[مسابقات هنری] - فراخوان ثبت نام مسابقه نقاشی شماره 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرح های جالبی هستن ولی کاش یک یا چندتا طرح خاص رو قرار میدادین که همه از روی ی طرح بکشن به شکلای مختلف .فکر میکنم اینجوری برای مسابقه بهتر باشه

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش کودک بودم تا بزرگترین شیطنت زندگی ام نقاشی روی دیوار بود، ای کاش کودک بودم تا از ته دل می خندیدم نه اینکه مجبور باشم همواره تبسمی تلخ بر لب داشته باشم ، ای کاش کودک بودم تا در اوج ناراحتی و درد با یک بوسه :gol:همه چیز را فراموش می کردم.:gol:

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تا الان کسی بوده که نقاشی تحویل داده باشه؟چون فکر کنم بیشتر بعد امتحانا تحویل بدن.از جمله خودم.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش کودک بودم تا بزرگترین شیطنت زندگی ام نقاشی روی دیوار بود، ای کاش کودک بودم تا از ته دل می خندیدم نه اینکه مجبور باشم همواره تبسمی تلخ بر لب داشته باشم ، ای کاش کودک بودم تا در اوج ناراحتی و درد با یک بوسه :gol:همه چیز را فراموش می کردم.:gol:

کاش موضوع نقاشی ام کمی مرا کمتر محدود می کرد ... :w25:

mehraban2011

عضو جدید
روزگارتون خوش
نمیدونم این سوال قبلاً مطرح شده یا نه...
در هر حال میپرسم. هرنفر حداکثر چند تا نقاشی میتونه بفرسته؟

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزگارتون خوش
نمیدونم این سوال قبلاً مطرح شده یا نه...
در هر حال میپرسم. هرنفر حداکثر چند تا نقاشی میتونه بفرسته؟

سلام دوست عزیز از دو یا 3 تا بیشتر نشه حجمش هم کمتر از 700kb باشه.

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام:khanommohandes
20سالمه وفقط دوست دارم تومسابقه شرکت کنم!
هنوزنمیدونم ازچه ابزاری استفاده میکنم

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میگم ..میشه فقط بگید تا الان کسی کارش رو فرستاده یا نه؟......خودم که امتحانم تموم شده ..دست به کار شدم!

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم ..میشه فقط بگید تا الان کسی کارش رو فرستاده یا نه؟......خودم که امتحانم تموم شده ..دست به کار شدم!

نه هنوز اما فرصت دوستان تا 3 تیر ماه تموم میشه. امیدوارم زودتر کاراشونو تحویل بدن.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه هنوز اما فرصت دوستان تا 3 تیر ماه تموم میشه. امیدوارم زودتر کاراشونو تحویل بدن.
فکر کنم بهتر باشه برای تحویل کارها یک بازه زمانی مثلا 2 روزه رو مشخص کنید مثلا از اول تا سوم تیر که توی آن زمان بفرستند چون مطمئنا موقع ارسال برای چند نفر سوال یا مشکل پیش میاد و اگر همه بذارند روز آخر جواب دادن به همه برای شما سخت میشه ...

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با دوستمونه دوستان سعی کنید از اول تا سوم تیر ماه شروع به ارسال کنید . در ضمن برای دوستانی که سوال داشتن در مورد نحوه ی قرار دادن عکس در پیام خصوصی:

از نقاشیتون اسکن یا عکس تهیه کنید در فرمت jpg و حجم کمتر از 70kb که قبلا در تایپکهای قبلی آموزششو گذاشتم. بعدش در سایتی مثل : www.picofile.com البته قبل از آپلود باید در این سایت ثبت نام کنید و سپس عکس رو آپلود کنیدو url ای که براتون میده رو برای من پیغام خصوصی کنید. ممنون و موفق باشید.

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران نباشید دوستان کسانی که می تونن تا قبل از 3 تیر بفرستن ارسال کنن. تا ببینیم چه تاریخی برای تمدید مناسبه. فقط کسانی که امتحان دارن برای من به طور خصوصی یا پیام در پروفایلم بگن تا چه زمانی می تونن تحویل بدن.:redface:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
اطلاعیه تمدید مهلت ِ ارسال آثار - مسابقه نقاشی شماره 1

اطلاعیه تمدید مهلت ِ ارسال آثار - مسابقه نقاشی شماره 1

با عرض ادب و احترام حضور شما دوستان ِ خوب و هنرمندان ِ عزیز . . .
به خاطر دارم که وقتی این تاپیک زده شد ، چه تبلیغات ِ وسیعی براش صورت گرفت ؛ و به نظرم خیلیا مشتاقانه منتظر هستن که آثار نقاشی ارائه شده توسط دوستان رو ببینن . ( از جمله خودم ) .
با توجه به هماهنگی های که با دوست ِ عزیز "ناآشنا" صورت گرفت ، و همچنین با توجه به درخواست های دوستان مبنی بر تمدید مهلت مسابقه ، تصمیم گرفته شد که 10 روز مهلت ِ ارسال آثار نقاشی تمدید بشه ؛ و این فرصت ِ خوب و مناسبی هست که دوستانی که کارشون ناقص هست ، تکمیل کنند ، و عزیزانی که مترصد موقعیت ِ مناسب بودن ، نقاشی ِ خودشون رو شروع کنن و در مدت مشخص شده تحویل بدهند .

تمدید مهلت ِ ارسال آثار تا تاریخ : 1392/04/13

نحوه ی ارسال ِ آثار :
آثار خود را به صورت پیام خصوصی با عنوان ِ مناسب ، برای استارتر محترم تاپیک " ناآشنا " بفرستید .

مسلماً بعد از اتمام مدت مشخص شده ، به هیچ وجه مهلتی داده نخواهد شد ، و آثار برای داوری ، به داوران ِ محترم مسابقه ، ارجاع داده میشن.
.
.
.
.
.
.
ار حضور و همراهی ِ شما عزیزان ، سپاسگزارم . موفق و سربلند باشید .:gol:

آخرین ویرایش:

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
نام: حمید
از paint استفاده میکنم
24 سالمه
کلا نقاشی که میکشم ازاونایی که نقاشی میکشن مینویسن مهناز 5 ساله از مشهد از اوناست :biggrin:

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان فقط تا سه روز دیگه کارهاتون پذیرفته میشه بعد از اون پیام خصوصی من غیر فعال خواهد شد. لطفا قبل از اتمام مسابقه کارهاتون رو ارسال کنید. با تشکر
خوب امروز 13 تیر هست آخرین روز من از فردا صبح پیام خصوصیمو غیر فعال میکنم . اگه کسی نفرستاده تا امشب بفرسته. ممنون

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب امروز 13 تیر هست آخرین روز من از فردا صبح پیام خصوصیمو غیر فعال میکنم . اگه کسی نفرستاده تا امشب بفرسته. ممنون

خوب دوستان
از حضور همتون بسیار بسیار ممنونم. نقاشیها در اختیار داوران قرار گرفت و به زودی مدیر احسان نتایج رو اعلام خواهند کرد.نمایش همگانی هم خواهد داشت.
ممنون.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا