مسابقه *** تشخيص تاسيسات و تجهيزات آبياري و زهکشي

shalizeh-0123

عضو جدید
اسم لوله رو بگید نه جنس رو .. البته جنس رو هم بگید خوبه
حالا شما سعیت رو بکن .... چشم امید همه ظاهرا به شماست
.
.
.
راستی مگه فولاد آبیه!!!:surprised:

علم پيشرفت كرده،الان چيز غير ممكني به دستان پر توان ايراني جماعت،وجود نداره!!!!:D
امروز جواب ارشد اومد،يادم رفت اينو از يكي بپرسم...........:)

tero

عضو جدید
کاربردش باید تو آبیاری تحت فشار باشه و برای افزایش طول لوله ها بکار میره یه رابطه ...

kapo

عضو جدید
بابا این که خیلی تابلوئه. بچه هایی که کلاس تحت فشار نظام مهندسی رو رفتن دیگه باید جواب میدادن دیگه.

رابط لوله 16 به 16 هست.

مریمs

عضو جدید
سلام همگی خسته نباشین چه وقتایی مسابقه دارین منم بیام اگه میشه یکی بهم خبر بده خیلی خوبه...........

• Like
واکنش ها: n30e

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام همگی خسته نباشین چه وقتایی مسابقه دارین منم بیام اگه میشه یکی بهم خبر بده خیلی خوبه...........

دوست عزیز قوانین در صفحه نخست نوشته شده البته چون بچه ها دیر به دیر میاند اگه کسی عکس گذاشته ولی هنوز جوابی کسی نداده شما جواب بدید می تونید خودتون عکس بذارید و بقیه جواب بدند کسی هم جواب نداد بعد یه مدت خودتون جواب بدید. خودتون می تونید آغاز کننده باشید

• Like
واکنش ها: n30e

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
دوست عزیز قوانین در صفحه نخست نوشته شده البته چون بچه ها دیر به دیر میاند اگه کسی عکس گذاشته ولی هنوز جوابی کسی نداده شما جواب بدید می تونید خودتون عکس بذارید و بقیه جواب بدند کسی هم جواب نداد بعد یه مدت خودتون جواب بدید. خودتون می تونید آغاز کننده باشید
اگه هم اصلا کسی نیومد خودت سوال بعدی رو بذار و دوباره خودت جواب بده و سوال بعد رو بذار فرداش بیا جواب بده و یه سوال دیگه بذار ...!

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
اگه هم اصلا کسی نیومد خودت سوال بعدی رو بذار و دوباره خودت جواب بده و سوال بعد رو بذار فرداش بیا جواب بده و یه سوال دیگه بذار ...!

فکر خوبیه

میتونه جواب اشتباههم بذاره تا شاید صدای چند نفر دربیاد و بحث گرم بشه;)
:w15:

colourless gold

عضو جدید
20 امتیاز منفی برات منظور کردم پرندی جان
من جای رئیست بودم همین الان اخراجت میکردم:D

شما چون شاعر هستی فقط 10 امتیاز ازت کم میکنم:D

عزیزان به اون حلقه که داره دقت کنید ;)
پرندی به حلقه دقت کرد و گفت باسکوله و شما گفتی میره تو زمین( به نوعی)
خب اینا رو ترکیب کنید ببینید چی میشه:redface:

فک می کنم یکی از ابزار های حفاری برای نمونه برداری از اعماق خاک باشه ، مثل اوگر