مسابقه *** كي ميتونه بگه اين وسيله باغباني اسمش چيه ؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=112303&d=1346704920

نوید7

عضو جدید
ممکنه برای برداشت میوه های سنگین ازش استفاده بشه باد میوه هارو از درخت می اندازه.
درسته؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
البته از تاریخ سوال خیلی گذشته، شاید دیگه طراح سوال نیاد! ولی فکر کنم اگه از زاویه دیگه به این دستگاه نگاه کنیم یه همچین چیزی ببینیم:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
می تواند،سمپاش توربینی هم باشد. اون بخش عقبی اش هم مخزنه احتمالا!!
درسته؟؟؟؟؟

آفرین... با اجازه طراح سوال و به منظور تعالی و پیشرفت تاپیک (!) شما رو برنده این سوال، و طرح سوال بعدی رو دست بوس شما اعلام می کنیم... :)

نوید7

عضو جدید
دوستان اگر بشه یک سوال قشنگ تر بپرسم که ذهن شما رو به حرکت وادار کند.
چرا سوالی نپرسیم که یه مقدار خلاقیت مان را زیاد کنه.(البته جواب ها کمتر می شه و بعضی از سوال ها ممکنه بی جواب بماند.) اما به نظر من خیلی بهتر هستن آخه سوالات قبلی خیلی ساده بودن(بعد از طراحی نیز وسیله رو از نظر مکانیکی و باغبانی به بحث می گذاریم.
خب حالا سوال: وسیله ای طراحی کنید که بتواند با وزن کم علف های هرز را از بین ببرد.(البته خودم یکی رو طراحی کردم اما آیا شما می توانید، بهترش کنید؟) وسیله باید برای باغچه های خیلی بزرگ خوب باشد.:eek::eek::eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused: البته اگر موافق نیستین سوالات قبلی رو ادامه بدیم.

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراح سوال.. کجا هستید.....
جوابشو نتونستیم پیدا کنیم...1هفته از جواب این مسابقه میگذره لطفا سریع تر جواب و سوال دیگه رو قرار دهید ممنونم.

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
طراح سوال.. کجا هستید.....
جوابشو نتونستیم پیدا کنیم...1هفته از جواب این مسابقه میگذره لطفا سریع تر جواب و سوال دیگه رو قرار دهید ممنونم.
سلام کولتیواتور بود سوال بعدی رو شما بفرمایید

آخرین ویرایش: