مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

alirad

عضو جدید
نه اینطور نیست که میگی . من دانشجوی سبلان بودم و همیشه هم ظرفیتش پر می شد . یه دلیل دیگه ای وجود داره اونم اینکه برای 80 نفر ظرفیت کلاس و امکانات نداره . سال قبل کم مونده بود منحل کنن سبلانو به خاطر اینکه بیشتر از ظرفیتش دانشجو داره
اگه ظرفیتش تکمیل بود پس چرا قبول کردن من با 4 تا از همکلاسیام بریم ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟

okami2

عضو جدید
اگه ظرفیتش تکمیل بود پس چرا قبول کردن من با 4 تا از همکلاسیام بریم ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟

اینو باید از آموزشی پرسید !! من دو سال اونجا بودم با جوش آشنا بودم . اینا هر کاری می کنن تا یه نفر بیشتر شهریه ثابت بریزه .

alirad

عضو جدید
این ظرفیتو دوستم که تو سبلان میخونه گفته بودومنم از رو حرف اون نوشتم.اگه درست نیست و اونطوریه که تو میگی پس برم پست رو حذفش کنم؟

alirad

عضو جدید
اخه من که نمیدونستم چن نفر با هم میتونن یه رتبه بیارن!!!! 6 تا انتخاب بیشتر نکردم!!!
امیدوار باشینو انشالله که قبول میشیم.من همه امیدم به تبریزه.شما هم نگرانمون نکنین.بهتر بیخیال شیم تا 10 روز دیگه که نتیجه ها میاد.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوار باشینو انشالله که قبول میشیم.من همه امیدم به تبریزه.شما هم نگرانمون نکنین.بهتر بیخیال شیم تا 10 روز دیگه که نتیجه ها میاد.
اره بچه ها دیگه بیخیال انتخاب رشته رو که کردیم تموم شد.faegheh جان تو هم نگران نباش تو با رتبه 48 حتم تبریز قبولی .زبونم لال اگه تبریز قبول نشدی شریعتی 120% قبولی.اگه تو نگران باشی من باید با رتبه گند خودم برم بمیرم

حجت0110

اخراجی موقت
از بجه هاي زاهدان كسي هست
ببخشيد موسسه زاهدان جه جوري جاي هست

آخرین ویرایش:

joojo_memar

عضو جدید
اینم دفترچه انتخاب رشته سال 87 .... صرفا جهت اعصاب خوردی و نشان دادن بی عدالتی
مشاهده پیوست 64000
میدونی چیه سالای قبل فقط دولتی بوده فقطم رتبه های بالا واقعا گلچین میکردن ولی الان دیگه گل وخار واسشون نداره فقط میخوان پول بگیرن مدرک بدن هی دانشگاه غیرانتفاعی زیاد میکنن

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی چیه سالای قبل فقط دولتی بوده فقطم رتبه های بالا واقعا گلچین میکردن ولی الان دیگه گل وخار واسشون نداره فقط میخوان پول بگیرن مدرک بدن هی دانشگاه غیرانتفاعی زیاد میکنن
واقعا موافقم.الان دیگه بین رتبه های خوب و رتبه های بالا تفاوت خاصی نیست

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
الانم که انتخاب رشته تموم شده استرس اینکه کجا قبول میشم نمیزاره راحت باشم

دیروز نذاشتن گرگانو انتخاب کنم... استرس ورم داشته بود شبو بیرون بودیم اونجا اینقد پخش استرس کردم!! که اخر سر 11:30 با بابام تند تند برگشتیم خونه گرگانو هم زدم .... اینجوری اخرین کاریم که از دستم برمیومد کردم:D ولی الان کاری از دستمون برنمیاد به جز اینکه دعا کنیم هرکی از هرجا میخواد قبول شه و بازم مثل همیشه صبر... :w05:
توکل به خدا ... انشاالله هرکی از هرجایی که میخواد و به صلاحشه قبول شه.:w11:

amir6969

عضو جدید
دیروز نذاشتن گرگانو انتخاب کنم... استرس ورم داشته بود شبو بیرون بودیم اونجا اینقد پخش استرس کردم!! که اخر سر 11:30 با بابام تند تند برگشتیم خونه گرگانو هم زدم .... اینجوری اخرین کاریم که از دستم برمیومد کردم:D ولی الان کاری از دستمون برنمیاد به جز اینکه دعا کنیم هرکی از هرجا میخواد قبول شه و بازم مثل همیشه صبر... :w05:
توکل به خدا ... انشاالله هرکی از هرجایی که میخواد و به صلاحشه قبول شه.:w11:

کاره خیلی خوبی کردی گرگانو زدی انشاالله هرجا دوست داری قبول شی;)

faegheh_ar

عضو جدید
اره بچه ها دیگه بیخیال انتخاب رشته رو که کردیم تموم شد.faegheh جان تو هم نگران نباش تو با رتبه 48 حتم تبریز قبولی .زبونم لال اگه تبریز قبول نشدی شریعتی 120% قبولی.اگه تو نگران باشی من باید با رتبه گند خودم برم بمیرم
مرسي فرزانه جونم... ايشاا.. توام هر جا كه دوست داري قبول شي...
فقط اگه تبريز قبول شدم از همه دوستاي خوبم كه ترك زبونن درخواست كمك خيلي جدي دارم!!!!!!!.... من اصلا تركي بلد نيستما....

حجت0110

اخراجی موقت
اكه كسي از زاهدان ولامر جيزي مي دونه يه كمي من را كمك كنه تا بفهم كدام بهتر از ديكريست

alirad

عضو جدید
بچه ها نمی خواین دیگه این تایپیک استرس رو ترک کنین؟من یکی که دیگه حد نهایی رو رد کردم کم کم دارم میرسم به حد گسیختگی!:D
لطفا هرچه زودتر بیاین به تایپیکه محفل کارشناسی دیگه.:gol:

حجت0110

اخراجی موقت
بچه ها نمی خواین دیگه این تایپیک استرس رو ترک کنین؟من یکی که دیگه حد نهایی رو رد کردم کم کم دارم میرسم به حد گسیختگی!:D
لطفا هرچه زودتر بیاین به تایپیکه محفل کارشناسی دیگه.:gol:

جي داري مي كي هنوز زوده اينجا را ترك كنيم
من هنوز كلي سوال بي جواب دارم
خواهشن تا اعلام نتايج همينجا بمونين

alirad

عضو جدید
من یکی که دیگه از هرچی کنکورو دانشگاهو انتخاب رشتس متنفرم..دیگه میخوام بعد یکسال استرس ده روز برا خودم زندگی کنموبه هیچ چیزیم فکر نکنم.اگه هیچ کدوم از دانشگاهارم قبول نشم مطمئنم از غیرانتفاعی سبلان قبولم.اونم نشه برگه اعزامم اومده.آبان میرم خدمت!!!:biggrin:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دیگه کم کم وقتشه که اینجارو ترک کنیم و بریم تاپیک محفل دوستانه کارشناسی ناپیوسته.بریم اونجا باهم باشمو استرسمون یادمون بره تا اعلام نتایج.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم نگران نباش دز خدمتیم.راستی تو کاردانی تو کجا خوندی عزیزم؟
مرسي فرزانه جونم... ايشاا.. توام هر جا كه دوست داري قبول شي...
فقط اگه تبريز قبول شدم از همه دوستاي خوبم كه ترك زبونن درخواست كمك خيلي جدي دارم!!!!!!!.... من اصلا تركي بلد نيستما....

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی که دیگه از هرچی کنکورو دانشگاهو انتخاب رشتس متنفرم..دیگه میخوام بعد یکسال استرس ده روز برا خودم زندگی کنموبه هیچ چیزیم فکر نکنم.اگه هیچ کدوم از دانشگاهارم قبول نشم مطمئنم از غیرانتفاعی سبلان قبولم.اونم نشه برگه اعزامم اومده.آبان میرم خدمت!!!:biggrin:
خدا نکنه مطمئنا قبول هستین شما;)ما باید استرس داشته باشیم ونگران که منم زدم به بیخیالی.

alirad

عضو جدید
خدا نکنه مطمئنا قبول هستین شما;)ما باید استرس داشته باشیم ونگران که منم زدم به بیخیالی.
ممنون.امیدوارم .مطمئن باشین شمام قبولین.دیگه هیچکدومم نشه شریعتی به قول خودتون 120%قبولی.
حالا ما چه نگران باشیمو چه نباشیم تاثیری تو نتایج که نداره.پس لااقل این چند روزه خوش باشیم تا اگه خدایی نکرده ...خدایی نکرده...خدایی نکرده قبول نشدیمم بعدش ناراحتیمونم می کشیم!!!:D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.امیدوارم .مطمئن باشین شمام قبولین.دیگه هیچکدومم نشه شریعتی به قول خودتون 120%قبولی.
حالا ما چه نگران باشیمو چه نباشیم تاثیری تو نتایج که نداره.پس لااقل این چند روزه خوش باشیم تا اگه خدایی نکرده ...خدایی نکرده...خدایی نکرده قبول نشدیمم بعدش ناراحتیمونم می کشیم!!!:D
خیلی دوس دارم اردبیل قبول بشم اخه خیلی نزدیک تر از تهران و مطمئن تر از اونجاست برا من.راستی تو کلاستون اناهیتا همتی داشتین؟

alirad

عضو جدید
خیلی دوس دارم اردبیل قبول بشم اخه خیلی نزدیک تر از تهران و مطمئن تر از اونجاست برا من.راستی تو کلاستون اناهیتا همتی داشتین؟
اگه اردبیل قبول شی باید حتما از اون نوقل گردویی ها برام بیاریا!!!:D
اناهیتا همتی که بازیگره!اما آره یه آناهیتا داشتیم ولی همتی نبود.چطور مگه، میشناسیش؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول بشم حتما نقل میارم براتون.یه اناهیتا بود تو مدرسان همیشه اسمش بود از اردبیل میخوام ببنم چند شه رتبش؟میشناسیش؟
اگه اردبیل قبول شی باید حتما از اون نوقل گردویی ها برام بیاریا!!!:D
اناهیتا همتی که بازیگره!اما آره یه آناهیتا داشتیم ولی همتی نبود.چطور مگه، میشناسیش؟

بالا