مشاوره|انتخاب رشته معماری کنکور 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

منامنا

عضو جدید
آقای مهندس میشه لطفا بگید که "مجازی دولتی" چیه؟
یکی از رشته های مدیریت پروژه جلوش اینظوری نوشته

s-architect

عضو جدید
سلام استاد ایرانشاهی من رتبه معماریم 452 شده به نظرتون با چه درصدی میتونم به یکی از دانشگاههای تهران روزانه شبانه فرقی نداره راه پیدا کنم؟در ضمن با رتبه 281 مطالعات امیدی به قبولی هست؟
خیلی ممنون از لطفتون

آخرین ویرایش:

negin 19

عضو جدید
سلام جناب ایرنشاهی میشه لطف کنید در مورد قبولی بین الملل بفرمایید با چه رتبه ای و چقدر تلاش و با چه شرایطی میشه قبول شد؟؟ خصوصا معماری داخلی و معماری معماری دانشگه بین الملل هنرکرج ؟؟

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب ایرنشاهی میشه لطف کنید در مورد قبولی بین الملل بفرمایید با چه رتبه ای و چقدر تلاش و با چه شرایطی میشه قبول شد؟؟ خصوصا معماری داخلی و معماری معماری دانشگه بین الملل هنرکرج ؟؟
منظورتون پردیس خود گردان هست؟
معمولا کسانیکه مشکل مالی ندارن قبل غیر انتفاعی ها انتخاب می کنن

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام استاد ایرانشاهی من رتبه معماریم 452 شده به نظرتون با چه درصدی میتونم به یکی از دانشگاههای تهران روزانه شبانه فرقی نداره راه پیدا کنم؟در ضمن با رتبه 281 مطالعات امیدی به قبولی هست؟
خیلی ممنون از لطفتون

ازمون مطالعات بسیار ازمون حرفه ای هست.
425 هم با اسکیس 55-65 میشه به روزانه شبانه امید داشت

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای ایرانشاهی با رتبه 1700با چند درصد اسکیس میشه دانشگاه تهران یا شهید بهشتی قبول شد?اصلا میشه?

rukhsune

عضو جدید
سلام آقای ایرانشاهی، میشه خواهش کنم برای تکنولوژی هم یه ترتیب انتخاب رشته را بفرمایید؟ و اینکه به نظرتون اول شبانه دانشگاه تهران پر میشه یا روزانه بهشتی؟ممنون

sampicaso

عضو جدید
سلام میشه به سوال من هم پاسخ بدید ممنون
سلام با رتبه 760 روزانه تهران ، اصفهان ، شیراز با چه درصدی هرکدوم رو میتونم بیارم !؟
و البته شبانه چطور !؟
درباره دانشگاه یزد هم اگه اطلاعی داشته باشید ( مثلا اینکه جایگاهش نسبت به بقیه شهرهایی که نام بردم چطوریه !؟ چون هیچ پیش زمینه ای درباره اش ندارم )
ممنون میشم

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از کسی که لیسانسشو اونجا بوده پرسدم. گفت روزانه اره..به شبانه هم احتمالش زیاده خوابگاه بدن

یکی بهم گفت روزانه هنر تهران خوابگاه نداره:confused:دستت درد نکنه
یه سوال دیگه داخلی هنر تهران چجوریه؟ارزششو داره قبل معماری مدرس بزنمش؟

mrabie

عضو جدید
یکی بهم گفت روزانه هنر تهران خوابگاه نداره:confused:دستت درد نکنه
یه سوال دیگه داخلی هنر تهران چجوریه؟ارزششو داره قبل معماری مدرس بزنمش؟

توی دفترچه هم نوشته تعهدی نداره . ولی حتی به شبانه هم خوابگاه داده

هیچ اطلاعی از داخلی ندارم

آخرین ویرایش:

sedi_rouzbahan

عضو جدید
سلام دوستان کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه های غیرانتفاعی مازندران داره؟ شمال امل -روزبهان و ساریان ساری-طبری بابل

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای ایرانشاهی، میشه خواهش کنم برای تکنولوژی هم یه ترتیب انتخاب رشته را بفرمایید؟ و اینکه به نظرتون اول شبانه دانشگاه تهران پر میشه یا روزانه بهشتی؟ممنون

دانشگاه بهشتی تیم دکتر فریدنی هستن که کارگاه سازه دارن و خوب قراره کار کنن... ولی اسم دانشگاه تهران هم به نظرم پارامتر مهمی هست...
من 2 سال ارشدم رو از دانشگاه تهران گرفتم هنوزم این اسم دانشگاه تو خیلی جلسات به کمکم میاد...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من 426 معماری شدم اول روزانه های تهرانو زدم بعد رازی کرمانشاه و بوعلی همدان.....دوستم میگفت اول کرمانشاهو میزدی چون پر میشه و اینا......چه جوریاس ب مشاورم دسترسی ندارم....خواهش میکنم کمک کنین

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاوره|انتخاب رشته معماری کنکور 94

بچه ها من 426 معماری شدم اول روزانه های تهرانو زدم بعد رازی کرمانشاه و بوعلی همدان.....دوستم میگفت اول کرمانشاهو میزدی چون پر میشه و اینا......چه جوریاس ب مشاورم دسترسی ندارم....خواهش میکنم کمک کنین
مگه تو سراسری تاثیر داره ترتیب زدن دانشگاه!!!

samira-arch

عضو جدید
سلام دوستان.کسی اطلاعی داره که بین دانشگاه قزوین وزنجان کدومش از نظر سطح علمی بالاتره؟

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دزفول و کرمانشاه و سبزوار و شاهرود و کرمان چقدر با تهران فاصله داره؟؟؟
اصلا مدرکشون معتبره؟؟؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرم پیش‌نویس انتخاب رشته سال ۹۲ ایوان خانه
دوستان من خودم اون سال بر اساس این انتخاب کردم و بنا به وضع مالی‌ ،،، دوری یا نزدیکی‌ یک شهر به شهر شما... علاقه شخصی‌ به یک گرایش میتونید کمی‌ تییرش بدید

البته بازم تاکید می‌کنم این مربوط به سال ۹۲ هست و بهتره خودتون برید و برای امسال رو تهیه کنید
با آرزوی موفقیت

آخرین ویرایش:

honarmemar

عضو جدید
سلام بچه ها

دانشگاه تهران محل تحصيل پرديس فارابي قم
یعنی همون دانشگاه تهرانه با همون اساتید یا نه ؟ لطفا یه مقدار برام توضیح بدید؟:w02:

nafise111

عضو جدید
سلام بچه ها.... کسی میدونه واسه شبانه های دانشگاه های تهران، خوابگاه میتونی بگیری یا نه؟ مثلا دانشگاه علم و صنعت

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.... کسی میدونه واسه شبانه های دانشگاه های تهران، خوابگاه میتونی بگیری یا نه؟ مثلا دانشگاه علم و صنعت

تا اونجایی که تو دفترچه دیدم اکثر دانشگاها واس شبانه ها خوابگاه نمیدن

comet_1993

عضو جدید
سلام دوستان.کسی اطلاعی داره که بین دانشگاه قزوین وزنجان کدومش از نظر سطح علمی بالاتره؟

سلام دانشگاه قزوین سطح علمی بالاتری داره و قبولیش هم سخت تره... به علاوه قزوین دکترای معماری داره که هر دانشگاهی توی شهرستان نداره!

وضعیت
موضوع بسته شده است.