محفلي براي آثار موسیقی شخصي شما

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام دوستان عزيز هنرمند:gol:

ميخواهيم اينجا دور هم جمع شويم و هر كس هر آثار شخصي در زمينه خواندن دكلمه و يا آواز و يا تك نوازي و غيره..... كه دارد با هم شنوايش باشيم.... :gol:

براي شروع از خودم شروع ميكنم ... و با اجازه همگي يك دكلمه با صداي خودم براتون ميگذارم ...:sweatdrop:

اين دكلمه به نام خوب من است كه از طريق لينك زير دانلود ميشود:

:gol:دانلود خوب من:gol:

delshode

عضو جدید
با سلام خدمت شما
بنده هم يك تكنوازي تار دارم كه البته بيان اين مطلب در بين شما عزيزان بي ادبي هستش چون شما همگي از بزرگان هنر هستيد . به قول حضرت حافظ:
اگر چه عرض هنر پيش يار بي ادبيست زبان خموش وليكن دهان پر از عربيست

بنده هم به رسم ادب و اطاعت امر شما قطعه اي را ميگزارم
دانلود تكنوازي(بداهه نوازي) تار در دستگاه اصفهان

سلام دوستان عزيز هنرمند:gol:

ميخواهيم اينجا دور هم جمع شويم و هر كس هر آثار شخصي در زمينه خواندن دكلمه و يا آواز و يا تك نوازي و غيره..... كه دارد با هم شنوايش باشيم.... :gol:

براي شروع از خودم شروع ميكنم ... و با اجازه همگي يك دكلمه با صداي خودم براتون ميگذارم ...:sweatdrop:

اين دكلمه به نام خوب من است كه از طريق لينك زير دانلود ميشود:

:gol:دانلود خوب من:gol:
اي ول . كارت درسته
ميبينم كه هنرمندا يكي يكي دارن رو ميشن :d
يه چيزي كم داشت سايه
ميدوني چي ؟ اينكه وسطش من بيام بخونم نمره بيسته كلاسو نميخوام ............ :biggrin:

ولي خيلي خوشگل بود . كار ميكس و .... خواستي من در خدمتم

ولي آخرشو چرا قشنگ تموم نكردي ؟ بايد fade out ميدادي بهش ;) يهو قطع شده !

delshode

عضو جدید
گلاب خانوم براي بنده مايه افتخار هستش كه صداي زيباي شما به نواي ساز شكسته ما هم جلايي بده
اگر براي شعر خواصي هم آهنگ خواستيد بفرماييد تا مناسب اون شعر براتون در يكي از دستگاه هاي موسيقي سنتي ايران آهنگي رو ظبط كنم (البته اگه نوازندگي اين حقير رو قابل بدونيد)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين اولين آهنگيه كه ساختم (ويولن و پيانو) نميدونم دقيقا واسه كي ميشه ولي فك كنم حدودا واسه 2-3 سال پيشه ... البته خيلي كوتاهه(حدود 30 ثانيه) :child: ...كيفيتش هم زياد خوب نيست :w05:

اين كيفيت اصليشه

http://www.uplod.ir/download.php?file=759704

اينم تبديلش به فرمت MID واسه اينكه صداهاي اضافه شو حذف كنم :redface:

http://www.uplod.ir/download.php?file=258362

هر كدومو خواستين دانلود كنيد البته تو اولي صداها طبيعي تره ولي دومي كيفيت بهتري داره ...اگرم حوصله داشتيد جفتشو دانلود كنيد چون زياد حجم ندارن :biggrin:

البته اصلا آش دهن سوزي نيست :victory:

delshode

عضو جدید
از آقاي رضوي هم بايد تشكر كنم
و خدمتت عرض كنم كه براي ياد گرفتن تار من ميتونم كمكت كنم ولي متاسفانه من در همدان هستم و شما در تهران:redface:
بهترين راه اينه كه شما يك تار بخريد و پيش يكي از اساتيد برويد و اگر مشكلي با قطعه اي داشتيد من در خدمتتون باشم

يكي از دوستان هم در پستهاي قبل پرسيده بوودند كه بداهه نوازي يعني چه
به طور خلاصه يعني اينكه حس نوازنده در همان لحظه نواختن
اگر در مورد كار خودم بخواهم بگم :
يعني اين قطعه كه من زدم در اصل همون حس بنده بوده و اين قطعه جايي نوشته نشده و كسي نساخته و ساخته حس من در همون لحظه ظبط هستش
اميد وارم فهميده باشيد

گلابتون

مدیر بازنشسته
خوب دوستان .. همانطور كه قول داده بودم ... براتون يه كار جديد آوردم... بفرماييد ناقابل...:sweatdrop::gol::gol:
منتظر نظرات سازنده و پسنديده دوستان خوبم هستم ...:w27:

لينك دانلود دكلمه طلوع :
طلوع

آخرین ویرایش:
سلام به همه ی دوستای گلم

خیلی وقت بود نیومده بودم

دلم برای همه تون تنگ شده

با اینکه 40 روزه به خاطر فوت مامان بزرگم:cry: دست به ساز نزدم

ولی اگه گروهی تشکیل دادین منم با دف و تنبک درخدمتم

فکر کنم بشه یه گروه سنتی خوب راه انداخت

نازی هم حتما میاد :redface:
مگه مامان بزرگت فوت كرده ؟! تا اونجايي كه من سراغ داشتم باهاتون سوريه اومده بود !
اين كارايي كه تو كردي ساز زدن پيشش هيچه ! :biggrin:
كاش ساز نميزدي فقط !

سايه دمت گرم تركونديا .:heart::gol:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
ای ول سایه جان بازم :gol: کاشتی

آخرین ویرایش:

delshode

عضو جدید
سلام خدمت تمامي دوستان
يكي از دوستان گفت كه قرار گروه راه بندازين؟!!
اگر گروهي راه افتاد ميتونيد روي من هم براي ساز تار حساب كنيد

يه نكته هم بگم اونم اينه كه اگه ميخواهيد از كسي تشكر كنيد ، بهتر نيست از دكمه thanks استفاده كنيد؟
اينجوري تاپيك اينقدر شلوغ نميشه و پربار تر ميشه
الان نزديك به 3 صفحه فقط تشكر و حرفهاي معمولي هستش كه ميشه اينها رو حذف كرد تا فقط آهنگ هاي ساخته شده از اعضا اونجا باشن
كه اگر كسي هم وارد شد ، 5 صحفه رو نگرده تا يه آهنگ از بچه ها پيدا كنه
نظر شما چيه؟

delshode

عضو جدید
با سلام خمت دوستان
بنده ي قطعه ديگه همين چند روز پيش ظبط كردم كه در دستگاه شور هستش و به آواز دشتي هم ميره
اگه علاقه مند بوديد براي اين پست تشكر بگزاريد
در ضمن اگر دوستان موافق باشند ديگر غير از خود آثار و يا نقد هايي كه در مورد خود آثار هستش ، پست ديگري (مثلا تشكر و يا احوال پرسي و ...)نگزاريم
اگر تشكر خواستيد بكنيد يا از دكمه thanks و يا با پيغام شخصي اين كار را بكنيد
اگر همه موافقن به عنوان قانون اين تاپيك بگزاريد
كوچيك تك تك شما : امير حسين

گلابتون

مدیر بازنشسته
ممنون جناب دلشده عزيز... بنده هم با اوامر شما موافقم...:gol:

اگه لينك تك نوازيتون رو بگذاريد منت گذاشتيد.. دوست من :gol:

delshode

عضو جدید
يه ديده منت
در اولين فرصت آپلود ميكنم
.
سايه خانوم بهتر كه شما خودتون يه سري قوانين بزاريد

jimmi

عضو جدید
سلام به گلاب دوست داشتني:gol:
كاراي قشنگتون رو شنيدم. بارها و بارها.
من موسيقي نميدونم، تخصصي هم تو صدا يا دكلمه ندارم ولي به عنوان يه شنونده بايد بگم صداي لطيف و زيبايي داريد و لحن روايتگرتون شنونده رو با خودش تا آخر قصه مي بره.
راستش رو بخوايد،:razz: دلم نمياد وسط اينهمه ابراز احساسات دوستان، انتقاد بلند بالا بكنم(شامل چندتا نكته و يه سوتي!). اصولاً هم جاش اينجا نيست. اگر خواستيد با پيام شخصي براتون ارسال كنم.(البته اگر انتقاد پذير باشيد. كه حتماً هستيد):redface:
منتظر شنيدن كارهاي قشنگ جديدتري از شما و ساير دوستان هستيم. :gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
من اولش ترسيدم تشكر كنم:w29: اما وقتي همه تشكر كردن منم ميگم سعيد جان مرسي عزيز. :w30:
ادامشم ميذاشتي! راستي با چه نرم افزاري كار ميكني؟
من خيلي دلم ميخواد يكي از اين برنامه هارو ياد بگيرم. اگه آموزششم بذاري ديگه خيلي عالي ميشه:w30:
ياعلي
مهرداد جان چرا ترسیدی ؟
مگه تشکر کردن ترس داره...!!!:D

من با نرم افزار e.jay 6 کار میکنم...
نرم افزارش فوق العادست ولی کار کردن با اون کمی مشکله...
این هم سایتش......................................http://www.ejay.com/default.aspx
اگرتونستم حتما این نرم افزار رو به همراه آموزشش معرفی میکنم..

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز و هنرمند
کار گلابتون و دلشده کاملا زیبا بود من که لذت بردم ولی نتونستم کار سوم که ساخته ی یکی دیگه از دوستان بود دانلود کنم.
اما در مورد دکلمه به گلابتون بگم که واقعا صداش برای دکلمه بدرد میخوره ولی هنوز جا داره و باید بعضی نکات رو در نظر بگیره مثلا نفس زدن و مکث کردن یه کم کارو اورده پایین ولی اگه اینا رو درست کنه مطمئنا یه کار بی نقص می شه و از گلابتون خواهش دارم یه بار دیگه این کار رو انجام بده و برامون بذاره.
در مورد دلشده هم باید گفت که کار خیلی خوبه ولی یه کم نواختنش تند و کند میشه و از ریتمی که ادم گوش میده می افته بازم اگه دلشده یه بار دیگه آهنگ رو بزنه و برامون بزاره مطمئنا کار بی نقصی از آب درمیاد.
موفق و سرفراز باشید.
یا حق

delshode

عضو جدید
سلام بر دوست ريز بين و عزيز جناب A.R-KH-A
خدمتتان عارضم كه اين قطعه بنده قطعه آوازي هست و تقريبا بر گرفته از سبك استاد كيوان ساكت هستش كه اگر شما از كارهاي ايشان گوش كرده باشيد ميبينيد كه اين پاساژ ها(همون تيكه هاي تند) يكي از اجزاي نواختن هستش
تند و كند شدن در قطعات آوازي يك چيز طبيعي هستش
ولي در هر حال از اينكه با دقت گوش داديد و فقط تعريف نكرديد ممنون
يا حق

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان عزیز
امیدوارم هرجا که هستید توانایی خود رو دست کم نگیرید و به فکر شکوفا کردن استعدادهای خدا دادیتان در ایام (دوران دانشجویی) باشید و از آن غافل باشید.
درباره ی دلشده بگم این فایل دومت واقعا زیباست الان که دارم گوش میدم لذت میبرم.
در مورد دکلمه بگم چون خیلی کم فایل از نوع دکلمه هست من یه فایل که فکر کنم از فروغ فرخزاد هستش برای کسایی که دوست دارن دکلمه کنن میزارم تا شاید یه کار بی نقص داشته باشیم البته کار گلابتون چون اولین کارش هست خیلی سطحش بالا هست و باید بالاتر بشه.
http://rapidshare.com/files/161002893/a.mp3.html

به امید اینکه این سایت افرادی تربیت کنه که در آینده در جامعه مشهور و معروف شوند.

موفق و پیروز باشید.
یا حق

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام بر دوستان عزیز
امیدوارم هرجا که هستید توانایی خود رو دست کم نگیرید و به فکر شکوفا کردن استعدادهای خدا دادیتان در ایام (دوران دانشجویی) باشید و از آن غافل باشید.
درباره ی دلشده بگم این فایل دومت واقعا زیباست الان که دارم گوش میدم لذت میبرم.
در مورد دکلمه بگم چون خیلی کم فایل از نوع دکلمه هست من یه فایل که فکر کنم از فروغ فرخزاد هستش برای کسایی که دوست دارن دکلمه کنن میزارم تا شاید یه کار بی نقص داشته باشیم البته کار گلابتون چون اولین کارش هست خیلی سطحش بالا هست و باید بالاتر بشه.
http://rapidshare.com/files/161002893/a.mp3.html

به امید اینکه این سایت افرادی تربیت کنه که در آینده در جامعه مشهور و معروف شوند.

موفق و پیروز باشید.
یا حق

دوست من با مطمئن باشيد با تشويقها و نكته سنجيهاي ظريف شما حتما موفق خواهيم بود... گرچه من زمان زيادي از دانشجوييم گذشته ... اما خوب باز هم در پي ارتقاء دانسته هام هستم...
دوست من دست شما درد نكنه اين فايل رو گوش دادم ... بسيار زيبا بود و خيلي آموزنده... احساس كردم بايد كمي راحتتر بخونم و اينكه جملات رو واضحتر و با احساس بيشتري بيان كنم... اميدوارم منظورتون رو درست درك كرده باشم.
گرچه ايرادهاي زيادي به كارم هست و اميد دارم با نكته سنجيهاي شما و يكي ديگه از دوستانمون... راهي درست و پوينده رو انتخاب كنم و بتونم ادامه بدم.
باز هم از لطف شما سپاسگذارم...:gol:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
وقتي كه Cliff Burton نوازنده گيتار باس گروه متاليكا طي حادثه اي كشته شد تاثير عميقي روي جامعه متال گذاشته شد. بعد از اون حادثه در يكي از كنسرت هاي گروه متليكا(فكر كنم كنسرت مكزيك بود) Kirk Hammett گيتاريست اين گروه بياد هم گروهي و دوست از دست رفته اش يك سولوي بسيار كوتاه و غمگين رو اجرا كرد كه Guitar Solo In Memory Of Cliff ناميده شد!
تمام سعيمو كردم كه بتونم اين سولو رو بخوبي خود Kirk اجرا كنم. البته فكر نكنم موفق شده باشم! Distortion گيتارم جواب نمي داد و همچنين ممكن نيست بتونم مثل خود Kirk اين قطعه زيبا رو بزنم. البته تمام سعي خودمو كردم و اگه چندان جالب نبود(كه مي دونم نيست) به بزرگي خودتون ببخشين.

http://www.4shared.com/file/70164549/8b3a8575/Guitar_Solo_In_Memory_Of_Cliff.html

گلابتون

مدیر بازنشسته
ممنون كامران جان دست گلت درد نكنه.... واقعا زيبا بود... گرچه من زياد از موسيقي سر در نميارم... اما واقعا جالب بود... اميدوارم بتونيم بيشتر با هم كار كنيم... به اميد روزهاي بهتر و همكاري صميمانه تر... ايشالا همينجا همه با هم من جمله شما و دلشده عزيز و سعيد جان و بقيه دوستان يه گروه خوب تشكيل بديم....
به اميد موفقيت براي همه دوستان گلم .:gol:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
Kamran Razzaz متشکر.

Kamran Razzaz متشکر.

سلام دوست خوبم
خدایی تو رو این کار کردی و واقعا دستت درد نکنه.
تو اهل موسیقی متال هستی و من چیز خاصی از این موسیقی سرم نمی شود.
شاید از لحاظ کسایی که با این نوع موسیقی آشنا هستند و از شنیدن آن لذت میبرند آهنگ سطحش خیلی بالا باشد که قطعا همین طور است.
ولی من نمی توانم چنین موسیقی را گوش دهم و مشکل از من است نه تو دوست عزیز.
خودم با گستردگی این نوع موسیقی آشنا نیستم ، شاید بعضی آهنگ هایی که گوش میدهم شامل همین نوع موسیقی باشد.
من آهنگ هایی که خیلی تند و درهم و... باشد را مشخصه اصلی این نوع موسیقی می دانم و خوشم نمی آید ولی از تعاریفی که از این موسیقی میشود(منظورم فلسفه ی وجودی این موسیقی است) خیلی خوشم می آید.
اگر میشود در این موسیقی از اشعار مولوی (مثل، هر کسی دور شد از اصل خویش ......باز جوید روزگار وصل خویش) استفاده کرد به نظرم خیلی زیبا میشود در صورتی که اشعار با آهنگ مرتبط باشد و فراگیر باشد نه فقط طیف خاصی مشتاق این نوع موسیقی باشد.
در ضمن اگه میشه ما را هم بیشتر با این موسیقی آشنا کن.
به هر حال کارت قابل تقدیر است.
انشالله اگه بتونی ،یه کاری بذاری که من هم از آن لذت ببریم.
----------------------
*حالا میگی:mad: این کیه من کلی وقت گذاشتم بعد این خوشش نیامده برا کی اصلا آهنگ گذاشتم .

اما دوست عزیز مشکل از من است نه شما

موفق و خلاق باشید ;)
یا حق :gol:

سرمد حیدری

مدیر تالار
وقتي كه Cliff Burton نوازنده گيتار باس گروه متاليكا طي حادثه اي كشته شد تاثير عميقي روي جامعه متال گذاشته شد. بعد از اون حادثه در يكي از كنسرت هاي گروه متليكا(فكر كنم كنسرت مكزيك بود) Kirk Hammett گيتاريست اين گروه بياد هم گروهي و دوست از دست رفته اش يك سولوي بسيار كوتاه و غمگين رو اجرا كرد كه Guitar Solo In Memory Of Cliff ناميده شد!
تمام سعيمو كردم كه بتونم اين سولو رو بخوبي خود Kirk اجرا كنم. البته فكر نكنم موفق شده باشم! Distortion گيتارم جواب نمي داد و همچنين ممكن نيست بتونم مثل خود Kirk اين قطعه زيبا رو بزنم. البته تمام سعي خودمو كردم و اگه چندان جالب نبود(كه مي دونم نيست) به بزرگي خودتون ببخشين.

http://www.4shared.com/file/70164549/8b3a8575/Guitar_Solo_In_Memory_Of_Cliff.html

ای دستت درد نکنه کامران.تو که میدونی من عشقم متالیکاست و کرک. کارت خوب بود.
اگه میتونی اون سولو بین دوتا قسمت آهنگ MASTER OF PUPPETS رو هم برامون بزن.

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم
خدایی تو رو این کار کردی و واقعا دستت درد نکنه.
تو اهل موسیقی متال هستی و من چیز خاصی از این موسیقی سرم نمی شود.
شاید از لحاظ کسایی که با این نوع موسیقی آشنا هستند و از شنیدن آن لذت میبرند آهنگ سطحش خیلی بالا باشد که قطعا همین طور است.
ولی من نمی توانم چنین موسیقی را گوش دهم و مشکل از من است نه تو دوست عزیز.
خودم با گستردگی این نوع موسیقی آشنا نیستم ، شاید بعضی آهنگ هایی که گوش میدهم شامل همین نوع موسیقی باشد.
من آهنگ هایی که خیلی تند و درهم و... باشد را مشخصه اصلی این نوع موسیقی می دانم و خوشم نمی آید ولی از تعاریفی که از این موسیقی میشود(منظورم فلسفه ی وجودی این موسیقی است) خیلی خوشم می آید.
اگر میشود در این موسیقی از اشعار مولوی (مثل، هر کسی دور شد از اصل خویش ......باز جوید روزگار وصل خویش) استفاده کرد به نظرم خیلی زیبا میشود در صورتی که اشعار با آهنگ مرتبط باشد و فراگیر باشد نه فقط طیف خاصی مشتاق این نوع موسیقی باشد.
در ضمن اگه میشه ما را هم بیشتر با این موسیقی آشنا کن.
به هر حال کارت قابل تقدیر است.
انشالله اگه بتونی ،یه کاری بذاری که من هم از آن لذت ببریم.
----------------------
*حالا میگی:mad: این کیه من کلی وقت گذاشتم بعد این خوشش نیامده برا کی اصلا آهنگ گذاشتم .

اما دوست عزیز مشکل از من است نه شما

موفق و خلاق باشید ;)
یا حق :gol:
ممنون دوست عزيز! خيلي خوشحالم كردي!
در مورد اشعار كه گفتي گروهي ايراني به اسم اوهام اين كار را كرده! يعني در سبك راك از اار حافظ استفاده كرده! كار بدي از آب درنيومده!
منتظرم بخش بندي تالار موسيقي معلوم شه اون موقع يه بيوگرافي مفصل از سبك متال ميزارم .همين قدر بگم كه يكي از شاخصه هاي اصلي سبك متال خشونت در نحوه خواندن و نواختن و اشعار آن است(البته اين خشونت به سمت بديهاي دنيا معطوف شده،كه اينو هم توضيح ميدم بعدا) مسلما اشعار عرفاني نمي تواند خودش را با جو خشن اين سبك منطبق كند.
در مورد جمله آخرت هم بايد بگم كه من اصلا همچين فكر نمي كنم. همين كه وقت گذاشتي منو سرفراز كردي!:gol::gol:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
ای دستت درد نکنه کامران.تو که میدونی من عشقم متالیکاست و کرک. کارت خوب بود.
اگه میتونی اون سولو بین دوتا قسمت آهنگ MASTER OF PUPPETS رو هم برامون بزن.
قربانت عزيز! لطف داري.
سرمد؟؟؟؟؟؟!!! Master of puppets????????????????? مي دوني چقدر سولوي اين آهنگ سخته؟؟ بابا فكر من بدبختم باش! به خدا نمي تونم بزنم! :redface: حالا اگه تونستم كارايي از متاليكا كه راحت بود رو مي زنم بعدا!:gol:

سرمد حیدری

مدیر تالار
قربانت عزيز! لطف داري.
سرمد؟؟؟؟؟؟!!! Master of puppets????????????????? مي دوني چقدر سولوي اين آهنگ سخته؟؟ بابا فكر من بدبختم باش! به خدا نمي تونم بزنم! :redface: حالا اگه تونستم كارايي از متاليكا كه راحت بود رو مي زنم بعدا!:gol:

منظورم اون تیکه آهنک آرومه هست که پارت یک که تموم میشه مزنن بعد یهو تند میشه میره پارت بعد.به نظر خیلی سخت نیستا.من عاشق این تیکه هستم.

بالا