[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

mhz2

عضو جدید
سلام کسی راجع به واحد سودااش پتروشیمی شیراز مطلب کاملی داره؟؟؟؟ واسه گزارش کارآموزی می خوام
اگر کسی داره خواهشا کمکم کنه خیلی نیاز دارم

BULGARIA

کاربر بیش فعال

kianoosh-s

عضو جدید
سلام بچه ها
امیدوارم حالتون خوب شد
اول نمیخواستم وارد بحث بشم
ولی حرفاهتون رو که خوندم حیفم اومد تجربیات خودمو با شما در میون نذارم
بذارید اول از بازار و کار تو بازار بگم
اینکه تو یک مغازه فروشندگی کنی یا شاگردی کنی نمیتونی بگی خوبه یا بد چون تو فقط درآمد داری نه سودی نه ضرری
خودم فروشنده بودم
مثلا میدیدم روزی 700 صندوق میبنده ولی بعد از یک سال جمع کرد
پس بازار اون چیزی نیست که تو ظاهر میبینیم مخصوصا الان که اوضاع اقتصادی زیاد خوب نیست
خوبی داره ولی بدی هم داره مثلا دیگه بعد از یه مدت میشی یک دروغگوی حرفه ای(آدم با انصاف هست ولی خیلی کمن)
لقمه حروم میاد زیر زبونت و همین که مزه کردی دیگه فاتحه ت خوندست
خودت هم نمیفهمی چی شد
موفقیت هم هست ولی دوره زمونه طوری شده که همه راحت طلبن
کار کمتر سود بیشتر
از اینا که بگذریم بریم سراغ تحصیلات
من میگم علاقه +عقلانیت
مثلا دوستی که الان 27 سالشه میخاد پزشکی بخونه اونم 7 سال
آیا به این فکر کردی چقدر زجر و مشقت داره و آیا 7 سال بعد قراره چه اتفاقاتی تو این مملکت بیافته خدا میدونه
مثلا کسی بوده تو یک شهر دور افتاده فیزیک اتمی خونده و دنبال کار تو شهرستانه و نمیتونه از خانوادش جدا شه و هزاران مثال دیگه

دوستان بنظر من قبل از هر چیزی خوب در موردش تحقیق کنید و از روی حرف دیگران زندگیتونو نسازید با خودتون خلوت کنید و تصمیمی بگیرید که اگر ده سال بعد بهش فکر کردید بگید این بهترین تصمیم ممکن بود
یه چیز دیگه هم که هست اینه که اول بخودم میگم که احساسی تصمیم نگیریم و منطقی ف فکر کنیم

راستشو بخاید من مهندس شیمی هستم ولی عاشق عکاسی و آشپزی هستم و عکاسی کردن رو میپرستم و از آشپزی کردن لذت میبرم ولی باید یک منبع درآمدی داشته باشمکه بتونم به علایقم برسم

از همه اینها که بگذریم از خدا میخام یه بار فقط یه بار اونقدر خوشحال بشید که اشک از چشماتون دربیاد از فرط خوشحالی
نه دادا توی بازار باید بمونی خیلی سخته چون باید دائم منتظر مشتری باشی ولی کسی توی بازار خودشو میگیره که صبور باشه,باید توی بازار پشتکار داشت اگه ی جا کارت گرفت اگه در بیای باید ی سال دیگه زجر کشی,باید عقلت کار کنه پولات و جنس بگیری و یا ی جای خوب سرمایه گذاری کنی حتی بعدها وضعت خوب شد یکی و میزاری مغازه خودت میری دنباله شغلی که دوس داری و به اونجا هم سر میزنی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه وقتی دکتر توکلی هم دستمون میندازه و متلک میپرونه.خخخخخخ
منبع عکس اصلی:cfu.ac.ir
منبع تغییرات:سعیدپلیمر.خخخ

kianoosh-s

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال‌ 1393[/h]
1393/05/29

بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1393 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در 132 كد رشته‌ امتحاني در روز دوشنبه مورخ 3/6/93 بر روي سايت اين سازمان به نشانيwww.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.فهرست اسامي قبول شدگان نهايي 11 كد رشته امتحاني باقيمانده از 143 كد رشته امتحاني شامل 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 1149 (مديريت امور دفاعي «1» ارتش جمهوري اسلامي ايران)، 1150 (مديريت امور دفاعي «2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامي)، 1151 (فرماندهي مديريت انتظامي «3»)، 1153 (مديريت اطلاعاتي)، 1154 (مطالعات دفاعي استراتژيك)، 1155 (اطلاعات استراتژيك)، 1156 (آماد)، 1157 (مديريت بحران)، 1158 (پدافند غيرعامل، دانشگاه امام حسين«ع») و 1159 (پدافند غيرعامل ـ امنيت ملي، دانشكده علوم و فنون فارابي) به علت داشتن شرايط خاص و با توجه به اينكه ثبت نام و برگزاري آزمون برخي از كد رشته هاي امتحاني مذكور توسط موسسات آموزشي ذيربط با هماهنگي اين سازمان انجام شده است، به طريق مقتضي، با هماهنگي ارگانهاي مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.ثبت نام از كليه‌ پذيرفته‌ شدگاني‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ در هر يك‌ از 132 كدرشته‌ امتحاني‌ اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ مي‌نمايد ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، لذا پذيرفته شدگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاهها و موسساتي كه در سايت اينترنتي دانشگاههاي مذكور برنامه زماني ثبت نام درج نگرديده بايد براساس برنامه زماني سازمان سنجش آموزش كشور در يكي از روزهاي شنبه 8/6/93، يكشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 با توجه به حرف اول نام خانوادگي خودبراساس اطلاعيه اي كه همراه با نتايج منتشر خواهدشد براي ثبت نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

ئدز

عضو جدید
ایشاالله.........فقط کسی میدونه مدرک برای ثبت نام چیاس من گواهی موقت لیسانس رو گرفتم اون اصلیه رو ندارم برم دنبالش یا لازم ندارم برای ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: .6.

kianoosh-s

عضو جدید
ایشاالله.........فقط کسی میدونه مدرک برای ثبت نام چیاس من گواهی موقت لیسانس رو گرفتم اون اصلیه رو ندارم برم دنبالش یا لازم ندارم برای ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گواهی موقت کفایت می کنه چون هنوز خدمت نرفتی

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز

ئدز

عضو جدید
والا من یادم نمیاد کسی ازم در مورد جنسیت پرسیده باشه و من دروغ گفته باشم:biggrin: به هر حال اینجا دنیای مجازیه و واقعا از عزیزانی که به من فکر کردن سپاسگذارم:biggrin::biggrin::gol:
حالا از اینا بگذریم پس شد همون موقت .......با توجه به اینکه در دنیای واقعی من یه دختر خانوم هستم:cool:

amiriq

عضو جدید
سلام . من گواهی موقت ندارم . یعنی 20 روز دیگه بهم میدنش. ولی درسمو تموم کردم. مشکلی پیس نمی آد؟

*وارش*

کاربر فعال
خـــــــب مارو کشتن بالاخره تا این نتیجه بیاد تازه من فکر میکردم امروز فردا بیاد. کسی نگران کسری مدارکش نباشه والا این دانشگاه ها عادت دارن بدو ورود هر دانشجویی رو تهدید کنن و یه زهر چشم ازش بگیرن اما در نهایت با اعتماد به نفس به کارتون ادامه بدین و ثبت نام کنین

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز

نه مشکلی پیش نمی اد...باید بری دانشگاه یه تاییدیه می دن بهت که درس و واحد هات تموم شده ...فکر کنم بهت پرینت واحدهای گذرانده رو می دن اونا جایی هم که بری واسه ثبت نام قبولش دارن...خیالت راحت بابا!

amiriq

عضو جدید
نه مشکلی پیش نمی اد...باید بری دانشگاه یه تاییدیه می دن بهت که درس و واحد هات تموم شده ...فکر کنم بهت پرینت واحدهای گذرانده رو می دن اونا جایی هم که بری واسه ثبت نام قبولش دارن...خیالت راحت بابا!

ممنونم

kianoosh-s

عضو جدید
نمی دونم چرا من استرسی ام توی کنکوراا همیشه خراب می کنم,کلا توی همه چی عکس العملم توی لحظات حدود 80 درصدی کم میشه اییییی خدااااااااااا

mohamad 666

عضو جدید
یا خدا چطوره که همه از دختر بودن ئدز تعجب کردن
هر کی یطوری میگه ئدز دختره که وقتی این تاپیکو دیدم چشام از حدقه زد بیرون!!!!!!!!!!!!!!:cry:

بالا