مجموعه سوالات ، منابع و کتاب های نظام مهندسی

amir_1603

عضو جدید

منظورتون این کتابه؟

نام کتاب : راهنمای طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمانها
تهیه کننده دفتر تدوین و ترویج مقررات ملی ساختمان
تاریخ چاپ: 1384
ISDN:964-7588-39-9

منظور از راهنمای مبحث 13 همین کتابه و اکثرا در مورد سیستمهای ارت وحفظ جان بحث میکنه به نظر من بهتره کتابهای تاسیسات بیشتر مطالعه کرد

payar

عضو جدید
منظور از راهنمای مبحث 13 همین کتابه و اکثرا در مورد سیستمهای ارت وحفظ جان بحث میکنه به نظر من بهتره کتابهای تاسیسات بیشتر مطالعه کرد

با سلام

اگه ممکنه این کتاب رو بذارید تا بچه ها دانلود کنند

akpower_2000

عضو جدید
راهنمای طرح و اجرا

راهنمای طرح و اجرا

سلام
از من بشنوید برای آزمون روی کتاب راهنمای طرح و اجرای تاسیسات وقت نگذارید.

amin_rz

عضو جدید
دانلود رایگان مجموعه سوالات نظام مهندسی رشته برق دوره های - مهندسی برق

دانلود رایگان مجموعه سوالات نظام مهندسی رشته برق دوره های - مهندسی برق

با سلام. با توجه به نزدیکی به آزمون، مجموعه سوالات نظام مهندسی رشته برق دوره های قبلی را برای استفاده شما دوستان قرار داده ام که می توانید از لینک های زیر دانلود و مطالعه نمایید.

شهریارا

عضو جدید
اقا يكي بياد همه اينچيزايي كه بچه ها گفتنرو جمع بندي كنه بگه ما چيكار كنيم بهتره كتاب ها مفيد هست يا بايد دوره بريم بيرون براي اين ازمون؟

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمونه سوالات نظام مهندسی به همراه پاسخ

نمونه سوالات نظام مهندسی به همراه پاسخ

اسفند 1389 پایه 3
تاسيسات برقي

خرداد 1389 پایه 3
برق

اسفند 1387 پایه 3
برق

شهريور 1386 پایه 3
برق

آذر 1384 هر سه پایه
برق

بهمن 1383 هر سه پایه
برق

اسفند 1382 هر سه پایه
برق

منبع

amin_rz

عضو جدید
اقا يكي بياد همه اينچيزايي كه بچه ها گفتنرو جمع بندي كنه بگه ما چيكار كنيم بهتره كتاب ها مفيد هست يا بايد دوره بريم بيرون براي اين ازمون؟

با سلام. به نظر من بایستی روی همه کتاب ها باید وقت گذاشت. سوالات هم پراکندگی زیاد داره. من شنیدم آزمون اسفند 89 حدود 10 درصد قبولی تاسیسات برقی داشته. فکر نکنم دوره آنقدرها هم تاثیر داشته باشه. پیشنهاد می کنم که نمونه سوالات رو دانلود کنید. بهتر می توانید قضاوت کنید. موفق باشید.

shahab1999

عضو جدید
سلام مهندس بعضی از اطلاعاتی که برای دانلود گذاشتی بعداز دانلود باید رمز بدیم تا باز بشه لطف کنید کلیدش هم بدید با تشکر

المینا

عضو جدید
سلام
شرمنده....تشکرم غیر فعال بود...خیلیییییییییییییی ممنون

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
اللهم عجل لولیک الفرج:gol::gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

payar

عضو جدید
با سلام

دوستان من بعد از دوباررد شدن درآزموندارم برای مرتبه سوم شرکت می کنم. تجربیاتمو در اختیارتون می زارم.

اول- اینکه بایستی خوش شانس باشید

دوم-بایستی کسی که نزدیک دستتون باشه رو خوب بشناسید و شانس بیارید ادم درس خونی باشه

سوم-کتاب راهنمای طرح و اجرای تاسیسات برقی که کلی اسم واسه خودش پیدا کرده اصلا بدرد ازمون نمی خوره. چون کاملا بی ربطه به ازمون.

چهارم-بحث توان و قدرت در مدارات تکفاز و 3 فازه رو حتما بخونید تقریبا 15 سوال در موردش میاد.

پنجم-اسانسور و پله برقیرو خوب بخونید تقریبا 15 سوال میاد. البته اسانسورهای دوتایی که در ساختمانهای بزرگ استفاده می شه رو خوب مسایلشو حل کنید. در مورد پله برقی وقتی که دوتا پله یکجا استفاده میشه بایستی بتونید مسالشو حل کنید.

ششم-در مورد لامپ و روشنایی یک مسله 5 یا 6 سوالی میاد که تقریبا فقط فرمولاشو بدونید کافیه

هفتم-در مورد دتکتور و سیستم صوتی و انتن مرکزی مسایل نمونه گذشته رو حل کنید تقریبا 5 تا 6 سوال میاد

هشتم -مطالب تعریفی قوانین نظام مهندسی هم 7 تا 8 سوال میاد

نهم-بانک خازنی و اصلاح ضریب توان رو حتما بخونید و نحوه محاسبه پول رق مشترک

دهم-فیوزها و رابطه فیوز فشنگی با پایه فیوز هم مهمه

یازدهم-سیستم TN,TN-S,TNCS,TT,IT خیلی مهمه حتما ازش سوال میاد

به نظر من که از جمله پر سابقه های ازمون نظام مهندسی هستم هر کی این مسایل رو بدونه تضمینی قبوله..

با این اوصاف من خودم تو حل مسایل هنوز مشکل دارم و امید زیادی به قبولی ندارم./.

nima1111

عضو جدید
دوستان من که دانشجوی گرایش کنترل هستم میتونم در این ازمون شرکت کنم؟؟؟

tnt5124

عضو جدید
دوستان کسی نمونه سوالات آزمون سازمان نظام مهندسی برق سال 90 رو داره؟

AMIN4EVER

عضو
یک لینک قابل دانلود از سوالات نظام مهندسی رو بزارید همراه با جواب .
ممنون

neda59

عضو جدید
سلام من اسفند امتحان دادم . 2 جلد کتاب برای دکتر شایقی و مهندس فروغی تا سال 90 رو هم تمام سوالات و داشت با حل ......خیلی کتابای خوبی هستن . من از خود کتابفروشی نظام مهندسی خریدیم . امیدوارم تو امتحانش موفق باشی

vandjalili

عضو جدید
خیلی سخت هستش خدایی ... از کنکور ارشد هم بعضا سخت تر میشه ... مغز رو به چالش میکشه...:smile:

javadkardoost

عضو جدید
سلام.من یه جزوه کامل دارم.برای رشته تاسیسات برقی.اگخ خواستید با 09116018474 تماس بگیرید.

elhamramezani

عضو جدید
سلام بر مهندیسین گران قدر
من رشته ام الکترونیک هست میتونم در این ازمون شرکت کنم

leon2008

عضو جدید
سلام
دوستان گلم
من تو سایت ذیذم نوشته برای ثبت نام بایستی 3 سال سابقه کار داشته باشی.
یعنی قانونشون عوض شده؟ قبلا میگفتن 3 سال باید از مدرکت گذشته باشه آخه.
دقیقش چیه؟

بالا