مسابقۀ ادبیِ 7

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد

با درود به دوستان و همراهانِ عزیزم در تالار ادبیات.

با مسابقۀ ادبی7 در خدمتتون هستم.

عنوانِ مسابقه: شعر یا متنِ ادبیِ کوتاه در مورد تصویر بالا

شما عزیزان تاجمعه 9 خرداد ماه 93 مهلت دارید که متن یا شعرِ تونو برام خصوصی بفرستید.

مثل همیشه نوشته ها می تونه از خودتون یا انتخابی باشه.

بعد از اتمامِ زمانِ مسابقه؛ نوشته ها با شماره و بدونِ اسم ،موردِ نظر سنجی قرار می گیره و برنده
مشخّص میشه.

جایزۀ مسابقه: نفرِ اوّل 150 امتیاز ، نفرِ دوّم 100 امتیاز و نفرِ سوم 75 امتیاز

این مسابقه هم بدونِ دعوت از دوستان انجام میشه ، بنابراین عزیزانی که بهمون سر می زنن و تاپیکو می بینن می تونن در مسابقه شرکت کنن.

دوستان خوبم! همین جا آمادگی تونو برایِ شرکت در مسابقه اعلام کنین.

اگر سوالی هم دارید همین جا بپرسین که بقیۀ عزیزان هم ببینن.

از همکاری و همراهیتون ممنونم.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

با درود به دوستان و همراهانِ عزیزم در تالار ادبیات.

با مسابقۀ ادبی7 در خدمتتون هستم.

عنوانِ مسابقه: شعر یا متنِ ادبیِ کوتاه در مورد تصویر بالا

شما عزیزان تاجمعه 9 خرداد ماه 93 مهلت دارید که متن یا شعرِ تونو برام خصوصی بفرستید.

مثل همیشه نوشته ها می تونه از خودتون یا انتخابی باشه.

بعد از اتمامِ زمانِ مسابقه؛ نوشته ها با شماره و بدونِ اسم ،موردِ نظر سنجی قرار می گیره و برنده
مشخّص میشه.

جایزۀ مسابقه: نفرِ اوّل 150 امتیاز ، نفرِ دوّم 100 امتیاز و نفرِ سوم 75 امتیاز

این مسابقه هم بدونِ دعوت از دوستان انجام میشه ، بنابراین عزیزانی که بهمون سر می زنن و تاپیکو می بینن می تونن در مسابقه شرکت کنن.

دوستان خوبم! همین جا آمادگی تونو برایِ شرکت در مسابقه اعلام کنین.

اگر سوالی هم دارید همین جا بپرسین که بقیۀ عزیزان هم ببینن.

از همکاری و همراهیتون ممنونم.

سلام. این مسابقه کجا و به چه نحوی تبلیغ شده بود؟؟؟؟؟!!!!!!!

البته ازتون ممنونم که منت گذاشتین و منو برای نظر سنجی دعوت کردین! ولی در جریان مسابقه نذاشتین!

​به هر حال من دیگه حرفی ندارم و براتون در تالار ادبیات آرزوی موفقیت دارم. خدانگهدارتون

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام. این مسابقه کجا و به چه نحوی تبلیغ شده بود؟؟؟؟؟!!!!!!!

البته ازتون ممنونم که منت گذاشتین و منو برای نظر سنجی دعوت کردین! ولی در جریان مسابقه نذاشتین!

​به هر حال من دیگه حرفی ندارم و براتون در تالار ادبیات آرزوی موفقیت دارم. خدانگهدارتون

دوست عزیز متاسفانه شما دقت کافی ندارید

کد:
[COLOR=#000080][SIZE=2]این مسابقه هم بدونِ  [B]دعوت از دوستان[/B]  انجام میشه ، بنابراین عزیزانی  که بهمون سر می زنن و  تاپیکو می بینن می  تونن در مسابقه شرکت کنن.
[/SIZE][/COLOR]

من نباید شما رو برای شرکت در مسابقه دعوت می کردم ،مسابقه بدون دعوت بود فقط دوستانی که تاپیک رو دیدن در مسابقه شرکت کردن.

کد:
[COLOR=#0000cd]
[SIZE=4][B]1[/B][/SIZE]-[/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]فقط عزیزانِ دعوت شده[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd] می تونن در نظر سنجی شرکت کنن، رایِ بقیۀ دوستان حذف خواهد شد.[/COLOR]

بحث منت نیست ،فقط دعوت شده ها رای دادند

چون پیش یکی ار دوستان گله کرده بودید و پروفتون بسته بود خصوصی براتون توضیح دادم.

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.