مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
درمورد فیزیولوژی پس از برداشت یک میوه مطلب میخواستم برای درس اصول نگه اری مواد غذایی
مرسی

momo_lavish

عضو جدید
درمورد فیزیولوژی پس از برداشت یک میوه مطلب میخواستم برای درس اصول نگه اری مواد غذایی
مرسی

سلام نارون جان میبینم که اومدی بخش صنایع غذایی
اگه مطلب فارسی میخوای برو کتابخانه دانشکده کشاورزی کتاب فراوری میوه نوشته دکتر مقصودلو رو بکیر اما اگه مطلب لاتین میخوای کتاب هست اگه خواستی بگو برات بزارم

sahar gol

عضو جدید
سلام دوستان.یک سری اطلاعات خوب و جدید راجع به شرکت آب معدنی میخوام اخه قراره از شرکت لبنی برم وارد صنعت آب بشمو هیچ اطلاعاتی هم ندارم چند تا کتاب و سایت خوب معرفی کنین.لطفا

momo_lavish

عضو جدید
سلام به دوستان گل مهندس
ميخواستم بگم من اين ترم بايد براي تكنولوژي غلات مقاله ارائه بدم. كي ميتونه كمكم كنه؟
البته درمورد عنوانش استاد گفتن بايد مربوط به سر فصل باشه.
انواع غلات وگونه هاي ان-انبار كردن وسيلو كردن واهداف ان-ارد سازي وكارخانجات ان ودستگاههاي مربوطه-تكنولوژي پخت نان ومسائل مربوط به ان-كيك وبيسكويت وشيرينيجات متشابه- ماكاروني- استخراج نشاسته
دوستان راستش من تابه حال مقاله ترجمه نكردم وارائه ندادم. اصلا نميدونم بايد چيكار كنم ميشه كمكم كنين كه چه كار بايد بكنم؟
خيلي لطف ميكنين كمكم كنين.

دوست عزیز ببین اینا چطورند

پیوست ها

• 361.doc
    79.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 67_502.pdf
    627 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ياد

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.:gol:
از این به بعد هر گونه در خواست اعم از سوال های مختلف،کتاب،منبع،سایت و ... در مورد مسائل مربوط به صنایع غذایی را توی این تاپیک مطرح کنین و منتظر جواب توی همین تاپیک از طرف دوستان باشین.
دوستان عزیز لطف کنین جواب هاتونو را به صورت نقل قول بگین تا مشخص بشه مربوط به کدوم پست و چه شخصی هست.
لطفا تاپیک جدا برای هر گونه سوالی تشکیل ندین و همین طور توی تاپیک های مختلف یه سوال رو عنوان نکنین.
ممنون از همکاریتون:gol:
من يك مقاله در مورد اقتصاد كشاورزي ميخاستم :biggrin:

saha-l

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام دوستای عزیز
:w14: من2 تا مقاله ای میخوام دارای چکیده ومقدمه باشه با زبان انگلیسی وترجمه آن
در موردمیکروبیولوژی مواد غذایی
خیلی ممنون:w10:

sahar gol

عضو جدید
سلام به دوستان. لطفاً اگر در مورد " آلک " در صنعت آب معدنی چیزی میدونید برام توضیح بدید.

sr_mrtzv

عضو جدید
سلام دوستان .من یک مطلب در مورد خط تولید پنیر uf میخواستم و دستکاه ها و قیمت های اون.میتونید کمکم کنید؟ممنونم

ياد

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.:gol:
از این به بعد هر گونه در خواست اعم از سوال های مختلف،کتاب،منبع،سایت و ... در مورد مسائل مربوط به صنایع غذایی را توی این تاپیک مطرح کنین و منتظر جواب توی همین تاپیک از طرف دوستان باشین.
دوستان عزیز لطف کنین جواب هاتونو را به صورت نقل قول بگین تا مشخص بشه مربوط به کدوم پست و چه شخصی هست.
لطفا تاپیک جدا برای هر گونه سوالی تشکیل ندین و همین طور توی تاپیک های مختلف یه سوال رو عنوان نکنین.

ممنون از همکاریتون:gol:
من در مورد اصطلاحات اقتصاد كشاورزي مثل كشش توليد هزينه نهايي و ..... توضيح ودرواقع كمك ميخاستم كه اين مطالب را بفهمم . لطفا منا راهنمايي كنيد .::cry:

ssm12839

عضو جدید
سلام
از دوستان اگه کسی در صنعت بسته بندی گوشت و طیور تجربه داره به من تازه کار کمک کنه
مقاله ای ،نکته خاصی، هرچه از دوست رسد نیکو است
ممنون

ياد

عضو جدید
جزو ميخام

جزو ميخام

جزوي اصول طراحي كارخانه را ميخاستم يا يه كتاب .;)

yas_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز بايد درقسمت درخواست مطالب ميگفتين نه يه تاپيك جدا بزنين . من هنوز پاس نكردم ولي دوستان حتما كمك ميكنن.

bahman heidari

عضو جدید
سلام
میتونی توی سایت پژوهشگاه اطلاعات و مدارك علمي ايران
از بین پايان نامه طرح پـژوهشي مقاله مجلات گزارش دولتي مقـاله سـمينارو خیلی چیزای دیگه هر چی بخای پیدا کنی
http://dbase4.irandoc.ac.ir

یادت نره تو قسمت لاتین تیک بزن و بعد فقط uf رو سرچ کن

sr_mrtzv

عضو جدید
سلام
میتونی توی سایت پژوهشگاه اطلاعات و مدارك علمي ايران
از بین پايان نامه طرح پـژوهشي مقاله مجلات گزارش دولتي مقـاله سـمينارو خیلی چیزای دیگه هر چی بخای پیدا کنی
http://dbase4.irandoc.ac.ir

یادت نره تو قسمت لاتین تیک بزن و بعد فقط uf رو سرچ کن
سلام دوست عزیز. ممنونم.

zaros

عضو جدید
این یک سایت پر از مقالات صنایع غذایی.

تازه پیداش کردم..

www.zaros.persianblog.ir
www.zaros.persianblog.ir
www.zaros.persianblog.ir
www.zaros.persianblog.ir
www.zaros.persianblog.ir

موسي رضایی

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام عزیزان یه مقاله درباره ساکارز مایع (انگلیسی) میخام هر که میتونه کمکم کنه مرسی:gol:

sahar gol

عضو جدید
سلام میشه لطف کنین یک سری مطالب راجع به آب معدنی و کاربرد ازون و آلودگی آلک به من بدین

بالا