[مسابقات هنری] - فراخوان ثبت نام و شرکت در مسابقه نقاشی شماره 02 - طبیعت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سلام
همانطوری که مستحضر هستید چند مدتی به دلایلی حضورم کمرنگ بود ، و واقعا فرصت نمی شد که به همه ی برنامه ها رسید و پیام ها رو پاسخ داد.
اما از امروز به بعد ادامه ی برنامه ها رو پی میگیریم و آثار رو برای داوران ِ محترم میفرستم و بزودی نتایج رو اعلام میکنم .
از شکیبایی ِ شما دوستان ِ خوبم سپاسگزارم .
شاد و باطراوت باشید . . .:gol:

"اطلاعیه ِ اعلام ِ نتایج "

دوستان عزیز ِ شرکت کننده ، به علت ِ عدم ِ حضور دو تن از داوران ِ محترم ، نتایج رو نهایتا تا جمعه شب اعلام می کنیم .

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
اعلام نتایج مسابقات نقاشی تالار هنــــــر – شماره 02

اعلام نتایج مسابقات نقاشی تالار هنــــــر – شماره 02

با سلام و احترام حضور دوستان ِ هنرمند و هنر دوست . . .:gol:
نتایج مسابقه ی نقاشی رو اعلام میکنم ، و از تاخیر ِ پیش آمده عذرخواهی میکنم ؛ معمولا در کارهای گروهی در فضای مجازی به دلایل ِ مختلف ، گاهی از این وقفه ها پیش میاد که طبیعی هست .

توضیحات ِ اجمالی داوری:
در این مرحله ، نقاشی های بسیار خوب و باارزشی وجود داشت از جمله نقاشی ِ شماره 03 ، شماره ی 14 و 15 و 16 ، شماره ی 23 و ... ، اما به دلیل دور بودن از موضوع مسابقه به عنوان نقاشی های منتخب انتخاب نشدند ؛ و این عدم انتخاب به این معنی نیست که نقاشی ها خوب نبودند ، بلکه دلیلش دوری از موضوع مسابقه بود که این آیتم یکی از مهمترین آیتم های انتخاب نقاشی های برتر هستش .
نکته ی مهم ِ بعدی در انتخاب ِ نقاشی ها خلاقیت و نوع ِ ارائه هست ؛ برای مثال عمده ترین دلیل انتخاب نقاشی ِ شماره ی 01 و 21 خلاقیت هست که مثلا در شماره ی 21 به تصویر کشیدن طبیعت در محیط ِ شهری ِ کنونی به نوعی در نظر داوران باارزش بوده .البته باید اضافه کنم که این ابهامی که در نقاشی ِ شماره ی 01 هست این کار رو هم ناخوانا کرده و هم جالب ؛ که بر همین اساس در رده ی نقاشی های مبتدی جای گرفت .
و موارد ِ دیگری که شرح ِ اون به درازا خواهد کشید و از حوصله ی این تاپیک خارج هست . اگر مخاطب و فضایی مساعد وجود داشته باشه ، میشه که یه تاپیک به همین نقد ِ نقاشی ها اختصاص داد ؛ [ در این مورد نظرات ِ خودتون رو در خصوصی ارسال کنید ] .

آیتم های مهم در داوری :

1- خلاقیت در نقاشی و انتخاب سوژه
2- همخوانی و نزدیکی ِ نقاشی با موضوع ِ مسابقه
3- نحوه ی ترسیم و ارائه ی نقاشی
4- مسائل زیبایی شناختی
5- نظر شخصی

و اما بعد ، طبق نظرات ِ داوران ِ محترم مسابقه ، برندگان رو اعلام میکنم ؛ برندگان و آثار در دو سطح ِ مبتدی و حرفه ای مورد قضاوت قرار گرفتند ، که طبق همین تقسیم بندی این عزیزان رو اعلام میکنم :

سطح : منتخبین ِنقاشی های حرفه ای

1- mina jigili
نقاشی شماره 10
هدایا : 100 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

2- parla_69
نقاشی شماره 12
هدایا : 80 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

3-mani24
نقاشی شماره 08
هدایا : 70 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

سطح : منتخبین ِنقاشی های مبتدی

1- ahoo_fr
نقاشی شماره 01
هدایا : 60 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

2- علیرضا باحال
نقاشی شماره 21
هدایا : 50 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

3- joline
نقاشی شماره 06
هدایا : 40 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

به این عزیزان تبریک میگم ، و امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت های هنری ِ این دوستان باشیم .
دوستان عزیز میتوانند از همین الان پیشنهادات و انتقادات سازنده ی خودشون رو با عنوان مناسب برای بنده بفرستند تا مورد بررسی قرار بگیره . همچنین میتونید برای موضوع ِ مرحله ی سوم هم پیشنهادات ِ خودتون رو مطرح کنید .
بزودی مرحله ی سوم رو آغاز خواهیم کرد .
با آرزوی سلامتی و موفقیت همه ی شما دوستان ِ خوبم . . .:gol:
.
.
.
.
پ . ن : برای دیدن ِ همه ی نقاشی ها و اسامی ِ شرکت کنندگان ِ محترم ، فایل ضمیمه را دانلود بفرمائید . :gol:

پیوست ها

• 000.pdf
    2.2 مگایابت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا