاپیکسل فقط یکی از فاکتورهای دوربینه).

Major Geologist

کاربر ممتاز
این چطوره؟...صفحه نمایشش سوپر آمو هست!!...این سوپرآمو که میگن چیه؟ چقدر اهمیت داره؟

Samsung Galaxy S3 Neo I9300I Dual SIM Mobile Phone

در مورد آمولد تو سایت های مرجع اطلاعات بسیار خوبی می تونی پیدا کنی. اما در مورد این گوشی: خیلی قدیمیه؛ اصلاً سمتش نرو.
ال جی کا 10 رو ببین. اونم مشخصات خوبی داره. قیمتش با گارانتی 630.000
LG k10

آخرین ویرایش:

ali-gold

کاربر فعال
ممنون از پاسختون.....

خوب با این حساب من بین این دوتا گوشی موندم...ممنون میشم راهنماییم کنین که کدومو بگیرم...

Sony Xperia M4 Aqua Dual SIM-E2333 Mobile Phone

Samsung Galaxy J5 Dual SIM SM-J500F/DS Mobile Phone

دوباره میگم این گوشی برای یه کاربر عادی هست و فقط نت به مقدار معمول لازم داره و سبک بودن گوشی و سرعت خوب...کیفیت صفحه نمایش و عکس خوب ...پخش موزیک خوب مد نظرشه....

در مورد گلکسی ممنون میشم مطمئن بشید بابت اپدیت اندروید 6 و بهم بگید.......چون بعضیا میگن اپدیتش رو داره....حالا رم 1.5 اگه جواب میده همینو بگیرم؟....

فقط زیاد هنگ نکنه!

در مورد هوآوی اصلا نظری ندادین....

راستی این گوشی رو میخواد چند سال نگه داره و دیگه نمیخره

باتشکر

Major Geologist

کاربر ممتاز
چون تا حالا هوآوی نداشتم نمی تونم کامل نظر بدم. هوآوی پیشرفت خوبی تو این سالها داشته اما مقایسه پرچمدارهاش یعنی p8 و... رو که تو سایت های مرجع می خونم، هنوز به پای پرچمدارهای برندای با سابقه نرسیده. سابقاً عمر مفید قطعات هواوی پایین بود اما الان نمی دونم پیشرفتش تا چه حد رسیده.
بین رم 1.5 و 2 تفاوت چندان زیادی نیست، اما مسئله ای که هستش رابط کاربری سامسونگ یکی از سنگین ترین رابط های کاربری اندرویده! رم 1.5 با رابط کاربری سامسونگ چندان جالب در نمیاد.
من تو سایت gsmarena وphone arena و زومیت و gsm.ir که گشتم هیچ کدوم حرفی در مورد آپدیت 6 گلکسی J5 نزده بودن. به احتمال 90% آپدیت نمی گیره.
با M4 و J5 فقط در حد چند دقیقه تو نمایشگاه ها کار کردم، اما چیزی که تو مشخاصت فنی دارم می بینم M4 بسیار بهتر از J5. سی پی یو و رم و آپدیت 6 و حافظه داخلی m4 بالاتره. تنها برتری j5 صفحه نمایش آمولدشه (که اونم سلیقه ای و من به دلیل اشباع رنگهای آمولد، ال سی دی رو بیشتر دوست دارم.)
ال جی رو نگاه کردی؟ مدل K10

آخرین ویرایش:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام . ممنون از دعوتتون - ببخشید دیر شد اینترنت خوبی دم دست نداشتم

انتخاباتون خوبن که دوستمون راهنمایی خوبی کردن - در مورد هوآوی هم باید بگم خوبه . با توجه به بودجه از هوآوی میتونی مشخصات خوبی داشته باشید که جوابگوی نیازشون هست .

ali-gold

کاربر فعال
چون تا حالا هوآوی نداشتم نمی تونم کامل نظر بدم. هوآوی پیشرفت خوبی تو این سالها داشته اما مقایسه پرچمدارهاش یعنی p8 و... رو که تو سایت های مرجع می خونم، هنوز به پای پرچمدارهای برندای با سابقه نرسیده. سابقاً عمر مفید قطعات هواوی پایین بود اما الان نمی دونم پیشرفتش تا چه حد رسیده.
بین رم 1.5 و 2 تفاوت چندان زیادی نیست، اما مسئله ای که هستش رابط کاربری سامسونگ یکی از سنگین ترین رابط های کاربری اندرویده! رم 1.5 با رابط کاربری سامسونگ چندان جالب در نمیاد.
من تو سایت gsmarena وphone arena و زومیت و gsm.ir که گشتم هیچ کدوم حرفی در مورد آپدیت 6 گلکسی J5 نزده بودن. به احتمال 90% آپدیت نمی گیره.
با M4 و J5 فقط در حد چند دقیقه تو نمایشگاه ها کار کردم، اما چیزی که تو مشخاصت فنی دارم می بینم M4 بسیار بهتر از J5. سی پی یو و رم و آپدیت 6 و حافظه داخلی m4 بالاتره. تنها برتری j5 صفحه نمایش آمولدشه (که اونم سلیقه ای و من به دلیل اشباع رنگهای آمولد، ال سی دی رو بیشتر دوست دارم.)
ال جی رو نگاه کردی؟ مدل K10

الجی اینه:
[h=1]LG K10 Dual SIM Mobile Phone[/h]اندازه و سبکی سونی اکسپریا ام چهار از الجی کمی بهتره....نظر خودتون چیه؟ واسه سونی که اندروید 6 میاد؟...از همین دیجی شاید خریدم ...ولی قیمتش 700 هست!!!

اگه سونی رو نتونستم بخرم الجی بخرم؟ ولی قیمتش چنده؟ سایت زیر زده 629 تومن:

http://www.alldigitall.ir/product/102597#page=1

باتشکر

ali-gold

کاربر فعال
سلام میخوام به صورت آنلاین گوشی زیر رو بخرم...از کدوم سایت بخرم بهتره...دی جی کالا نداره...ناموجوده....:

باتشکر

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام میخوام به صورت آنلاین گوشی زیر رو بخرم...از کدوم سایت بخرم بهتره...دی جی کالا نداره...ناموجوده....:

باتشکر

نگین خاورمیانه، لوتوس، آل دیجیتال: از اینا خرید داشتم، معتبرن.
بامیلو، تکنولایف، بازار مازار: اینا هم میگن معتبرن ولی من ازشون خرید نکردم.

ali-gold

کاربر فعال
نگین خاورمیانه، لوتوس، آل دیجیتال: از اینا خرید داشتم، معتبرن.
بامیلو، تکنولایف، بازار مازار: اینا هم میگن معتبرن ولی من ازشون خرید نکردم.

سلام.....

یک سال گارانتی سریر خوبه بگیرم؟ فقط قیمتش یکم بالا میره؟ من بچه شهرستان هستم....ممنون میشم راهنماییم کنین....

http://www.menegin.com/گوشی-موبایل-...ile-xperia-m4-aqua?search=Sony Xperia M4 Aqua

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام.....

یک سال گارانتی سریر خوبه بگیرم؟ فقط قیمتش یکم بالا میره؟ من بچه شهرستان هستم....ممنون میشم راهنماییم کنین....

http://www.menegin.com/گوشی-موبایل-...ile-xperia-m4-aqua?search=Sony Xperia M4 Aqua

http://www.mobile.ir/phones/shops-37699-sony-xperia-m4-aqua.aspx
مایکروتل رو بیشتر از سریر شنیدم. می تونی بی گارانتی هم بگیری، 7 روز مهلت تست میدن.

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان....

من یه پولی دستم رسید...میخوام یه گوشی تا حدودی یک تومن بگیرم...تا 1200 هم جا داره
....فقط همون مشخصاتی که میخوامو داشته باشه....کیفیت بالای دوربین..پخش خوب موزیک و فیلم ...سبک بودن گوشی...سرعت خوب

ممنون میشم راهنمایی کنین...

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
عاخه علی جان هر برندی یسری ویژگی های خاص خودشو داره.
ینی HTC کیفیت صدا تصویر و بدنش خوبه
هواوی باتری و قیمتش خوبه
سونی امکاناتش خوبه
سامسونگ متوسطه تو هر مدل فرق داره
اپل صدا و دوربینش خوبه و ظرافتش ولی تو این رنج قیمت اصلا چیزی نداره!
ایسوس همه چیزش عالیه فقط باتریش خوب نیس
لومیا هم که خودت داری واقفی بهش
اگر گوشی خوب میخوای تو این رنج قیمت با همه این کارایی که گفتی HTC دیزایر 820 پیشنهاد میدم عالیه
لومیا 640 ایکس ال هم که بی نظیره
پیشنهاد من بهت یکی ازین دوتاس. پشیمون نمیشی از خریدشون
بعدش سری زنفون ایسوس
آیدی تلگرامم seyedalbert اگه خواستی بیشتر صحبت کنیم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان....

من یه پولی دستم رسید...میخوام یه گوشی تا حدودی یک تومن بگیرم...تا 1200 هم جا داره
....فقط همون مشخصاتی که میخوامو داشته باشه....کیفیت بالای دوربین..پخش خوب موزیک و فیلم ...سبک بودن گوشی...سرعت خوب

ممنون میشم راهنمایی کنین...
به به بسلامتی
با این قیمت اگر لومیا نمیخوای دیزایر 828، لنوو اس1، لنوو پی1،Zenfone 2 Laser ZE601KL،Zenfone Zoom ZX551ML،
فعلا همینارو میدونم!

ali-gold

کاربر فعال
عاخه علی جان هر برندی یسری ویژگی های خاص خودشو داره.
ینی HTC کیفیت صدا تصویر و بدنش خوبه
هواوی باتری و قیمتش خوبه
سونی امکاناتش خوبه
سامسونگ متوسطه تو هر مدل فرق داره
اپل صدا و دوربینش خوبه و ظرافتش ولی تو این رنج قیمت اصلا چیزی نداره!
ایسوس همه چیزش عالیه فقط باتریش خوب نیس
لومیا هم که خودت داری واقفی بهش
اگر گوشی خوب میخوای تو این رنج قیمت با همه این کارایی که گفتی HTC دیزایر 820 پیشنهاد میدم عالیه
لومیا 640 ایکس ال هم که بی نظیره
پیشنهاد من بهت یکی ازین دوتاس. پشیمون نمیشی از خریدشون
بعدش سری زنفون ایسوس
آیدی تلگرامم seyedalbert اگه خواستی بیشتر صحبت کنیم

سلام...

ممنون...

این ایدیتو سرچ میکنم پیدا نمیشه هاااا....

ali-gold

کاربر فعال
به به بسلامتی
با این قیمت اگر لومیا نمیخوای دیزایر 828، لنوو اس1، لنوو پی1،Zenfone 2 Laser ZE601KL،Zenfone Zoom ZX551ML،
فعلا همینارو میدونم!

سلام مجدد...

ایسوس و لنوو تازه شروع نکردن به ساخت گوشی؟ ایا خریدش ریسک نیست؟

در مورد گوشی زیر...قیمتش که خیلی بالاس!!:

[h=1]ASUS ZenFone Zoom ZX551ML - 64GB Mobile Phone [/h]

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام مجدد...

ایسوس و لنوو تازه شروع نکردن به ساخت گوشی؟ ایا خریدش ریسک نیست؟

در مورد گوشی زیر...قیمتش که خیلی بالاس!!:

ASUS ZenFone Zoom ZX551ML - 64GB Mobile Phone
نه ریسک نیست شرکتای معتبرین خیالت راحت
یا من مدلشو اشتبا نوشتم یا گرون شده :|
یادمه اونروز که گفتم نزدیک 1تومن بود