مشاوره | انتخاب رشته کنکور هنرهای ساخت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

techno.94

عضو جدید
سلام دوستان
من ديروز رفتم بهشتي و با مهندس آزرمي ( يكي از استاداي گروه ساختمان ) صحبت كردم . اول از همه اساتيد تكنولوژي بهشتي از بين اساتيد گروه ساختمان هستن ؛ دكتر حافظي - مهندس تحصيل دوست - مهندس رزمگاه - مهندس آزرمي - مهندس فريدني و دكتر جاوبد دوزي - كه يه كتاب ترجه هم در رابطه با سازه هاي كابلي دارن -
مباحثي كه به من گفتن قراره تدريس بشه خيلي مثل دانشگاه تهران در گروه ديجيتال و بايونيك قرار نميگيره ، از سازه و ديتيل ساخت گرفته تا اكوستيك و نور و .. ، شايد حتي بشه گفت يه مقدار هم مباحث انرژي گونه رو شامل بشه ( البته اين نظر شخصي من هست و برداشت كلي ام از حرفاشون )
در كل اين گروه اساتيد اساتيد قدر بهشتي هستن و در زمينه پروژه هاي در دست اجرا هم كار هاي خوبي رو در سطح كشور انجان دادن و در حال اجرا هستند ، تا جايي كه من كه مطمئن بودم ميخوام برم دانشگاه تهران باز دودل شدم كه بهشتي هم ميتونه خيلي قوي بشه تو اين رشته ، مخصوصا اين كه شنيدم دكتر گلابچي هم ديگه خيلي تو دانشگاه تهران فعاليتي ندارن و بيشتر دانشگاه پارس هستن ، دوستم كه ديجيتال تهرانه ميگفت تو دوترم گذشته دو يا سه بار سر كلاس هاشون اومدن !
بديش اينه كه راجع به اساتيد تهران من هيچ اطلاعي ندارم و نميتونم مقايسه كنم
در كل ميتونم بگم براي كسي كه بهشتي نبوده و با اين اساتيد كلاس نداشته مطالب زيادي هست كه ميتونه از اين اساتيد ياد بگيره ، اما براي خودم كه با همه اين اساتيد كلاس داشتم و حتي با بعضي هاشون تا نه واحد ! شايد تجربه اساتيد دانشگاه تهران خالي از لطف نباشه
و يه نكته ديگه كارگاه مهندس فريدني هست كه بيشتر فعاليت هاش در زمينه تكنولوژي معماريه كه بچه ها ميتونن ساخت سازه ها رو هم اونجا تجربه كنن ( ما يه درس اختياري داشتيم تو اين زمينه تو كارشناسي كه من متاسفانه برنداشتم ) و نميدونم يه همچين كارگاهي تو دانشگاه تهران هست يا نه

architect AA

عضو جدید
فرم پیش ثبت نام دارین لطفا بزارین یا همون فرم که انتخاب رشته کردین ممنون

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال مهم دارم با فرض این که قبول شیم ،1.این قبولی کی اعلام.میشه?2.زمان ثبت نام کیه?3.دانشگاه از کی شروع میشه?

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال مهم دارم با فرض این که قبول شیم ،1.این قبولی کی اعلام.میشه?2.زمان ثبت نام کیه?3.دانشگاه از کی شروع میشه?
1. دهه اول شهریور
و تا جایی که میدونم 2. هفته سوم شهریور 3. هفته آخر شهریور

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهریه دانشگاه پارس چه قدره حدودا و اینکه اگه کسی مثلا امسال دانشگاه پارس قبول شه و بره دانشگاه از شرکت تو کنکور سال بعد محروم میشه?
من امروز دفترچه ها رو خوندم فقط درباره روزانه اینو نوشته بود

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون الاله جان یه سوال مهم دیگه هم داشتم ،اگه یه نفر مثلا امسال بیونیک قبول شه بعد بره هر جا قبول شده رو اما همزمان با دانشگاه رفتن تصمیم بگیره سال بعد بخونه جای بهتر و یه گرایش دیگه مثلا انرژی بره و قبول هم بشه،اجازه اینو داره که هر دو فوق لیسانس رو با هم بخونه?یا حتما باید از دانشگاهی که سال قبل میرفته انصراف بده تاگرایشی که سال بعد قبول شده رو بره?یعنی درواقع میخوام بدونم اجازه داره در حالی که مثلا ترم دو بیونیک رو تموم کرده کنکور بده و قبول شه انرژی رو هم همزمان شروع کنه تو یه دانشگاه دیگه?

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون الاله جان یه سوال مهم دیگه هم داشتم ،اگه یه نفر مثلا امسال بیونیک قبول شه بعد بره هر جا قبول شده رو اما همزمان با دانشگاه رفتن تصمیم بگیره سال بعد بخونه جای بهتر و یه گرایش دیگه مثلا انرژی بره و قبول هم بشه،اجازه اینو داره که هر دو فوق لیسانس رو با هم بخونه?یا حتما باید از دانشگاهی که سال قبل میرفته انصراف بده تاگرایشی که سال بعد قبول شده رو بره?یعنی درواقع میخوام بدونم اجازه داره در حالی که مثلا ترم دو بیونیک رو تموم کرده کنکور بده و قبول شه انرژی رو هم همزمان شروع کنه تو یه دانشگاه دیگه?
تا جایی که من می دونم برای همچین کاری (دو رشته همزمان) فقط داخل دانشگاه خودت و با هماهنگی بخش استعدادهای درخشان می تونی اقدام کنی که حتما باید شرایطش رو داشته باشی مثلا تعداد واحدای که گذروندی تو حد خاصی که تعیین شده باشه و معدل بالا و ... آورده باشی و گرنه حتی تحصیل همزمان تو آزاد و سراسری هم غیرقانونیه و اگه بفهمن از هر دو محروم می شین، چه برسه به دو تا سراسری ....

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب رشته کنکور هنرهای ساخت

تا جایی که من می دونم برای همچین کاری (دو رشته همزمان) فقط داخل دانشگاه خودت و با هماهنگی بخش استعدادهای درخشان می تونی اقدام کنی که حتما باید شرایطش رو داشته باشی مثلا تعداد واحدای که گذروندی تو حد خاصی که تعیین شده باشه و معدل بالا و ... آورده باشی و گرنه حتی تحصیل همزمان تو آزاد و سراسری هم غیرقانونیه و اگه بفهمن از هر دو محروم می شین، چه برسه به دو تا سراسری ....
ای بابا!!یعنی کسی که ترم مثلا 3 بیونیک تو دانشگاه غیر انتفاعی پارس اگه کنکور شرکت کنه شبانه یا روزانه انرژی دانشگاه تهران قبول شه حتمااا باید انصراف بده از بیونیک دانشگاه پارس تا بتونه بره انرژی دانشگاه تهران?:(

mrabie

عضو جدید

چند روز پیش یه استاد بهم گفت می تونی همزمان توی یک رشته روزانه و رشته ی دیگه غیر روزانه درس بخونی و خوب کار سختیه! نمی دونم شاید منظورش سراسری و غیرانتفاعی بوده! به هر حال وقتی اومدم خونه تازه سوالای جدیدی برام ایجاد شد !

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
ای بابا!!یعنی کسی که ترم مثلا 3 بیونیک تو دانشگاه غیر انتفاعی پارس اگه کنکور شرکت کنه شبانه یا روزانه انرژی دانشگاه تهران قبول شه حتمااا باید انصراف بده از بیونیک دانشگاه پارس تا بتونه بره انرژی دانشگاه تهران?:(
معلوم نیست، اگه اون طوری باشه که استاد mrabie گفتن حتما امکانش هست دیگه :D

چند روز پیش یه استاد بهم گفت می تونی همزمان توی یک رشته روزانه و رشته ی دیگه غیر روزانه درس بخونی و خوب کار سختیه! نمی دونم شاید منظورش سراسری و غیرانتفاعی بوده! به هر حال وقتی اومدم خونه تازه سوالای جدیدی برام ایجاد شد !
شاید ارشد قانونش فرق داشته باشه پس، اینایی که من گفتمو موقع لیسانس پرسیده بودم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

معلوم نیست، اگه اون طوری باشه که استاد mrabie گفتن حتما امکانش هست دیگه :D

شاید ارشد قانونش فرق داشته باشه پس، اینایی که من گفتمو موقع لیسانس پرسیده بودم
ممنونم،از کجا میتونیم دقیق بپرسیم که امکان اینکار تو ارشد هست یا نه?

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
ممنونم،از کجا میتونیم دقیق بپرسیم که امکان اینکار تو ارشد هست یا نه?

این چند تا نقل قول از یه فرومی:

نه!!! نمیشه! اصلا اجازه نمیدن! تا جایی که من میدونم و پرس و جو کردم امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد در هیچ دوتایی مرتبی (آزاد و دولتی، آزاد و آزاد، پیام نور و آزاد، آزاد و غیرانتفاعی و ...) وجود نداره و فرد مرتکب هم به عنوان متخلف شناسایی میشه

جواب دقیق این سوال را باید از سازمان سنجش پرسید یا وزارت علوم؟وزارت علوم!
دانشجویی که داره ارشد ثبت نام میکنه، اگه اون فرمایی که امضا میکنین رو بهشون دقت! کرده باشین یکیش همین تعهدیه که همزمان در هیچ رشته ارشد دیگه در هیچ جای دیگه مشغول به تحصیل نباشین!

برای اینکه شما خیلی مردد نمونید میگم . من هم اوایل که این سوال را می پرسیدند بهمه میگفتم نمیشه. الآن از سنجش هم بپرسید میگه ممنوعه.و اخراج میشید. همانطور که سنجش میگه اگه کسی شاغل دولتی است باید موقع ثبت نام ارشد نامه از سازمانش بیاره. که هیچکس معمولا" اینکار را نمیکنه.
خلاصه بعد اینکه ما هی میگفتیم نمیشه کسانی پیام میدادند که ما در حال خوندن دو رشته در دولتی و ازاد هستیم. حتی کسی نوشته بود ارشد را در دولتی و همزمان کارشناسی دیگری را در آزاد داره میخونه.
بله غیر قانونیه. ولی نشدنی نیست. البته فقط نیازمند معافیت تحصیلی نباید باشید.
حتی یکی نوشته بود من ارشد دولتی قبول شدم و در رشته دیگری هم قبول شدم در آزاد . هر دو را ثبت نام کرده و ادامه داده بود. ایشان ظاهرا" یه ترم هم مرخصی میگیره تا بتونه کمی فشار را کم کنه و بالاخره آزاد را تمام کرده و در حال اتمام تز برای دولتی بود.

حالا من هم مثل بقیه دوستان میگم غیرقانونیه ولی نشدنی نیست.البته معافیت تحصیلی بخواهید بگیرید دانشگاهی که دیرتر معافیت تحصیلی را اقدام کنه نظام وظیفه بهش اطلاع میده که ایشان قبلا" از طرف دانشگاه اول معافیت تحصیلی برایش صادر شده. اونوقت دانشگاه اخیر(دومی) ممکنه شما را بخواد و ازتون بخواد برید انصراف دانشگاه اولی را بیارید یا از دانشگاه خودش انصراف بدین.

خب ظاهرا مث لیسانسه، دخترا راحت تر می تونن (چون نظام وظیفه ندارن که لو برن) من خودم همون لیسانس یه نفرو می شناختم که سراسری ژنتیک خوند آزاد کامپیوتر و تموم هم کرد هر دو رو (دختر!) ولی نه به صورت راحت و قانونی... فک کنم تنها راهش همون استعداد درخشان می تونه باشه که اونم لازم نیست سال بعد قبول شی (تا جایی که می دونم) از روی وضعیت درس خوندن دانشگاهت بهت اجازه می دن، یکی از دوستای خودم عمران می خوند و قراره سال دیگه کامپیوتر و عمران رو با هم تموم کنه ولی هر دوشو تو یه دانشگاه خوند و کنکور دوباره هم نداده بود در ادامه ی همون عمران کامپیوترم شروع کرد...

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان سازمان سنجش اصلاحیه داده برای دفترچه، غیرانتفاعی رسام 20 نفر دیجیتال میگیره (فقط خانوما)
لینک دانلود:
http://92.242.195.142/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=619
غیر انتفاعی رسام دیگه چه دانشگاهیه?کجاست اصلا?

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

این چند تا نقل قول از یه فرومی:

خب ظاهرا مث لیسانسه، دخترا راحت تر می تونن (چون نظام وظیفه ندارن که لو برن) من خودم همون لیسانس یه نفرو می شناختم که سراسری ژنتیک خوند آزاد کامپیوتر و تموم هم کرد هر دو رو (دختر!) ولی نه به صورت راحت و قانونی... فک کنم تنها راهش همون استعداد درخشان می تونه باشه که اونم لازم نیست سال بعد قبول شی (تا جایی که می دونم) از روی وضعیت درس خوندن دانشگاهت بهت اجازه می دن، یکی از دوستای خودم عمران می خوند و قراره سال دیگه کامپیوتر و عمران رو با هم تموم کنه ولی هر دوشو تو یه دانشگاه خوند و کنکور دوباره هم نداده بود در ادامه ی همون عمران کامپیوترم شروع کرد...
چه قدر بد،پس کلی دردسر داره،این استعداد درخشان به کیا میگن?مثلا فقط کسی که معدلش از همه بالاتره تو دانشگاه?:(
بعد یعنی مثلا نمیشه وقتی داریم یه گرایشو میخونیم مثلا تو پارس سال بعدش کنکور بدیم مثلا روزانه یا شبانه دانشگاه تهران قبول شیم بعد اونو رزرو کنیم،یا همون مرخصی بگیریم تا دانشگاه قبلیمون تموم شه بعد بتونیم همونی که رزرو کردیم رو بریم که تازه بعد تموم شدن دانشگاه قبلی دوباره. تازه نشینیم کنکور بدیم?

armincartoon

عضو جدید
سلام دوستان.
من از دیجیتال دانشگاه تهران خیلی بد شنیدم.میگن امکانات نداره و استاداش هم نیستن.با این اوصاف به نظرتون بهشتی بهتر نیست؟

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
چه قدر بد،پس کلی دردسر داره،این استعداد درخشان به کیا میگن?مثلا فقط کسی که معدلش از همه بالاتره تو دانشگاه?:(
بعد یعنی مثلا نمیشه وقتی داریم یه گرایشو میخونیم مثلا تو پارس سال بعدش کنکور بدیم مثلا روزانه یا شبانه دانشگاه تهران قبول شیم بعد اونو رزرو کنیم،یا همون مرخصی بگیریم تا دانشگاه قبلیمون تموم شه بعد بتونیم همونی که رزرو کردیم رو بریم که تازه بعد تموم شدن دانشگاه قبلی دوباره. تازه نشینیم کنکور بدیم?

استعداد درخشانم فک کنم هر دانشگاه واسه خودش تعریف می کنه ولی معمولا به 10% اول هر دوره گفته می شه البته فک کنم برای دو رشته ای خوندن شرایط دیگه هم می خواد، بیشتر هم تو دانشگاهایی مث شریف و امیرکبیر و ... از این اتفاقا میفته فک نمی کنم شامل حال پارس بشه... رزروم که فک کنم کلا هیچ جوری نمی شه ولی با همون روش غیرقانونی -!!!- شاید بشه مرخصی گرفت از دانشگاه اول... البته همه ی اون مطالبی هم که کپی کردم در حالت کلی نوشته شده و گرنه مثلا برای این مورد خاص، اینکه پارس ارتباط نزدیک با دانشگاه تهران داره ممکنه کارو بدتر کنه از نظر اینکه ممکنه خیلی زود متوجه این موضوع شن (البته شاید هم بهتر باشه اگه استادا مشکلی نداشته باشن!!!) ...

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

استعداد درخشانم فک کنم هر دانشگاه واسه خودش تعریف می کنه ولی معمولا به 10% اول هر دوره گفته می شه البته فک کنم برای دو رشته ای خوندن شرایط دیگه هم می خواد، بیشتر هم تو دانشگاهایی مث شریف و امیرکبیر و ... از این اتفاقا میفته فک نمی کنم شامل حال پارس بشه... رزروم که فک کنم کلا هیچ جوری نمی شه ولی با همون روش غیرقانونی -!!!- شاید بشه مرخصی گرفت از دانشگاه اول... البته همه ی اون مطالبی هم که کپی کردم در حالت کلی نوشته شده و گرنه مثلا برای این مورد خاص، اینکه پارس ارتباط نزدیک با دانشگاه تهران داره ممکنه کارو بدتر کنه از نظر اینکه ممکنه خیلی زود متوجه این موضوع شن (البته شاید هم بهتر باشه اگه استادا مشکلی نداشته باشن!!!) ...
پس هیچ راه حلی نداره جز اینکه اگه بریم پارس دو سال دانشگاه رو تموم کنیم و بعد دوباره واسه کنکور شرکت کنیم:(,چه وضعیه اخه،به اونا چه یکی میخواد چند تا فوق بگیره همزمان:(

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه اصراری داری 2تا فوق بگیری....:D بابا یدونشم زیادیه چه برسه به 2تا.....مخصوصا رشته ما.......:D

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه اصراری داری 2تا فوق بگیری....:D بابا یدونشم زیادیه چه برسه به 2تا.....مخصوصا رشته ما.......:D
بیشتر هدفم این بود که امسال (اگه شد)پارس رو برم که عمرم هدر نره الکی پشت کنکور اما چون به هرررر قیمتی شده باید دانشگاه تهرانم قبول شم:D یکی دیگه از گرایش هارم اونجا بخونم،چون واقعیت من هر سه تا رشته دیجیتال بیونیک انرژی رو خیلی دوست دارم،اما خیلی ضد حال خوردم که نمیشه این کارو کرد:(

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
پس هیچ راه حلی نداره جز اینکه اگه بریم پارس دو سال دانشگاه رو تموم کنیم و بعد دوباره واسه کنکور شرکت کنیم:(,چه وضعیه اخه،به اونا چه یکی میخواد چند تا فوق بگیره همزمان:(
والا دلیلشو نمی دونم ولی کلا فک نمی کنم اینی که می گی خیلی هم بد باشه، به نظر من اگه واقعا علاقه داری و قبولم می شی، برو ثبت نام کن چیزی که از دست نمی دی حتی اگه بعد از سال اول دانشگاه تهرانم قبول شی و نصفه بذاریش بالاخره یه درسای جدیدی یاد گرفتی، با جو ارشد بیشتر از بقیه آشنا شدی ممکنه بتونی مقاله و ... هم بتونی بنویسی تو اون فرصت و کلا یه قدم جلوتری که همه ی اینا به هدف نهاییت کمک می کنه، هزینه سال اولشم که فوق فوقش 4 تومنه و به نظر من ارزش چیزایی رو که آدم به دست میاره داره. خودم اگه موقعیت شما رو داشتم (قبول می شدم - خونه مون نزدیک بود و دردسر رفت و آمد و غیربومی شدنو اینا نداشتم) بدون توجه به نتیجه نهایی و مدرکش ثبت نام می کردم! ... تازه یه شایعه هایی هست که برای سال بعد می خوان کنکورو عوض کنن یا همچین چیزی، اگه این اتفاق بیفته یکی از ریسکی ترین سالا می شه 95 و همیشه سال اول خیلی غافلگیریا داره ...

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا دلیلشو نمی دونم ولی کلا فک نمی کنم اینی که می گی خیلی هم بد باشه، به نظر من اگه واقعا علاقه داری و قبولم می شی، برو ثبت نام کن چیزی که از دست نمی دی حتی اگه بعد از سال اول دانشگاه تهرانم قبول شی و نصفه بذاریش بالاخره یه درسای جدیدی یاد گرفتی، با جو ارشد بیشتر از بقیه آشنا شدی ممکنه بتونی مقاله و ... هم بتونی بنویسی تو اون فرصت و کلا یه قدم جلوتری که همه ی اینا به هدف نهاییت کمک می کنه، هزینه سال اولشم که فوق فوقش 4 تومنه و به نظر من ارزش چیزایی رو که آدم به دست میاره داره. خودم اگه موقعیت شما رو داشتم (قبول می شدم - خونه مون نزدیک بود و دردسر رفت و آمد و غیربومی شدنو اینا نداشتم) بدون توجه به نتیجه نهایی و مدرکش ثبت نام می کردم! ... تازه یه شایعه هایی هست که برای سال بعد می خوان کنکورو عوض کنن یا همچین چیزی، اگه این اتفاق بیفته یکی از ریسکی ترین سالا می شه 95 و همیشه سال اول خیلی غافلگیریا داره ...
ممنونم واسه راهنماییتون خیلی کمکم کرد اگه قبول شم فکر کنم همین کاری که شما میگین رو بکنم شاید بهتر باشه،جریان عوض شدن کنکور چیه?یعنی قراره چجوریش کنن?

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
ممنونم واسه راهنماییتون خیلی کمکم کرد اگه قبول شم فکر کنم همین کاری که شما میگین رو بکنم شاید بهتر باشه،جریان عوض شدن کنکور چیه?یعنی قراره چجوریش کنن?

راستش نمی خوام اصلا بهش فک کنم چون به نظرم تا خبر قطعیش منتشر نشده استرس بیخود وارد می کنه، ولی یه خبری بود که چند روز پیش دیدم و انگار پارسال قبل کنکور وزیر گفته می خواستن از سال 94 کنکورو تغییر بدن ولی مقدور نشده و از 95 می خوان این کارو کنن و از این حرفا، برای من که راه خاص دیگه ای نداره بهترین تصمیم اینه که فعلا ساکت بشینم به کارم برسم (و دعا کنم امسالم موفق نشن!) ولی شما که در مرحله تصمیم گیری هستی ممکنه رو نظرت تاثیر داشته باشه، اگه این رشته ای که می خوایی با دودلی بری روزانه بود که سال بعد محروم شی بد می شد ولی یه غیرانتفاعی خوب باعث می شه هم برای سال بعد شانس داشته باشی و هم از فرصتی که امسال داری استفاده می کنی... حالا باز بقیه هم نظرشونو بگن خوب می شه، چون از طرفی هم ممکنه درگیر درس و دانشگاه شی و نتونی برا سال بعد خوب بخونی (و برعکس ممکنه اطلاعاتت بیشتر شه به کنکورتم کمک کنه)، به جهتای مختلفش فک کن...

mrabie

عضو جدید
راستش نمی خوام اصلا بهش فک کنم چون به نظرم تا خبر قطعیش منتشر نشده استرس بیخود وارد می کنه، ولی یه خبری بود که چند روز پیش دیدم و انگار پارسال قبل کنکور وزیر گفته می خواستن از سال 94 کنکورو تغییر بدن ولی مقدور نشده و از 95 می خوان این کارو کنن و از این حرفا، برای من که راه خاص دیگه ای نداره بهترین تصمیم اینه که فعلا ساکت بشینم به کارم برسم (و دعا کنم امسالم موفق نشن!) ولی شما که در مرحله تصمیم گیری هستی ممکنه رو نظرت تاثیر داشته باشه، اگه این رشته ای که می خوایی با دودلی بری روزانه بود که سال بعد محروم شی بد می شد ولی یه غیرانتفاعی خوب باعث می شه هم برای سال بعد شانس داشته باشی و هم از فرصتی که امسال داری استفاده می کنی... حالا باز بقیه هم نظرشونو بگن خوب می شه، چون از طرفی هم ممکنه درگیر درس و دانشگاه شی و نتونی برا سال بعد خوب بخونی (و برعکس ممکنه اطلاعاتت بیشتر شه به کنکورتم کمک کنه)، به جهتای مختلفش فک کن...

منم داشتم فکر می کردم کلن 2 تا انتخاب کنم و قبول نشدم یه سال دیگه بمونم!! ..... انرژی غیرانتفاعی نرم! اما هم خانوادم .. هم کسی که باهاش صحبت کردم . خودش دانشگاه تهران درس خونده بود..بهم گفت واقعا ارزش اینو نداره که یه سال بمونی تا دانشگاه تهران قبول بشی !!
در ضمن گفت از کجا معلوم کنکور سال بعد چی میشه؟ یهو میان میگن اصلا نمی خوایم دانشجو بگیریم ( همه حرفش این بود که هیچی مشخص نیست از شرایط سال دیگه
همونطوری که امسال ظرفیت رو کم کردن معلوم نیست سال دیگه چی در انتظارمونه

mehrzad1369

عضو جدید
دوستان من چند وقته از بحثا دور بودم و الان که اومدم متوجه شدم سایت مرکز معماری اسمم رو تو لیست رتبه هاش نوشته... فکر میکنم لازمه یه توضیح بدم و اینکه من فقط سال گذشته که کنکور معماری دادم کلاسهای اسکیس مهندس عسگری پورو تو مرکز معماری مشهد شرکت کردم و فقط همین... امسال که برای تکنولوژی خوندم از هیچ کدوم از کلاسای مرکز معماری استفاده نکردم!!! جالبه که تو سایت مرکز معماری حتی اسممو اشتباه نوشتن!!! و از دکتر طباطبایی ممنونم که از کلاسای ایشون تو مشهد استفاده کردم . به هر حال صحیح نبود وقتی از هیچ کلاس مرکز معماری استفاده نکردم اسممو تو لیست رتبه هاش بیاره!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان من چند وقته از بحثا دور بودم و الان که اومدم متوجه شدم سایت مرکز معماری اسمم رو تو لیست رتبه هاش نوشته... فکر میکنم لازمه یه توضیح بدم و اینکه من فقط سال گذشته که کنکور معماری دادم کلاسهای اسکیس مهندس عسگری پورو تو مرکز معماری مشهد شرکت کردم و فقط همین... امسال که برای تکنولوژی خوندم از هیچ کدوم از کلاسای مرکز معماری استفاده نکردم!!! جالبه که تو سایت مرکز معماری حتی اسممو اشتباه نوشتن!!! و از دکتر طباطبایی ممنونم که از کلاسای ایشون تو مشهد استفاده کردم . به هر حال صحیح نبود وقتی از هیچ کلاس مرکز معماری استفاده نکردم اسممو تو لیست رتبه هاش بیاره!
درصد و رتبه تکنولوژی و انرژیتونو میگید لطفا

mrabie

عضو جدید
کسی جواب منو نمیده!همه مبهوت دانشگاه تهران موندید؟

شاید کسی اطلاعاتی در این مورد نداره که جواب نمیده
راستش به نظرم بهشتی هنوز یه ورودی هم نداشته که مشخص بشه وضعیتش چطوریه.. شما دارین مقایسه می کنین بین دانشگاه تهران و بهشتی ای که امسال اولین ورودیشو داره میگیره؟

چند روز پیش یکی اومد توی تاپیک گفت دانشگاه پارس از اساتید درجه 2 دانشگاه تهران میاره!
من در به در دنبال این قضیه رفتم که ببینم موضوع چیه! بعد ایشون امروز اومدن یه نظری دادن که من متوجه شدم برداشت ایشون از اساتید درجه 2 با برداشت من خیلی متفاوت بوده!

وضعیت
موضوع بسته شده است.