[ مسکونی ] پلان خانه های سریال های معروف دنیا

ms-project

New member
حتما برای شما نیز به عنوان یک معمار یا مهندس ساختمان پیش اومده که وقتی یک فیلم یا سریالی را میبینید بجای تمرکز به داستان اصلی آن, بیشتر به پلان خانه, معماری داخلی و … آن توجه کنید! این موضوع باعث شده فردی با نام ایناکی آلیسته لیزارالده اقدام به رسم پلان خانه های سریالهای معروف و مورد علاقه اش بکند. اگر تا به حال به این موضوع دقت نکرده اید, اینبار که سریال مورد علاقه خود را میدیدید کمی راجع به پلان خانه های داخل آن نیز بیندیشید. اینکار باعث پرورش فکر معماری شما خواهد شد!
در زیر تعدادی از پلان خانه های سریال های معروف را که احتمالا شما هم ان را دنبال میکنید اورده ایم.

سریال Dexter را که به خاطر دارید. خونسرد ترین قاتل زنجیره ای سینمایی دهه اخیر که برای قتل هایش مراسم خاص خودش را داشت.

پرطرف دارین سریال کمدی تلوزیونی دنیا Friends. در بیشتر کشورهای دنیا این طرفداران پر و پا قرصی دارد. پلان زیر خانه جویی و چندلر و رو به روی انها مونیکا و ریچل را نشان می دهد

سریال کمدی How i met your mother روایتگر ۹ فصل تلاش ارشیتکت ناکام، تد موزبی برای پیدا کردن عشق زندگیش است. پلان زیر اپارتمان او را نشان می دهد.


سریال کوتاه c**e**x and the city در بین خانم ها طرفداران زیادی داشت.

طولانی ترین سریال کارتونی امریکایی simpson چیزی حدود ۲۷ فصل ان تا به حال پخش شده است.

امکان ندارد طرفدار سریال های کمدی باشید و big bang theory بالای لیست ترجیهات شما نباشد. پلان زیر اپارتمان پنی دوست داشتتنی و شلدون وسواسی مجبور را نشان می دهد. خوب نگاه کنید ببینید جای نشتن مخصوص شلدون را می توانید پیدا کنید!


two and a half men هم یکی از قدیمترین و طولانی ترین سریال های کمدی دنیاست که هنوز هم پخشش ادامه دارد.منبع:negahomran.com
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا