مشاعره با سخنان بزرگان

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام دوستان عزیز
این مشاعره رو راه انداختم که شاید بعضی از سخنان بزرگان از این طریق آویزه گوشمون بشه و بتونیم تو زندگی ازش استفاده کنیم
قبل از اینکه خودمون تجربه اش کنیم
مر30

amator-2

عضو جدید
جهان سر به سر حکمت و عبرت است
چرا بهره ی ما همه غفلت است
فردوسی

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توان عشق ورزیدن بزرگترین موهبت خداوند به انسان است.

(جبران خلیل جبران)

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا زمانی که توده مردم برای بهبود حال یکدیگر احساس مسؤولیت نکنند، عدالت اجتماعی تحقق نمی‌یابد. هلن کلر

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
دیدن لبخندِ آنهائی که رنج می کشند ،از دیدنِ اشکِ آنها دردناکتر است **مادام دولیر**

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو باید تغییری باشی که آرزوی دیدنش را در جهان داری

"مهاتما گاندی"

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد بگیریم که حضورمان پیوسته تغییر مثبتی در زندگی دیگران ایجاد کند حتی با یک سلام صمیمانه

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نگاه كساني كه پرواز را نميفهمند هر چقدر اوج بگيري كوچكتر خواهي شد

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
دارندگان قلبهاي پاك هيچ گاه راحتي و خوشي را به خود نخواهند ديد. زيرا خوشي و راحتي خود را فداي پيشرفت و ترقي ديگران كرده اند.((لابروير))

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستم بوی گل می داد، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند. اما هیچکس فکر نکرد که شاید من یک گل کاشته باشم

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمام وعده و نویدهای دنیا فریبی بیش نیست و بهترین دستور و بهترین دستور زندگانی این است که اعتماد به نفس داشته باشی و و در پرتوی سعی و مجاهدت خود به مقامی برسی

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی که دیگر نبود

من به بودنش نیازمند شدم.
وقتی که دیگر رفت
من به انتظار آمدنش نشستم.
وقتی که دیگر نمی توانست مرا دوست بدارد
من او را دوست داشتم.
وقتی او تمام کرد
من شروع کردم.
وقتی او تمام شد
من آغاز شدم.
و چه سخت است.
تنها متولد شدن
مثل تنها زندگی کردن است.
مثل تنها مردن است.

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها کسی که با من درست رفتار می‌کند خیاطم است که هر بار که مرا می‌بیند، اندازه‌های جدیدم را می‌گیرد؛ بقیه به همان اندازه قبلی چسبیده‌اند و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم. (برنارد شاو)

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از خوشبختی های جهان بهره مند گردیده ام زیرا در زندگی عاشق شده ام ..
شکسپیر

Narges *

عضو جدید
مهم این نیست که در کجای این جهان ایستاده ایم،مهم این است که در چه راستایی گام بر میداریم.
(الیور وندل هولمز)

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همه چیزهایی که تو دوست داری دوست دارم:
روح شادی،زمین تازه ملبس به برگهای تازه وشب پر ستاره.
پاییزشب و صبح،آنجا که مه طلایی زاده میشود.

پرسی بیس شی شلی

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی می کنند و بر حسینی می گریند که آزادانه زیست و آزادانه مرد.
دکتر علی شریعتی

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در دنیا جای کافی برای همه هست پس بجای اینکه جای کسی را بگیری سعی کن جای خودت را پیدا کنی

چارلی چاپلین

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهمت و دروغ را دشمن سفارش میدهد و منافق میسازد و عوام فریب پخش میکند وعامی انرا میپذیرد
دکتر علی شریعتی

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز

دو نفر که همدیگر را خیلی دوست داشتند و یک لحظه نمی توانستند از هم جدا باشند، با خواندن یک جمله معـــروف از هــم جـــدا می شــوند تا یکدیگر را امتحان کنند و هــر کــدام در انتظار دیگــری همدیگر را نمی بینند. چون هر دو به صورت اتفاقی به جمله معروف ویلیام شکسپیر بر می خورند: « عشقت را رها کن، اگر خودش برگشت، مال تو است و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده» آنها هر کدام منتظر بودند تا دیگری شرط عشق را به جا بیاورد شرط عشق چه بود؟!

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود . راه کار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید همان در را بشکنید . « ارد بزرگ »

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد هر تصمیمی که می گیرید احتمال بدهید که ممکن است شکست هم بخورید . پس پیش بینی کنید که در این صورت چه خواهید کرد

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داشتن پشتکار ، تفاوت ظريف بين شکست و کاميابي است. « سارنف »