مسابقه برترین وبلاگ نویس ........

مسابقه برترین وبلاگ نویس ........

• رجایی اشکان

رای: 49 31.6%
  • پارمهر

رای: 15 9.7%
  • محبوبه

رای: 9 5.8%
  • محممد آقا

رای: 7 4.5%
  • تنهاامید

رای: 2 1.3%
  • بهار00

• baran256016

رای: 7 4.5%
  • MEHRNOOSH.D

• مریدا

رای: 3 1.9%
  • siyavooosh

رای: 59 38.1%

• مجموع رای دهندگان
    155

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

"زهرا"

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نههههههههههههه ................من نمی تونم ...........شرمنده ............همه شون برام عزیزن ..........انتخاب یکی از اینا جدا برام سخته ...........منو معاف کن ...........

zohreh91

عضو جدید
بالاخره منم رای دادم.:) اما انتخاب سختی بود.واقعا همه عالی بودن :gol:
ممنون از همه دست اندرکاران: پیشنهاددهنده،برگزارکننده،تهیه کننده،کارگردان،شرکت کننده،طراح،منشی صحنه و ........ :)

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گل
تک تک نوشته ها و مطالب وب ها بسیار خواندنی بودن و هر کدوم به نوبه ی خودشون بیان کننده ی مفاهیم
و همین امر انتخاب رو برام خیلی خیلی مشکل میکرد.
همه دوستان موفق باشید......اما من با اجازه به همه ی شما عزیزان رای میدم ...:gol::gol::gol:
واقعن بهر ه ی کافی از همه ی مطالب بردم.....بنده رو از انتخاب معاف کنید...........آخه واقعن سخته!!!!

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ساندیس گرفتم ب سیاوش رای دادم اما ب جان خودم اصلا نمی دونم کی هست
حالا واقعا کی هست:redface:

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ینی من ب تو رای دادم:surprised:
تو ک مطالب وبت 7 تا بیشتر نیس بعد تنهاامید 42 تاس بعد
احتمالا ساندیسات بیشتر بوده
با بیش تر بودنش نیست که بنظرم پارمهر از من یکی سرتره..... بقیه هم همشون عالین:)

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام........از سیاوش عزیز متشکرم که این مسئله رو گفت.......جنبه سرگرمی و تفریحی ........برخی پست ها در این تاپیک نمیتواند بین ما 10 نفر تفرقه ای بیندازد و ما همگی به هم اعتماد داریم .......راستی جریان این یکی چیه؟!

[h=3]مسابقه برترین وبلاگ نویس[/h]

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
برگزار کننده که متواریه (تنها امید):)کسی هم که اینجا نیست بیاید یارکشی کنیم دو به دو یه بازی کنیم موافقید دوستان؟قایم موشک نباشه فقط منچی پرش ارتفاعی اصلا دوست پیش کسوتمون جناب محمد آقای گل پیشنهاد کنن .تا ثابت بشه رفاقت ما خیلی محکم تر از این حرفهاست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برگزار کننده که متواریه (تنها امید):)کسی هم که اینجا نیست بیاید یارکشی کنیم دو به دو یه بازی کنیم موافقید دوستان؟قایم موشک نباشه فقط منچی پرش ارتفاعی اصلا دوست پیش کسوتمون جناب محمد آقای گل پیشنهاد کنن .تا ثابت بشه رفاقت ما خیلی محکم تر از این حرفهاست

راستش من فکر میکنم .........این نظرسنجی از اول اشتباه بوده .....چون خیلی های دیگه بودن که وب نوشت داشتن اسمشون نیست ........نمیدونم ملاک استارتر چی بوده؟...........به نظرم یک تاپیک راه بیفته ابتدا بدون نظر سنجی تحت یه مدت مشخص و کاربران به سلیقه خودشون هر تعداد که میخوان نام ببرن .......بعد اتمام مهلت بین چهار نفر نهایی همچین نظرسنجی گذاشته بشه

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام........از سیاوش عزیز متشکرم که این مسئله رو گفت.......جنبه سرگرمی و تفریحی ........برخی پست ها در این تاپیک نمیتواند بین ما 10 نفر تفرقه ای بیندازد و ما همگی به هم اعتماد داریم .......راستی جریان این یکی چیه؟!

مسابقه برترین وبلاگ نویس
سلام لطف داری....این تاپیک اشتباه زده شده.

سلام
نفرات برتر این سری برای دور آخر شرکت داده می شوند

راستش من فکر میکنم .........این نظرسنجی از اول اشتباه بوده .....چون خیلی های دیگه بودن که وب نوشت داشتن اسمشون نیست ........نمیدونم ملاک استارتر چی بوده؟...........به نظرم یک تاپیک راه بیفته ابتدا بدون نظر سنجی تحت یه مدت مشخص و کاربران به سلیقه خودشون هر تعداد که میخوان نام ببرن .......بعد اتمام مهلت بین چهار نفر نهایی همچین نظرسنجی گذاشته بشه
نه اشتباه نبوده محمد جان فکرای الکی نکن.....:D

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بتده هم موافقم

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام لطف داری....این تاپیک اشتباه زده شده.

نفرات برتر این سری برای دور آخر شرکت داده می شوند

نه اشتباه نبوده محمد جان فکرای الکی نکن.....:D

:Dسیا چ روزی مشهدی بیایم شیرینی رو بگیریم

ناهار افتادیم خخخ