مشاوره، سوال و درخواست مطالب مهندسی کشاورزی ...

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
اندازه گیری آنزیم

اندازه گیری آنزیم

سلام دوستان طاعات و عباداتون قبول باشه
برای اندازه گیری فعالیت آنزیم پراکسیداز در زیتون
داده های اسپکت رو به نمودار تبدیل کردم که تصویرش ضمیه شده کسی می دونه بعد از رسم نمودار باید چکار کنم ؟
http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=262293&stc=1&d=1496396709

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    16.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام مجدد خدمت مهندسین عزیز
برای اندازه گیری اسکوربات کل در برگ سبز به روش تیتراسیون اطلاعی دارید؟
و اینکه مقدار اسکوربات کل در برگ زیتون چه مقدار می باشد ؟
سپاس

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
درباره رشته های ارشد کشاورزی مشورت می خواستم

سلام

با هدف اشتغال اینا اگه هست، هیچکدام ارزش ادامه تحصیل ندارند با توجه به اینکه واقعاً رشته های کشاورزی، علوم پایه، و و و ها هم اشباع شده اند و هم نیازی بهشون نیست.

با لیسانس باید امکان ایجاد یا پیدا کردن کار باشه......... نبود، اون رشته رو ادامه تحصیل ندین.

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

با هدف اشتغال اینا اگه هست، هیچکدام ارزش ادامه تحصیل ندارند با توجه به اینکه واقعاً رشته های کشاورزی، علوم پایه، و و و ها هم اشباع شده اند و هم نیازی بهشون نیست.

با لیسانس باید امکان ایجاد یا پیدا کردن کار باشه......... نبود، اون رشته رو ادامه تحصیل ندین.

اره هدف اشتغال ولی بلخره بین رشته های کشاورزی چندتا رشته که از نظر اشتغال بهتر باشن حتما هست!
هرچند به نظر من ادم هر رشته ای بخونه خودش باید خلاق باشه و درسش رو به جایی برسونه ( بیشتر راجع به آقایون صدق میکنه)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
اره هدف اشتغال ولی بلخره بین رشته های کشاورزی چندتا رشته که از نظر اشتغال بهتر باشن حتما هست!
هرچند به نظر من ادم هر رشته ای بخونه خودش باید خلاق باشه و درسش رو به جایی برسونه ( بیشتر راجع به آقایون صدق میکنه)

خلاقیت در کار هیچ ارتباطی به داشتن مدرک دانشگاهی فوق دکترا و اینها یا جنسیت یا گرایش در ارشد نداره... مهم بیس لیسانس هست .
افراد کارآفرین اصلاً درس هم نخوندن!
به نظر می رسه که با توجه به اوضاع در حال حاضر نه ده سال پیش، اشتغال یا کارآفرینی ارتباطی به مدرک تحصیلی نداره علی الخصوص که مدارج بالاتر فقط افراد مغروری رو پرورش می ده که هیچ کارایی ندارند.
پس اگر هدف اشتغال هست اول کار رو ایجاد کنید یا پیداش کنین بعد به فکر انتخاب گرایشی در ارشد باشین که تووش اشتغال هست!
مهم علاقه هست، ممکنه در رشته ای خیلی اشتغال بالا باشه، نیاز مبرم جامعه باشه ولی نه با روحیات شما نه علایق شما همخوانی نداشته باشه...
دوم فراهم آوردن امکانات کارآفرینی متعاقب از بین بردن موانع ذهنی و محیطی ست
ارشد یک دوره سطحی هست برای ادامه تحصیل ، یعنی کسی که دکترا نمی خواد بخونه بهتره ارشد هم نخونه؛ اما حتماً باید دکترا و ارشد همخوانی داشته باشند. دکترا ها افراد بی پول ، بی مهارت، و صرفاً دارای مدرک هستن در حالی که داشتن سابقه کاری، مهارت ارتباطی و اجتماعی، کسب واقعی مهارت و تجربه و تخصص اهمیت خیلی بالاتری از گرفتن یک مدرک خشک و خالی ست که همه دارن.
توصیه می کنم قبل از ادامه تحصیل در هر رشته ای، حداقل شش ماه در اون زمینه بطور واقعی مهارت شغلی کسب بکنین
تجدید نظر داشته باشین روی رشته ای خوندین
محلی که می خواین ادامه تحصیل بدین
و برای سری که درد نمی کنه دستمال نبندین

در دانشگاه های خارجی دوره های دکترا برای دانشجوهای ممتاز فراهم هست که اصلا ارشد هم نمی خونن
ادامه تحصیلِ صرف بدون تلاش و فعالیت مرتبط باهاش در حال حاضر با واقعیت های جامعه ما همخوانی نداره

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلاقیت در کار هیچ ارتباطی به داشتن مدرک دانشگاهی فوق دکترا و اینها یا جنسیت یا گرایش در ارشد نداره... مهم بیس لیسانس هست .
افراد کارآفرین اصلاً درس هم نخوندن!
به نظر می رسه که با توجه به اوضاع در حال حاضر نه ده سال پیش، اشتغال یا کارآفرینی ارتباطی به مدرک تحصیلی نداره علی الخصوص که مدارج بالاتر فقط افراد مغروری رو پرورش می ده که هیچ کارایی ندارند.
پس اگر هدف اشتغال هست اول کار رو ایجاد کنید یا پیداش کنین بعد به فکر انتخاب گرایشی در ارشد باشین که تووش اشتغال هست!
مهم علاقه هست، ممکنه در رشته ای خیلی اشتغال بالا باشه، نیاز مبرم جامعه باشه ولی نه با روحیات شما نه علایق شما همخوانی نداشته باشه...
دوم فراهم آوردن امکانات کارآفرینی متعاقب از بین بردن موانع ذهنی و محیطی ست
ارشد یک دوره سطحی هست برای ادامه تحصیل ، یعنی کسی که دکترا نمی خواد بخونه بهتره ارشد هم نخونه؛ اما حتماً باید دکترا و ارشد همخوانی داشته باشند. دکترا ها افراد بی پول ، بی مهارت، و صرفاً دارای مدرک هستن در حالی که داشتن سابقه کاری، مهارت ارتباطی و اجتماعی، کسب واقعی مهارت و تجربه و تخصص اهمیت خیلی بالاتری از گرفتن یک مدرک خشک و خالی ست که همه دارن.
توصیه می کنم قبل از ادامه تحصیل در هر رشته ای، حداقل شش ماه در اون زمینه بطور واقعی مهارت شغلی کسب بکنین
تجدید نظر داشته باشین روی رشته ای خوندین
محلی که می خواین ادامه تحصیل بدین
و برای سری که درد نمی کنه دستمال نبندین

در دانشگاه های خارجی دوره های دکترا برای دانشجوهای ممتاز فراهم هست که اصلا ارشد هم نمی خونن
ادامه تحصیلِ صرف بدون تلاش و فعالیت مرتبط باهاش در حال حاضر با واقعیت های جامعه ما همخوانی نداره
توضیحاتتون
واقعا کامل و بدرد بخور بود، استفاده کردم، خیلی خیلی ممنون

ail123

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستان.وقتتون بخیر
کسی این جزوات رو داره . آبخیزداری. حفاظت خاک . ژئوموفولوژی عمومی و هیدرولوژی عمومی
لطفا کمک کنید برای یه آزمونی به همشون احتیاج دارم . یا اگر کسی اطلاعی داره از کجا میتونم تهیه اشون کنم.

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام دوستان.وقتتون بخیر
کسی این جزوات رو داره . آبخیزداری. حفاظت خاک . ژئوموفولوژی عمومی و هیدرولوژی عمومی
لطفا کمک کنید برای یه آزمونی به همشون احتیاج دارم . یا اگر کسی اطلاعی داره از کجا میتونم تهیه اشون کنم.

سلام وقت شما بخیر
بفرمایید :gol:

پیوست ها

• hefazat-ab-va-khak-takmili.pdf
    4 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 40-jeo morfoloji.pdf
    4.6 مگایابت · بازدیدها: 0

jahangir1642

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید.. امکان مخلوط کردن سم اکسی کلرید مس با کالکسین برای محلول پاشی مجاز هست یانه؟

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
با عرض سلام و خسته نباشید.. امکان مخلوط کردن سم اکسی کلرید مس با کالکسین برای محلول پاشی مجاز هست یانه؟
سلام
لطفا این تاپیک را ملاحظه بفرمایید
[h=1]اختلاط سموم با.... مجاز است / نیست[/h]

94013121005

عضو جدید
جزوه مبانی کشاورزی پایدار

جزوه مبانی کشاورزی پایدار

جزوه خلاصه شده درس مبانی کشاورزی پایدار