"" مجله ی تالار کشاورزی و منابع طبیعی (ستاک) ""

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سردبیر نداریم!
پستهای 353 به بعد رو مرور کنید ...

Zara1

عضو جدید
من که پایه م. دیگه کی هست؟

من که پایه م. دیگه کی هست؟

سلام
:)
وقت بخیر.
من حاضرم یه سری از کارای نشریه رو انجام بدم. {این ینی واسه سردبیری و اینام آماده م}
فقط یه خواهش:
لطفاً اگر هرکسی کاری از دستش بر میاد دریغ نکنه.

لطفاً یه لیست تهیه بشه {از طریق ارسال ایمیل*خصوصی* برای یه نفر مثل مدیر} ودر این لیست نام افراد-مقطع تحصیلشون/مدرکشون/...-رشته-توانایی ها و تخصص هاشون و همینطور علاقه مندی ها شون {البته در حوزه های مربوط به نشریه} درج بشه و راه های دسترسی به افراد مثل ایمیل/idها/وبلاگ ها/... هم درج بشه.

بخواید یه چیزی تو مایه های چارت سازمانی هم درست میکنم میفرستم ببینید.
سمت های مختلفی برای نشریه نیاز داریم.

فقط اگه ممکنه قبل از هر کاری بگید تو این نشریه قراره چه چیزایی نوشته بشه؟و کیا قراره بنویسن؟
مقاله؟
کپی پیست مطالب اینترنتی؟
دانشجوهای کارشناسی؟
ارشد؟دکتری؟
اساتید؟
فارغ التحصیلان بیکار؟/شاغل؟
هر کسی از کنار در مجله رد شد؟
چه بخشایی قراره داشته باشه؟علمیه؟پژوهشیه؟مروریه ؟ازهرکجا دل آدم بخواده؟
اگه بچه های پایه ای پای کار بیان میشه ازش پول درآوورد و حق الزحمه ای با بجه ها حساب کرد.(واسه اینجاش هم یه سری برنامه تو ذهنمه)

یه طرح کلی از این نشریه واسه خودتون بسازید ببینید چه خبراییه توش؟
......................................................********************************.........................................................
فقط خواهشاً اگه گفتید هستم تا تهش باشید و نپیچونید.
هر طرح و ایده ای که به پیشرفت کار کمک خواهد کرد هم اگه ب ذهنتون رسید دریغ نکنید.
.................................................. ..............................................
.................................................. ..............................................
کار سختی خواهد بود ولی شدنی هم هستش؛ کاری از دستم بربیاد انجام میدم.:D

:gol:مرسی همگی.:gol:

Phyto

مدیر تالار
سلام
من حاضرم یه سری از کارای نشریه رو انجام بدم. {این ینی واسه سردبیری و اینام آماده م}
فقط یه خواهش: لطفاً اگر هرکسی کاری از دستش بر میاد دریغ نکنه.
لطفاً یه لیست تهیه بشه {از طریق ارسال ایمیل*خصوصی* برای یه نفر مثل مدیر} ودر این لیست نام افراد-مقطع تحصیلشون/مدرکشون/...-رشته-توانایی ها و تخصص هاشون و همینطور علاقه مندی ها شون {البته در حوزه های مربوط به نشریه} درج بشه و راه های دسترسی به افراد مثل ایمیل/idها/وبلاگ ها/... هم درج بشه.
بخواید یه چیزی تو مایه های چارت سازمانی هم درست میکنم میفرستم ببینید.
سمت های مختلفی برای نشریه نیاز داریم.

فقط اگه ممکنه قبل از هر کاری بگید تو این نشریه قراره چه چیزایی نوشته بشه؟و کیا قراره بنویسن؟
مقاله؟
کپی پیست مطالب اینترنتی؟
دانشجوهای کارشناسی؟
ارشد؟دکتری؟
اساتید؟
فارغ التحصیلان بیکار؟/شاغل؟
هر کسی از کنار در مجله رد شد؟
چه بخشایی قراره داشته باشه؟علمیه؟پژوهشیه؟مروریه ؟ازهرکجا دل آدم بخواده؟
اگه بچه های پایه ای پای کار بیان میشه ازش پول درآوورد و حق الزحمه ای با بجه ها حساب کرد.(واسه اینجاش هم یه سری برنامه تو ذهنمه)

یه طرح کلی از این نشریه واسه خودتون بسازید ببینید چه خبراییه توش؟
:gol:مرسی همگی.:gol:

سلام
مسئولیت مجله رو به شما واگذار می کنیم، شما انجامش بده ببینیم چی میشه... بسم الله

تعدادی مقاله داریم که اگه روند کار خوب بود میفرستم برات
هر چیزی که مربوط با کشاورزی و منابع طبیعی باشه میتونیم تو مجله داشته باشیم: مقاله های تخصصی پژوهشی، مقاله های مروری، خبر، تازه های کشاورزی، عکس و کاریکاتور، گزارش ...
مطالب باید جدید و به روز و کار خود بچه ها باشه، اگه هم قراره مطلبی کپی باشه باید گردآوری مطالب باشه و منابع مورد استفاده هم قید بشه
هرکس که دوست داشته باشه میتونه به عنوان عضو هیئت تحریریه، عضو ثابت، عضو افتخاری یا تک ارسال تو مجله فعالیت کنه

Zara1

عضو جدید
بنام خدا
بچه ها الآن خدا میدونه که از کی ه که هی داریم امروزو فردا میکنیم؛:eek:
من اساسی میخام شروعش کنم، هرکسی میخواد بیاد پایه کار یه یاعلی . بسم الله:)
اول از همه مینویسم که چه چیزایی لازم داریم، بعد این که کدوم بخش ها چه کسانی اعلام آمادگی کردند یا بعداً آمادگیشون رو اعلام میکنن.
نیازهای اساسی هر مجله:
1- صاحب امتیاز
2- مدیر مسئول
3- سر دبیر
4- تیم ویراستاری {4.1- علمی 4.2- ادبی }
5- طراح جلد و قالب +(لوگو ثابت)
6- هیئت تحریریه ای که همیشه پای کار باشن و در تهیه و تنظیم مطالب فعالیت همکاری و مشارکت داشته باشن. = اعضای ثابت.
7- همکاران دوره ای: افرادی که فقط در همان شماره از نشریه در تهیه و تنظیم مطالب فعالیت همکاری و مشارکت داشته باشن.
*"": بخش های مختلفی در نشریه میتونه گنجونده بشه:
· اخبار و تازه های کشاورزی و منابع طبیعی (در تمام زمینه هاش)
· مصاحبه هایی با افراد برجسته و فعال در کشاورزی و منابع طبیعی (در تمام زمینه هاش)
· مقالات میدانی- مروری- پژوهشی و....... در کشاورزی و منابع طبیعی.(ترجیحاً توسط گروه 6 یا7 یا با ذکر منبع کامل)
· و....
این بخش تکمیل تر خواهد شد.(انشاالله):gol:

Zara1

عضو جدید
میدونم الآن وقت امتحانات و فرجه و ایناست ولی قول بدین بعد امتحان بیاید پای کار واستید.:w10:
از زحمات زینب و خیال شیشه ای و فیتو و دختر خالش و نرگس و دستیارش کلستریدیوم و همه و همه
(ببخشید اسم نیاووردم) تو این تاپیک شدیداً و عمیقاً تشکر میکنم.:w27:
بچه ها اگه یکم وقت بذاریم کار سختی نیست بخدا.
خیلیاتونم که یه سوابقی تو کارای نشریه اینا داشتید. با تجربه اید.
:w17:
وعده ی ما بعد امتحانا همین جا.
هرکسی میتونه یه گوشه ی کار رو بگیره و پیش بریم.
یه تقسیم وظایف تپل مپل میخواد.
من یه خلاصه ای از کل تاپیک تا این لحظه رو میزارم؛ هرکس خواست به لیست اضافه بشه خبر بده.
:w36:
تالار کشاورزی دارای 12 زیر تالار هستش که هر کدوم به بخشهای کوچیکتری هم تقسیم میشه دوباره.+گرایش های ارشد و دکتری رشته هامون.
تا حالا این افراد اعلام آمادگی نموده ن که امیدوارم تا بعد امتحانات تعدادشون بیشتر بشه و حاهای خالی پربشه.

گیاهپزشکی ،:w34:Phyto
فضای سبز ،
باغبانی ،باغبانی 17z.jafarysamira20*
علوم دامی ،بی ازار
مکانیک ماشین های کشاورزی ،
مهندسی آب ،shila_ktyekariayi
گیاهان داروئی ،طناز خانمیدختربارونی
صنایع غذایی ،narges_Fclostridium
زراعت و اصلاح نباتات ،خیال شیشه ای
خاک شناسی ،
اقتصاد کشاورزی
و منابع طبیعی.angel.
مهندسی محیط زیستریحانه 123
علفهای هرز**آگاهدخت**
سموم کشاورزیhfarda2011
شیلاتssaarra
کارشناسی ارشد
دکترا
کسانی که آمادگی دارند برای کمکgsm1مهندس خرده پاSahellNfgniCoralineارغوان67Elmira2010aryana446نگار پاستورBeat
طراح جلدz.jafaryPhyto
صفحه آراPhyto
ویراستارclostridiumPhytoخیال شیشه ای
خبرنگار:w26:narges_Fclostridium

بجه هایی که دانشگاهن میتونن یه سری به انجمن علمی گروهشون بزنن و ببینن واسه نشریه شون چه کارایی داره انجام میشه.
:)
اگر کسی رو پیدا کردید که علاقه داشت یا توانایی داشت ازش دعوت کنید به حضور در نشریه.
;)
ببخشید سرتونو درد آووردم بجه ها.
:gol:
:w30:

Zara1

عضو جدید
درباره مجوز ها هم این نکته رو بگم که اگر یه شماره ازش بیاد بیرون؛ میشه یه شاپا براش گرفت(ISSN).:redface:
الآن به هیچ مجوزی نیاز نداریم.{فکر میکنم}:D
از پیشنهادات استقبال خواهد گردیده شده بود.:biggrin:

Phyto

مدیر تالار
یه سری بچه ها بعد از امتحانات میان، یه سری هم بعد از کنکور ...!
فقط یه نفر باید مدیریتشون کنه و هر چیزی رو سر جاش قرار بده و بعدشم از بقیه کار بکشه :)

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
میدونم الآن وقت امتحانات و فرجه و ایناست ولی قول بدین بعد امتحان بیاید پای کار واستید.:w10:
از زحمات زینب و خیال شیشه ای و فیتو و دختر خالش و نرگس و دستیارش کلستریدیوم و همه و همه
(ببخشید اسم نیاووردم) تو این تاپیک شدیداً و عمیقاً تشکر میکنم.:w27:
بچه ها اگه یکم وقت بذاریم کار سختی نیست بخدا.
خیلیاتونم که یه سوابقی تو کارای نشریه اینا داشتید. با تجربه اید.
:w17:
وعده ی ما بعد امتحانا همین جا.
هرکسی میتونه یه گوشه ی کار رو بگیره و پیش بریم.
یه تقسیم وظایف تپل مپل میخواد.
من یه خلاصه ای از کل تاپیک تا این لحظه رو میزارم؛ هرکس خواست به لیست اضافه بشه خبر بده.
:w36:
تالار کشاورزی دارای 12 زیر تالار هستش که هر کدوم به بخشهای کوچیکتری هم تقسیم میشه دوباره.+گرایش های ارشد و دکتری رشته هامون.
تا حالا این افراد اعلام آمادگی نموده ن که امیدوارم تا بعد امتحانات تعدادشون بیشتر بشه و حاهای خالی پربشه.
\:gol:
:w30:
منم بیوتکنولوژی بذارین..احتمالا یاس سپید و سورنا اگری هم تو این گرایش کمک کنن

Zara1

عضو جدید
سلام بر همه دوستان و آشنایان...:gol:
بچه ها بعد از امتحانات قرار بود انشاالله استارت کار زده بشه.:)
از امروز به مدت 6-7 روز اینجا محل ثبت نام هیئت تحریریه و بخش طراحی و ویراستاری و ....... ست.:gol:
هر کسی پایه کاره بیاد اسم بنویسه ایشالله تقسیم وظایف بشه و همه باهم نشریه رو به سرانجام برسونیم.:gol:
من راستش تا کنکور ارشد دستم بسته س!:surprised: ولی هماهنگیاش فعلاً بامن.:redface:
بعد کنکور برنامه ها رو اعلام میکنم.:w27:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر همه دوستان و آشنایان...:gol:
بچه ها بعد از امتحانات قرار بود انشاالله استارت کار زده بشه.:)
از امروز به مدت 6-7 روز اینجا محل ثبت نام هیئت تحریریه و بخش طراحی و ویراستاری و ....... ست.:gol:
هر کسی پایه کاره بیاد اسم بنویسه ایشالله تقسیم وظایف بشه و همه باهم نشریه رو به سرانجام برسونیم.:gol:
من راستش تا کنکور ارشد دستم بسته س!:surprised: ولی هماهنگیاش فعلاً بامن.:redface:
بعد کنکور برنامه ها رو اعلام میکنم.:w27:

سلام گلم مرسی از زحماتت فقط یه چیزی فکــر خیلی کارها انجام شده و مقاله داده شده!

فقط ببین چی کم داره زود انجام بدیم , بره به چاپ دی دلمون پوسید:w10:

انگار طلسم شده این نشریه!!

Phyto

مدیر تالار
من همین یکی دو روزه هرچی مقاله و گزارش گرفتیم میفرستم برای زهرا تا یه نگاهی بندازه
طرح جلد و لوگو و اینا هم که قبلا یه کارایی شده بود ...

Zara1

عضو جدید
یه نظری م دارم واسه نشریه که البته قبلش باید معلوم بشه اصلاً گروه هدف نشریه کیان؟:cool:
اگه خیلی قراره علمی خشک خالی نباشه میتونیم یه بخش کشاورزی برای همه هم تو بخشاش جا بدیم!;)
تو این قسمت میشه روش های تجربی!... و ی سری فنون کشاورزی رو لو داد!:D
مثل آموزش گلکاری،بونسای،معرفی گ دارویی و ...........:)
نظرتون راجع به تبلیغات ی سری واحدای مرتبط با کشاورزی چیه؟:razz:
مثل کارخونه های موادغذایی- کلینیک ها- ۀآزمایشگاه ها- پرورش(گاو و گوسفند و شیلاتو..)؟؟؟؟!!!!!
ارزون حساب میکنیم مشتری بشن؟:D
چطوره؟:razz:
نشریه آیا فقط علمیه؟ یا همه میتونن ازش استفاده کنن؟!:razz:
من میگم ی طوری باشه ک مقالات تخصصی بشه فقط ی بخشی از نشریه.خوبه؟:confused:
منتظر جوابم آ.:gol:
تو پست ای بعدی اعلام نیاز میکنیم واسه تخصص های لازم برای نشریه.:gol:

مارجين

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
فوت و فن گلكاري خواستين در ختدمتم...

Phyto

مدیر تالار
یه نظری م دارم واسه نشریه که البته قبلش باید معلوم بشه اصلاً گروه هدف نشریه کیان؟:cool:
اگه خیلی قراره علمی خشک خالی نباشه میتونیم یه بخش کشاورزی برای همه هم تو بخشاش جا بدیم!;)
تو این قسمت میشه روش های تجربی!... و ی سری فنون کشاورزی رو لو داد!:D
مثل آموزش گلکاری،بونسای،معرفی گ دارویی و ...........:)
نظرتون راجع به تبلیغات ی سری واحدای مرتبط با کشاورزی چیه؟:razz:
مثل کارخونه های موادغذایی- کلینیک ها- ۀآزمایشگاه ها- پرورش(گاو و گوسفند و شیلاتو..)؟؟؟؟!!!!!
ارزون حساب میکنیم مشتری بشن؟:D
چطوره؟:razz:
نشریه آیا فقط علمیه؟ یا همه میتونن ازش استفاده کنن؟!:razz:
من میگم ی طوری باشه ک مقالات تخصصی بشه فقط ی بخشی از نشریه.خوبه؟:confused:
منتظر جوابم آ.:gol:
تو پست ای بعدی اعلام نیاز میکنیم واسه تخصص های لازم برای نشریه.:gol:

گروه هدف هر کسی هس که به کشاورزی و منابع طبیعی علاقه مند باشه! البته مهندسان و دانشجویان کشاورزی در اولویت هستن بعدشم خود کشاورزا و باغدارا
از اولش هم قرار نبود خیلی علمی خشک خالی باشه، اگه مطلبش باشه یا کسی که این تیپ مطالب رو تهیه کنه حتماً خواهیم گنجاند
در مورد تبلیغات فکر نکنم فعلا کسی حاضر بشه به مجله ای که هنوز نه به داره نه به باره تبلیغ بده! اونم پولکی!!

Zara1

عضو جدید
گروه هدف هر کسی هس که به کشاورزی و منابع طبیعی علاقه مند باشه! البته مهندسان و دانشجویان کشاورزی در اولویت هستن بعدشم خود کشاورزا و باغدارا
از اولش هم قرار نبود خیلی علمی خشک خالی باشه، اگه مطلبش باشه یا کسی که این تیپ مطالب رو تهیه کنه حتماً خواهیم گنجاند
در مورد تبلیغات فکر نکنم فعلا کسی حاضر بشه به مجله ای که هنوز نه به داره نه به باره تبلیغ بده! اونم پولکی!!
فرمایشات شما صحیح ه؛
منظورم وختیه که هم به دار شد هم ب بار. :Dپولکی (هرچی باشه پول حلال مشکلات ه:surprised:)

Zara1

عضو جدید
الوعده وفا.
آقا ما اومدیم.

بنظرم دو سه صفحه آموزش زبان انگلیسی هم میشه گذاشت.

مثلا یه متن آماتور از یکی ازرشته های کشاورزی با عکس و توضیحات فانتزی و اینا وَ توضیحات مربوطه.

دوستان اگر کسی رو میشناسید تو باشگاه که به ایندیزاین تسلط داشته باشه لطفاً معرفیشون کنید.

حتماً خیلی میتونه کمک کنه.

Zara1

عضو جدید
خو دیگه چه خبر؟! :D

مگه صفحه های مجله حاضر نشده بود؟!
خو دیگه سلامتی.:gol:

خبر خاصی نیس متاسفانه.

انشاالله فردا خبرای خاصی میذارم.:gol:
صفحه های مجله هم هنوز آماده نیست بازم متاسفانه.

و بازم انشالله آماده میشه.:gol:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرح عمومیش رو زد ولی مقاله ها که صفحه بندی نشده هنوز
خب همونم خوب بود. صحفه بندیشو هم می تونه انجام بده؟!
خو دیگه سلامتی.:gol:

خبر خاصی نیس متاسفانه.

انشاالله فردا خبرای خاصی میذارم.:gol:
صفحه های مجله هم هنوز آماده نیست بازم متاسفانه.

و بازم انشالله آماده میشه.:gol:
:D