مسئول فني -حقوق دريافتي-مسئوليت كاري

مسئول فني -حقوق دريافتي-مسئوليت كاري

• مجموع رای دهندگان
    20

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها نمی تونیم راهکاری پیدا کنیم که به نتیجه ای خوب در جهت افزایش کارایی مسئول فنی و هم بالا بردن ارزش کاری خودمون انجام بدهیم ؟

قدر زر زرگر شناسد ، قدر گوهر گوهری
به نظر من تا زمانی که صاحب کارخونه هامون رو افراد بی سواد تشکیل بدن وضع همینه :cool:

hani baghery

عضو جدید
سوالت هوشمندانه بود علیرضا و شاید پیشنهاد خیلی ها وقتی من از رئیس کارخونه حقوق میگیرم مجبورم چشمم رو خیلی از خلافا ببندم چون اگه گزارش کنم میگن به سلامت ولی اگه از اداره نظارت بگیرم امنیت شغلی دارم و برای جون مردم بیشتر ارزش قائلم و کارم رو درستر انجام میدم این یه واقعیته خیلیا بهش معترفند امیدوارم اون روز برسه

hani baghery

عضو جدید
به نظر من هرکسی در کارخانه پول هنرش را میگیرد الا مسئول فنی که پول نظارتش را باید بگیرد اما با شرایط امروز او نیز باید پول هنرش را بگیرد حالا چه هنری خودتان حدس بزنید ؟
اگه فرمول نويسي بلد باشه ميتونه پول هنرشو بگيره

tfsrl

عضو جدید
باسلام خدمت تمام مهندسين عزيز
نماز روزتون قبول باشه.
كارزيادوپول كم يه مشكل جديه كه دست به دست هم ميتونيم ازپس اين مشكل بربيايم.من تجربه خودمو ميگم كارخونه اي كه پول كم به من پيشنهاد داد الان به مسئول فنيش داره 270 تومنه رو ميده چون مجبور شد.270 تومن پول بالايي نيست ولي همين اقا به من 180 تومن پيشنهاد داده بود مطمئن باشيد يه كارهايي ميشه كرداگه كارباحقوق پايين رو قبول نكنيم.

موفق باشيد.

sanamjon

عضو جدید
راه حلش اينه كه خودمونو دست كم نگيريم. توانايي‌هاي خودمون رو بالا ببريم و هميشه توي صنعت حرفي براي گفتن داشته باشيم. بايد طوري باشيم كه كارخونه‌ها خودشون به ما پيشنهاد كار بدن.:w30:

با سلام
مسل فنی شغل پر دردسر و دهن پر کن منم الان همه جوه دارم استسمار میشم اونم با 1800 در ماه تازه ون تو صنع تولید آنزیم

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
با سلام
مسل فنی شغل پر دردسر و دهن پر کن منم الان همه جوه دارم استسمار میشم اونم با 1800 در ماه تازه ون تو صنع تولید آنزیم
ماهی یک و هشتصد داری میگیری اونوقت همه جوره استثمار میشی؟!!! نکنه منظورت 180 بوده!
آقا توروخدا یکی بیاد منو استثمار کنه!! :D

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
با سلام

سلام
الان در امد شما در نوع خودش خوبه..نميگم عاليه... چون مسول فني هايي داريم كه حتي ماهي 150 هزار تومن هم حقوق ميگيرن

ولي شايد اون ديگه علاقه ي شخصي باشه كه با وجود در امد خوب از شغلي كه داره زياد رضايت نداشته باشه
مثلا من خودم دوست دارم محيط بان بودم...ولي مطمينا اين شغلي كه دارم درامدش از محيطباني خيلي خيلي بالاتره

اقاحتما شوخی میکنید180تومن من هر مسئول فنی روکه دیدم زیر1200نمیگیره تازه اگه 2یا3تاکارخونه هم زمان کار نکنه

بالا