[مرحله دوم عملی] نمونه اسكيس هاي موضوعی دانشجویان

soh-rab

عضو جدید

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 159024تو این رو 10 دقیقه ای زدی ؟؟؟؟

مشاهده پیوست 159028 این هم کار من که قوانین تایپک نقض نشه
همچین میگی 10 دقیقه انگار چی کار کردم نه راندویی نه فضا کاری. حالا نظر کلیت رو بگو از طرح. واسه شما هم خب یه سری برش کاریه جالبیه
اینم یه کار دیگه با ماژیکIMG_0294.jpg

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید ولی کاش حجماتونو با پلان بذارید یا مثلا بگید ایده تون چی بوده
منم برا اینکه قانون شکنی نشه یکی از کارامو میزارم دوس دارم نظر بدین....من سال بعد کنکور میدم

Photo1317.jpg

soh-rab

عضو جدید
ببخشید ولی کاش حجماتونو با پلان بذارید یا مثلا بگید ایده تون چی بوده
منم برا اینکه قانون شکنی نشه یکی از کارامو میزارم دوس دارم نظر بدین....من سال بعد کنکور میدم

مشاهده پیوست 159032

ممنون ولی خسته نباشی قبلن این رو گذاشته بودی
DSC04052.jpg این هم یه حجم دیگه

من اصلن نمی تون یه اسکیس سریع بزنم
همچین میگی 10 دقیقه انگار چی کار کردم نه راندویی نه فضا کاری. حالا نظر کلیت رو بگو از طرح. واسه شما هم خب یه سری برش کاریه جالبیه
اینم یه کار دیگه با ماژیکمشاهده پیوست 159031

archi_kim

عضو جدید
مرسی که بچه های دیگه هم بالاخره کار گذاشتن090720131065.jpgاینم یه کار اواسطیه دیگه(خخخخ شرمندم ضعیفه :ی ولی گفتم بشه درس عبرت:دی)

archi_kim

عضو جدید

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

JASOOS

عضو جدید
archi_kim عزیز سلا م و سلام به همه و از شما میخوام اجازه بدید و نقد کنم کارتون رو .... خوب اولین کاری که شما باید در ارائه ی کارتون بکنید جلب نظر مخاطب یا مصحح برای عمیق تر دیدن و یا صرف وقت برای دیدن طراحی شماست . طراحی شما در همه شیت ها خوب هست ولی استفاده بیش از اندازه از رنگ های تیره سیاه و خاکستری کار رو کسل کننده میکنه و طراح مایل هست زود تر نگاهش رو از روی شیت بر داره و به عبارت دیگه کار خسته کننده یا غمگین به نظر میادو حتی استفاده از یک تک رنگ آبی برای شیت های حجیم شما میتونه این احساس رو تا حد زیادی کاهش بده و ایجاد تعادل کنه. بعضی از دوستان کارهای زیبای تک رنگ یا ماژیکی خوبی گذاشتن که بیشتر برای معرفی کلیات هست تا جزئیات .در بیان جزئیات باید شیت متعادل تر و جذاب تر باشه تا وقت صرف دیدنش بکنند. البته بگم که اصل طراحی هاتون زیباست و مشخصه بسیار talented هستید.

archi_kim

عضو جدید
archi_kim عزیز سلا م و سلام به همه و از شما میخوام اجازه بدید و نقد کنم کارتون رو .... خوب اولین کاری که شما باید در ارائه ی کارتون بکنید جلب نظر مخاطب یا مصحح برای عمیق تر دیدن و یا صرف وقت برای دیدن طراحی شماست . طراحی شما در همه شیت ها خوب هست ولی استفاده بیش از اندازه از رنگ های تیره سیاه و خاکستری کار رو کسل کننده میکنه و طراح مایل هست زود تر نگاهش رو از روی شیت بر داره و به عبارت دیگه کار خسته کننده یا غمگین به نظر میادو حتی استفاده از یک تک رنگ آبی برای شیت های حجیم شما میتونه این احساس رو تا حد زیادی کاهش بده و ایجاد تعادل کنه. بعضی از دوستان کارهای زیبای تک رنگ یا ماژیکی خوبی گذاشتن که بیشتر برای معرفی کلیات هست تا جزئیات .در بیان جزئیات باید شیت متعادل تر و جذاب تر باشه تا وقت صرف دیدنش بکنند. البته بگم که اصل طراحی هاتون زیباست و مشخصه بسیار talented هستید.
مرسی دوست خوبم که وقت گذاشتی کاملا قبول دارم و این اواخر همه اش سعی بر تک رنگ کار کردن داشتم و اونم ملایم تر، حتما شما هم که این رو گفتید پی گیر میشم که متعادل کار کنم

soh-rab

عضو جدید
مرسی دوست خوبم که وقت گذاشتی کاملا قبول دارم و این اواخر همه اش سعی بر تک رنگ کار کردن داشتم و اونم ملایم تر، حتما شما هم که این رو گفتید پی گیر میشم که متعادل کار کنم

حالا من اسم دوتایی تون رو بدم مدیران 3 روز بن بشید لطفا قانون تایپیک رو رعایت کنید
archi_kim
و
JASOOS

DSC04244.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطف از زدن پست بدون نمایش یکی از کارهاتون جدا خوداری کنید

کسانی که قصد دارند پست بزنند بدون ارسال کارشون باید مطلع باشن که با هماهنگی که با مدیریت صورت گرفته از یک تا 3 روز آی دی شون به حالت تعلیق در میاد :wallbash:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
مشاهده پیوست 159326اکثر این حجم ها از کتاب پیر داوری هست

خیلی خوبه که صادقانه می گید حرفتون رو ولی با راندویی که می کنید زیاد معلوم نمی شه و خوبی کتاب پیرداوری همین هست اگه 200 نفر هم یه کار رو بکشن باز اگه راندو بشن کارها می شن 200 کار متفاوت

DSC04262.jpg یاد نیست این رو قبلن گذاشتم یا نه ولی دوباره می ذارم سمت راست پایین مال کار یکی از بچه های همین سایت بود و سمت چپ بالا از کتاب پیرداوری

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خاستم ی فعالیتی کنم :پی
اگه حالشو داشتین نظر بدین تا اشتباهاتمو بفهمم

خسته نباشی.
1-یه سری گوشه هایی داری ک نمیشه ازشون استفاده کرد اونها رو باید اصلاح کنی...
2- ترسیم پله ات مشکل داره توی پاگردها دقت کنی متوجه میشی.
3-از بالا ک پلان رو نیگاه مکنی هر ضلعش یه حرفی رو میزنه یعنی معلوم تو از چند تا چیز خوشت اومده همه رو خواستی تو یه دونه کارت پیاده کنی...
4- وقتی میگی مسجد و مجموعه اقامتی باید ببینی کدومش باید بارزتر باشه یعنی از لحاظ مساحت باید بزرگتر باشه.... و اینکه وقتی نمازخانه داری باید فضاهایی مثل کفش کن-وضوخانه-فضایی روباز جلوی صحن و.... هم داشته باشی(کارت چون کیفیت پایین گذاشتی من نتونستم ریزفضاهاشو بخونم شاید اینها رو داشته باشی ولی جهت اطلاع هم دارم میگم
5-روی طراحی سرویس ها و تفکیک زنونه مردونه بیشتر فکر کن(مثلا نمی دونم چرا داکت نداره:eek:)

بالا