مسابقه کی میتونه جواب بده

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
بفرمایید انگور دریایی چیست؟
اگه جواب درست رو گفتید منتظر تایید من نباشید دوستان شاید من نباشم:D
سلام با اجازه گیاه شناسای عزیز جواب این سوال رو من می دم. فقط اگر غلط یا ناقص بود با من مهربون باشید آخه من رشته ام میکروبه ولی عاشق گیاهی هم هستم
انگور دریایی یا sea grape گیاهی آمریکایی استواییه که در سواحل شنی رشد می کنه. برگای پهن بزرگ چرمی و صیقلی و میوه های سخت صورتی رنگ در آرایشی شبیه خوشه انگور داره. چون کنار دریا رشد می کنه و میوه اش شبیه انگوره بهش می گن انگور دریایی.

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=169686&d=1378650972

پیوست ها

• Coccoloba-uvifera-1.jpg
    Coccoloba-uvifera-1.jpg
    38.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

baron90

عضو جدید
سلام با اجازه گیاه شناسای عزیز جواب این سوال رو من می دم. فقط اگر غلط یا ناقص بود با من مهربون باشید آخه من رشته ام میکروبه ولی عاشق گیاهی هم هستم
انگور دریایی یا sea grape گیاهی آمریکایی استواییه که در سواحل شنی رشد می کنه. برگای پهن بزرگ چرمی و صیقلی و میوه های سخت صورتی رنگ در آرایشی شبیه خوشه انگور داره. چون کنار دریا رشد می کنه و میوه اش شبیه انگوره بهش می گن انگور دریایی.

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=169686&d=1378650972
ممنون حالا اینم میشه. ولی اون چیزی رو که مد نظرم بود داخل خود آب دریا بود و اصطلاحا به اون انگور دریا میگن
راهنمایی تخم یه موجوده...............

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
ممنون حالا اینم میشه. ولی اون چیزی رو که مد نظرم بود داخل خود آب دریا بود و اصطلاحا به اون انگور دریا میگن
راهنمایی تخم یه موجوده...............

داشتم سرچ می کردم یه چیزی دیدم که علاوه بر گیاه Coccoloba unifera یا همین گیاهه که تو پست قبلی درباره اش توضیح دادم به یه گروهی از کورداتا که بدن کیسه مانند دارن و در آب های شور دریا زندگی می کنن هم انگور دریایی گفته می شه اما چون اطلاعات جانوریم داغونه :redface: تازه شم از جانوری خوشم نمیاد دنباله شو نگرفتم. بذارید برم سراغش ببینم می تونم جوابتونو بدم

baron90

عضو جدید
salam
bebakhshid k fingelish type mikonam..
javabe man tokhm haye hasht pa bod. inam tasavire besiyar zibaii az on ha

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
salam
bebakhshid k fingelish type mikonam..
javabe man tokhm haye hasht pa bod. inam tasavire besiyar zibaii az on ha

وای چه هیجان انگیز . واقعا شکل انگوره!!!!! متاسفم که جواب رو پیدا نکردم اما خوشحالم که چیزی یاد گرفتم:smile: مرسی هم باشگاهی عزیز :gol: