مشاوره بدید

alone in rain

عضو جدید
سلام بچه ها.من ترم سه رو تموم کردم وترم بعد ان شاا... ترم چهار هستم.دو ترم اول خوب درس نخوندم.ولی این ترم گذشته خوب درس میخوندم.مخصوصا شیمی فیزیکو.اما نمیدونم چی شد نتیجه نگرفتم.نظر شما چیه؟برای ترمای بعدی چیکار کنم.خیلی داغون شدم!:cry:

m_mahdi_tbt

عضو جدید
سلام بچه ها.من ترم سه رو تموم کردم وترم بعد ان شاا... ترم چهار هستم.دو ترم اول خوب درس نخوندم.ولی این ترم گذشته خوب درس میخوندم.مخصوصا شیمی فیزیکو.اما نمیدونم چی شد نتیجه نگرفتم.نظر شما چیه؟برای ترمای بعدی چیکار کنم.خیلی داغون شدم!:cry:
درس بخون با علاقه درس بخون سعی کن با تمام وجود یاد بگیری به فکر نتیجه هم نباش وقتی این روند رو ادامه بدی مطئن باش که به نتایج باورنکردنی میرسی ، منم خیلی دیر شروع کردم به درست درس خوندن ولی چون عاشق این رشته هستم بر خلاف سالهای اول تحصیلم الان در بین دوستان اطرافیان که قبلا بالاتر از من بودن حرف های زیادی واسه گفتن دارم. البته اینم بگم این طبیعه که آدم ترم های اول با مشکل مواجه میشه چون همش درگیر یه مشت درس بدرد نخور و مزخرفه مخصوصاً این ریاضی های الکی بعد که به درس های تخصصی میرسی همه چیز شیرین میشه
براتون آرزوی موفقیت و پیروزی میکنم

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با نظر آقاي مهندس كاملا موافقم
اما در كنارش براي اينكه نتيجه بهتري هم بگيريد بهتره كه از دوستان سال بالاتر كمك بگيريد و تا حدي با روحيات اساتيد و نحوه طراحي سوالاتشون آشنا بشيد. بالاخره هر استادي يك سري تفكرات ثابتي تو طول دوره تدريسش داره و فقط ظاهر امر تغيير ميكنه.
ان شاتالله كه با انگيزه و علاقه تر بتونيد درس بخونيد و با توكل به خدا هر روز بهتر و موفق تر بشيد.
اگر كمكي هم خواستيد دوستان اين تالار هميشه كنارتون هستن.
در پناه حق

2276417

کاربر فعال
نگران نباش شیمی فیزیک یک درس فوق العاده فراره و مرتب باید مطالعه بشه ولی شما در طول ترم بخونید .ازکتاب گسکل ج 1 هم میتونید استفاده نمایید.