مردی که دنیا برایش بی ارزش است.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]مدیرعامل اپل ثروت خود را به خیریه‌ها می‌بخشد[/h]

شناسهٔ خبر: 2523836 شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

تیم کوک، مدیرعامل ۵۴ ساله کمپانی اپل اعلام کرد ثروتش پس از مرگش در امور خیریه و انسان دوستانه صرف می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر، تیم کوک، یکی از مشهورترین مدیران حوزه فناوری و آی تی محسوب می شود که تصمیم گرفته همانند بیل گیتس، اموال شخصیش را در امور خیریه صرف کند. مدیرعامل پنجاه و چهار ساله اپل اعلام کرد که ثروت وی پس از مرگش در امور خیریه صرف خواهد شد. وی پس از فوت استیو جابز سکان دار کمپانی اپل شده است.

خیرین بسیاری در میان افراد مهم و شاخصی وجود دارند که در حوزه فناوری و آی تی فعالیت دارند. از دیگر فعالان این حوزه می توان به بیل گیتس و صرف ۳۰.۲ میلیارد دلار در امور خیریه، مارک زاکربرگ و صرف ۱.۵ میلیارد دلار در امور خیریه، سرگئی برین و ... را نام برد.

اکنون نیز نام تیم کوک به این اسامی اضافه خواهد شد. وی یکی از ثروتمندترین افراد حوزه آی تی محسوب می شود که در سال های اخیر نیز در امور انسان دوستانه بسیاری شرکت کرده که از میان آنها می توان به پرداخت ۵۰ میلیون دلار به بیمارستان استنفورد را نام برد.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد فروتنی که دنیا برایش بی ارزش است ارزش بشر را نشان داد.

مرد فروتنی که دنیا برایش بی ارزش است ارزش بشر را نشان داد.

مدیرعامل اپل ثروت خود را به خیریه‌ها می‌بخشد

شناسهٔ خبر: 2523836 شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

تیم کوک، مدیرعامل ۵۴ ساله کمپانی اپل اعلام کرد ثروتش پس از مرگش در امور خیریه و انسان دوستانه صرف می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر، تیم کوک، یکی از مشهورترین مدیران حوزه فناوری و آی تی محسوب می شود که تصمیم گرفته همانند بیل گیتس، اموال شخصیش را در امور خیریه صرف کند. مدیرعامل پنجاه و چهار ساله اپل اعلام کرد که ثروت وی پس از مرگش در امور خیریه صرف خواهد شد. وی پس از فوت استیو جابز سکان دار کمپانی اپل شده است.

خیرین بسیاری در میان افراد مهم و شاخصی وجود دارند که در حوزه فناوری و آی تی فعالیت دارند. از دیگر فعالان این حوزه می توان به بیل گیتس(میکروسافت) و صرف ۳۰.۲ میلیارد دلار در امور خیریه، مارک زاکربرگ (فیس بوک) و صرف ۱.۵ میلیارد دلار در امور خیریه، سرگئی برین(گوگل) و ... را نام برد.

اکنون نیز نام تیم کوک به این اسامی اضافه خواهد شد. وی یکی از ثروتمندترین افراد حوزه آی تی محسوب می شود که در سال های اخیر نیز در امور انسان دوستانه بسیاری شرکت کرده که از میان آنها می توان به پرداخت ۵۰ میلیون دلار به بیمارستان استنفورد را نام برد.

http://www.mehrnews.com/news/2523836/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%D8%AF

به نظر من این باعث خوشحالی است که ما در جهانی زندگی می کنیم که انسان هایی هستند که ارزش انسان را نشان می دهند و امید به را گسترش می دهند.

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ده میلیون دلار از پولاتو بده من جناب کوک خدا حفظت کنه :d
.
.
.
درآمد سه ماه پایانی سال 2014 اپل برابر 80 میلیارد دلار بوده این در حالیه که

درآمد نفتی ایران در کل سال ۲۰۱۴ برابر با 67 میلیارد دلار بود :|

a.m.i.r 94

عضو جدید
البته حرفتون درسته خیلی کارش با ارزشه ولی اینجوری که گفتین دنیا واسش بی ارزشه هم به نظرم یکم زیاده چون گفته بعد مرگش.الانم به اندازه مطمئنا از ثروتش استفاده کرده و لذتشم برده:D

• Like
واکنش ها: ayja

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته حرفتون درسته خیلی کارش با ارزشه ولی اینجوری که گفتین دنیا واسش بی ارزشه هم به نظرم یکم زیاده چون گفته بعد مرگش.الانم به اندازه مطمئنا از ثروتش استفاده کرده و لذتشم برده:D

فکر نمی کنم. ممکنه از کار کردن لذت برده باشه ولی بعید می دونم چنین مردی از ثروت لذت ببره. ثروت نمی تونه این مرد ها رو فاسد کنه چون هدفش ثروت نیست بلکه که کاره.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا همچین شخصی در طول زندگیشم کمک هایی رو انجام میده

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ده میلیون دلار از پولاتو بده من جناب کوک خدا حفظت کنه :d
.
.
.
درآمد سه ماه پایانی سال 2014 اپل برابر 80 میلیارد دلار بوده این در حالیه که

درآمد نفتی ایران در کل سال ۲۰۱۴ برابر با 67 میلیارد دلار بود :|

این نکته رو به گفته هام اضافه کنم که کمپانی اپل به طور متوسط 240 دلار در دقیقه کسب در آمد داره
ینی در یک ساعت 240* 60
.
.
.
نشان شرکت اپل هم به این خاطر یک سیب گاز زده هست که در سال 1978 یا 1976 ( دقیقاً یادم نیست )

استیو جابز به دلیل مشاجره ای که با بیل گیتس داشته از شرکت مایکرو سافت اخراج میشه و بیل گیتس به او گفته که

من مثه یک سیب گاز زده تورو از اینجا اخراج میکنم ( این معروفترین تئوری درباره ی آرم اپل هست) خب بعد از این ماجراها

اقای جابز رفت شرکتش رو تاسیس کرد و از همون موقه رقابت محصولات مایکروسافت و مک شروع شد

این در حالیه که در زمان استیو جابز درآمد مایکرو سافت در دقیقه 205 دلار إعلام شده بود

بنظرم هم آقای جابز و هم اقای کوک دو مدیر فوق العاده هستن .. خیلیا بعد از مرگ استیو جابز تصور میکردن که شرکت اپل به زودی نابود میشه

اما موفقیت های بیشتری اقای کوک بدست اورد!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا منم دنیاا ارزشی نداره..پولاش وبده به من من میدم به فقیر فقرا!!:D