مسي يا رونالدو...؟؟؟

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
رونالدو از مسی بهتره اگه کارشناسانه بخواهیم نگاه کنیم
1-رونالدو استیله فوق العاده ای برای فوتبال داره
2- سریعتر از مسی هست
3- یکی از بهترین سرزنهای دنیاست و بلندتر از همه میپره
4-شوت هاش هم سریعتره ، هم عجیب و غریبه ، نمی شه گرفتش
5- توی خیلی پستها از جمله ، هافبک گوش ، هافبک تهاجمی ، مهاجم میتونه بازی کنه در حالی که مسی فقط مهاجم وسط بازی میکنه
6-بازی سازی میکنه و گل میزنه در حالیکه مسی فقط گل میزنه
7-توی تیم ملی هم خوب بازی می کنه برعکس مسی که توی تیم ملیش یه بازیکن عادیه و از تکنیکهاش خبری نیست
8-رونالدو هم توی منچستر و هم توی رئال خوب بازی میکنه در حالیکه طرفدارهای مسی هم میگن که مسی فقط توی بارسلونا خوب بازی میکنه
9-رونالدو خودش بازیکنهای دیگه رو تغذیه می کنه ولی مسی در کل بازی از طرف تمام بازیکنها به خصوص ژاوی و اینیستا تغذیه میشه
و...
حالا خودتون قضاوت کنین
در ضمن با رفتن گواردیولا و مسن شدن بازیکنهایی مثل پویول و ژاوی باید منتظر افت بازی بارسا و افت مسی باشیم

amir_mirnaa

عضو جدید
معلومه هیچ کدوم بازیکن نیستن چون اگه بازیکن بودن در تیم ملی هاشون موفق بودن

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من اصلا قابل قیاس نیستن......
فقط مسی....................................
;)

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاکا

برچی ایطو شد پ؟؟؟؟
کریس شد ک
تف ههه
انتظار دارین مسی بازم توپ ببره؟ ن تموم شد ژاوی درکار نیس ک مسی رو بهترین کنن

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایندفعه حق رونالدو بود با اینکه طرفدار مسی ام...
مبارکه طرفداراش :smile:

midas.h

عضو جدید
برچی ایطو شد پ؟؟؟؟
کریس شد ک
تف ههه
انتظار دارین مسی بازم توپ ببره؟ ن تموم شد ژاوی درکار نیس ک مسی رو بهترین کنن

اینو بدون این بازیکن اینقد بزرگه که با این همه مصدومیت اومد و دوم شد
مطمئن باش اگه رونالدو نصف دوران مصدومیت مسی رو داشت حتی تو لیست 20 نفره هم نبود!!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ینظر من توپ طلا حق رونالدو بود!

هرکسی جای مسی باشه با اون پاسورای معرکه تو بارسا مطمئنا بهترین خواهد بود. نشونشم عدم موفقیتش تو تیم ملی ارژانتین!!!
بنظرم توانایی های فردی رونالدو از مسی بیشتره.

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
ینظر من توپ طلا حق رونالدو بود!

هرکسی جای مسی باشه با اون پاسورای معرکه تو بارسا مطمئنا بهترین خواهد بود. نشونشم عدم موفقیتش تو تیم ملی ارژانتین!!!
بنظرم توانایی های فردی رونالدو از مسی بیشتره.

اين كه ميگين هر كس ديگه اي هم در بارسا باشه به علت وجود ژاوي و اينيستا موفق ميشه رو قبول ندارم! توانايي هاي مسي كم نيست و ممكنه رونالدو توانايي هاش از مسي بيشتر باشه رو قبول دارم. من طرفدار هر سه تاشون هستم رونالدو، مسي،ريبري!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اين كه ميگين هر كس ديگه اي هم در بارسا باشه به علت وجود ژاوي و اينيستا موفق ميشه رو قبول ندارم! توانايي هاي مسي كم نيست و ممكنه رونالدو توانايي هاش از مسي بيشتر باشه رو قبول دارم. من طرفدار هر سه تاشون هستم رونالدو، مسي،ريبري!!

حالا منم منظورم دیگه هرکی ، هر کی هم نبود...!!
منظورم اینه که بهرحال پاسورای معرکه ی بارسا نقششون خیلی زیاد بوده تو موفقیت مسی...

midas.h

عضو جدید
خیلی جالبه.
اینا اصلا دلیل نمیشه.ترکیب هجوم رئال پارسال بهتر از بارسا نبود بدتر هم نبود(موردریچ،دی ماریاو از همه مهمتر اوزیل)
بازیکن تا چه حد میخواد به هم تیمی هاش متکی باشه؟؟؟؟
یک بازیکن هیچوقت به کمک هم تیمی هاش نه ی بار نه دو بار نه ......4بار اونم پیاپی
بهتری نمیشه.بنظر من اینا هیچوقت قابل مقایسه نیستن...

midas.h

عضو جدید
قیاس هاتون خیلی جالبن
ی سوال وقتی ی تیم خواهان خرید مسی هستش ژاوی رم همراش میگیره(شرمنده این
قیاستون باعث میشه من همچین چیزی بگم).اونم با دو برابر قیمت کریس...
ما که دیگه از کارشناسای فوتبالی یا مربی بایرن یا من سیتی و ... که دیگه بیشتر نمیدونیم میدونیم؟

midas.h

عضو جدید
[h=1]پله سرانجام اعتراف کرد: مسي برترين است[/h]
[h=2] مرواريد سياه فوتبال برزيل "مسي" را بهترين بازيکن حال حاضر فوتبال جهان مي‌داند.[/h]

پله، اسطوره فوتبال برزيل که در امارات به سر مي‌برد به ستايش از ليونل مسي پرداخت و او را بهترين بازيکن حال حاضر فوتبال جهان دانست.

به گزارش ايسنا، مرواريد سياه فوتبال برزيل درباره اين سوال که بهترين بازيکن يک دهه اخير چه کسي بوده است گفت: زيدان 5 سال متوالي بهترين بازيکن فوتبال جهان بود. او عملکرد خيره کننده‌اي داشت اما پس از زيدان مسي ظهور کرد و الان او چند سالي است که بر فوتبال جهان سلطه دارد و بهترين بازيکن جهان است. مسي در چند سال اخير نوسان نداشته و همواره در يک سطح بوده است. بر اين باورم که او الان بهترين بازيکن جهان است.

کريستيانو رونالدو چند روز پيش با پشت سر گذاشتن ليونل مسي و فرانک ريبري به عنوان بهترين بازيکن جهان انتخاب شد و دومين توپ طلاي خود را به دست آورد. پله به ستايش اين بازيکن پرتغالي پرداخت و گفت: رونالدو بازيکن خوبي است. او در سال 2013 به خاطر گل‌هاي زيادي که به ثمر رساند به عنوان بهترين بازيکن جهان انتخاب شد. متاسفانه همواره اين مهاجمان هستند که به خاطر گل‌هاي زيادي که به ثمر مي‌رسانند به عنوان بهترين بازيکن جهان انتخاب مي‌شوند و اين باعث مي‌شود که عملکرد خوب هافبک‌هايي چون فرانک ريبري، آندرس اينيستا و ژاوي هرناندس ناديده گرفته شود.

جام جهاني 2014 در کشور فوتبال‌خيز برزيل برگزار مي‌شود. پله که خود سه بار با سلسائو جام قهرماني را بالاي سر برد معتقد است که شاگردان اسکولاري بيشترين شانس را براي قهرماني دارند. او گفت: هر کسي که فوتبال را دنبال مي‌کند، مي‌گويد برزيل شانس اصلي قهرماني است. اما در فوتبال چيزي تضمين شده نيست. درست است که برزيل شانس زيادي براي قهرماني دارد اما تيم‌هاي بزرگ ديگري همچون اسپانيا و آلمان وجود دارند که بايد برزيل با احتياط زياد برابر آنها به ميدان برود.