مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rastegarrad

عضو جدید
سلام.

سلام.

بچه ها کیا تکمیل ظرفیت شرکت کردن؟؟؟؟؟

واقعا ممنونم از اونایی که تو این صفحه بودن و نتیجه قبولیشون اومد و دیگه به این صفحه سر نزدن..
مرسی از اینکه سر قولتون موندیت و بازم اومدید اینجاااااااااااااااااا:mad::warn:
من که منتظر نتیجه تکمیل ظرفیتم .اراک زندگی می کنم و علم گستر مهاجران رو زدم....

آرام مثل آب

عضو جدید
سلام سایه جان من میگم علاوه بر ریاضی درسی مثل ایستایی هم مهمه و باید با دقت خونده بشه . موافق نیستین؟:)

memari1900

عضو جدید
[h=1]طلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور‌ درخصوص زمان اعلام فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته‌هاي تحصيلي متمركز مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1391[/h] 1391/10/02

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان رشته‌هاي تحصيلي مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1391 مي‌رساند نتايج نهائي پذيرفته شدگان در روز سه‌‌شنبه مورخ 5/10/1391 از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org اعلام خواهد شد. ضمناً اطلاعيه تكميلي درخصوص زمان ثبت‌نام و مدارك مورد نياز در هفته‌نامه پيك سنجش روز دوشنبه مورخ 4/10/91 و نيز پايگاه اينترنتي مذكور به همراه اسامي درج خواهد شد.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

memari1900

عضو جدید
مبارکتون باشه.مرسی که جاتونو دادید به من:redface:.نمیدونید تا کی وقت ثبت نام داریم؟اخه خیلی نگرانم.اخه هنوز من مدرک فارق التحصیلیم نگرفتم.و امروزم کسی دانشگاه نبود.من کارم گیر داره و ممکن طول بکشه و تا سه شنبه اینطور که داخل سایت زده زمان ثبت نام.و من تا اون زمان عمرا نه ریز نمراتمو دانشگاه میده نه مدرک موقتمو.میخوام بدونم چقدر زمان دارم برای ثبت نام.ینی قبولم نمیکنن اکگه دیر تربرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry: چطور دانشگاهی خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟:que: مسئولینش باهم راه میان یا نه به نظرتون؟؟؟؟؟؟ دارم دیونه میشم:wallbash: ینی نمیشه برم دانشگاه:cry:

shahinsky

عضو جدید
مرسی
جامو دادم به شما؟؟؟
مگه شما علم گستر مهاجران قبول شدید؟؟؟
ثبت نام 2.3 شنبه هست ولی من خودم ی سوال دارم اونم اینکه من ی ترم خوندم و هنوز امتحانام مونده چطوری میخوان منو ثبت نام کنن؟!!!!!!!!!!!
مهاجران بدک نیست 20 کیلومتر تا اراک فاصله داره ی ساختمون جدید براش گرفتن که کلی بزرگه
و خلاصه خوش بحال اونایی میشه که از این ترم میرن اونجا..........

zizi asna

عضو جدید
سلام دوستان .
کسی هست که اطلاعاتی راجع به دانشگاه احرار رشت داشته باشه؟

رشت 3تا غیرانتفاعی داره که معماری میگیره.احرار ازون 2تا ی یکم لولش کمتره.اول جابر و دویم جهاد.اما در کل غیر انتفاعیه دیگه.محیط دانشگاهیشم مث بقیه غیرانتفاعیاس.بازم سوالی داری بپرس.

SOHAJ

عضو جدید
سلام من مهر طبری بابل قبول شدم یه ترم رو خوندم به اسرار دوستانم که همه تو طبری میخوندیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کردیم و زدیم شمال امل و فقط من قبول شدم حالا موندم تکو تنها نمیخوام دوست ندارم من تنهام بیچاره شدم کسی راحی بلد نیست که نرم و همینجا بمونم هم رایس دانشگاهمون و هم سایت سنجش میگن که قبولی اولم ملغا شده و باید برم اگر هم نرم دیگه نمیتونم تو طبری هم بمونم و هم اجازه کنکور سال بعد رو ندارم شب و روز کارم شده گریه کسی راهی بلد نیست:(

shahinsky

عضو جدید
گریه نداره
تازه دوستای بیشتری پیدا میکنی ;)
منم ی ترم خوندم ترم بهد میرم دانش جدید حالا سرگذشت دروس پاس کردمون چی میشه؟؟؟؟؟

memari1900

عضو جدید
من رفتم دانشگاهی که قبول شدم.گفتم مدرک فارغ التحصیلی کاردانی یک ماه دیگه میکیرم.گفت مشکلی برای ثبتنام نیست.گواهی معدل کلتو از دانشگات بگیر بیار تا زمانی که مدرک اصل تو بیاری.

دروس پاس شده تطبیق میخوره دیگه.نمره های بالای 12پاس شده اما اگر زیر 12داشته باشی باید تو دانشگاه جدیدت دوباره پاس کنی

memari1900

عضو جدید
اخیییییییییییش.بالاخره ثبت نام کردم

اخیییییییییییش.بالاخره ثبت نام کردم

اخیییییییییییش.بالاخره ثبت نام کردم:D

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من مهر طبری بابل قبول شدم یه ترم رو خوندم به اسرار دوستانم که همه تو طبری میخوندیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کردیم و زدیم شمال امل و فقط من قبول شدم حالا موندم تکو تنها نمیخوام دوست ندارم من تنهام بیچاره شدم کسی راحی بلد نیست که نرم و همینجا بمونم هم رایس دانشگاهمون و هم سایت سنجش میگن که قبولی اولم ملغا شده و باید برم اگر هم نرم دیگه نمیتونم تو طبری هم بمونم و هم اجازه کنکور سال بعد رو ندارم شب و روز کارم شده گریه کسی راهی بلد نیست:(

دانشگاه امل یکی از دانشگاه های خوب هست . به خاطر تنها بودن ناراحت نباش ! این یه تجربه جدید هست مثبت بهش نگاه کن . من شنیدم امل دانشگاه خیلی قشنگی هست ! این که نمی زارن که نری چون شما یه ظرفیت گرفتی که میتونست کسه دیگه ای بره .
اونجا هم دوستان خوبی هستن که میشه باهاشون اشنا شد . فکر کنم درسایی که بالای یه نمره خاص باشن واستون تطبیق میدن

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رشت 3تا غیرانتفاعی داره که معماری میگیره.احرار ازون 2تا ی یکم لولش کمتره.اول جابر و دویم جهاد.اما در کل غیر انتفاعیه دیگه.محیط دانشگاهیشم مث بقیه غیرانتفاعیاس.بازم سوالی داری بپرس.
مرسی از راهنمایییییییت!!! دانشگاهای رشت کلا خوبن به خصوص جابر!!! محیط شهر رشتم که دیگه نگو!!! اصا عالی!!! نه مگه؟؟؟:smile:

zizi asna

عضو جدید

اصن طبری با شمال آمل قابل مقایسه نیستا...تازه مدرکشم موسسه نیست.محیطشم که کاملا مثل دانشگاست.اینا کم مهم نیست...

zahra.p

عضو جدید
سلام دوستان.
شماها میدونید که می شه با کاردانی معماری تو کنکور کاردانی به کارشناسی زبان شرکت کرد یا نه؟

vahab**

اخراجی موقت
سلام دوستان.
شماها میدونید که می شه با کاردانی معماری تو کنکور کاردانی به کارشناسی زبان شرکت کرد یا نه؟

سلام دوست عزیز
بله شما می توانید شرگت کنید
ولی فقط در صورت قبولی در دانشگاه های سراسری وغیر انتفاعی می توانید تغیر رشته دهید(ازاد-پیام نور-علی کاربردی نمی توانید)
من خودم کاردانی مکانیک داشتم تو گار شناسی معماری شرگت کردم والان هم ترم 3 گارشناسی معماری مشغول تحصیل هستم
چند واحد اضافی بعد از قبولی نیز باید در همون دانشگاهی که قبول شدین باید پاس کنید

Miss Independent

عضو جدید
سلام دوستان.
سلام، منم یه زمانی همین قصد رو داشتم، اما چند نفری بهم گفتن که مدرک کاردانی معماریت در نقش دیپلم دبیرستان میشه و برای زبان باید از اول یعنی ترم یک بخوونی :confused: حالا درستی یا غلطشو نمی دونم...

S-NAZ

عضو جدید
سووووووووووولام رفخا:D
من میخوام شروع کنم واس کنکور خوندن!!!!!!!!!!!!!!! :confused:
ولی نمیدونم چطوری؟؟؟ :cry:

نیازمند یاری سبزتان هستم:redface:

samira7219

عضو جدید
تجربه ثابت کرده ریاضی خیلی مهمه و توی کنکور بهترین کمکه.

تجربه ثابت کرده آزمون پارسه از همه بیشتر به کنکور واقعی میخوره.

تجربه ثابت کرده قبل خودن هر منبعی باید یه نگاهی رو کتاب هنرستان انداخت.:book:

تجربه ثابت کرده یه منبع کافی نیس.باید از چنتا منبع خوند.

شما هم تجربه هاتونو بگین. تا موقع کنکور رکب نخوریم:twisted:

موفق باشـید:thumbsup2:

سایه جان این یکیو اصلا قبول ندارم کتابای هنرستان پر از اشکاله مخصوصا نقشه کشی وعناصر وتاسیسات
وتا اونجایی که خبر دارم از سال دیگه تمامی کتابهای هنرستان عوض میشه پس به این کتابا اعتماد نکن

memari1900

عضو جدید
سلام دوستم.اصلا نگران نباش کار خاصی نمیخواد بکنی.من 26سوال جواب دادم سه تاشو شک داشتم.و تکمیل ظرفیت غیر انتفایی شهر خودم مشهد قبول شدم.:Dاما همه میگن ازاد مشهد از خیام مشهد هم بهتر برا همین یا میرم ازاد مشهد یا انتقالی میگیرم ازاد کرج.در هر صورت قبولی راحت.من که هیچی نخوندم وزیادم زحمت جواب دادن به خودم ندادم

donya-70

عضو جدید
سلام
دانشگاه محقق اردبیلی که این همه حرفشه ... سراسریه یا غیرانتفاعی ؟
درباره دانشگاه تبریز چیزی میدونید ؟ میگن دانشگاش خوب نیست و خوابگاه هاش زود پر میشه و...
ممنون

baharnaz88

عضو جدید
سلام ،خسته نباشید
فکر کنم من اولین کسی هستم که تقریبا هیچی از معماری نمیدونم اما تصمیم گرفتم این رشته روبرای کارشناسیم بخونم
من کاردانی حسابداری دارم اما چون رشته ی مورد علاقم نبود تصمیم گرفتم برای کارشناسیم تغییر رشته بدم به معماری
از مشاور آموزش دانشگاه که پرسیدم گفتن که میتونم کارشناسی ناپیوسته معماری بخونم فقط باید چند واحد جبرانی بگذرونم
الان چندتا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید
اول اینکه باید از کجا شروع کنم
چه درسهایی رو باید تو این فرصت باقیمونده تا کنکور بخونم
فکر میکنید من میتونم قبول بشم؟
اگه سوالمو نباید اینجا میپرسیدم بیزحمت خودتون منتقلش کنید
ممنون
(این سوال رو تو یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم،چون احساس بلاتکلیفی میکنم،میخواستم زودتر یکی از دوستان منو راهنمایی کنه؛بازهم ممنون و ببخشید)

memari1900

عضو جدید
سلام بهاران.چرا قبول نشی.ما دقیقا یکی تو دانشگاه مثل شما داریم.عمومی هاشو بالا زده و قبول شده کارشناسی معماری.درضمن کاردانیش هم حسابداری بوده.
موفق باشی

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان شریف جامعه

من بخوام کارشناسی ناپیوسته شریعتی تهران بیارم باید چقدر بخونم؟چیا بخونم؟درصدها در چه حد باشن؟

خودم اصفهانم پس سهمیه بومی ندارم.روزانه هم میخوام...باید چیکار کنم ایا؟

donya-70

عضو جدید
سلام بر مهندسان شریف جامعه

من بخوام کارشناسی ناپیوسته شریعتی تهران بیارم باید چقدر بخونم؟چیا بخونم؟درصدها در چه حد باشن؟

خودم اصفهانم پس سهمیه بومی ندارم.روزانه هم میخوام...باید چیکار کنم ایا؟

سلام
چه کاریه اخه ...
من خودم مال رشتم ...
میخوام کارشناسی رو بیام اصفهان ...
....
اصفهان که دانشگاه های خوبی داره ... اینجوری که من پرس وجو کردم ... نه ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا