مدیر ارشد اچ‌تی‌سی: آی‌فون به صورت وحشتناکی خسته کننده است!

wwwparvane

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]مدیر ارشد اچ‌تی‌سی: آی‌فون به صورت وحشتناکی خسته کننده است![/h]
همین دو روز پیش بود که خبری مبنی بر موفقیت‌های اپل در فروش و سود را منتشر کردیم، جایی که این کمپانی آمریکایی توانست رقم خیره کننده 74 میلیارد دلار فروش و 18 میلیارد دلار سود را نصیب خود و سهام دارانش کند.

حال جف گوردون، یکی از مدیران ارشد اچ‌تی‌سی این موفقیت را در توئیتر خودش به اپل تبریک گفته اما در همین حال، از واژه “terribly boring” به معنای فوق العاده خسته‌کننده برای آی‌فون استفاده کرده است.

بر طبق گفته گوردون، محصول اپل یک دستگاه خسته کننده و در عین حال ساده در انتخاب است. او ادامه می‌دهد: من یک گوشی خاص‌تر، شخصی‌تر و مجذوب کننده‌تر برای خارج کردن از جیب خودم می‌خواهم؛ تعاریفی که درست با یک دستگاه اچ‌تی‌سی وان M8 سازگار است!

ماه پیش جف گوردون درباره سیاست‌های کاری اچ‌تی‌سی در سال 2015 گفته بود که شاهد یکی از برترین مقاطع تاریخی این کمپانی خواهیم بود که سرشار از سورپرایزهای گوناگون است.

البته ما هم بی‌صبرانه منتظر این سورپرایزها هستیم اما شاید پرچمدار جدید این کمپانی یعنی وان M9 را نتوان منظور وی دانست؛ چرا که با عکس‌ها و مشخصات درز شده از آن، تفاوت چندان فاحشی با نسخه قبلی در طراحی ندارد و باید انتظار محصولات جدیدتر و خاص‌تری را کشید.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
این مدیر اچ تی سی خیلی ناشیانه راجع به اپل اظهار نظر کرده. آمار فروش آیفون چند روز پیش منتشر شد و رکورد فروش بالایی زد.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
اچ تی سی چیه که دیگه بخواد نظر در مورد آیفونم بده :D

mohammadreza1001

کاربر فعال
اگه دوربین M8 ضعیف نبود واقعا عالی میشد. البته این مشکل تو M9 برطرف شده. یه ایراد کوچولو هم داره که بدنه آلومینیمش بعضی وقتا از تو دست سر میخوره! بعضی وقتا هم داغ میکنه. البته دوربین گوشی کلا واسه من مهم نیست.
اینا تنها ایراداتی بود که بعد از شش ماه کار کردن با این گوشی تونستم ازش بگیرم!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اگه دوربین M8 ضعیف نبود واقعا عالی میشد. البته این مشکل تو M9 برطرف شده. یه ایراد کوچولو هم داره که بدنه آلومینیمش بعضی وقتا از تو دست سر میخوره! بعضی وقتا هم داغ میکنه. البته دوربین گوشی کلا واسه من مهم نیست.
اینا تنها ایراداتی بود که بعد از شش ماه کار کردن با این گوشی تونستم ازش بگیرم!
بیشتر مردم از قاب محافظ استفاده می کنن که مشکل سر خوردن رو حل می کنه. اما یه بدی هم دارن، گوشی بیشتر داغ می کنه.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
htc در طول عمرش یه ترانزیستور نساخته!!! چه شاخ شده :)
حالا سامی و آیفون حتی هوآوی هم دیگه خودشون دارن قطعاتشون رو میزنن!!!