[مسابقات هنری] - عکاسی هنری شماره 01 - نوروز و طبیعت

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و احترام حضور مخاطبان گرامی فصلنامه هنری نقشینه و اعضای محترم باشگاه مهندسان ایران.
پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی را به شما خوبان تبریک میگوییم و آرزومندیم که در سال جدید با دید وسیع تری به دنیای هنر بنگریم
.

با توجه به اختصاص یافتن ویژه نامه شماره 2به عکاسی و آموزش مطالبی در این زمینه ؛ موضوع مسابقه فصلنامه نقشینه، عکاسی از نوروز تایین گردیده است.
جهت کاربردی تر شدن بخش آموزش عکاسی، مسابقه ای ترتیب داده شد تا هم از نگاه زیبای شما و هم از طبیعت بکر سرزمینمون بهره مند شویم.

موضوع مسابقه شماره 01: نوروز و طبیعت

قوانین مسابقه :

الف -ذکر توضیحات و مشخصات تصویر: لطفا مشخصات کامل هر تصویر رو بیان کنید ( از قبیل زمان ، مکان ، نوع دوربین ، و توضیحات ِ لازم ) .
ب- تعداد عکس : لطفا حداکثر تا 3 عکس خود را انتخاب و ارسال فرمائید (ترجیحا یک تصویر ).
ج- سایز عکس های ارسالی: 500*800 یا نهایتا 1200*750پیکسل باشد.
د- فصلنامه شخص ارسال کننده را صاحب اثر می شناسد، در صورتی که خلاف آن ثابت شود اثر مربوطه از مسابقه حذف خواهد شد.
ه- آثار بایستی فاقد هرگونه تغییرات نرم افزاری باشند.

آیتم های مهم داوری :

انتخاب برترین عکس ها بر حسب نکات یاد شده در مجله می باشد.

الف- کادر بندی.
ب- تجهیزات عکاسی.
ج- ریتم و تکرار.
د- خلاقیت.
و...

نحوه ارسال آثار:شما دوستان گرامی می توانید عکس های هنری خود را حداکثر تا تاریخ 1393/02/15 با ذکر عنوان مناسب [مسابقه عکاسی نوروزی فصلنامه نقشینه 2] به آدرس الکترونیکی نشریهiran.eng.art@gmail.com و یا به صورت پیام خصوصی به بنده (
ahoo_fr) ارسال نمایید .

هدایای در نظر گرفته شده :
به سه نفر برتر این مسابقه امتیازات زیر تعلق خواهد گرفت.همچنین در شماره آتی فصلنامه هنری نقشینه عکس های برتر با ذکر نام ایشان در نشریه قید خواهد شد.

نفر اول: 10 هزار تومان نقدی - 150 امتیاز
نفردوم: 150 امتیاز
نفر سوم: 100 امتیاز

منتظر آثار خوبِ شما هستیم.
شاد و سر بلند باشید ..:gol:

**لینک دانلود نشریه شماره 2 جهت مطالعه نکات بخشِ ویژه نامه عکاسی:

[نشریه الکترونیکی تالار هنر]-فصلنامه هنری نقشــــینه (ویژه نامه عکاسی) - زمستان 1392-شماره 2

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهلتش کیه اونوقت....

نوشته عزیزم .
شما دوستان و همراهان می توانید عکس های زیبای خودتان را تا تاریخ 93/01/31به آدرس الکترونیکی نشریهiran.eng.art@gmail.com با ذکر عنوان [مسابقه عکاسی نوروزی فصلنامه نقشینه-2] ارسال نمایید .

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس دارم لالیگاییییییییییی.
واقعا حیفه که از بوی شکوفه ها نمیشه عکس گرفت.
خدا بخواد میفرستم.مرسی که دعوت کردی.
یه جاده که دو طرفش درختای شکوفه زده وایسادن و از اون طرف آفتاب داره طلوع میکنه یا غروبش...وای:wallbash::cowboy:
مرسییییی

hastia89

عضو جدید
مرسی از دعوتتون. اتفاقا امروز تو طبیعت بودم، کاش زودتر سر زده بودم که یه عکس خوشگل اختصاصی برای مسابقه بگیرم. ولی اینروزا سعیم رو میکنم، خیلی دوست دارم شرکت کنم.

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
'گفتی کجا بفرستم که من همینن الان زحمتشو بکشم

شهلا جون ایناهاش توضیح داده شده :)

نحوه ارسال آثار:شما دوستان گرامی می توانید عکس های هنری خود را حداکثر تا تاریخ 1393/02/15 با ذکر عنوان مناسب [مسابقه عکاسی نوروزی فصلنامه نقشینه 2] به آدرس الکترونیکی نشریهiran.eng.art@gmail.com و یا به صورت پیام خصوصی به بنده (ahoo_fr) ارسال نمایید .

smn_ash

عضو جدید
موفق باشید من نقاشی دوست دارم خیلی خیلی. اما کلاس نرفتم بتونم حرفه ای بکشم.

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
یه سوال داشتم برای این مسابقه دیگه نظر سنجی نمیزنید>
فقط برگزیده ها رو در نشریه اعلام میکنید؟

سلام مهسا جان .
به دلیل درخواست دوستان، قرار بر این شد که عکس ها علاوه بر نظر داوران در نظر سنجی کاربران هم قرار بگیرن ..
ان شاالله به زودی کارای اولیه نظر سنجی تموم میشه و پستش رو میذاریم
ممنون از حضورت عزیزم :):gol:

بالا