مدار

mohammadi9

عضو جدید
سلام دوستان

من یک ماشین دارم از این کنترلی ها :D بعد یکی از مقاومتاش گم شده الان میخوام تشخیص بدم

که اون مقاوت چند اهمه و چی بوده چی کار کنم ؟؟؟؟ مسلما تحلیل مدار و این حرفا میخواد کسی

بلده ؟ کی میتونه کمکم کنه ؟؟؟

eliyaelectronic

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه به خوایم با دید ساده به این موضوع نگاه کنیم تا مسئله راحت حل بشه.چون ماشین های کنترلی (خیلی ها) پیشرفته نیستن و مدار مصرف زیادی نداره.باید مقاومت با ظرفیت پایین داشته باشه
فکر کنم مقاومت 270اهم یا 330اهم مناسب باشه

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
گاهی اوقات هم از رو ظاهر مدار میشه تشخیص داد. مثلاً مدارهای موازی یا ... که مقاومت های یکسان ممکنه داشته باشن.

sadena.1989

عضو جدید
خب یکی از راهاش اینه که روی برد رو نگاه کنی ببینی روش چی نوشته....معمولا روی برد مقدار المان رو می نویسن.....دقیقا زیر همون المان یا نزدیکش....

naimi ali

عضو جدید
سلام...من رشته ی تحصیلیم کامپیوتر -نرم افزار هستش ... من ترم دیگه ترم آخر هستم .... در نظر دارم که روبات آتش نشان درست کنم ... کسی می توونه به من کمک کنه که یه مدار از جایی گیر بیارم .... آخه قدرت طراحی ندارم اما قدرت اجرا دارم....ممنون می شم از کمکتون....

مهیار.شریف

عضو جدید
به سایت نادکو مراجعه کن .....میتونی به یکی از انجمن رباتیک هاهم مراجعه کنی...من خودم مقام دوم رو توی نادکاپ شریف امسال باربات اتشنشان اوردم...اگه کمک خواستی میتونم کمکت کنم.:D