مدیرهرانجمن کوتاهی نکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

دخت ترکمن

عضو جدید
سلام به مدیرای عزیز
من هرجامیگردم این مشکل هست.مدیرای هرانجمن بایددقتشوبکنه.هرتاپیکی که زده میشه اغلبشون پرازاسپمهای بی مورده.یکی یک عکس میزاره تاچندصفحه فقط بحثای بیموردبرای اون عکس هست.آخرش یک اسپم بازاری راه میوفته.ممنون میشم اگه توصیه هایی بشه;)

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به عنوان یه کاربر جا داره از شما تشکر کنم ،
یه عکس می ذارن ،99 درصد پست های بعدیش می شه تشکر ، حالا اگه خدایی ناکرده عکسه یا مطلبه در مورد دختر یا پسر باشه که دیگه هیچی ، کل کل های بی مورد شروع میشه حالا چه شوخی و چه جدی ...
در مورد موضوع اصلی کم بحث میشه ...
من یه پیشنهاد دارم برای مدیران عزیز ، پلاگینی هست که با نصب اون پست اول همیشه به عنوان تیتر مطالب باقی می مونه و با گذشت چند صفحه از روی موضوع اصلی ، اولین پست در هر صفحه ، همان پست اولی هستش ، ( نمی دونم تا چه حدی تونستم منظورم رو برسونم)
این باعث میشه که مطالب دسته بندی بشه و موضوع اصلی گم نشه ...
ممنون می شم اگه به این مورد رسیدگی کنید ، چنانچه نیاز بود برای توضیحات بیشتر ، در خدمت ام...

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
با سلام
اولا" باید یه نگاهی به سیاست سایت بکنیم.سیاست سایت براین هست که پست های مفید و جالب باشه یا هر پستی برای بالا بردن ترافیک سایت حتی اسپم و بی ربط به تاپیک هم مورد تایید است.
اگر مورد اول هست میشه تاپیک های عکس رو قفل زد که دیگه کسی اسپم نکنه و هر کسی بتونه از اون تاپیک تشکر کنه.خیلی راحت.
توصیه هم شده فایده نداره.

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
اولا" باید یه نگاهی به سیاست سایت بکنیم.سیاست سایت براین هست که پست های مفید و جالب باشه یا هر پستی برای بالا بردن ترافیک سایت حتی اسپم و بی ربط به تاپیک هم مورد تایید است.
اگر مورد اول هست میشه تاپیک های عکس رو قفل زد که دیگه کسی اسپم نکنه و هر کسی بتونه از اون تاپیک تشکر کنه.خیلی راحت.
سلام ...
دوست عزیز با حساب حرف شما سیاست سایت اسپم افزایی است نه مهندسی ،
مورد بعدی هم که عرض کردید غیر ممکن است برای کاربران عادی!
یعنی چه تاپیک قفل شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این کار رو باید مدیران انجام بدن، نه کاربران عادی!
برای توجیه اسپم ها چرا سیاست سایت را زیر سوال می برید؟

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
سلام ...
اینو از مدیران سوال کنید نه من;) هدف تالار زنگ تفریح چیست؟ چیزی به جز عادت دادن اعضا به اسپم
امکانش بسیار هم ممکن است.حتما" اطلاع ندارید که این رو میگید.
یعنی شما میگید 1 سایت با این همه دم و دستگاه و مدیر نمیتونه جلوی اسپم رو بگیره؟؟ واقعا" نمیتونه؟؟
چه سایت و مدیران ضعیفی هستند اگر نتوانند جلوی اسپم را بگیرند

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
و باز هم همان جمله معروف::D

کم کم عادت میکنی دوست عزیز!!;)
آفرین بر تو ;)
هر تازه وارد که میاد یه فکر دیگه میکنه و در صدد درست کردن است ولی اینو باید از کاربران قدیمی پرسید 6979 پست درود با 4564 امتیاز:cool:

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینو از مدیران سوال کنید نه من;) هدف تالار زنگ تفریح چیست؟ چیزی به جز عادت دادن اعضا به اسپم
یعنی شما میگید 1 سایت با این همه دم و دستگاه و مدیر نمیتونه جلوی اسپم رو بگیره؟؟ واقعا" نمیتونه؟؟
جناب سی پیو عزیز ، اینجابحث جدی داریم ، زنگ تفریح نیست ، پس لطفا احترام بگذارید ، آخه برادر من اینجا جای اسپم افزایی است عزیز من؟؟؟
1 سوال :cool:
با 6000 و 4000 چرا مدیر نیستی یا عنوانت آبی نیست:surprised::eek:
شما مثل اینکه به جز زنگ تفریح به جای دیگری سر نمی زنید ، تا اسپم رو در همه جا ببینید و مثل اینکه این عادتی برای شما هم شده چون به این تاپیک که رابط بین مدیران و کاربران است هم رحم نمی کنید،
شما از سیاست سایت صحبت کردید وگرنه صحبت ما با همان مدیران بود...
در ضمن اولا که می گید ، یه دوما هم در ادامش وجود دارد...
آفرین بر تو ;)
هر تازه وارد که میاد یه فکر دیگه میکنه و در صدد درست کردن است ولی اینو باید از کاربران قدیمی پرسید 6979 پست درود با 4564 امتیاز:cool:

خوبه یک نگاهی به تاریخ عضویتت بکنی مهندس گرام، بعد در مورد تازه وارد و قدیمی ها صحبت کنید ...
نمی دونم شاید کاربری nام شما باشد این...

آخرین ویرایش:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین بر تو ;)

بنظر من این سایت مکان اسپم نشده که بخوایم بحثی بکنیم روش.

اسپم فقط توو تالار زنگ تفریح و تالار عکس هست که بیشتر جنبه تفریحی دارن.

توو تالار های تخصصی من خودم به شخصه اسپم ندیدم!!

در ضمن من از بچه های نیمه قدیمی محسوب میشم نه قدیمی.;)

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب سی پیو عزیز ، اولا اینجا که داریم بحث می کنیم ، زنگ تفریح نیست ، پس لطفا احترام بگذارید ، آخه برادر من اینجا جای اسپم افزایی است عزیز من؟؟؟

شما مثل اینکه به جز زنگ تفریح به جای دیگری سر نمی زنید ، تا اسپم رو در همه جا ببینید و مثل اینکه این عادتی برای شما هم شده چون به این تاپیک که رابط بین مدیران و کاربران است هم رحم نمی کنید،

خوبه یک نگاهی به تاریخ عضویتت بکنی مهندس گرام، بعد در مورد تازه وارد و قدیمی ها صحبت کنید ...
زدی به هدف............خیلی باهات موافقم...............

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
بنظر من این سایت مکان اسپم نشده که بخوایم بحثی بکنیم روش.

اسپم فقط توو تالار زنگ تفریح و تالار عکس هست که بیشتر جنبه تفریحی دارن.

توو تالار های تخصصی من خودم به شخصه اسپم ندیدم!!

در ضمن من از بچه های نیمه قدیمی محسوب میشم نه قدیمی.;)
اعتراض استارتر هم به تالار عکس هست که چرا توش اسپم میشه:) پس توی تالار عکس اسپم آزاده و اعتراض استارتر وارد نیست و سیاست سایت بر اسپم افزایی در این دو تالار هست.;)درود بر نیمه قدیمی

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض استارتر هم به تالار عکس هست که چرا توش اسپم میشه:) پس توی تالار عکس اسپم آزاده و اعتراض استارتر وارد نیست و سیاست سایت بر اسپم افزایی در این دو تالار هست.;)درود بر نیمه قدیمی

همونجا هم تا من دیدم اسپم ها حذف میشه..تاپیکای قدیمی قفل میشه..تاپیکای مشابه ادغام میشه.

حالا بحث روی یه عکس مشکل جدی ای نیست که یه تاپیک بزنن واسه اعتراض!!;)

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
جناب سی پیو عزیز ، اولا اینجا که داریم بحث می کنیم ، زنگ تفریح نیست ، پس لطفا احترام بگذارید ، آخه برادر من اینجا جای اسپم افزایی است عزیز من؟؟؟

زدی به هدف............خیلی باهات موافقم...............
این رو از مدیران بپرسید;)
به همه جا سر زدم در اکثر جاها اسپم در حال افزایش است.
سیاست سایت رو همان مدیرانی که دارید باهاشون حرف میزنید میسازند
بعد از اولا" هم دوما" نمی یاد. ثانیا" میاد. حتما" میدونید چرا ;)

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
اینو از مدیران سوال کنید نه من
;)
هدف تالار زنگ تفریح چیست؟ چیزی به جز عادت دادن اعضا به اسپم

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
همونجا هم تا من دیدم اسپم ها حذف میشه..تاپیکای قدیمی قفل میشه..تاپیکای مشابه ادغام میشه.

حالا بحث روی یه عکس مشکل جدی ای نیست که یه تاپیک بزنن واسه اعتراض!!;)
وقتی تالار تفریح کاربران رو عادت بده به اسپم کشیده میشه به تالار عکس و تالارهای دیگه.

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به مدیرای عزیز
من هرجامیگردم این مشکل هست.مدیرای هرانجمن بایددقتشوبکنه.هرتاپیکی که زده میشه اغلبشون پرازاسپمهای بی مورده.یکی یک عکس میزاره تاچندصفحه فقط بحثای بیموردبرای اون عکس هست.آخرش یک اسپم بازاری راه میوفته.ممنون میشم اگه توصیه هایی بشه;)
سلام
دوست عزیز از اونجایی که صحبت ها به تالار عکس هم مربوط میشه من هم پاسخ میدم
در تالار عکس هم مثل بقیه تالار های سایت اسپم ممنوعه.اما چون یک تالار تخصصی نیست و جنبه عمومی داره طبیعتا سختگیری ها کمتر از تالارهای تخصصی هست..
اما این طور هم نیست که نسبت به اسپم بی اهمیت باشیم و مشکلی باهاش نداشته باشیم
بارها به کاربران تذکر داده شده....چه به صورت خصوصی و چه در تاپیک ها خواستیم که اسپم نکنند و در صورت بی توجهی اخطار دریافت کردند
پست های اسپم هم به خصوص در تاپیک های مهمتر پاک میشن

اما؛به نظر شما این فقط به ما برمی گرده و خود کاربران نباید رعایت کنن؟

به عنوان یه کاربر جا داره از شما تشکر کنم ،
یه عکس می ذارن ،99 درصد پست های بعدیش می شه تشکر ، حالا اگه خدایی ناکرده عکسه یا مطلبه در مورد دختر یا پسر باشه که دیگه هیچی ، کل کل های بی مورد شروع میشه حالا چه شوخی و چه جدی ...
در مورد موضوع اصلی کم بحث میشه ...
من یه پیشنهاد دارم برای مدیران عزیز ، پلاگینی هست که با نصب اون پست اول همیشه به عنوان تیتر مطالب باقی می مونه و با گذشت چند صفحه از روی موضوع اصلی ، اولین پست در هر صفحه ، همان پست اولی هستش ، ( نمی دونم تا چه حدی تونستم منظورم رو برسونم)
این باعث میشه که مطالب دسته بندی بشه و موضوع اصلی گم نشه ...
ممنون می شم اگه به این مورد رسیدگی کنید ، چنانچه نیاز بود برای توضیحات بیشتر ، در خدمت ام...
پیشنهاد خوبیه ولی در مورد اکثر تاپیک های تالار عکس غیرعملی هست چون دوستانی که برای نظر دادن میان به پست اول توجه می کنن و مابقی که اسپم می کنن کاری به تکرار شدن پست اول نخواهند داشت
با سلام
من هم به شما توصیه می کنم فارغ از سیاسـت سایت به پست های خودتون بیشتر توجه کنید!!
مدیران هر قدر هم که جلوی نقض قوانین رو بگیرن باز هم خود کاربران عامل مهم تری هستن

در تالار عکس هم اسپم ممنوعه.اینو شما که تجربه ش رو دارید بهتر می دونید!!

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
سلام
دوست عزیز از اونجایی که صحبت ها به تالار عکس هم مربوط میشه من هم پاسخ میدم
در تالار عکس هم مثل بقیه تالار های سایت اسپم ممنوعه.اما چون یک تالار تخصصی نیست و جنبه عمومی داره طبیعتا سختگیری ها کمتر از تالارهای تخصصی هست..
اما این طور هم نیست که نسبت به اسپم بی اهمیت باشیم و مشکلی باهاش نداشته باشیم
بارها به کاربران تذکر داده شده....چه به صورت خصوصی و چه در تاپیک ها خواستیم که اسپم نکنند و در صورت بی توجهی اخطار دریافت کردند
پست های اسپم هم به خصوص در تاپیک های مهمتر پاک میشن

اما؛به نظر شما این فقط به ما برمی گرده و خود کاربران نباید رعایت کنن؟

پیشنهاد خوبیه ولی در مورد اکثر تاپیک های تالار عکس غیرعملی هست چون دوستانی که برای نظر دادن میان به پست اول توجه می کنن و مابقی که اسپم می کنن کاری به تکرار شدن پست اول نخواهند داشت

من هم به شما توصیه می کنم فارغ از سیاسـت سایت به پست های خودتون بیشتر توجه کنید!!
مدیران هر قدر هم که جلوی نقض قوانین رو بگیرن باز هم خود کاربران عامل مهم تری هستن

در تالار عکس هم اسپم ممنوعه.اینو شما که تجربه ش رو دارید بهتر می دونید!!
خیلی را حت میشه در همه ی تالار ها با امکاناتی که مدیران در اختیار دارن میشه جلوی این اسپم ها را گرفت.منظور منو که میدونید.

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من با حرفات در مورد سیاست سایت در مورد اسپم کاملا" موافقم
یکی از دلایل بالا بردن رنکینگ سایت و همچنین بالا بودن یه سایت در جستجوها همین اسپم هستش
چون باعث میشه که کلمات زیادی رو سرور باشه و موقع سرچ کردن توسط موتورهای جستجو گر سایت همیشه در صفحات اول قرار بگیره و ترافیک سایت بالا بره
سلام ...
دوست عزیز بهتره بری و از مدیران رده بالای سایت بپرسی تا جوابتو بدن البته اگه چواب بدن

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز بهتره بری و از مدیران رده بالای سایت بپرسی تا جوابتو بدن البته اگه چواب بدن

در چه مورد از مدیران بالاتر بپرسم ؟؟؟
نمی شه که در هر حال جواب مدیران رو در پروف آنها ازشان بخواهیم که ، باید عمومی باشه تا همه بخوانند،گرامی...
در ضمن من سوالی نپرسیدم که بخوام از مدیران جوابشو بگیرم،
یعنی چه تاپیک قفل شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
اگر منظورتان این است که تعجبم من باب افاضات جناب سی پیو بود !!!
اما سوالی که از مدیران دارم این است که دیدگاه آنان نسبت به پست اسپم چیست ؟؟؟؟شاید تعریف آنها با تعریف ما متفاوت است که خیلی از تاپیک ها به اسپم کشیده شده اند ، این در خیلی تاپیک ها عادی شده ...

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی شه که در هر حال جواب مدیران رو در پروف آنها ازشان بخواهیم که ، باید عمومی باشه تا همه بخوانند،گرامی...

اما سوالی که از مدیران دارم این است که دیدگاه آنان نسبت به پست اسپم چیست ؟؟؟؟شاید تعریف آنها با تعریف ما متفاوت است که خیلی از تاپیک ها به اسپم کشیده شده اند ، این در خیلی تاپیک ها عادی شده ...
دوست عزیز منظورم من در خصوص سیاست سایت در خصوص اسپم بود که خواست خود مدیران هستش که تو تالار زنگ تفریح اسپم باشه
تو یه تاپیک در بخش تالار گفتگوی آزاد همچین مسله ای مطرح شد که یکی از مدیران گفت که اسپم تو بخش زنگ تفریح به موتور های جستجوگر جهت پیدا کردن سایت و بالا بردن گستره کلمات کلیدی کمک میکنه
نه من با این مورد که تالارهای عکس تک پستی باشن و توسط مدیران قفل بشن مخالفم
و همچنین با علنی شدن مشکلات مخالفتی ندارم چون باید جواب داده بشه;)

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مدیرا بخوان جلوی اسپم رو بگیرن یا حذف کنن............ممکنه دلخوری پیش بیاد و کلی از کاربراشو از دست بده باشگاه
زیاد هم نمیشه سخت گیری کرد!..........من با سیاست برخی از مدیران موافقم........
به نظرم باید کنار بیاین..

دخت ترکمن

عضو جدید
ممنون ازشما.چندانم تازه واردنیستم.قبلاهم بودم.وداشتن تحربه وتعدادپستافرق داره.این مشکل میتونه حل بشه ونیازبه عادت کردن ندراه;)

دخت ترکمن

عضو جدید
اگه مدیرا بخوان جلوی اسپم رو بگیرن یا حذف کنن............ممکنه دلخوری پیش بیاد و کلی از کاربراشو از دست بده باشگاه
زیاد هم نمیشه سخت گیری کرد!..........من با سیاست برخی از مدیران موافقم........
به نظرم باید کنار بیاین..

مطمئنادلخوری پیش میاد.اماکاربرابایدعادت کنن که ارتقاتعدادپست باید بیشترباپست مفیدباشه نه اسپم.
ممنون

FIFA20

اخراجی موقت
من با حرفات در مورد سیاست سایت در مورد اسپم کاملا" موافقم
یکی از دلایل بالا بردن رنکینگ سایت و همچنین بالا بودن یه سایت در جستجوها همین اسپم هستش
چون باعث میشه که کلمات زیادی رو سرور باشه و موقع سرچ کردن توسط موتورهای جستجو گر سایت همیشه در صفحات اول قرار بگیره و ترافیک سایت بالا بره

بایداسپماپاک بشه.وهزارویک راه حل دیگه.که انجامش دست مدیرانو میبوسه
;):)..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا