مسابقۀ ادبی(2)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر همگی

من بر آن شدم با کمک و همراهی شما دوستان اولین مسابقه فراخوان شعر یا قطعه ادبی رو برگزار کنم البته با اجازه مدیر محترم تالار ادبیات
تمام کاربرایِ عزیزِ این انجمن میتونند در این دوره از مسابقات شرکت کنند
روش کار به این صورت که اول هر کس که موافق مسابقه هست و علاقمند هست اول ثبت نام کنه ( یعنی اسم خودشو در این تاپیک بنویسه ) مهلت ثبت نام تا 2 اردیبهشت هست بعد زیباترین شعر یا قطعه ادبی رو به من بصورت پی ام خصوصی میدین تا من به صورت شماره اینجا قرار بدم .برای اینکه حق کسی ضایع نشه اولا فقط اونایی که فقط ثبت نام کردند حق رای دادن به دلنوشته ها رو دارن و دوما اجرای مسابقه به صورت نظر سنجی قرار نمیگیره فقط 3 تا شماره از شماره های مختلف و مینویسید . باید به عرضتون برسونم که جایزه این مسابقه 50 امتیاز هست . امیدوارم که خوشتون بیاد و به شادکامی انجام بشه ممنون از حسن توجه شما :gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هم هستم/
البته يه سوال قطعه ادبي از خودمون باشه يا دلبخواهي يه شعر مورد علاقه خودمون رو بزاريم

نه گلم شما تنها شعر یا متن ادبی که تا به حال خوندید واز نظر شما زیباترین شعر هست و میزارید اول اسمتون رو تو این تاپیک مینویسید بعد پایان ثبت نام شعرتونو به صورت پی ام خصوصی به من میدید تا من شعرها رو بر اساس شماره بذارم و فقط کسانی تو این مسابقه شرکت کردن حق انتخاب بهترین شعر رو دارن و باید از میان تمامی شعر ها به 3 نفر رای بدین
متوجه شدی ؟؟

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان تو این تاپیک ابتدا برای شروع مسابقه تبث نام میکیند و بعد اتمام ثبت نام یعنی 7 روز دیگه شعر یا متن مورد نظر که خوشتون میاد به صورت پی ام خصوصی به من میدید توجه کنید شعر یا متن ادبی نباید از شما باشه اگه سوالی هست در خدمتم

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم با اجازه همه

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نبايد از خودمون باشه اينكه ديگه هنر نيست كپي پيست كنيم بعد اسمشم بذاريم مسابقه ي بهترين...!!!اين فقط سليقه ايه!ممكنه چيزي كه از نظر من بهترين باشه از نظر شما و خيلياي ديگه ارزشي نداشته باشه!هنر اينه كه خودت بنويسي و بذاري اينجا...مسابقه بين توانمندي تو و ديگران باشه نه سليقه هاي شخصي!

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا نبايد از خودمون باشه اينكه ديگه هنر نيست كپي پيست كنيم بعد اسمشم بذاريم مسابقه ي بهترين...!!!اين فقط سليقه ايه!ممكنه چيزي كه از نظر من بهترين باشه از نظر شما و خيلياي ديگه ارزشي نداشته باشه!هنر اينه كه خودت بنويسي و بذاري اينجا...مسابقه بين توانمندي تو و ديگران باشه نه سليقه هاي شخصي!

دوست عزیز حرف شما درست تو این مسابقه سلیقه ها ، احساسات ،و آشنایی دوستان تو قسمت شعر مشخص میشه در ضمن تصمیمی دارم سری بعد مسابقه ایی در رابطه با دست نوشته ها و یا شعری از شما بذارم
حالا اگه مایلید شرکت کنید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما متين
منتهي همه مثل شما نيستند كه شاعر باشن يا طبع شرشون خوب باشه/
اين نظر خيال شيشه اي كاملا منطقيه/
اتفاقا بعضي شعرهاي قشنگي كه ديگران قرار ميدن شايد ما تاحالا نديده باشيم از حافظ از سعدي و غيره مهم اينه كه
اين قطعه زيبا يه خاطره رو براي هركس ترسيم ميكنه و ميشه بهترين قطعه ادبي/
من خودمم شعر ميگم ولي منطق نيست كه همه از خودشون بگن / چون همه يه جور طبع شاعرانه ندارن/
با تشكر از خيال شيشه اي بابت مسابقه زيباشون
من عاشق شعرم...... مخصوصا قطعه ادبي ديگران كه خواندني تره///ممنونم از همه كساني كه شركت ميكنند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.