مشاوره برای انتخاب رشته ارشد عمران 94

S0omso0M

عضو جدید
سلام ، من ارشد امسال 670 اوردم می خواستم راهنماییم کنین چه گرایشی و کجا برم برام بهتره؟ الان بازار کار چه گرایشی بهتره؟
خاک و پی و محیط زیست طراحی شبکه رو دوست دارم اما می گن درسای ارشد خیلی فرق داره و این خاک همون خاک نیست و محیط زیست هم بازار کار محدودی داره :cry:
سازه هم خیلی سخته :| حسابی گیج شدم اصلا نمی دونم چی برم :cry: راهنماییم کنین لطفا.. مرسی

s.e_civil

عضو جدید
سلام من متاسفانه 1080 شدم !!!
آیا روزانه قزوین ویا اصفهان ویا شیراز میارم و چه گرایشی؟؟؟
از دوستام ممنون میشم منو راهنمایی کنن

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، من ارشد امسال 670 اوردم می خواستم راهنماییم کنین چه گرایشی و کجا برم برام بهتره؟ الان بازار کار چه گرایشی بهتره؟
خاک و پی و محیط زیست طراحی شبکه رو دوست دارم اما می گن درسای ارشد خیلی فرق داره و این خاک همون خاک نیست و محیط زیست هم بازار کار محدودی داره :cry:
سازه هم خیلی سخته :| حسابی گیج شدم اصلا نمی دونم چی برم :cry: راهنماییم کنین لطفا.. مرسی

محیط زیستو بیخیال شین..همینطوریشم ما بیکاریم :D چه برسه شما عمرانی هم بیاین!

ashkannnnnn

عضو جدید
با سلام دوست عزیز میشه منابعتونو بگید؟
منم امسال کنکور دارم تو را خدا منم جای برادرت کمکم کن...
اگه میشه درصداتم بگو

S0omso0M

عضو جدید
اون حیطه از محیط زیست که شما کار‌می کنید نه، طراحی شبکه اب و فاضلاب و طراحی تصفیه خونه.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
سلام من متاسفانه 1080 شدم !!!
آیا روزانه قزوین ویا اصفهان ویا شیراز میارم و چه گرایشی؟؟؟
از دوستام ممنون میشم منو راهنمایی کنن
سلام تبریک می گم
ببین با آمار و اطلاعاتی که من دارم پارسال آخرین رتبه ای که روزانه تهران گرفته دور بر 470 بوده
قزوین چون بین المللی و صنعتی اصفهان رو نمی دونم احتمالش 50 ،50 هستش ولی شهرهای دیگه رو هم در نظر بگیر و انتخابت رو محدود نکن
از گرایش ها الان خاک و پی، مدیریت ساخت و زلزله خوبه ولی خاک و پی و زلزله بسیار سخت هستند البته این رو هم در نظر بگیر که زلزله خیلی تو ایران بازار کار نداره
موفق باشی

Harvard_eng

کاربر بیش فعال

سلام تبریک می گم
رتبه ات خوبه رو تهران شاید بشه فکر کرد البته شبانه ها اگه بگیره امسال، احتمالش خیلی زیاده شبانه بیاری روزانه بعید می دونم ولی هزینه اش هم یه کمی زیاده این رو هم بسنج با روزانه های شهرستان
محیط زیست تو ایران بازار کار نداره اگه میخوای بری اونور روش فکر کن
خاک و پی خوبه الان استاد من آزمایشگاه ژئوتکنیک داره خیلی کارش گرفته ولی بگم بسیار سخته
زلزله هم سخته ولی اون هم تو ایران بازار کار نداره اما اگه بخوای بری اونور بسیار رشته پول سازی هستش
مدیریت ساخت اما هم رشته اش خوبه هم تو ایران بازار کار داره
من به شخصه بقیه گرایش ها رو نمی پسندم
موفق باشی

بالا