مدرک ببین المللی نداره؟؟

آشیانه

عضو جدید
به نام خدا
سلام
کیا علمی کاربردی میخونن؟اونم از نوع پودمانی
نظرتون راجع به این چیه
میگن علمی کاربردی اعتبار بین المللی نداره ،راسته؟

roze888

عضو جدید
سلام به شما دوست عزيز
من علمي كاربردي مي خونم اونم از نوع پودمانش نه اينحرف درست نيس و ارزش هم داره :surprised:

computer127

عضو جدید
سلام . دوست عزیر تنها اشکال پودمانی میدونی چیه؟؟؟؟؟؟
اینه که بعد از تموم کردن کاردانی ، برای شرکت در کنکور کارشناسی ، فقط میتونی در کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور شرکت کنی.. دولتی نمیشه.:(

raminbabak

اخراجی موقت
سلام . دوست عزیر تنها اشکال پودمانی میدونی چیه؟؟؟؟؟؟
اینه که بعد از تموم کردن کاردانی ، برای شرکت در کنکور کارشناسی ، فقط میتونی در کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور شرکت کنی.. دولتی نمیشه.:(
نه عزیز می تونه شرکت کنه ...

NargessArch

عضو جدید
عزیزم من شرکت کردم و رتبه ام هم در معماری شد 924...در ضمن مدرکش از دانشگاه آزاد معتبر تره..

mokhtarim

عضو جدید
salam,man ham karshenasi elmi karbordi boodam migan kharej az keshvar madrakesho vase edame tahsil gabool nadaran ama fekr nakonam dorost bashe chon betore koli vaziyate daneshgahaye ma che azad che dolate che elmi karbordi,geyre entefai ,...hamegi garash mishe pas kolan omid var nabashid berid untaraf abha va poshte miz beshinid

roze888

عضو جدید
والا حق که خوب با شماس لااقل من اینجور فکر میکنم دانشگاه های ما بر عکسن!!!!!!!!!!!
ولی یادمه سال پیش یه لیست از دانشگاه های معتبر دیدم یکی از دانشگاه ها علمی کاربردی بود یکی از دوستان برام ایمیل کرده بود

sara _na

عضو جدید
سلام منم دارم میخونم فقط یه ایراد داره
اونم اینه که استاداش هیچی نمیدونن و از نظر اطلاعاتی خیلی در سطح پایینی هستن
و میونه ای با تدریس ندارن

Elham 6661

عضو جدید
به اطلاع دانشجویان محترم برسونم که مدرک فارغ التحصیلان علمی کاربردی رو وزارت علوم و تحقیقات میده و هیچ اسمی از شهری که در اون دانشگاه رفتید برده نمیشه حالا شما توی کشور خودتون از مدرکتون استفاده کنید نمیخواد برید اونور آب

little galaxy

عضو جدید
سلام به همه بچه های پودی!!
من کاردانی ساپکو میخونم خداییشم خیلی راضیم هم از محیط و فضای دانشگاه هم از استادامون
(البته لازم به ذکر است مرکز علمی کاربردی ساپکو از سال 86 هر سال واحد نمونه علمی کاربردی شده)
تا اونجاییم که من میدونم مدرک علمی کاربردی تو ایران که معتبره و قابلیت ادامه تحصیل تو همه دانشگاهها هم هست
خارج از کشور نمیدونم ایشالا که به درد بخور باشه چون من تو فکر رفتنم
(فرار مغزها):biggrin:

jhangard

کاربر بیش فعال
تمامی مدارک زیر نظر وزارت علوم برای ادامه تحصیل در خارج معتبرند( من جمله علم کاربردی و پیام نور)

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين وظيفه دانشجو هست كه استادروبه چالش بكشونه وگرنه استادبدش نميادبياديه چيزي سرهم كنه وبره دنبال كارش