[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

S.Mehran.S

عضو جدید
از دوستان عزیز کسی هست که منو راهنمایی کنه ؟ واقعا دو به شک هستم .
امیرکبیر رو بالاتر از تربیت مدرس بزنم یا بالعکس ؟ با فرض گرایش مشابه

karba

عضو جدید
این لیست انتخاب رشتمه تا 2 ساعت دیگه میخوام انتخاب کنم با رتبه 872 به نظرتون خوبه یا نه؟میشه لطف کنید همه جواب بدید؟ممنون میشم همیناست اخرین سوالاتم..بازم مرسی
من فقط مشهدار واستون میفرستم
1.پدیده های انتقال و جداسازی(وزانه)
2.طراح فرایند(روزانه)
3.گاز(روزانه)
4.پلیمر(روزانه)
5.پدیده های انتقال و فراین جداسازی(شبانه)
6طراحی فرایند(شبانه)
7.گاز(شبانه)
8.پلیمر(شبانه)
9.صنایع غذایی(روزانه)
10.صنایع غذایی(شبانه)
11.در زمینه بیوشیمیایی(روزانه)
12.در زمینه بیوشیمیایی(شبانه)

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزانه بعیده ولی شبانه میارید برای شهریه وام میدن نگران نباشید روزانه ها باید بعدن کلی پول بره ازاد کردن مدرک بدن.خوابگاه رو نمیدونم ولی شاید به دخترا بدن.دانشگاه گیلان هم شانس دارید.سهند هم بعضی گرایشهارو ممکنه بیارید

یعنی چی باید بعدا کلی پول واس آزاد کردن مدرک بدیم؟:redface:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه امسالت ک خیلی خوبه من چارسال خیلی بدتر بودم :d از صب 7 تا 12 میرفتم کتابخوونه از 12 تا 3 استراحت از 3 تا 8 9 کتابخوونه دیگه شیم که غذارو میزدم :D میرفتم تو کار درس تا 1 حدودن :D

ماشالا...خسته نباشین...

• Like
واکنش ها: .6.

sungirl5

عضو جدید
این لیست انتخاب رشتمه تا 2 ساعت دیگه میخوام انتخاب کنم با رتبه 872 به نظرتون خوبه یا نه؟میشه لطف کنید همه جواب بدید؟ممنون میشم همیناست اخرین سوالاتم..بازم مرسی
من فقط مشهدار واستون میفرستم
1.پدیده های انتقال و جداسازی(وزانه)
2.طراح فرایند(روزانه)
3.گاز(روزانه)
4.پلیمر(روزانه)
5.پدیده های انتقال و فراین جداسازی(شبانه)
6طراحی فرایند(شبانه)
7.گاز(شبانه)
8.پلیمر(شبانه)
9.صنایع غذایی(روزانه)
10.صنایع غذایی(شبانه)
11.در زمینه بیوشیمیایی(روزانه)
12.در زمینه بیوشیمیایی(شبانه)

عالی.

sungirl5

عضو جدید
بچه ها بنظرتون اینا رو ججور چینش کنم؟
1 پدیده های انتقال امیرکبیر
2کاتالیست امیرکببر
3جداسازی علم و صنعت
4فرآیند علم و صنعت

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هادی جان مشکل اینجاس ک هرکی ک هنو سه تا پست هم نداره میشه مدیر تاپیک واسه خودش میبره و میدوزه:biggrin:

سلام . ما سرمون درد میکنه برا این بحثا که ته نداره...
آقا اصلاً همه خوب
بیخیال
صلوات بفرس
راستی مهندس اسدی چه خبر؟

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دوستان عزیز کسی هست که منو راهنمایی کنه ؟ واقعا دو به شک هستم .
امیرکبیر رو بالاتر از تربیت مدرس بزنم یا بالعکس ؟ با فرض گرایش مشابه

بزار برا سال بعد 500 شدی برو صنعتی اصفهان مثه اینکه امکانات بیشتری داره...

Arrrrash

عضو جدید
انتخاب رشته کردم رفت...
  • 16 - 19341 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي فرآيندهاي جداسازي
  • 17 - 19342 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي،شبيه سازي وكنترل فرآيندها
  • 18 - 19312 || دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش مهندسي محيط زيست
  • 19 - 19340 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش صنايع شيميايي معدني
  • 20 - 19486 || دانشگاه تهران || مهندسي شيمي || مهندسي سيستمهاي انرژي || روزانه || گرايش انرژي ومحيط زيست-محل تحصيل دانشکده محيط زيست
  • 21 - 19257 || پژوهشگاه شيمي ومهندسي شيمي ايران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || پژوهش محور

این منطقه خطرشه البته :D
با 205 بنظرتون کدومو میارم؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
انتخاب رشته کردم رفت...
  • 16 - 19341 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي فرآيندهاي جداسازي
  • 17 - 19342 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي،شبيه سازي وكنترل فرآيندها
  • 18 - 19312 || دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش مهندسي محيط زيست
  • 19 - 19340 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش صنايع شيميايي معدني
  • 20 - 19486 || دانشگاه تهران || مهندسي شيمي || مهندسي سيستمهاي انرژي || روزانه || گرايش انرژي ومحيط زيست-محل تحصيل دانشکده محيط زيست
  • 21 - 19257 || پژوهشگاه شيمي ومهندسي شيمي ايران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || پژوهش محور

این منطقه خطرشه البته :D
با 205 بنظرتون کدومو میارم؟

اولیشو میاری ایشالا:D

lovelymoein

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظرتون با ۴۶۰ میتونم شبانه علم و صنعت گرایش جداسازی یا طراحی شبیه سازی و کنترل فرایندش در بیام؟

ئدز

عضو جدید
بچه ها بنظرتون اینا رو ججور چینش کنم؟
1 پدیده های انتقال امیرکبیر
2کاتالیست امیرکببر
3جداسازی علم و صنعت
4فرآیند علم و صنعت

نمیدونم منطقت چیه اگه علاقه داری که اصلا حرفی توش نیست اما اگه به خاطره دانشگاه چون من اصلا با چارت ترمو حال نکردم اینطوری میچینم
فرایند ع
جداسازی ع
پدیده امیر
کاتالیت امیر

ئدز

عضو جدید
نمیدونم منطقت چیه اگه علاقه داری که اصلا حرفی توش نیست اما اگه به خاطره دانشگاه چون من اصلا با چارت ترمو حال نکردم اینطوری میچینم
فرایند ع
جداسازی ع
پدیده امیر
کاتالیست امیر

منم الان انتخابم رو انجام دادم .هرکی اینجا نفسش حق دعا کنه اونی که میخوام رو تو روزانه بیارم بازم توکل به خدا زدم ایشاالله نتیجه همه درخشان و هزار بار بهتر از تصورشون بشه چون با جون و دل مایه گذاشتیم البته سر جلسه اشتباهاتی داشتیم اما زحمتمون محفوظ و ایشاالله نتیجه شو ببینیم

mohammad8967

عضو جدید
سلام دوستان بنظر شما اول انرژی های تجدید پذیره دانشگاه اصفهانو بزنم یا ترموسینیتیکه سمنانو ؟

ziiizooo

عضو جدید
انتخاب رشته کردم رفت...
این منطقه خطرشه البته :D با 205 بنظرتون کدومو میارم؟
حتما 17 رو میاری.انتخاب 16 پارسال آخرین فرد قبولش165 بوده.انتخاب 17 آخرین فرد قبولش 247 بوده

mahboubrh

عضو جدید
تو رو خدا یکی بیاد به من بگه با این 590 کوفتی یه چیزی قبول میشم تو این تهران لعنتی یا نه؟ یا تا شهریور همینطور باید استرس بکشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (اعصابم داغونه هاااااااااا)
اول آرامش خودتونو حفظ کنین...روزانه که نه. شبانه میاری. دوست من پارسال480 شد. روزانه زیست-پزشکی تربیت مدرس قبول شد.

بالا