مسابقه طراحی لوگو برای باشگاه مهندسان با جوایز ارزنده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aminmz

عضو جدید
ممنون

ممنون

در جواب دوستانی که خواستار تمدید مدت مسابقه شده بودند:

چون اهدای جوایز روز 13 آذر خواهد بود پس حداقل یک هفته قبل باید طرح ها ارسال شده باشه. بنابراین حداکثر زمانی که میتونیم مدت مسابقه رو تمدید کنیم تا هفته اول آذر هست.

خیلی مممنون به خاطر تمدید :);)

زاها

عضو جدید
اینا چطوراً؟
آفرین چقدرجالبن من زیادتوی گرافیک واینانیستم ولی یه پیشنهادی روی طرحات دارم (البته بااجازه)فکرمیکنم رنگهایی که استفاده می کنی خیلی جیغ هستن رنگهای سردهم امتحان کن. ومتن هم یخورده جمع وجورترباشه بهتره یه چیزدیگه اینکه بهتره طرحت یه مقداری فنی ترباشه مثلا استفاده قلب زیادجالب نیست!
موفق باشی ;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
قبلا خودم موردهایی رو طراحی کرده بودم، اینجا قرار میدم که اگردوستان طرحی داشتند بتونند با این ها ترکیب کنند که طرح بهتری رو بتونن ارائه بدهند:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
آخرین فرصت ارسال: تا روز جمعه همین هفته، برای بار دوم قابل تمدید نیست.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا لوگو

دو تا لوگو

اینم دو تا لوگو واسه باشگاه :smoke:

چون سایز طرح هام با سایز مورد نظر مدیر یکسان نبود اینا رو تو مسابقه شرکت نمیدم فقط همینجوری میذارمشون که دلم نسوزه :whistle:

;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید من گرفتار شدم نتونستم شرکت کنم...امیدوارم به زودی طرحها رو بگذارید که ما هم ببینیم...:w36: حیف شد واقعاً حساب زمان از دستم در رفت مثل همیشه...:w47:

kc1590

عضو جدید
یه سوال! چرا تا اسم مهندس می یاد همه یاد چرخ دنده می افتن؟ منظو رم اینه که چرا تو همه طرحها چرخ دنده هست؟

Schneider

مدیر بازنشسته
یه سوال! چرا تا اسم مهندس می یاد همه یاد چرخ دنده می افتن؟ منظو رم اینه که چرا تو همه طرحها چرخ دنده هست؟
من فکر میکنم که رشته های مهندسی دانشگاه چون باید با صنعت ارتباط داشته باشه(هرچند در ایران فقط با نمره در ارتباطه!!)و صنعت هم معمولا فکر عامه رو میبره سمت کارخونه....جاییکه توش حتما چرخ دنده پیدا میشه!
برا همینه که...

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام
منتظریم تا همه امتیازات اعلام بشه و نتیجه نهایی رو اعلام کنیم. فکر کنم تا آخر هفته نتایج قطعی اعلام میشه.
موفق باشید.

palet

عضو جدید
با سلام
منتظریم تا همه امتیازات اعلام بشه و نتیجه نهایی رو اعلام کنیم. فکر کنم تا آخر هفته نتایج قطعی اعلام میشه.
موفق باشید.

سلام و خسته نباشید

پس تا امشب انشا الله اعلام میشه؟؟؟

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام
متاسفانه هنوز نتایج همه داوری ها به دستمون نرسیده. به محض جمع بندی نتایج، نتایج اعلام میشه.

Hamid1000

عضو جدید
ای بابا...
من فک کردم بعده این همه مدت لوگو رو گذاشتین بالای فروم و نفر برتر انتخاب شده و ته دیگش خوردین:D

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
دوستان عزیز، با عرض معذرت هنوز بعضی سه نفر از داوران نتیجه رو به ما اعلام نکردن، بنابراین قولی برای اعلام نتیجه نمی تونیم بدیم. اما حداکثر دو هفته دیگه نتایج باید اعلام بشه.

palet

عضو جدید
دوستان عزیز، با عرض معذرت هنوز بعضی سه نفر از داوران نتیجه رو به ما اعلام نکردن، بنابراین قولی برای اعلام نتیجه نمی تونیم بدیم. اما حداکثر دو هفته دیگه نتایج باید اعلام بشه.
چقدر دقیق و سر وقت
آفرین
خیلی رو حساب کتابه

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام و عرض معذرت به خاطر تاخیر ایجاد شده در اعلام نتایج

متاسفانه استقبال گسترده ای از مسابقه نشد و طرح های ارائه شده اکثرا کامل و طبق معیارهای گفته شده نبودند. مثلا بعضی طرح ها، طرح اسم باشگاه رو نداشتن یا سایز رو رعایت نکرده بودن. به علاوه از نظر بعضی داوران هیچکدوم از طرح های ارائه شده در حدی نبود که به عنوان لوگوی باشگاه انتخاب بشن. و دو نفر از دواران هیچ کدوم از طرح ها رو نپسندیدن. بنابراین تصمیم بر این شد که هیچ کدوم از طرح ها به عنوان لوگوی قطعی انتخاب نشه و نفر اول نداشته باشیم.

اما به رسم تقدیر از دوستانی که در مسابقه شرکت کردند و با توجه به امتیازات داده شده دو نفر که بهترین طرح ها رو ارائه داده بودند به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند:

نفر اول: ...
نفر دوم: Hamid1000
نفر سوم: eng.esmail

برای اهدای جوایز با این دوستان تماس گرفته خواهد شد.

ضمنا همین جا از همه دوستانی که با علاقه طرح های جالبی برای باشگاه ارائه دادند صمیمانه تشکر می کنیم.

موفق باشید.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تمديد كنيد من ميتونم يه چيز خوب براتون درست كنم .. تا الان براي 3-4 تا شركت لوگو زدم ...

palet

عضو جدید
????

????

سلام یعنی چی نفر اولو کردین دوم
و
دومو کردین سوم؟
ما که موفق نشدیم ولی
1- کارهیا رو همه رو بزارید
2- نفر سوم ندارید درسته؟ نه نفر اول
جوایز رو قیچی میخواید بکنید این حرفا دیگه چیه؟

آخرین ویرایش:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتر نبود از نظر خود بچه ها استفاده میکردید؟
چون دوستان عزیز از این سایت استفاده میکنند و باهاش سروکار دارند!
کاشکی طراح ها را با دموکراسی برنده میکردید تا کمی حق اجابت بشه!
به نظر من نیازی نبود از متخصص ها کمک بگیرد.
موفق و پیروز باشید
یا حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.