مراجع آزمون نظام مهندسی( تاسیسات مکانیکی)

hamid1305

عضو جدید
سلام/شما تا حالا خودت کتاب های به قول خودت مرجع اقای مهندس پیمان ابراهیمی رو خوندی که اینجا دربارش صحبت میکنید؟/جالبه من همه جزوات تو سایت ها رو خریدم و هموشونو خوندم و همه مثل هم هستند و کپی هم و پر از اشکال و وقتی هم اعتراض میکنی بهشون فقط معذرت خواهی میکنن/حتی کتاب اقای مهندس پیمان ابراهیمی جلد اول و داریوش هادی زاده تست های طبقه بندی دارای اشکالات علمی هست که طی تماسی که با مولفان گرفته شده قرار شده اینجانب به همراه تعدادی از دوستان کتاب ها رو ویرایش کنیم

تا اونجاییکه من دیدم کتاب مرجع اقای ابراهیمی ندیدم تو سایتا حالا نمیدونم اقایون مهندسا از کجا اوردن/همش به فکر پول نباشید اقایون مهندسا /جزوه بدون اشکال و جامع تحویل بدین و پولتونو دریافت کنید نکه از رو هم کپی کنید و بدون اینکه نگاهی کنید بزارید در معرض فروش که بنده های خدا یه تست رو اشتباه بزنن یک سوم نمره منفی دریاف میکنن

hamid1305

عضو جدید
جزوه تاسیسات مکانیکی ویژه آزمون شهریور 95
(متفاوت با جزوه قبل،ویرایش شده با آخرین تغییرات آزمون و تایپ شده)

جزوه کامل تاسیسات مکانیکی (برای کسانی که فرصت مطالعه تمام کتاب های تاسیسات مکانیکی را ندارند) مطالب این جزوه برخلاف بقیه جزوه های موجود در اینترنت قدیمی نیست و مطابق با نکات و مطالب آخرین آزمون نظام مهندسی (شهریور 95) ویرایش شده است همچنین جزوه ای تضمینی که در آن قسمتهای مختلف درس همراه با حل تشریحی جدیدترین مثال ها از سوالات آبان 93 و مرداد 94 و بهمن 94 بعد از هر قسمت درس توضیح داده شده است.این جزوه با بقیه جزوه های موجود در اینترنت متفاوت است جزوه حاصل نکات مهم 4 منبع اصلی تاسیسات مکانیکی:کتاب تاسیسات مکانیکی طباطبایی،تاسیسات محمد مقیمان،جلد اول و دوم کتاب پیمان ابراهیمی می باشد (البته منظور از جلد اول ودوم کتب پیمان ابراهیمی دو کتاب نکات مهم و تشریح تاسیسات مکانیکی و سوالات سالهای قبل نیست بلکه دو کتاب مرجع کامل تاسیسات مکانیکی پیمان ابراهیمی جلد اول و دوم می باشد) این 4 کتاب بسیار حجیم اند و کسانی که شاغل اند و زمان کمی دارند فرصت مطالعه این ها را پیدا نمی کنند.این کتاب ها در سال های اخیرا بسیار مورد توجه طراحان آزمون قرار گرفته اند. به همین دلیل به تشریح و توضیح نکات مهم این کتاب ها در این جزوه پرداخته شده است همچنین نکات مهم این 4 کتاب حجیم همراه قسمتهای مهم دیگر تاسیسات مکانیکی همراه با حل مثال برای روشن شدن بهتر درس ارایه شده است.

(در ضمن جزوه تایپ شده است و دارای کیفیت بالایی می باشد).

برای تهیه به سایت زیر مراجعه نمایید:

http://jozvehshop94.sellfile.ir

[h=2][/h]
سلام/شما تا حالا خودت کتاب های به قول خودت مرجع اقای مهندس پیمان ابراهیمی رو خوندی که اینجا دربارش صحبت میکنید؟/جالبه من همه جزوات تو سایت ها رو خریدم و هموشونو خوندم و همه مثل هم هستند و کپی هم و پر از اشکال و وقتی هم اعتراض میکنی بهشون فقط معذرت خواهی میکنن/حتی کتاب اقای مهندس پیمان ابراهیمی جلد اول و داریوش هادی زاده تست های طبقه بندی دارای اشکالات علمی هست که طی تماسی که با مولفان گرفته شده قرار شده اینجانب به همراه تعدادی از دوستان کتاب ها رو ویرایش کنیم

تا اونجاییکه من دیدم کتاب مرجع اقای ابراهیمی ندیدم تو سایتا حالا نمیدونم اقایون مهندسا از کجا اوردن/همش به فکر پول نباشید اقایون مهندسا /جزوه بدون اشکال و جامع تحویل بدین و پولتونو دریافت کنید نکه از رو هم کپی کنید و بدون اینکه نگاهی کنید بزارید در معرض فروش که بنده های خدا یه تست رو اشتباه بزنن یک سوم نمره منفی دریاف میکنن​

مستند

عضو جدید
تورو خدا جوابمو بدید
کسی خبر داره فرق بین پیام نور فراگیر و آزاد الکترونیک چیه؟ کدومشون برای یه فرد کارمند بچه دار بهتره؟
خیلی کارم واجبه

ahmadreza.gh

عضو جدید

تا اونجاییکه من دیدم کتاب مرجع اقای ابراهیمی ندیدم تو سایتا حالا نمیدونم اقایون مهندسا از کجا اوردن/همش به فکر پول نباشید اقایون مهندسا /جزوه بدون اشکال و جامع تحویل بدین و پولتونو دریافت کنید نکه از رو هم کپی کنید و بدون اینکه نگاهی کنید بزارید در معرض فروش که بنده های خدا یه تست رو اشتباه بزنن یک سوم نمره منفی دریاف میکنن​

سلام
شما اگه دلت از جای دیگه پر دلیل نداره کار دیگران و زیر سوال ببری و به دیگران تهمت بزنی.دلیلی برای دروغ دادن ندارم داداش چون به حلال و حرام اعتقاد دارم پولیم که با دروغ باشه مطمینا حرام.ممکن بعضیا اعتقاد نداشته باشن ولی من به این قضیه کاملا معتقدم.بعضیا ممکن یه جزوه رو خودشون بخرن و کپیش و برای فروش تو سایت بزارن ولی من برای نوشتن جزوه م ماه ها زحمت کشیدم از کسی کپی نکرده ام.حل تشریحی سوالات نظام مهندسی هم اکثر سایتها از حل رایگان پوران پژوهش استفاده می کنند و همون و تایپ می کنن و برای فروش تو اینترنت قرار می دن ولی من برای حل تشریحی سوالاها هفته ها وقت می گذارم و تمام تلاشم اینه که جواب سوالا و با مفهوم کامل به مخاطبم برسانم.جزوه من حاصل مطالعات چندین ماهه خودم برای آزمونی که قبول شدم که بعدها ویرایش کردم اکثر کتابها رو هم مطالعه کردم.در ضمن من خودم جز نمره های بالای استان خودمون بودم حتی بهم پیشنهاد تدریس از طرف آموزشگاه ها داده شد.شما هم بهتر کاستی ها و خراب کردن آزمونتون و به جای اینکه گردن بقیه بندازید به دنبال رفعش باشید اگر هم اعتقاد و اعتمادی به خرید جزوه های آماده ندارید می تونید بشینید برای خودتون جزوه بنویسید و اون و مطالعه کنید اینجور دیگه از دیگران هم طلبکار نیستید.

ahmadreza.gh

عضو جدید

تا اونجاییکه من دیدم کتاب مرجع اقای ابراهیمی ندیدم تو سایتا حالا نمیدونم اقایون مهندسا از کجا اوردن/همش به فکر پول نباشید اقایون مهندسا /جزوه بدون اشکال و جامع تحویل بدین و پولتونو دریافت کنید نکه از رو هم کپی کنید و بدون اینکه نگاهی کنید بزارید در معرض فروش که بنده های خدا یه تست رو اشتباه بزنن یک سوم نمره منفی دریاف میکنن

شما بهتر معلوماتتون آپدیت کنید و دقیق تر سرچ کنید اگه هدفتون قبولیه با سرسری خوندن الان دیگه نمی شه تو آزمون نظام قبول شد اینم اون کتابهایی که می گید وجود نداره عکسش و براتون می زارم شاید بهتون کمکی کنه برای آزمون دیگه تا شاید از زمین و زمان طلبکار نباشید داداش.در ضمن عجیب نمی دونید این کتابها چین خیلی معروفن این دو تا کتاب.

f856ea9339f39d7fee86b0c23ee987d1.jpg

130625836929261533.jpg

hamid1305

عضو جدید
شما بهتر معلوماتتون آپدیت کنید و دقیق تر سرچ کنید اگه هدفتون قبولیه با سرسری خوندن الان دیگه نمی شه تو آزمون نظام قبول شد اینم اون کتابهایی که می گید وجود نداره عکسش و براتون می زارم شاید بهتون کمکی کنه برای آزمون دیگه تا شاید از زمین و زمان طلبکار نباشید داداش.در ضمن عجیب نمی دونید این کتابها چین خیلی معروفن این دو تا کتاب.

مشاهده پیوست 260069

مشاهده پیوست 260070
اقای عزیز منم جزو رتبه اولی های نظام مهندسی استانم بودم سال 93/بعدشم این کتابایی که الان گزاشتی همشو خوندم و جدیدترشم اومده مربوط به اقای هادی زاده هست نه اقای پیمان ابراهیمی که شما نوشتی جزوتون از روی کتاب اقای ابراهیمی نوشتید منم گفتم اقای ایراهیمی کتاب مرجع محاسبات نداره نه اقای داریوش هادی زاده شما اول خودت متن خودتو بخون بعد توهین کنید بعدشم اگه مایلین به اقای ابراهیمی تماس بگیرید تا اشکالا تو بهتون بگن/مایلم بودی میتونم شماره اقای هادی زاده رو هم بهت بدم/همیشه اول چشماتونو بازکنید ببینید چی مینویسید بعد به بقیه تهمت بزنید

ahmadreza.gh

عضو جدید
اقای عزیز منم جزو رتبه اولی های نظام مهندسی استانم بودم سال 93/بعدشم این کتابایی که الان گزاشتی همشو خوندم و جدیدترشم اومده مربوط به اقای هادی زاده هست نه اقای پیمان ابراهیمی که شما نوشتی جزوتون از روی کتاب اقای ابراهیمی نوشتید منم گفتم اقای ایراهیمی کتاب مرجع محاسبات نداره نه اقای داریوش هادی زاده شما اول خودت متن خودتو بخون بعد توهین کنید بعدشم اگه مایلین به اقای ابراهیمی تماس بگیرید تا اشکالا تو بهتون بگن/مایلم بودی میتونم شماره اقای هادی زاده رو هم بهت بدم/همیشه اول چشماتونو بازکنید ببینید چی مینویسید بعد به بقیه تهمت بزنید

من جزوه م و از روی کتاب کسی ننوشتم تهمت نزنید که بعدا باید در پیشگاه خدا جوابگو باشید.شما هم بهتر به جای اینکه احساس علامه دهر بودن و فیلسوف بودن به دیگران تهمت نزنید در کار دیگران دخالت نکنید شما اگر سال 93 با همون آزمون آبکیا قبول شدید و رتبه برتر بودید من آزمون مرداد 94 یکی از سخت ترین آزمونها نمره برتر بودم از طرفی اگه جزوه من و دیدید که اینقد مطمین صحبت می کنید من جزوه م و حدود یه سالی می شه گذاشتم پس این کارتون دزدی یا فضولی در کار دیگران هست (البته من تهمت نمی زنم می گم خدای نکرده اگر این کار و کردید) اگر هم که فک می کنید و حدس می زنید که بازم این کارتان تهمت زدن و متهم کردن دیگران به موضوعی که اصلا به شما ربطی ندارد که در هر دو حالت من با کمال افتخار و اعتماد به نفس می گم جزوه م دست نوشت و خودم و از جایی کپی نکردم در ضمن در هر کتاب و جزوه ای می توان از مراجع و منابعی استفاده کرد اگر این کار از نظر شما عیب می تونید یه کتاب جدید بنویسید که عاری از غلط باشه و همه به کتاب شما ارجاع بدن :d در هر حال متاسفانه دلیل عقب ماندن جامعه مهندسی در ایران بخاطر وجود افرادی مانند شماست که نمی توانند پیشرفت و کار بقیه رو ببینن و فک می کند که اگر چیزی بلدن ته دنیاس دیگه و کسی برتر و بالاترشون نیست و متاسفانه با زیر سوال بردن دیگران می خوان بگن ما هم کسی هستیم کم از پزشکا یاد بگیریم

hamid1305

عضو جدید
جزوه تاسیسات مکانیکی ویژه آزمون شهریور 95
(متفاوت با جزوه قبل،ویرایش شده با آخرین تغییرات آزمون و تایپ شده)

جزوه کامل تاسیسات مکانیکی (برای کسانی که فرصت مطالعه تمام کتاب های تاسیسات مکانیکی را ندارند) مطالب این جزوه برخلاف بقیه جزوه های موجود در اینترنت قدیمی نیست و مطابق با نکات و مطالب آخرین آزمون نظام مهندسی (شهریور 95) ویرایش شده است همچنین جزوه ای تضمینی که در آن قسمتهای مختلف درس همراه با حل تشریحی جدیدترین مثال ها از سوالات آبان 93 و مرداد 94 و بهمن 94 بعد از هر قسمت درس توضیح داده شده است.این جزوه با بقیه جزوه های موجود در اینترنت متفاوت است جزوه حاصل نکات مهم 4 منبع اصلی تاسیسات مکانیکی:کتاب تاسیسات مکانیکی طباطبایی،تاسیسات محمد مقیمان،جلد اول و دوم کتاب پیمان ابراهیمی می باشد (البته منظور از جلد اول ودوم کتب پیمان ابراهیمی دو کتاب نکات مهم و تشریح تاسیسات مکانیکی و سوالات سالهای قبل نیست بلکه دو کتاب مرجع کامل تاسیسات مکانیکی پیمان ابراهیمی جلد اول و دوم می باشد) این 4 کتاب بسیار حجیم اند و کسانی که شاغل اند و زمان کمی دارند فرصت مطالعه این ها را پیدا نمی کنند.این کتاب ها در سال های اخیرا بسیار مورد توجه طراحان آزمون قرار گرفته اند. به همین دلیل به تشریح و توضیح نکات مهم این کتاب ها در این جزوه پرداخته شده است همچنین نکات مهم این 4 کتاب حجیم همراه قسمتهای مهم دیگر تاسیسات مکانیکی همراه با حل مثال برای روشن شدن بهتر درس ارایه شده است.

چرا عصبانی میشی و توهین میکنی دوست عزیز/ من نیازی نمیبینم خودمو اثبات کنم و علامه دهر هم نیستم/مهندس که نباید عصبانی بشه و از کوره در بره/ فقط تو متن بالا که متعلق به شماس گفتم که اقای مهندس پیمان ابراهیمی کتاب مرجع محاسبات تاسیسات مکانیکی ندارن همین /اینکه عصبانی شدن نداره

hamidgni

عضو جدید
سلام مهندسان گرامی

جزوه امادگی ازمون بهمن 95 دارم به همراه پاسخ تشریحی 9 دوره قبل

پیام بدین

آخرین ویرایش:

hamidgni

عضو جدید
سلام مهندسان گرامی

جزوه امادگی ازمون اسفند95 دارم به همراه پاسخ تشریحی 9 دوره قبل

پیام بدین

خودم شهریور 95 قبول شدم

usermop

عضو جدید
با سلام خدمت شما مهندسان عزیز

پاسخنامه تشریحی تاسیسات مکانیکی شهریور 95 و بهمن 94 و مرداد 94 و آبان 93 و خرداد 93 آماده و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

*** با توجه به افزایش حد نصاب قبولی و افزایش سختی سوالات و استفاده از چندین بخش یک مبحث جهت طرح یک سوال و عدم کفایت سوالات غیر محاسباتی جهت قبولی داوطلبان عزیز لازم است نسبت به حل آزمونهای سالهای گذشته بخصوص سوالات محاسباتی که اکثر هم خارج از مباحث مقررات ملی ساختمان هست اقدام نمایند که در این راستا پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی آبان و خرداد 93 و مرداد 94 و بهمن 94 را با ویژگی های زیر برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا در موفقیت شما عزیزان نقشی ایفا کرده باشیم.

*** این پاسخنامه ها به روش درس محور و توضیح جامع جزئیات برای شما عزیزان تهیه شده است تا با توجه به جوابهای ارائه شده در این پاسخنامه نسبت به پاسخگویی سوالات مشابه دیگر قادر باشید .

با پاسخهای کاملا تشریحی و توضیحات مفصل در مورد هر سوال در آدرس زیر
kara.sellfile.ir

با آرزوی موفقیت برای شما مهندس عزیز