مرد شیرموز خورد، زن او را کشت

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
با امین هماهنگ کرده بودین؟ :surprised:

درسته، قبول دارم، ولی زنا عشق قبل ازدواجشونو میارن وسط معمولا
اره دستمون با هم تو یه کاسه بود :biggrin:

شاید....البته فک نکنم فقط مختص دخترا باشه
پسری هم اگه عاشق باشه ممکنه بعد از ازدواج با دختری که دوسش داشته و به هردلیلی نشده ارتباطش و ادامه بده
حتی اگه شده در حد گاه به گاه

به نظرم این یه چیزیه که شاید نشه جلوش و گرفت....شاید خیلی سخت باشه که بفهمیم طرفمون قبلا عاشق کسی بوده یا نه
من فک میکنم این قسمت قضیه قابل حله اگر طرف مقابل اون خانم یا آقا با محبتاش،با علاقه و عشقش بتونه جای نفر قبلی رو تو دل طرفش بگیره

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دستمون با هم تو یه کاسه بود :biggrin:

شاید....البته فک نکنم فقط مختص دخترا باشه
پسری هم اگه عاشق باشه ممکنه بعد از ازدواج با دختری که دوسش داشته و به هردلیلی نشده ارتباطش و ادامه بده
حتی اگه شده در حد گاه به گاه

به نظرم این یه چیزیه که شاید نشه جلوش و گرفت....شاید خیلی سخت باشه که بفهمیم طرفمون قبلا عاشق کسی بوده یا نه
من فک میکنم این قسمت قضیه قابل حله اگر طرف مقابل اون خانم یا آقا با محبتاش،با علاقه و عشقش بتونه جای نفر قبلی رو تو دل طرفش بگیره
اینجاست که اون تناقض شروع میشه تناقض نستالوژیه عشقی جامونده و آتشی گرم اما زیر خاکستر هزاران ای کاش و و ارزوی بی سرانجام با حقیقت ماهویه زندگی و حقیقت بی بدلیل ساری و جاری بودن زندگی
اون موقع ست که ته و کنج و گوشه دلت یه غم با طعم گس و کمی تلخ و شیرین خرمالوی نیمه رسیده مذاق دلت رو قل قلک میده ....اون موقع است که شاید به این فکر کنی که هنوز زنده ای و نفس میکشی چون ته قلبت هنوز میلرزه هنو ز برقی از یک شوق مرده در ظاهر و زنده تا ابد ....توی چشمت میدرخشه ....شاید هم اگر لایق باشی ...نم اشکی ....

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجاست که اون تناقض شروع میشه تناقض نستالوژیه عشقی جامونده و آتشی گرم اما زیر خاکستر هزاران ای کاش و و ارزوی بی سرانجام با حقیقت ماهویه زندگی و حقیقت بی بدلیل ساری و جاری بودن زندگی
اون موقع ست که ته و کنج و گوشه دلت یه غم با طعم گس و کمی تلخ و شیرین خرمالوی نیمه رسیده مذاق دلت رو قل قلک میده ....اون موقع است که شاید به این فکر کنی که هنوز زنده ای و نفس میکشی چون ته قلبت هنوز میلرزه هنو ز برقی از یک شوق مرده در ظاهر و زنده تا ابد ....توی چشمت میدرخشه ....شاید هم اگر لایق باشی ...نم اشکی ....
الان همه اینا جواب اون یه خطه من بود؟!!:surprised::surprised:
بله...بله!!:D
منظور من این بود که تو ادامه دادن ارتباط قبلی دختر بودن و پسر بودن اهمیتی نداره
یعنی نمیشه گفت دخترا رابطشونو ادامه میدن یا فقط پسرا ادامه میدن ....
هر دوتاشون ممکنه اینکار و بکنن بستگی به میزان علاقشون داره....

simiar

عضو جدید
به نظر من مشکل اینجاست که فشارهای جامعه افراد رو به سمت ادامه ی زندگی پر از نارضایتی سوق میده و این دقیقاً زمینه ساز خیانته.
فشارهای جامعه هم میتونه موارد زیر باشه:
1- عدم استقلال مالی زن
2- عدم امنیت زنان مطلقه و نیز وجود نداشتن ساز و کارهای مناسب جهت حمایت از آنها
3- برچسب خوردن مرد بر ناتوانی در اداره زندگی ( در صورت متارکه )
4- تابوی طلاق و عدم تلاش روشنفکران و بزرگان دینی جهت شکسته شدن این تابو! و حتی پافشاری سران حکومتی بر بزرگتر کردن زشتی طلاق.

Sarp

مدیر بازنشسته
به نظر من مشکل اینجاست که فشارهای جامعه افراد رو به سمت ادامه ی زندگی پر از نارضایتی سوق میده و این دقیقاً زمینه ساز خیانته.
1- عدم استقلال مالی زن
4- تابوی طلاق و عدم تلاش روشنفکران و بزرگان دینی جهت شکسته شدن این تابو! و حتی پافشاری سران حکومتی بر بزرگتر کردن زشتی طلاق.
با مورد آخری محالفم

afn741

عضو جدید
در جايي كه معيار هاي زندگي عوض بشه و ارزش هاي انساني ضد ارزش به حساب بياد و تمام زندگي در مسايل جنسي خلاصه بشه و اعتقادات ديني و سنتهاي نياكان ضد ارزش و عقب افتادگي به حساب بياد .
و در عوض زندگي لوكس و راحت ؛ پولدار شده به هر قيمتي ؛ هر لحظه عاشق يكي شدن و فارغ از تمام مسئوليتها بشه معيار اصلي اين گونه حوادث هم نتيجه اين نوع زندگي است .
و ربطي هم به زن يا مرد بودن نداره. مشكل اينجاست در فكر و دل ما . فكرهاي فاسد و دلهاي هوسران . تا نتوانيم فكرها را درست كنيم و به دل هوسران افسار بزنيم اين عاقبت ماست .

تظاهر به خوب بودن ؛ به مسلمان بودن ، براي حفظ ابرو و..... اين چيزي است كه 32 سال سر لوحه و عامل موفقيت در زندگي و استخدام و پيشرفت شغلي و اجتماعي قرار دادهاند . و هيچ زحمتي براي اصلاح باطن انسانها كشيده نشده ان وقت چه انتظاري داريد . هر چه بكاري عاقبت همان را درو خواهي كرد .

sana b

عضو جدید
البته یه نتیجه ی اخلاقی میشه گرفت ک الان یادم اومد آقایون ترکیب شیر با هیچ چیز دیگه اعم از موز ،عسل و .... رو تو خونه میل نکنن تا اینجوری نشه

شمیم کوهستان

عضو جدید
دوستان فکر کنم ما درباره مرگ یه انسان بی گناه حرف میزنیم
چقدر راحت شده کشتن انسان وچه بی تفاوت وبی خیال دربارش حرف میزنیم وگاهی هم با طنز
وچه راحت انسانیت مرده ست درمیان ما
فرصت زندگی از کسی گرفته شده که با تمام ثروت دنیا هم باز گرداننده نمیشود
کمی بیشتر بیندیشیم

• Like
واکنش ها: Sarp

s.tarhandeh

عضو جدید
100% کار بدی بوده و چون این کار مجازاتش اعدام هست و خانم هم اطلاع داشته به نظرم این آقا باید یا این خانوم رو به جنون رسونده بوده یا این که خانوم واقعا مجنون بوده !

دوستان فکر کنم ما درباره مرگ یه انسان بی گناه حرف میزنیم
چقدر راحت شده کشتن انسان وچه بی تفاوت وبی خیال دربارش حرف میزنیم وگاهی هم با طنز
وچه راحت انسانیت مرده ست درمیان ما
فرصت زندگی از کسی گرفته شده که با تمام ثروت دنیا هم باز گرداننده نمیشود
کمی بیشتر بیندیشیم

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
100% کار بدی بوده و چون این کار مجازاتش اعدام هست و خانم هم اطلاع داشته به نظرم این آقا باید یا این خانوم رو به جنون رسونده بوده یا این که خانوم واقعا مجنون بوده !
100درصد کار بدی بوده چون مجازاتش اعدامه؟ یعنی اگه مجازاتش اعدام نبود کار خوبی بود؟
بله دیگه این اقا خانم رو به حد جنون رسونده و خانم با یه اقا دیگهع ریخته روهم و بعد زده اون اقا بده رو با همراهی اون اقا خوبه!!!!!!!!!!!!!!!پخ پخ کشتن....
عجب ....عجب....

s.tarhandeh

عضو جدید
نخییییییییییییییییییر !!! جناب عیدی ! لطف بفرمایید درست مطالعه کنید عرض کردم این کار کار بسیار زشتیه که همچین مجازاتی داره !! کار خانوم رو ابدا تایید نکردم ...فقط عرض کردم که ممکنه آقا کاری کرده که خانوم رو مجنون کرده

100درصد کار بدی بوده چون مجازاتش اعدامه؟ یعنی اگه مجازاتش اعدام نبود کار خوبی بود؟
بله دیگه این اقا خانم رو به حد جنون رسونده و خانم با یه اقا دیگهع ریخته روهم و بعد زده اون اقا بده رو با همراهی اون اقا خوبه!!!!!!!!!!!!!!!پخ پخ کشتن....
عجب ....عجب....

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخییییییییییییییییییر !!! جناب عیدی ! لطف بفرمایید درست مطالعه کنید عرض کردم این کار کار بسیار زشتیه که همچین مجازاتی داره !! کار خانوم رو ابدا تایید نکردم ...فقط عرض کردم که ممکنه آقا کاری کرده که خانوم رو مجنون کرده
اسم من عیدی نیست ....منظور از کاربریه من "عیدیه امینه" یعنی عیدانه ای از طر ف امین....پییروز باشید

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه زنای امروزی شوهر رو برای زندگی میخوان و دوست پسر برای عشق!!!!
فکرکنم تازه رسیدن به حرف مردای دیروزی:D:D
.
.
.
لطفا تاپیک رو به کل کل کودکانه دختر و پسر نکشونید عضو فرهیخته و تحصیلکرده جامعه !!!!!!
اگر دلیلی برای رد یا تایید سخن میرحسین دارید بفرمائید
در غیر این صورت لطفا بحث بیجا نکنید !
حرف حق زد...
.
.
خیلی از این چیزا اتفاق می افته
می دونی چیه باز اگه مرد خیانت کنه میره زن دوم می گیره نمیاد زنشو بکشه ولی زن سریع با مرگ موش کار شوهرشو یه سره می کنه

بازم خوبه دیگه ناکام از دنیا نرفته شیرموزو خورده دل سیر مرده: دی
اصلا دفاع نکردن خیلی بهتر از بد دفاع کردنه :)
.
.
مردا امروزو قدیم ندارن، متاسفانه قدرت احساس در زنها خیلی قوی تر از قدرت تفکر و منطق هستش، نمیدونم کجا باید احساسی عمل کنند! کشتن شوهذ خود به خاطر علاقمندی به یکی دیگهف یعنی فاجعه! یعنی تعطیل شدن تفکر! هنگ کردن مغز!
به قول دوستمون، اگه عشق یکی دیگه تو قلبته چرا میری زندگی یکی دیگه و بدبختش میکنی؟!!! گناه این مرد بی گناه چیه این وسط؟

بین خیانت مرد وزن خیلی تفاوت هست! مردا خیانتشون بیشتر شیطنته، البته اصلا توجیهی نداره، ما مردا باید یاد بگیریم متعهد بودن رو، ولی زنا خیانتشون به خاطر یه چیزای دیگه هست که هیچ قدرتی نمیتونه جلوی این خیانت رو بگیره و خانمان براندازه!
خانمای محترم، با کسی ازدواج کنید که دوستش دارید، اگر میسر نیست، بعد ازدواج بیخیال عشق قدیمیتون بشید، اون بنده خدایی که میاد باهات ازدواج میکنه، گناهی نداره!
البته ما مردها هم باید خیلی چیزارو رعایت کنیم که اونم یه بحث دیگست!

اون بحث ما روند کلی و تاریخی حقوق زن و مرد بود، ولی این بحثی که اینجا مطرحه، یک هنجار اجتماعی هست که تازه جلوه اجتماعی و گسترده به خودش گرفته، شاید قبلا هم همچین فکرایی بوده،ولی قدرت و شرایط اجرا نبود!
بعدشم این خیانتها فقط از جانب زنان نیست، از نظر آماری ما مردا بیشتر خیانت میکنیم ولی شدت خانمان براندازی و وخیم کردن شرایط،در خیانت زنان بیشتر است
خیلی ممنون میرحسین
حرف جالبی زدی ... خیانت به خاطر شیطنت.. من هم قبول دارم... خیانتی که بخاطر شیطنته و بارها اتفاق میفته و معمولا هم کسی خبردار نمی شه... اگه هم بشه بهرحال مجوز شرعی داشته...
خیانت خانمها خانمان براندازه چون فاقد هرگونه مجوز شرعی و عرفی هست... خانمان براندازه چون معمولا زمانی رخ می ده که زنی به طور کل از زندگیش بریده باشه و حالا بهردلیل مجاز یا مایل به طلاق نباشه (که همین هم ریشه در عرف ما داره)
دنیای وارونه ای رو تصور کن و اونوقت به نظرت خیانت کدوم طرف خانمان برانداز می شه؟؟؟
در هر صورت از نظر من هردو خیانته و زشت و کثیف... فکر می کنم شما هم موافقی
.

.
چرا؟ چرا کشتش؟ چرا تقاضای طلاق نکرد؟!
آخه دادگاه بش گفته بود تا شوهرت نخواد نمی تونی طلاق بگیری!!!:biggrin:
.
.

1- عدم استقلال مالی زن
بسیار متشکر;)
.
.

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصد کل کل نداشتم
تحقیقات موجود نشان‌دهنده‌ی آن است که بین ۲۰ الی ۴۰ درصد مردان و حدود ۲۰ الی ۲۵ درصد زنان در طول زندگی زناشویی خود به همسرانشان خیانت می‌کنند.

ولی دقت کردی ... خیانت خانم ها بیشتر به چشم می یاد.
انگار خیلی مهم نیست آقایون خیانت کنند

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
دیروز من یه نمونه از خیانت خانمو از آشناهای خودم شنیدم
خانمه بچه هم داره اما با دوست پسره قبلیش دوست شده .منتظر میشه شوهرش بره آشغال بزاره دم در زود زنگ بزنه به دوست پسرش.بهانه شم اینه شوهرم منو درک نمیکنه شبا 10 میاد خونه.
دیشب کلی سر این موضوع فکر کردم آخرش نفهمیدم تقصیره شوهرشه که به خانوم توجه نشون نداده یا تقصیر خانمه.

shalizeh-0123

عضو جدید
دیروز من یه نمونه از خیانت خانمو از آشناهای خودم شنیدم
خانمه بچه هم داره اما با دوست پسره قبلیش دوست شده .منتظر میشه شوهرش بره آشغال بزاره دم در زود زنگ بزنه به دوست پسرش.بهانه شم اینه شوهرم منو درک نمیکنه شبا 10 میاد خونه.
دیشب کلی سر این موضوع فکر کردم آخرش نفهمیدم تقصیره شوهرشه که به خانوم توجه نشون نداده یا تقصیر خانمه.

خاك به عقل نداشته زنه كنن.................:mad:
با شوهرش مشكل داره مث بچه آدم بشينه مشكلشو حل كنه................
متاسفانه اين روزا منم يه چيزايي شنيدم.......:eek: