[مرحله دوم عملی] - اسکیس معماری داخلی

sheelan

عضو جدید
سلام میخواستم بدون درصدای قبولی معماری منظر چقدره؟ البته درصدای تئوریش نه اسکیسش .ممنون

دوستای من با این رتبه ها قبول شدن:
14 با اسکیس 46
100 با اسکیس58
186 با اسکیس 70
150 با اسکیس 76
38 با اسکیس 86

Sombrero

عضو جدید
نمونه اسکیس ندارم چون اصلا برای اسکیس داخلی تمرین نکرده بودم اما با توجه به اینکه یک سال تو محیط دانشگاه بودم و میدونم نظر استادا درباره اسکیس چیه و پارسال 98 درصد اسکیس داخلی زدم فک میکنم بتونم کمکتون کنم و کاراتون رو جهت بدم.
فقط بهتون بگم معماری داخلی رو با دکوراسیون داخلی اشتباه نگیرید!
میشه بگین پارسال ایدتون برا اسکیس چی بود؟من 54%مثه شمام قبلش هیچ تمرینی نداشتم.اما شما چیکار کردین که98زدین شنیدنی و دیدنیه

r.a.m.in

عضو جدید
نه.اتفاقا بنظر من مهمه اسکیس سعی کن حتما کار کنی.حتما.
[جرات خیلی مهمه سعی کن کار کنی

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسایی که می خوان برای داخلی شرکت کنند توجه کنند که معماری داخلی با دکوراسیون داخلی فرق می کنه شما باید به فضا سازی و جزپیات توحه ویژه ای داشته باشید
سعی کنید plan های با مقیاس ۱/۲۵ تا ۱/۵۰ ام تمرین کنید
به اثر مبلمان رو جداره ها تون فکر کنید
به اتصالات....متریال....رنگ
روی ارگونومی مطالعه داشته باشید....ادم رو حتما تو فضاهاتون بینید
همینا ب ذهنم رسید....

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اسکیس معماری داخلی باید. کلاس جداگانه رفت?کلاساش فرق داره با کلاس اسکیس معمولیا،استاد خوب کیه براش لطفا راهنمایی کنید

آنستان

عضو جدید
برای اسکیس معماری داخلی باید. کلاس جداگانه رفت?کلاساش فرق داره با کلاس اسکیس معمولیا،استاد خوب کیه براش لطفا راهنمایی کنید

نه من از مشاور نقطه پرسیدم چون سوال خودمم بود گفتن که 80 -70 درصد تو دوره اسکیس جامع گفته میشه یعنی 80-70 درصد مشترک با معماریه وبرای باقیمونده استاد یه دوره ویژه درست پیوسته با کلاس های جامع اسکیس میزارن ، یعنی وقتی دوره مشترک با معماری ها تموم میشه اون دوره شروع میشه توی کلاس معماری- معماری از دستیارایی استفاده میکنن که معماری داخلی رو حدود 90 زدن و دانشجوی خود نقطه بودن

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
[مرحله دوم عملی] - اسکیس معماری داخلی

نه من از مشاور نقطه پرسیدم چون سوال خودمم بود گفتن که 80 -70 درصد تو دوره اسکیس جامع گفته میشه یعنی 80-70 درصد مشترک با معماریه وبرای باقیمونده استاد یه دوره ویژه درست پیوسته با کلاس های جامع اسکیس میزارن ، یعنی وقتی دوره مشترک با معماری ها تموم میشه اون دوره شروع میشه توی کلاس معماری- معماری از دستیارایی استفاده میکنن که معماری داخلی رو حدود 90 زدن و دانشجوی خود نقطه بودن
ممنون که توضیح دادین،بعد اون دوره جامع رو خود خانم علی محمد زاده اموزش میدن یا میخوان شاگرداشونو بفرستن،جمعیت کلاسا چند نفره?

saminightstar

عضو جدید
ممنون که توضیح دادین،بعد اون دوره جامع رو خود خانم علی محمد زاده اموزش میدن یا میخوان شاگرداشونو بفرستن،جمعیت کلاسا چند نفره?

کلاسا خوشبختانه 20 نفره ست چون ایشون خیلی به این قضیه اهمیت میدن که خودشون با همه کرکسیون بدن. بارها اینو تو مشاوره گفتن. خانم علیمحمدزاده خودشون تدریس می کنن، برخلاف استادای دیگه تدریس رو به اسیست ها نمیدن. اسیست ها فقط کرکسیون انجام میدن . اینو به ما قول دادن و ما هم با توجه به شناختی که نسبت به ایشون پیدا کردیم میدونیم که حتما سر قولشون میمونن.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
برنامه من

1.تمرین خط:روی حداقل 1ساعت

2.ترسیم فنی:پلان و مقطع ک برای تمرین اول باید موضوعات رو دسته بندی کنم،بعد واسه هرکدوم نمونه های خوبو پیدا کنم،و بعد روکشی کنم و نهایتا تغییرات تا ب سبک خودم طراحی کنم و از حالت کپی خارج شه

3.مفاهیم:مطالعه درباره موضوعاتی مث نورپردازی،رنگ،مصالح،اقلیمها.... فعلا فرم فضا نظم رو شروع کردم

برای قسمت 2 و 3 پذیرای پیشنهاداتتون هستم(2:نمونه کارای خوب یا منبعی ک بتونم ازونجا نمونه کار ببینم.کتاب/سایت/مجله.............. 3:معرفی کتاب/مجله/سایت ک بتونم ب این مفاهیم برسم..)

پ.ن:من از امروز شروع کردم.اونم بطور جدی. ب شمام همین پیشنهادو دارم: تمرین! تمرین! تمــــــــــــــــــــرین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

norasteh

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من معماری داخلی خوندم البته دانشگاه هنر و چندین سال پیش! دنبال سوال اسکیس معماری داخلی سال پیش و سال های پیش می گردم، شما می تونین کمکم کنین؟
خیلی خیلی متشکرم:smile:

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاسا خوشبختانه 20 نفره ست چون ایشون خیلی به این قضیه اهمیت میدن که خودشون با همه کرکسیون بدن. بارها اینو تو مشاوره گفتن. خانم علیمحمدزاده خودشون تدریس می کنن، برخلاف استادای دیگه تدریس رو به اسیست ها نمیدن. اسیست ها فقط کرکسیون انجام میدن . اینو به ما قول دادن و ما هم با توجه به شناختی که نسبت به ایشون پیدا کردیم میدونیم که حتما سر قولشون میمونن.

:biggrin:

آخرین ویرایش:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
من معماری داخلی خوندم البته دانشگاه هنر و چندین سال پیش! دنبال سوال اسکیس معماری داخلی سال پیش و سال های پیش می گردم، شما می تونین کمکم کنین؟
خیلی خیلی متشکرم:smile:

موضوع ِ

91 : طراحی کفش فروشی
92 : طراحی داخلی یه نمایشگاه و اتاق بازاریابی برا یه شرکت تولید رنگ ساختمانی پلان- 2مقطع- پرس ناظر
93 : موضوع طراحي اژانس هوابيمايي در يك مخزن اب بتني! ٤ متر در زمين. ابعاد مخزن ١٤ در ١٤. از ديوارا نمي تونيد نور دريافت كنيد. به ورودي توجه شود و بام سبز طراحي شود. در شرق يك خيابان شمالي جنوبي و شرقش هم فضاي سبز بود. plan ١/٥٠ برش از ورودي ١/٥٠ perspective از داخل

zeinab 1

عضو جدید
سلام میشه میلتو بدی کار بفرستم نظر بدی ؟
سلام دوستان.
من معماری داخلی دانشگاه تهران میخونم. پارسال اسکیس داخلی رو درصد بالایی زدم. تدریس نمیکنم اما اگر کار کنید و برام بفرستید میتونم کاراتون رو نقد کنم. امیدوارم همتون موفق باشید.

S.Nazli

عضو جدید
mokhalefe nazaretun hastam

eskise dakheli kheili motefavete
man daneshju dakheli hastam
komaki az dasam bar biad behem begin.dar khedmatam

بالا