[مسابقات هنری] - خوشنویسی شماره 01 | نقش بر آب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز و هنرمند .
تالار هنر به منظور ادای احترام به ذوق و هنر دوستان هنرمند، و بنا به درخواست عده ای از هنرمندان عزیز ، مسابقه ای تحت عنوان مسابقات خوشنویسی، ترتیب داده است که امیدواریم بستر مناسبی را جهت رشد و پویایی هنر عزیزان در این عرصه فراهم نمائیم.

موضوع مسابقه : مسابقه خوشنویسی شماره 1 - نقش بر آب

تکنیک ها و ابزار خوشنویسی : کلیه ابزار تحریر و خوشنویسی اعم از مداد، خودکار ، نی و درشتی، زغال ، مارکر ، و ... آزاد است.

قوانین مسابقه:
1- شما عزیزان میتوانید متن ارائه شده را با دست خط خودتون (خط خوش و خوانا) روی یک برگه کاغذ یا هرجای دیگه که دوست دارین بنویسید و بفرستید.
2- به دلیل مسائل داوری و نظر سنجی از گفتن نام خود در ابتدا یا انتهای اثر خودداری کنید.
3- سایز عکس های ارسالی: 500*800 یا نهایتا 1200*750پیکسل باشد
4-دوستان عزیز در کنار متن نوشته شده با خط زیباتون حتما این جمله را بنویسید در غیر این صورت از پذیرفتن نوشته شما در مسابقه معذوریم :
’’مربوط به مسابقه خوشنویسی شماره ۱- باشگاه مهندسان ایران ‘’

•°• از هر گونه خلاقیت و نواوری هم توی آثار و عکساتون استقبال میکنیم •°•

نحوه ی ارسال آثار : شما عزیزان میتوانید خط زیبای خود را با نام ( خوشنویسی ) به bahar_cve ارسال کنید .

مهلت ارسال آثار :
مهلت ارسال آثار از امروز لغایت 31 تیر ماه .

هدایای در نظر گرفته شده :
نفر اول : 150 امتیاز
نفر دوم: 125 امتیاز
نفر سوم: 100 امتیاز

به برندگان سه دوره از مسابقات خوشنویسی ، به تناسب موضوع مسابقات ، عنوان مربوط به آن اعطا خواهد شد .

.
.
.

منتظر آثار خوشنویسی ِ زیباتون هستیمو
پیشاپیش از حضور و مشارکت شما عزیزان سپاسگزاریم .
پاینده باشید.

متن

افسوس که شد دلبر و در دیده گریان
تحریر خیال خط او ، نقش بر آب است
حافظ

.
.
.
.
.
3 تا نکته
1. با توجه به ماهیت این برنامه، کلیه ی آثار ارائه شده باید با دست باشه . اما برای اینکه زمینه ی بروز خلاقیت رو ایجاد کنیم ، اعلام کردیم که شرکت کنندگان عزیز با هر ابزار و آلاتی که بخوان میتونن اثرشون رو خلق کنند و ارائه بدن .(منتها با دست باشه ، نه نرم افزار و ... )
2. پیشنهادی که دارم این هست که میتونید پیش زمینه و تم ِ کار رو متنوع در نظر بگیرید . مثلا میشه روی زمین نوشت ، یا دیوار نویسی ، یا مثلا تکه مقوا ، یا کاغذ معمولی و ... ؛ به تنوع بودن و خلاقانه بودنش هم فکر کنید.
3. تا 3 اثر خودتون رو میتونید برای این مرحله ارسال کنید .

..:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

خدمت مدیران استارتر و کاربران گرامی

بهار جان ممنون از دعوت :gol:

متاسفانه من خوشنویسی ام اصلا خوب نیس و نمیتونم شرکت کنم :(

اما خوشحال میشم افتخار همراهی با شما رو داشته باشم

سپاسگذارم :heart:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با سلام و عرض ادب حضور دوستان فرهیخته ...
و ضمن تشکر از زحمات بهار جان ، و همچنین تشکر از حضور عزیزان در این برنامه ی گروهی ..
3 تا نکته رو خواستم عرض کنم :
1. با توجه به ماهیت این برنامه، کلیه ی آثار ارائه شده باید با دست باشه . اما برای اینکه زمینه ی بروز خلاقیت رو ایجاد کنیم ، اعلام کردیم که شرکت کنندگان عزیز با هر ابزار و آلاتی که بخوان میتونن اثرشون رو خلق کنند و ارائه بدن .(منتها با دست باشه ، نه نرم افزار و ... )
2. پیشنهادی که دارم این هست که میتونید پیش زمینه و تم ِ کار رو متنوع در نظر بگیرید . مثلا میشه روی زمین نوشت ، یا دیوار نویسی ، یا مثلا تکه مقوا ، یا کاغذ معمولی و ... ؛ به تنوع بودن و خلاقانه بودنش هم فکر کنید.
3. تا 3 اثر خودتون رو میتونید برای این مرحله ارسال کنید .

این موارد رو به پست اول تاپیک اضافه میکنم .
از حضور و مشارکت شما سپاسگزارم ..:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
آقا مدیر اینارو که افزوده بودین به نوشته بهارجون:surprised:
بعد از اینکه پست خودم رو ارسال کردم ، محتویات پستم رو به پست اول تاپیک اضافه کردم :)
:gol:
ببخشید یه سوال:

زیبا کردن کاغذ امتیاز داره که پیشنهاد دادید؟ یا اینکه فقط خط مورد بررسی قرار میگیره؟

یکی از آیتم هایی که در داوری آثار مد نظر قرار میگیره ، پرزانته یا ارائه ی کار هست . یعنی بر فرض ِ مثال زیبایی خط و اصول و قواعدش 5 نمره از 10 داره ، و ارائه ی کار مثلا 2 نمره . (اعداد فرضی هستند) .
به طور مثال، یه نفر روی یه کاغذ ساده خط رو مینویسه ، و یه نفر روی کاغذی که مثلا حاشیه ی تذهیب داره . قطعا ارائه ی زیبا تر ، در جلب نظر داوران تاثیرگذار خواهد بود .
مخصوصا که به احتمال زیاد، علاوه بر داوری ِ اختصاصی، آثار رو در نظرسنجی عمومی بگذاریم و طبق تجربه، زیبایی ِ اثر و ارائه ی خوب، معمولا نظر عموم رو جلب میکنه همیشه.
:gol:

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلااام وخسته نباشيد :)
من خيلي دوست دارم كه تو مسابقه ي خوبتون شركت كنم اما متاسفانه خطم خيلي بده:(
ولي سعي ميكنم كه حتماً شركت كنم اگر تونستم دست خط خوبي اماده كنم حتماً براي بهار جون ارسال ميكنم اگر نه هم كه هيچي:(
ممنون فاطي جون كه نميدونم كي هستي:| خخخ
مرسي بهار عزيزم:*

mahboobeh

عضو جدید
سلام

ممنون از دعوت بهار جون و فاتی جون. :-*

منم سعی میکنم شرکت کنم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا